Ubytování v zemi Norsko

Ve státě Norsko nabízíme celkem 7809 možností ubytování v 26 různých regionech. Celkově v našem katalogu evidujeme pro stát Norsko 1445 měst či vesnic, ve kterých nabízíme hotely, penziony nebo jiné ubytování.

Regiony s ubytováním ve státě Norsko

Další ubytování v oblasti Norsko

Lurn Sjøhus
Lurn Sjøhus

10 / 10 (45 hodnocení)

V ubytování Lurn Sjøhus máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Lurn Sjøhus se nachází v Reine v regionu Nordland a nabízí terasu a výhled do klidné ulice. Tento prázdninový dům nabízí výhled na hory a vnitřní nádvoří a bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dům má terasu, výhled na moře, 2 ložnice, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem a 2 koupelny s otevřeným sprchovým koutem. K dispozici je také posezení, pračka a 2 koupelny s fénem. Na letiště Leknes je to 51 km.

Olderfjord Lodge
Olderfjord Lodge

10 / 10 (32 hodnocení)

Olderfjord Lodge se nachází v Russenes a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Vila má 3 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na hory. Vila má venkovní krb. V okolí se lze věnovat lyžování a cyklistice. Na lyžích lze dojet až ke dveřím a na místě je k dispozici lyžárna. Na letiště Lakselv Banak je to 67 km.

VILLA KRISTINA / ÅNDALSNES
VILLA KRISTINA / ÅNDALSNES

10 / 10 (23 hodnocení)

VILLA KRISTINA / ÅNDALSNES se nachází v Torviku a nabízí terasu s výhledem na bazén a do zahrady, celoroční venkovní bazén, vířivku a fitness centrum. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Vila s terasou a výhledem na hory má 3 ložnice, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem a 2 koupelny s otevřeným sprchovým koutem. Vila má venkovní krb. Na místě je zahrada s grilem a v okolí se můžete věnovat lyžování. Villa KRISTINA / ÅNDALSNES stojí 49 km od fjordu Romsdalsfjord. Na letiště Molde Årø je to 39 km.

Irenegarden - Fjord view holiday home
Irenegarden - Fjord view holiday home

10 / 10 (13 hodnocení)

Prázdninový dům Irenegarden - Fjord view se nachází ve městě Lauvstad a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a gril. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má terasu, výhled na moře, 4 ložnice, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem a 2 koupelny s vanou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na místě je k dispozici zázemí pro vodní sporty a v okolí se lze věnovat rybaření a pěší turistice. Na letiště Orsta-Volda je to 14 km.

Volda Floating Home
Volda Floating Home

10 / 10 (11 hodnocení)

Volda Floating Home se nachází v Kvaløyi, pouhých 25 km od univerzity Tromsø. Nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat potápění, rybaření a pěší turistice. Vila s terasou a výhledem na moře má 7 ložnic, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem a 3 koupelny s otevřeným sprchovým koutem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. K dispozici je také gril. Volda Floating Home stojí 25 km od radnice Tromsø a Polárního muzea. Na letiště Tromsø Langnes je to 21 km.

Southern bliss - Sørlandsidyll
Southern bliss - Sørlandsidyll

10 / 10 (10 hodnocení)

Southern bliss - Sørlandsidyll se nachází ve Fedě v regionu Vest-Agder a nabízí balkon a výhled na moře. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Tento apartmán s 1 ložnicí má bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyň s myčkou nádobí a sporákem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Na letiště Kristiansand Kjevik je to 115 km.

Arctic Homes - Premium Plaza
Arctic Homes - Premium Plaza

10 / 10 (8 hodnocení)

V ubytování Arctic Homes - Premium Plaza máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Arctic Homes - Premium Plaza se nachází v Tromsø, 300 metrů od radnice a 400 metrů od Polárního muzea. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Nabízí výhled na město a klidnou ulici a stojí 800 metrů od muzea umění Severního Norska. Apartmán má 3 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, kabelovou TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na hory. Apartmán má sluneční terasu. Mezi zajímavosti v okolí ubytování Arctic Homes - Premium Plaza patří Arctic Cathedral, Polaria a Fram Centre. Na letiště Tromsø Langnes jsou to 4 km.

