Ubytování v zemi Estonsko

Ve státě Estonsko nabízíme celkem 3165 možností ubytování v 23 různých regionech. Celkově v našem katalogu evidujeme pro stát Estonsko 527 měst či vesnic, ve kterých nabízíme hotely, penziony nebo jiné ubytování.

Regiony s ubytováním ve státě Estonsko

Další ubytování v oblasti Estonsko

Artisa Riia Str 20B Luxury Penthouse apartment
Artisa Riia Str 20B Luxury Penthouse apartment

10 / 10 (77 hodnocení)

Artisa Riia Str 20B Luxury Penthouse apartment se nachází v Tartu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Hosté mohou využívat terasu a dětské hřiště. Apartmán má terasu, výhled na město, 1 ložnici, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem a 1 koupelnu s otevřeným sprchovým koutem. Tento 5hvězdičkový apartmán nabízí neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Mezi zajímavosti v okolí patří přírodovědné muzeum University of Tartu, radnice a katedrála. Artisa Riia Str 20B Luxury Penthouse apartment stojí 8 km od letiště Tartu.

Artisa Riia Str 22A Luxury apartment
Artisa Riia Str 22A Luxury apartment

10 / 10 (66 hodnocení)

Artisa Riia se nachází v Tartu, 300 metrů od přírodovědné univerzity a 1,3 km od radnice. Str 22A Luxury apartment nabízí klimatizaci. Nachází se 1,3 km od katedrály Tartu a má výtah. Apartmán má balkon, výhled na město, 1 ložnici, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem a 1 koupelnu s otevřeným sprchovým koutem. Tento 5hvězdičkový apartmán nabízí neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také dětské hřiště. Mezi zajímavosti v okolí apartmánu Artisa Riia Str 22A Luxury patří vědecké centrum AHHAA, most Tartu Angel a stará observatoř Tartu. Na letiště Tartu je to 9 km.

Viigi Villa
Viigi Villa

10 / 10 (55 hodnocení)

Viigi Villa se nachází v Haapsalu, pouhých 300 metrů od pláže Vasikaholmi, a nabízí zahradu, gril a nepřetržitě otevřenou recepci. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Vila s terasou a výhledem na moře má 3 ložnice, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou a 1 koupelnu s otevřeným sprchovým koutem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Hosté mohou využívat saunu. V okolí se lze věnovat pěší turistice. Viigi Villa stojí nedaleko radnice, muzea pobřežních Švédů a přístavu Grand Holm. Na letiště Kärdla je to 57 km.

Artisa Riia Str 20a Luxury Penthouse Apartments
Artisa Riia Str 20a Luxury Penthouse Apartments

10 / 10 (48 hodnocení)

Artisa Riia Str 20a se nachází 300 metrů od přírodovědné univerzity v Tartu. Luxury Penthouse Apartments nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování má terasu a výhled na město. K dispozici je sluneční terasa, bezplatné Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště a nabíjecí stanice pro elektromobily. Apartmány mají parketové podlahy, plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, jídelní kout, TV s plochou obrazovkou a streamovacími službami a vlastní koupelnu s otevřeným sprchovým koutem a pantoflemi. K dispozici je sporák, mikrovlnná trouba, toustovač, kávovar a rychlovarná konvice. Všechny apartmány mají ložní prádlo a ručníky. K dispozici je také dětské hřiště. Mezi zajímavosti v okolí ubytování Artisa Riia Str 20a Luxury Penthouse Apartments patří radnice, katedrála a stará observatoř Tartu. Na letiště Tartu je to 9 km.

Väike-Mere Villa
Väike-Mere Villa

10 / 10 (32 hodnocení)

Väike-Mere Villa se nachází asi 1,4 km od pláže Vasikaholmi a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Prázdninový dům má terasu, výhled na moře, 4 ložnice, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem a 2 koupelny s otevřeným sprchovým koutem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Personál recepce vám ochotně poskytne informace o okolí. Väike-Mere Villa má také saunu. K dispozici je také dětská bezpečnostní brána a zahrada. Väike-Mere Villa stojí nedaleko radnice, biskupského hradu Haapsalu a Muzea pobřežních Švédů. Na letiště Kärdla je to 56 km.

