Ubytování v regionu Pardubický kraj

V regionu Pardubický kraj nabízíme celkem 476 možností ubytování. Celkově v našem katalogu evidujeme pro region Pardubický kraj 108 měst či vesnic, ve kterých nabízíme hotely, penziony nebo jiné ubytování.

Oblíbená města pro ubytování v regionu Pardubický kraj

Další ubytování v oblasti Pardubický kraj

OrchardHouse Farmhouse, wellness
OrchardHouse Farmhouse, wellness

10 / 10 (14 hodnocení)

OrchardHouse Farmhouse, wellness se nachází v Chrastu a nabízí vířivku. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmán LUEL
Apartmán LUEL

10 / 10 (9 hodnocení)

Apartmán LUEL se nachází v Dolní Moravě, 36 km od muzea papíru Velké Losiny, a nabízí možnost lyžování přímo od budovy, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a turistické informace. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Chata Viola
Chata Viola

10 / 10 (5 hodnocení)

Chata Viola se nachází v Dolní Moravě a nabízí vířivku. Tato chata nabízí neplacené soukromé parkoviště, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi.

Chatička na Lipce, Železné hory, Sečská přehrada
Chatička na Lipce, Železné hory, Sečská přehrada

10 / 10 (3 hodnocení)

Chatička na Lipce, Železné hory, Sečská přehrada se nachází v Horním Bradle, nedaleko Dolního Bradla a 47 km od kostela sv. Marka. Nabízí balkon s výhledem do zahrady, sezónní venkovní bazén a zahradu.Barbara. K dispozici je také soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi.

Apartmany ve Dvoře
Apartmany ve Dvoře

10 / 10 (2 hodnocení)

Apartmány ve Dvoře se nachází v Heráleci, 41 km od zámku Litomyšl a 15 km od poutního kostela sv. Pavla, a nabízí bar a zahradu.Devet skal stojí 5,4 km od Janova Nepomuckého na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření.

Apartmán Pod Klepáčem
Apartmán Pod Klepáčem

10 / 10 (2 hodnocení)

Apartmán Pod Klepáčem se nachází ve Velké Moravě, 36 km od Muzea papíru Velké Losiny, a nabízí ubytování s výhledem na hory. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Luxusní Chata Sečanda v Železných horách u Sečské Přehrady
Luxusní Chata Sečanda v Železných horách u Sečské Přehrady

10 / 10 (1 hodnocení)

Luxusní Chata Sečanda v Železných horách u Sečských Přehrady nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, sdíleným loungem a zahradou, asi 35 km od kostela sv. Václava.Barbara. Nachází se 35 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a svatého Jana Křtitele a nabízí společnou kuchyň.

Penzion Horal
Penzion Horal

10 / 10 (1 hodnocení)

Penzion Horal se nachází v Dolní Moravě, 32 km od muzea papíru Velké Losiny a 50 km od Pradědu.

Wellness chata Sloupnice
Wellness chata Sloupnice

10 / 10 (1 hodnocení)

Wellness chata Sloupnice se nachází 13 km od Přívratu a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na jezero. 6,5 km od zámku Litomyšl. Nabízí restauraci a neplacené soukromé parkoviště.

Chalupa Pod Větrným Vrchem
Chalupa Pod Větrným Vrchem

10 / 10 (1 hodnocení)

Chalupa Pod Větrným Vrchem se nachází v Dolní Moravě v Pardubickém kraji a nabízí balkon a výhled do zahrady. 33 km od Muzea papíru Velké Losiny. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Penzion Chata U Zámků
Penzion Chata U Zámků

10 / 10 (1 hodnocení)

Penzion Chata U Zámků se nachází v Čenkovicích, 42 km od zámku Litomyšl. Nabízí sezónní venkovní bazén, neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a terasu. K dispozici je sdílená kuchyň a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Chalupa Kocourov
Chalupa Kocourov

10 / 10 (1 hodnocení)

Chalupa Kocourov se nachází ve Slavíkově a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, golfu a jízdě na koni.

Apartmány Cechovní
Apartmány Cechovní

9,9 / 10 (149 hodnocení)

Apartmány Cechovní se nachází v Moravské Třebové, 35 km od zámku Litomyšl a 23 km od hradu Bouzov. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi.