Viken Holiday Home
Viken Holiday Home

10 / 10 (8 hodnocení)

V ubytování Viken Holiday Home máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Viken Holiday Home se nachází ve Viksdalenu v regionu Sogn og Fjordane a nabízí terasu a výhled na jezero. Ubytování je vzdálené 39 km od města Førde a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Prázdninový dům má 4 ložnice, satelitní TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, pračku a 2 koupelny s vířivkou. Personál recepce hovoří anglicky a norsky. Na místě je dětské hřiště. Po dni stráveném pěší turistikou, lyžováním nebo rybařením mohou hosté relaxovat ve společném salonku. Letiště Førde Bringeland je vzdálené 36 km.

Apotekbygget
Apotekbygget

10 / 10 (7 hodnocení)

Apotekbygget se nachází v Nesbyenu, 40 km od Golsfjelletu a 20 km od nádraží Gol. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s terasou a výhledem na město. Některé apartmány mají klimatizaci, TV s plochou obrazovkou, pračku, kávovar a kuchyň. Na místě si můžete zahrát kulečník a v okolí se věnovat pěší turistice nebo lyžování. Apotekbygget stojí 35 km od kostela Torpo a 45 km od kostela Hedalen.

Lykkja
Lykkja

10 / 10 (7 hodnocení)

V ubytování Lykkja máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Lykkja se nachází asi 28 km od lyžařského střediska Saupstad a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Vila má 3 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou a streamingovými službami, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na moře. Vila má venkovní krb. Lykkja nabízí lyžárnu a v okolí se můžete věnovat lyžování, rybaření a pěší turistice. Ubytování je vzdálené 33 km od stadionu Lerkendal a 34 km od Norské univerzity vědy a techniky. Na letiště Trondheim je to 67 km.

Tuddal - Lynnidalen Apartment
Tuddal - Lynnidalen Apartment

10 / 10 (7 hodnocení)

Tuddal - Lynnidalen Apartment se nachází v Tuddalu, pouhých 24 km od Gaustatoppenu, a nabízí ubytování s výhledem na jezero, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat lyžování, cyklistice, rybaření a dalším aktivitám. Apartmán má terasu, výhled na hory, 1 ložnici, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem a 1 koupelnu se sprchou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na místě je zahrada a v okolí se můžete věnovat pěší turistice. Tuddal - Lynnidalen Apartment stojí 31 km od dřevěného kostela Heddal.

Treetop Ekne - Hytte i skogen med hengebru
Treetop Ekne - Hytte i skogen med hengebru

10 / 10 (7 hodnocení)

Treetop Ekne - Hytte i skogen med hengebru se nachází v Levangeru a nabízí ubytování s posezením. Kemp má terasu. Na letiště Trondheim je to 37 km. i skogen med hengebru.

Kartveit Gjestetun
Kartveit Gjestetun

10 / 10 (7 hodnocení)

V ubytování Kartveit Gjestetun máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Kartveit Gjestetun se nachází v Mangeru a nabízí zahradu a gril. K dispozici je také vířivka. Bergen je 45 km daleko. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. K dispozici je TV s plochou obrazovkou a kuchyň s myčkou nádobí a sporákem. K vybavení patří mikrovlnná trouba, toustovač, lednice a rychlovarná konvice. Ve vlastní koupelně najdete pantofle a toaletní potřeby zdarma. Kartveit Gjestetun stojí 38 km od Kokstadu. Na letiště Bergen Flesland je to 63 km.

Runde Panorama - Trollvogga
Runde Panorama - Trollvogga

10 / 10 (7 hodnocení)

Runde Panorama - Trollvogga se nachází v Runde. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na moře. Na letiště Orsta-Volda je to 53 km.

"SoFly Lodge", Charm and Elegance

10 / 10 (6 hodnocení)

"SoFly Lodge", Charm and Elegance se nachází 6 km od vlakového nádraží Krøderbanen a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. K dispozici je také vířivka. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. "SoFly Lodge", Charm and Elegance nabízí terasu. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Ubytování je vzdálené 41 km od lyžařského areálu Vikersund a 42 km od vlakového nádraží Krøderbanen. Na letiště Oslo je to 109 km.

Leilighet med 2 soverom
Leilighet med 2 soverom

10 / 10 (6 hodnocení)

Leilighet med 2 soverom se nachází v Roklandu. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Tento klimatizovaný apartmán má 2 ložnice, plně vybavenou kuchyň, jídelní kout a TV s plochou obrazovkou. Na letiště Bodø je to 96 km.