Tolli korter
Tolli korter

10 / 10 (27 hodnocení)

Tolli korter se nachází v Kuressaare, 1,1 km od pláže Kuressaare a 20 km od kráteru Kaali. Nabízí zahradu a klimatizaci. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má terasu, výhled do klidné ulice, 1 ložnici, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem a 1 koupelnu s otevřeným sprchovým koutem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na místě si můžete půjčit jízdní kola a v okolí se věnovat rybaření a pěší turistice. Tolli korter stojí 3 km od letiště Kuressaare.

Jōekalda
Jōekalda

10 / 10 (25 hodnocení)

Jōekalda se nachází asi 40 km od arény Saku Suurhall a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Hotel je nekuřácký a stojí 41 km od estonského skanzenu. Vila má terasu, výhled na řeku, 2 ložnice, 2 obývací pokoje, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem a 1 koupelnu s bidetem. Tento pokoj má klimatizaci, šatnu a krb. Pro větší soukromí je k dispozici soukromý vchod. Ve městě Langa a jeho okolí se můžete věnovat cyklistice a dalším aktivitám. Hosté mohou relaxovat ve společném salonku. Jōekalda stojí 45 km od vlakového nádraží Tallinn a katedrály Alexandra Něvského. Letiště Lennart Meri Tallinn je vzdálené 57 km.

Penthouse Kadriorg
Penthouse Kadriorg

10 / 10 (20 hodnocení)

V ubytování Penthouse Kadriorg máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Penthouse Kadriorg se nachází v centru Tallinnu, kousek od pláže Russalka a muzea umění Kadriorg. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je mikrovlnná trouba a kávovar. Tento apartmán nabízí bezplatné parkování a výtah. Apartmán má balkon, výhled do zahrady, 1 ložnici, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem a 1 koupelnu se sprchou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na místě je dětské hřiště a sluneční terasa. Penthouse Kadriorg stojí 2,4 km od města Kalarand a necelý 1 km od paláce Kadriorg. Letiště Lennart Meri Tallinn je vzdálené 4 km.

Rosi Puhkemaja
Rosi Puhkemaja

10 / 10 (18 hodnocení)

Rosi Puhkemaja se nachází v obci Koljala, 1,6 km od zábavního centra Kiviõli Adventure Center, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepcí. 26 km od vápencového útesu Ontika. Tento klimatizovaný prázdninový dům má 4 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň s lednicí a myčkou nádobí. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Hosté mohou využívat krytý bazén a saunu. Po dni stráveném pěší turistikou, lyžováním nebo rybařením mohou hosté relaxovat v zahradě nebo ve společném salonku. Letiště Lennart Meri Tallinn je vzdálené 131 km.

Sordi Somka puhkemaja
Sordi Somka puhkemaja

10 / 10 (18 hodnocení)

Sordi Somka puhkemaja se nachází ve městě Jõgeva a nabízí saunu. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Tento klimatizovaný prázdninový dům má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, kuchyň s myčkou nádobí a obývací pokoj. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Hosté mohou využívat saunu. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Na letiště Tartu je to 66 km.

Luxury countryside house 2 min walk to the beach
Luxury countryside house 2 min walk to the beach

10 / 10 (14 hodnocení)

Luxury rural house se nachází v obci Narva-Jõesuu, 300 metrů od pláže Narva-Joesuu. 2 min walk to the beach nabízí ubytování s klimatizací. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Tento prázdninový dům s 1 ložnicí má bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, pračku a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Ubytování je nekuřácké. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Na letiště Pulkovo je to 150 km.

Savimäe puhkemaja
Savimäe puhkemaja

10 / 10 (12 hodnocení)

Savimäe puhkemaja se nachází asi 23 km od jeskyní Piusa a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Nabízí balkon, šipky, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Prázdninový dům má terasu, výhled na jezero, 3 ložnice, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem a 2 koupelny s otevřeným sprchovým koutem. Tento klimatizovaný prázdninový dům má také posezení, pračku a 2 koupelny s fénem. Na místě je zahrada s grilem a v okolí se můžete věnovat rybaření a pěší turistice. Prázdninový dům je vzdálený 28 km od kláštera Pskovo-Pechersky a 49 km od muzea Estonské silnice. Na letiště Pskov je to 79 km.

Stylish and cozy old town apartment
Stylish and cozy old town apartment

10 / 10 (12 hodnocení)

Stylish and cozy old town apartment se nachází 23 km od estonského silničního muzea, 35 km od jeskyní Piusa a 44 km od zábavního parku Otepää. Ubytování se nachází ve městě Võru. Ubytování je vzdálené 16 km od hory Suur Munamägi a nabízí bezplatné Wi-Fi. Apartmán se nachází v přízemí a má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a streamovacími službami a plně vybavenou kuchyň se sporákem, mikrovlnnou troubou, pračkou a lednicí. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na letiště Tartu je to 62 km.