Apartmány OMEGA
Apartmány OMEGA

9,9 / 10 (35 hodnocení)

Apartmány OMEGA se nachází v Lanškrouně, 27 km od zámku Litomyšl a 47 km od muzea papíru Velké Losiny. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

U tří jasanů
U tří jasanů

9,9 / 10 (30 hodnocení)

U tří jasanů se nachází v Luži, 25 km od zámku Litomyšl a 42 km od poutního kostela sv. Marka, a nabízí výhled do zahrady.Jan Nepomucký na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou. Prázdninový dům se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Chata pod Jasanem
Chata pod Jasanem

9,9 / 10 (27 hodnocení)

Chata pod Jasanem se nachází 32 km od muzea papíru ve Velkých Losinách a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Roubenka U Tří skřítků
Roubenka U Tří skřítků

9,9 / 10 (14 hodnocení)

Roubenka U Tří skřítků se nachází v Červené Vodě v Pardubickém kraji a nabízí zahradu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Apartmán na Bukovce MALMA
Apartmán na Bukovce MALMA

9,9 / 10 (12 hodnocení)

Apartmán na Bukovce MALMA se nachází v Červené Vodě a nabízí restauraci, bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice.

Na samotě u lesa
Na samotě u lesa

9,9 / 10 (9 hodnocení)

Na samotě u lesa nabízí ubytování s výhledem na bazén, terasou a rychlovarnou konvicí, asi 49 km od zámku Litomyšl. Nachází se 44 km od vlakového nádraží Polanica Zdroj a nabízí zahradu a bezplatné parkování.

Apartmán Višňovka
Apartmán Višňovka

9,9 / 10 (9 hodnocení)

Apartmán Višňovka se nachází v Pardubicích, 40 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele, 41 km od kostnice Sedlec a 43 km od kostela sv. Jana.Barbara. Na autobusové nádraží Kutná Hora je to 42 km.

Roubenka Štěpánka
Roubenka Štěpánka

9,9 / 10 (9 hodnocení)

Roubenka Štěpánka nabízí ubytování s výhledem na řeku ve Svratce, 37 km od zámku Litomyšl a 20 km od poutního kostela sv.Jan Nepomucký na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Chalupa Svojanov
Chalupa Svojanov

9,9 / 10 (7 hodnocení)

Chalupa Svojanov se nachází ve Svojanově, 38 km od Devet skal, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Je vzdálen 36 km od zámku Litomyšl a 47 km od poutního kostela sv.Jan Nepomucký na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou.

Apartmán u Horynů
Apartmán u Horynů

9,8 / 10 (74 hodnocení)

Apartmán u Horynů se nachází v České Třebové a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

House of Relax
House of Relax

9,8 / 10 (43 hodnocení)

House of Relax se nachází v Řečanech nad Labem, v blízkosti Železničné Stanice Kladruby. Nabízí ubytování s možností bezplatného půjčení jízdních kol, zázemí pro vodní sporty, sdílený lounge a zahradu. Vila s bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmán U Mamuta
Apartmán U Mamuta

9,8 / 10 (20 hodnocení)

Ubytování Dolní Morava, Apartmán U Mamuta nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nachází se 36 km od Muzea papíru ve Velkých Losinách a nabízí možnost lyžování přímo od budovy a bezplatné parkování.

Apartmány ZaBukem
Apartmány ZaBukem

9,8 / 10 (10 hodnocení)

Apartmány ZaBukem se nacházejí v Mlýnickém Dvoře v Pardubickém kraji, 49 km od zámku Litomyšl, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, dětské hřiště, přímý přístup na sjezdovku i bezplatné soukromé parkoviště.

Chalupa U Halířů
Chalupa U Halířů

9,8 / 10 (9 hodnocení)

Chalupa U Halířů se nachází v Králíkách, 47 km od vlakového nádraží Polanica Zdroj, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a dětským klubem. Tento prázdninový dům má soukromý bazén, gril a neplacené soukromé parkoviště.

UBYTOVÁNÍ S WELLNESS
UBYTOVÁNÍ S WELLNESS

9,8 / 10 (5 hodnocení)

UBYTOVÁNÍ S WELLNESS se nachází v Dolní Dobrouči a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem do zahrady. 45 km od obce Polanica-Zdrój. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmán Fara
Apartmán Fara

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Apartmán Fara se nachází ve Včelákově, pouhých 300 metrů od Včelákova, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Apartmán se nachází v budově z 18. století, 39 km od zámku Litomyšl a 33 km od poutního kostela sv.Jan Nepomucký na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou.

U Paluku
U Paluku

9,7 / 10 (318 hodnocení)

Ubytování se nachází v Chrudimu, 43 km od kostela sv. Jiří.U Paluku se nachází 43 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a svatého Jana Křtitele a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a barem.

Bonviván Apartments
Bonviván Apartments

9,7 / 10 (236 hodnocení)

Bonviván Apartments se nachází ve Vysokém Mýtě, 16 km od zámku Litomyšl, a nabízí bar, zahradu a výhled do zahrady. Nabízí rodinné pokoje a terasu. K dispozici je přepážka s turistickými informacemi a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Pension Sodomkův statek Czap
Pension Sodomkův statek Czap

9,7 / 10 (95 hodnocení)

Ubytování se nachází v obci Skuteč, 29 km od zámku Litomyšl. Pension Sodomkův statek Czap nabízí ubytování s barem, bezplatným soukromým parkovištěm a zahradou. Asi 38 km od poutního kostela sv.Ubytování se nachází ve Žďáru nad Sázavou, 28 km od města Devet skal, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Penzion má rodinné pokoje.