Nyoppført hytte med panoramautsikt
Nyoppført hytte med panoramautsikt

10 / 10 (6 hodnocení)

V ubytování Nyoppført hytte med panoramautsikt máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Nyoppført hytte med panoramautsikt se nachází ve městě Sogndal, 26 km od kostela Kaupanger Stave. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dům má terasu, výhled na hory, 5 ložnic, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem a 2 koupelny s otevřeným sprchovým koutem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. V okolí se lze věnovat lyžování a pěší turistice. Na místě je k dispozici půjčovna lyžařského vybavení, prodej skipasů a možnost lyžování přímo od budovy. Na letiště Sogndal je to 35 km.

The Urban City Haven
The Urban City Haven

10 / 10 (5 hodnocení)

The Urban City Haven se nachází v Tromsø, 200 metrů od radnice a 500 metrů od Polárního muzea. Nabízí klimatizaci. Apartmán je vzdálený 1,8 km od arktické katedrály a 2,7 km od lanovky Tromsø. Apartmán se nachází v přízemí a má 2 ložnice, satelitní TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, sporákem, pračkou, mikrovlnnou troubou a toustovačem. Tento 4hvězdičkový apartmán nabízí neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Mezi zajímavosti v okolí patří Muzeum umění Severního Norska, Polaria a Fram Centre. Na letiště Tromsø Langnes jsou to 4 km.

Arctic Homes - The Well
Arctic Homes - The Well

10 / 10 (5 hodnocení)

V ubytování Arctic Homes - The Well máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Arctic Homes s výhledem do vnitřního dvora The Well nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 600 metrů od Polárního muzea. Nabízí zahradu, terasu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Apartmán se nachází v přízemí a má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a streamovacími službami a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, sporákem, pračkou, mikrovlnnou troubou a lednicí. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Mezi zajímavosti v okolí patří radnice Tromsø, Muzeum umění Severního Norska a Arktická katedrála. Arctic Homes - The Well leží 4 km od letiště Tromsø Langnes.

Koselig leilighet i Langevåg
Koselig leilighet i Langevåg

10 / 10 (5 hodnocení)

Koselig leilighet i Langevåg se nachází asi 24 km od stadionu Color Line a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Tento apartmán má 2 ložnice a kuchyň s myčkou nádobí a sporákem. TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu s otevřeným sprchovým koutem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Hosté mohou využívat saunu. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Koselig leilighet i Langevåg stojí 24 km od stadionu Sparebanken Møre Arena a 29 km od akvária Ålesund. Na letiště Ålesund Vigra je to 41 km.

Nyksund, Huset på Skåltofta
Nyksund, Huset på Skåltofta

10 / 10 (5 hodnocení)

Nyksund, Huset på Skåltofta se nachází v Nyksundu v regionu Nordland a nabízí terasu a výhled na jezero. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Vila má 4 ložnice, kabelovou TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, pračku a 1 koupelnu se sprchou. Na místě je zahrada s grilem a v okolí se lze věnovat pěší turistice. Na letiště Harstad/Narvik dojedete autem za 150 minut. Na letiště Stokmarknes dojedete za 70 minut.

Irenegarden - Panorama apartment
Irenegarden - Panorama apartment

10 / 10 (5 hodnocení)

Irenegarden - Panorama apartment se nachází v Lauvstadu a nabízí gril a terasu. Toto ubytování se nachází na pláži a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, soukromou pláž a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, pračku a 1 koupelnu se sprchou. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Irenegarden - Panorama apartment má také saunu. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, cyklistice a rybaření. Na letiště Orsta-Volda je to 16 km.

Lyngen Biarnes- Nordreisa
Lyngen Biarnes- Nordreisa

10 / 10 (5 hodnocení)

Lyngen Biarnes- Nordreisa se nachází asi 47 km od města Sabetjohk. Nabízí výhled na hory, zahradu a terasu. Nabízí balkon, šipky, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Prázdninový dům má 4 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou a streamingovými službami, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na moře. Prázdninový dům má venkovní krb. K dispozici je sdílený lounge a v okolí se lze věnovat lyžování. Na letiště Sorkjosen je to 18 km.

Villa top view Tromsø
Villa top view Tromsø

10 / 10 (5 hodnocení)

Villa top view Tromsø se nachází v Tromsø, 700 metrů od lanovky Tromsø, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat lyžování, windsurfingu a cyklistice. Tato vila s výhledem na hory a do zahrady má 3 ložnice a balkon. Vila má terasu s výhledem na moře, kabelovou TV s plochou obrazovkou, dobře vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, sporákem a mikrovlnnou troubou a 3 koupelny s vanou a fénem. Vila má také prostor pro piknik. V okolí se lze věnovat pěší turistice a pěší turistice. Villa top view Tromsø stojí 1,5 km od arktické katedrály a 2,8 km od Polárního muzea. Na letiště Tromsø Langnes je to 6 km.