Seaside Rendezvous
Seaside Rendezvous

10 / 10 (12 hodnocení)

Seaside Rendezvous se nachází v Kalaně a nabízí saunu. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Vila má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Na letiště Kärdla je to 55 km.

Hilltop Apartments - Grand Gonsiori
Hilltop Apartments - Grand Gonsiori

10 / 10 (11 hodnocení)

V ubytování Hilltop Apartments - Grand Gonsiori máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Hilltop Apartments - Grand Gonsiori se nachází v historické budově v centru Tallinnu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Hotel stojí v blízkosti několika známých atrakcí, 1,3 km od muzea umění Kadriorg, 1,3 km od paláce Kadriorg a 1,9 km od koncertní síně Niguliste. Za příplatek je k dispozici soukromé parkoviště. Apartmán má 1 ložnici, obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem a 1 koupelnu s fénem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Ubytování je nekuřácké. Mezi zajímavosti v okolí patří pláž Russalka, mezinárodní autobusové nádraží Tallinn a estonská národní opera. Letiště Lennart Meri Tallinn je vzdálené 3 km.

Kasekodu apartament
Kasekodu apartament

10 / 10 (11 hodnocení)

Kasekodu apartament se nachází v Laagri a nabízí ubytování s terasou. Nabízí zahradu, výhled do vnitřního dvora a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má balkon, výhled do zahrady, 1 ložnici, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem a 1 koupelnu s otevřeným sprchovým koutem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na místě je prostor pro piknik. Kasekodu apartament má venkovní herní vybavení a sluneční terasu. Ubytování je vzdálené 11 km od arény Saku Suurhall a 12 km od estonského skanzenu. Kasekodu apartament stojí 15 km od letiště Lennarta Meriho Tallinn.

Champ's Urban Sanctuary
Champ's Urban Sanctuary

10 / 10 (10 hodnocení)

Champ's Urban Sanctuary se nachází na ideálním místě přímo v centru Tallinnu. Jedná se o nedávno zrekonstruovaný apartmán s bezplatným Wi-Fi a parkováním na místě. Nabízí výhled do zahrady a na město a je vzdálen 2,4 km od hradu Toompea. Hotel je nekuřácký a nachází se 2 km od katedrály Alexandra Něvského. Apartmán má Nintendo Wii, plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou a toustovačem, obývací pokoj s posezením a jídelním koutem, 1 ložnici a 1 koupelnu s vanou a sprchou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Pro větší soukromí je k dispozici soukromý vchod. Každé ráno se podává veganská snídaně. Hosté hotelu Champ's Urban Sanctuary se mohou těšit na aktivity v Tallinnu a okolí, jako jsou pěší výlety. Estonská národní opera je vzdálená 2,6 km a vlakové nádraží Tallinn 2,8 km. Letiště Lennart Meri Tallinn je vzdálené 6 km.

W Apartments Kalaranna III
W Apartments Kalaranna III

10 / 10 (8 hodnocení)

W Apartments Kalaranna III se nachází v Tallinnu, pouhých 300 metrů od Kalarandu, a nabízí ubytování s výhledem na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování bylo postaveno v roce 2022 a má balkon. Klimatizovaný apartmán má 2 ložnice, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň s lednicí a kávovarem a 1 koupelnu se sprchou a fénem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Mezi zajímavosti v okolí patří přístav hydroplánů Lennusadam, vlakové nádraží Tallinn a Radniční náměstí. Na letiště Lennarta Meriho Tallinn je to 5 km.

Mugavustega majake mereäärses männikus.
Mugavustega majake mereäärses männikus.

10 / 10 (8 hodnocení)

Mugavustega majake mereäärses männikus nabízí klimatizované ubytování s terasou. Nachází se v Lohusalu. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Tento prázdninový dům má 1 ložnici, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavený kuchyňský kout s jídelním koutem a 1 koupelnu se sprchou a pračkou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Prázdninový dům stojí 35 km od estonského skanzenu a 36 km od arény Saku Suurhall. Letiště Lennart Meri Tallinn je vzdáleno 55 km.