Penzion Slunovrat
Penzion Slunovrat

9,7 / 10 (90 hodnocení)

Apartmán Běstvina se nachází v Běstvině v Pardubickém kraji a má kostel sv.Barbara je vzdálená 32 kmPenzion Slunovrat nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, sezónním venkovním bazénem a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmány u Lesa
Apartmány u Lesa

9,7 / 10 (80 hodnocení)

Apartmány u Lesa se nacházejí v Dolní Moravě, 36 km od muzea papíru Velké Losiny, a nabízejí výhled na hory, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Chalupa u sv. Františka
Chalupa u sv. Františka

9,7 / 10 (61 hodnocení)

Chalupa u sv. nabízí výhled do zahrady. Františka se nachází v Klášterci nad Orlicí, 44 km od zámku Litomyšl a 45 km od Chopinova panství. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi.

Hotel & Gallery Kopacka
Hotel & Gallery Kopacka

9,7 / 10 (60 hodnocení)

Hotel & Gallery Kopacka se nachází ve Svitavách v Pardubickém kraji, 19 km od zámku Litomyšl a 45 km od hradu Bouzov. Ubytování je vzdálené 42 km od města Devet skal, 43 km od muzea olomouckého sýra a 3 km od Moravského Lačnova. Klimatizované pokoje mají výhled na město, šatní skříň a bezplatné Wi-Fi.

Pod lesem
Pod lesem

9,7 / 10 (46 hodnocení)

Pod lesem nabízí ubytování s výhledem na hory, terasou a rychlovarnou konvicí, asi 45 km od muzea papíru Velké Losiny. 43 km od zámku Litomyšl. Nabízí možnost lyžování přímo od budovy a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán Na Vršku
Apartmán Na Vršku

9,7 / 10 (45 hodnocení)

Apartmán Na Vršku se nachází v Dolní Moravě, 49 km od Pradědu. K Muzeu papíru ve Velkých Losinách je to 32 km. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán NA KOPCI Krucemburk
Apartmán NA KOPCI Krucemburk

9,7 / 10 (34 hodnocení)

Apartmán NA KOPCI Krucemburk se nachází v Křížové a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Penzion Terezka
Penzion Terezka

9,7 / 10 (31 hodnocení)

Penzion Terezka se nachází v Králíkách, 33 km od muzea papíru Velké Losiny. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Stará Škola Hedeč
Stará Škola Hedeč

9,7 / 10 (30 hodnocení)

Stará Škola Hedeč se nachází v Králíkách v Pardubickém kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Chata Dvě Sestry
Chata Dvě Sestry

9,7 / 10 (23 hodnocení)

Chata Dvě Sestry se nachází v přírodní rezervaci Králický Sněžník, 350 metrů od sjezdovek a běžkařských tratí v lyžařském středisku Šanov. Je situována uprostřed zahrady, kde je k dispozici přenosný bazén, dětské hřiště a zázemí pro grilování.

Chalupa u lesa
Chalupa u lesa

9,7 / 10 (22 hodnocení)

Chalupa u lesa se nachází v Červené Vodě a nabízí terasu. Nachází se 37 km od Muzea papíru Velké Losiny a nabízí možnost lyžování přímo od budovy a bezplatné parkování.

Apartmán U Suchého buku - Buková Hora
Apartmán U Suchého buku - Buková Hora

9,7 / 10 (21 hodnocení)

Apartmán U Suchého buku - Buková Hora se nachází v Červené Vodě, 48 km od zámku Litomyšl, 34 km od muzea papíru Velké Losiny a 48 km od hradu Bouzov, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice.

Apartmány Zámecká
Apartmány Zámecká

9,7 / 10 (16 hodnocení)

Apartmány Zámecká se nachází v Moravské Třebové, 35 km od zámku Litomyšl a 23 km od hradu Bouzov. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán Pod sjezdovkami
Apartmán Pod sjezdovkami

9,7 / 10 (12 hodnocení)

Apartmán Pod sjezdovkami se nachází v Dolní Moravě a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Apartmány a Wellness VMAL s.r.o.
Apartmány a Wellness VMAL s.r.o.

9,7 / 10 (11 hodnocení)

Apartmány a Wellness se nacházejí v obci Skuteč v Pardubickém kraji, 30 km od zámku Litomyšl. VMAL s.r.o. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmán Elegant Litomyšl
Apartmán Elegant Litomyšl

9,7 / 10 (11 hodnocení)

Apartmán Elegant Litomyšl se nachází v Litomyšli, 45 km od Devet skal a 1,9 km od Záhraď. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 500 metrů od zámku Litomyšl a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.