Storlauvøya The Atlantic Ocean Road
Storlauvøya The Atlantic Ocean Road

10 / 10 (5 hodnocení)

Storlauvøya The Atlantic Ocean Road se nachází v obci Karvåg a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má 4 ložnice, 3 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na moře. Na letiště Kristiansund Kvernberget je to 35 km.

Sand Beachhouse
Sand Beachhouse

10 / 10 (5 hodnocení)

V ubytování Sand Beachhouse máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Sand Beachhouse se nachází ve městě Sand a nabízí ubytování s bazénem, výhledem na moře a balkonem. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dům má DVD přehrávač, kuchyň s myčkou nádobí, sporákem a mikrovlnnou troubou, obývací pokoj s posezením a jídelním koutem, 3 ložnice a 2 koupelny s otevřeným sprchovým koutem a vířivkou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Hosté mohou relaxovat ve wellness centru s vířivkou, posilovnou a venkovní vanou nebo v zahradě s grilem. Prázdninový dům má soukromou pláž, přímý přístup na sjezdovku a zázemí pro vodní sporty. V okolí se můžete věnovat lyžování. Letiště Sand Beachhouse stojí 39 km od letiště Harstad/Narvik.

Sjøgata Riverside Rental and Salmon Fishing
Sjøgata Riverside Rental and Salmon Fishing

10 / 10 (5 hodnocení)

V ubytování Sjøgata Riverside Rental and Salmon Fishing máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Sjøgata Riverside Rental and Salmon Fishing se nachází v Mosjøenu a nabízí ubytování se zahradou a soukromou pláží. K dispozici je dětské hřiště, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Klimatizované pokoje mají psací stůl, terasu s výhledem do zahrady, vlastní koupelnu, TV s plochou obrazovkou, ložní prádlo a ručníky. Všechny pokoje mají lednici. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování, rybaření a relaxovat u pláže. Sjøgata Riverside Rental and Salmon Fishing leží 7 km od letiště Mosjøen, Kjaerstad.

The Panorama Retreat - Rindabotn Cabin
The Panorama Retreat - Rindabotn Cabin

10 / 10 (5 hodnocení)

The Panorama Retreat - Rindabotn Cabin se nachází v Sogndalu a nabízí saunu. Nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Vila má 5 ložnic, 3 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na hory. K dispozici je také sauna. Panorama Retreat - Rindabotn Cabin nabízí půjčovnu lyžařského vybavení, lyžárnu a možnost lyžování přímo od budovy. Ubytování je vzdálené 27 km od kostela Kaupanger Stave. The Panorama Retreat - Rindabotn Cabin leží 36 km od letiště Sogndal a za příplatek zajišťuje kyvadlovou dopravu na letiště.

Fabrikken
Fabrikken

10 / 10 (5 hodnocení)

V ubytování Fabrikken máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Fabrikken se nachází v Bleiku v regionu Nordland a nabízí balkon a výhled na moře. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dům má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a streamovacími službami a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, sporákem, pračkou, toustovačem a lednicí. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. V okolí se lze věnovat lyžování, cyklistice a pěší turistice. Na místě je k dispozici lyžárna. Letiště Andoya, Andenes je vzdálené 10 km.

Unik liten leilighet i Stamsund, midt i Lofoten
Unik liten leilighet i Stamsund, midt i Lofoten

10 / 10 (5 hodnocení)

Unik liten leilighet i Stamsund, midt i Lofoten se nachází v Rishaugenu v regionu Nordland a nabízí zahradu. Sídlí v budově z roku 1948 a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má ložnici, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a kávovarem a koupelnu se sprchou a fénem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na letiště Leknes je to 15 km.

Sjarmerende anneks i Sigerfjord, Vesterålen
Sjarmerende anneks i Sigerfjord, Vesterålen

10 / 10 (4 hodnocení)

Sjarmerende anneks se nachází v Sortlandu v regionu Nordland. i Sigerfjord, Vesterålen má zahradu. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dům má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a streamovacími službami, vybavenou kuchyň se sporákem a mikrovlnnou troubou a 1 koupelnu se sprchou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na letiště Stokmarknes Skagen je to 33 km.

Arctic Homes - Historic Tromsø
Arctic Homes - Historic Tromsø

10 / 10 (4 hodnocení)

V ubytování Arctic Homes - Historic Tromsø máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Arctic Homes - Historic Tromsø se nachází asi 200 metrů od Polárního muzea a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a soukromé parkoviště. je k dispozici na místě. Apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou a streamovacími službami, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na hory. Mezi zajímavosti v okolí patří radnice Tromsø, Muzeum umění Severního Norska a Polaria. Na letiště Tromsø Langnes jsou to 4 km.

Henningsvær, Lofoten with fantastic view
Henningsvær, Lofoten with fantastic view

10 / 10 (4 hodnocení)

V ubytování Henningsvær, Lofoten with fantastic view máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Henningsvær, Lofoten with fantastické view se nachází v Henningsværu v regionu Nordland a nabízí zahradu. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Tento prázdninový dům se 4 ložnicemi má bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, pračku a kuchyň s lednicí. Na letiště Leknes je to 59 km.

Veslehytta - 5 person cabin
Veslehytta - 5 person cabin

10 / 10 (4 hodnocení)

Veslehytta - 5 person kabina se nachází v Ål, 33 km od kostela Torpo Stavební kostel a 39 km od lyžařského střediska Hemsedal. Nabízí výhled na jezero. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice. Prázdninový dům má terasu, výhled na hory, 2 ložnice, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s lednicí a sporákem a 1 koupelnu se sprchou. Nádraží Gol je vzdálené 49 km. Letiště Fagernes Leirin je vzdáleno 104 km.

Sjarmerende leilighet
Sjarmerende leilighet

10 / 10 (4 hodnocení)

Sjarmerende leilighet se nachází ve městě Sogndal. Stojí 13 km od kostela Kaupanger Stave a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Tento apartmán má 1 ložnici, obývací pokoj a plně vybavený kuchyňský kout. Na letiště Sogndal je to 22 km.

Top Floor Apartment Årossanden 5 A
Top Floor Apartment Årossanden 5 A

10 / 10 (4 hodnocení)

V ubytování Top Floor Apartment Årossanden 5 A máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Top Floor Apartment Årossanden 5 A se nachází v Kristiansandu a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má terasu, výhled na moře, 4 ložnice, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem a 2 koupelny se sprchou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Wellness centrum zahrnuje saunu, vířivku a krytý bazén. V okolí se lze věnovat pěší turistice. K dispozici je také služba půjčení jízdních kol. Ubytování je vzdálené 200 metrů od pláže Årossanden a 1,4 km od pláže Høllesanden. Top Floor Apartment Årossanden 5 A stojí 35 km od letiště Kristiansand, Kjevik, kam lze za příplatek zajistit dopravu.

Moderne nydelig villa med Panorama Utsikt
Moderne nydelig villa med Panorama Utsikt

10 / 10 (4 hodnocení)

Moderne nydelig villa med Panorama Utsikt se nachází v Sandefjordu, 34 km od kulturního centra Oseberg Kulturhus a 49 km od muzea Preus. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Klimatizovaná vila má 5 ložnic, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Nechybí ani TV s plochou obrazovkou. Vila má venkovní krb. Na letiště Sandefjord Torp je to 10 km.

Holdal, midt i Lofoten
Holdal, midt i Lofoten

10 / 10 (4 hodnocení)

V ubytování Holdal, midt i Lofoten máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Holdal, midt i Lofoten se nachází v Kleppstadu a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování. Prázdninový dům má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s lednicí, myčkou nádobí, pračkou, sporákem a varnou deskou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na letiště Leknes je to 14 km.

Nappstraumen seafront cabin
Nappstraumen seafront cabin

10 / 10 (4 hodnocení)

Nappstraumen nábřežní kabina nabízí ubytování v Leknes, 2,5 km od pláže Silsanden. Nabízí gril, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Chata má terasu, výhled na moře, 3 ložnice, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s lednicí a myčkou nádobí a 1 koupelnu se sprchou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Chata má sluneční terasu. V okolí se lze věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice. Na místě si lze půjčit jízdní kola. Na letiště Leknes je to 5 km.

Exclusive Penthouse Apartment with Sauna - 602
Exclusive Penthouse Apartment with Sauna - 602

10 / 10 (4 hodnocení)

Exclusive Penthouse Apartment with Sauna - 602 se nachází v obci Stranda a nabízí saunu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat lyžování a pěší turistice. Apartmán má balkon, výhled na hory, 3 ložnice, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem a 2 koupelny se sprchou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Hosté mohou využívat saunu. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Na letiště Ålesund Vigra je to 72 km.

Skagahøgdi apt 9 - ski inn/out and an amazing view
Skagahøgdi apt 9 - ski inn/out and an amazing view

10 / 10 (4 hodnocení)

Skagahøgdi se nachází 11 km od nádraží Gol, 20 km od kostela Torpo Stave a 33 km od lyžařského střediska Hemsedal. apt 9 - ski inn/out and an amazing view nabízí ubytování v Golu. Stojí 27 km od Golsfjelletu a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má terasu, výhled na hory, 2 ložnice, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem a 1 koupelnu se sprchou.

Brokkestøylen
Brokkestøylen

10 / 10 (4 hodnocení)

Brokkestøylen se nachází v Brokke a nabízí zahradu, terasu a restauraci. Tento luxusní stan nabízí bar. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Každé ráno se podává kontinentální, vegetariánská nebo bezlepková snídaně. V okolí se lze věnovat lyžování. Letiště Stavanger je vzdálené 142 km.

Arctic Homes - Majestic View
Arctic Homes - Majestic View

10 / 10 (4 hodnocení)

V ubytování Arctic Homes - Majestic View máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Arctic Homes - Majestic View se nachází asi 300 metrů od radnice v Tromsø a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Nabízí terasu, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou a streamingovými službami, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na moře. Mezi zajímavosti v okolí patří Polární muzeum, Muzeum umění Severního Norska a Arktická katedrála. Arctic Homes - Majestic View stojí 4 km od letiště Tromsø Langnes.

Huset Alcamaro
Huset Alcamaro

10 / 10 (4 hodnocení)

Huset Alcamaro se nachází asi 48 km od univerzity Agder a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na hory. Nabízí terasu, stolní tenis, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Tento prázdninový dům má 2 ložnice, kuchyň s lednicí a myčkou nádobí, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu se sprchou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na místě je k dispozici služba půjčení jízdních kol a aut. Huset Alcamaro stojí 50 km od letiště Kristiansand Kjevik.

Summer cabin by the sea Holmsbu. (40 min from Oslo)
Summer cabin by the sea Holmsbu. (40 min from Oslo)

10 / 10 (4 hodnocení)

Letní chata u moře Holmsbu se nachází v Askeru v regionu Akershus. Apartmán (40 min od Osla) má balkon. Prázdninový dům má terasu s výhledem do zahrady, 3 ložnice a plně vybavenou kuchyň. Nechybí ani TV s plochou obrazovkou. Na letiště Sandefjord Torp je to 100 km.

Higravstinden House - Lofoten
Higravstinden House - Lofoten

10 / 10 (4 hodnocení)

Higravstinden House - Lofoten se nachází v Higravu a nabízí terasu. Tento prázdninový dům má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Tento prázdninový dům se 4 ložnicemi má bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, pračku a kuchyň s myčkou nádobí a sporákem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na letiště Svolvaer je to 18 km.

Villa Arboretet - Seaside villa with private pool & infrared sauna in the heart of Arboretet, Bergen
Villa Arboretet - Seaside villa with private pool & infrared sauna in the heart of Arboretet, Bergen

10 / 10 (4 hodnocení)

Villa Arboretet - Seaside villa with private pool & infrasauna se nachází v centru Arboretetu v Bergenu, asi 19 km od Bergenské univerzity. Nabízí výhled do zahrady, terasu a kávovar. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Vila s terasou a výhledem na moře má 6 ložnic, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou a 4 koupelny s vanou nebo sprchou. Wellness centrum zahrnuje saunu a krytý bazén. Villa Arboretet - Seaside villa with private pool & infrasauna in the heart of Arboretet, Bergen can enjoy fishing nearby, or make the most to the garden. Ubytování je vzdálené 19 km od Univerzitního muzea v Bergenu a 21 km od věže Rosenkrantz. Villa Arboretet - Seaside villa with private pool & infrasauna se nachází v centru Arboretetu v Bergenu, 7 km od letiště Bergen Flesland.

Hotel Pyramiden
Hotel Pyramiden

10 / 10 (4 hodnocení)

Hotel Pyramiden se nachází v Pyramidenu a má restauraci a bar. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce, služba concierge a organizace výletů. Všechny pokoje jsou vybavené psacím stolem. Hotel Pyramiden poskytuje ubytování v pokojích s vlastní koupelnou včetně sprchy i bezplatných toaletních potřeb a v některých případech také s výhledem na moře. K dispozici je ložní prádlo a ručníky. Každé ráno se podává kontinentální, anglická/irská nebo vegetariánská snídaně. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří cyklistika. Hotel Pyramiden zajišťuje službu půjčení jízdních kol.