Fortune Apartments - River view, Contactless
Fortune Apartments - River view, Contactless

10 / 10 (7 hodnocení)

V ubytování Fortune Apartments - River view, Contactless máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Fortune Apartments - River view, Contactless je udržitelný apartmán v Tartu s výhledem na řeku. Nabízí ekologické ubytování v blízkosti městského muzea Tartu. Tento apartmán nabízí bezplatné parkování, výtah a Wi-Fi zdarma. Ubytování je nekuřácké a je vzdálené necelý 1 km od vědeckého centra AHHAA. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, pračku a 1 koupelnu se sprchou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Mezi zajímavosti v okolí patří radnice, botanická zahrada Univerzity Tartu a muzeum umění Tartu. Fortune Apartments - River view, Contactless leží 11 km od letiště Tartu.

New Energia apartment in center city
New Energia apartment in center city

10 / 10 (7 hodnocení)

New Energia apartment in center city se nachází v Narvě. Nabízí výhled do vnitřního dvora a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 1 ložnici, obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň se sporákem a mikrovlnnou troubou a 1 koupelnu s fénem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na letiště Pulkovo je to 134 km.

Pärnu rannarajooni apartment
Pärnu rannarajooni apartment

10 / 10 (7 hodnocení)

V ubytování Pärnu rannarajooni apartment máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Pärnu rannarajooni apartment se nachází v Pärnu, 300 metrů od pláže a 1,2 km od muzea nového umění. Nabízí klimatizaci. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Hotel je nekuřácký a stojí 1,4 km od brány Parnu Tallinn. Apartmán se nachází v přízemí a má 1 ložnici, kabelovou TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, sporákem, pračkou, mikrovlnnou troubou a toustovačem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. K dispozici je venkovní jídelní kout. Mezi zajímavosti v okolí patří muzeum Pärnu, plážový stadion Pärnu a plážový park. Letiště Lennart Meri Tallinn je vzdálené 138 km.

Isco Apartment
Isco Apartment

10 / 10 (7 hodnocení)

V ubytování Isco Apartment máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Isco Apartment nabízí ubytování v Kuressaare, 1,7 km od pláže Kuressaare a 22 km od kráteru Kaali. Tento apartmán nabízí neplacené soukromé parkoviště, pokojovou službu a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má balkon s výhledem do zahrady, 1 ložnici, obývací pokoj, kabelovou TV, vybavenou kuchyň a 1 koupelnu se sprchou a vanou. Na letiště Kuressaare jsou to 4 km.

Oanduaia metsamaja
Oanduaia metsamaja

10 / 10 (7 hodnocení)

Oanduaia metsamaja se nachází v Oandu v regionu Lääne-Virumaa a nabízí balkon a výhled na jezero. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má 2 ložnice, obývací pokoj, plně vybavený kuchyňský kout s lednicí a rychlovarnou konvicí a koupelnu s otevřeným sprchovým koutem a toaletními potřebami zdarma. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Každé ráno se podává americká snídaně. Na letiště Lennart Meri Tallinn je to 85 km.

Cosy beach house in West-Estonia
Cosy beach house in West-Estonia

10 / 10 (7 hodnocení)

Cosy beach house se nachází v západním Estonsku, asi 40 km od radnice Haapsalu, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a možností zapůjčení jízdních kol zdarma. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Vila má 3 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou a streamingovými službami, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na moře. Personál recepce vám vždy ochotně poradí. Cosy beach house in West-Estonia nabízí venkovní krb. Na místě je zahrada a v okolí se můžete věnovat pěší turistice. Cosy beach house in West-Estonia stojí 41 km od biskupského hradu Haapsalu a 42 km od Muzea pobřežních Švédů. Na letiště Kärdla je to 95 km.

Self-check-in spacious 1 bedroom apartment with terrace and free parking
Self-check-in spacious 1 bedroom apartment with terrace and free parking

10 / 10 (6 hodnocení)

V ubytování Self-check-in spacious 1 bedroom apartment with terrace and free parking máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Tento prostorný apartmán s 1 ložnicí a terasou se nachází v centru Tallinnu, nedaleko katedrály Alexandra Něvského a hradu Toompea. Nabízí samoobslužný check-in, bezplatné parkování, Wi-Fi zdarma, klimatizaci, mikrovlnnou troubu a kávovar. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má terasu, výhled do zahrady, 1 ložnici, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem a 1 koupelnu s otevřeným sprchovým koutem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Mezi zajímavosti v okolí patří estonská národní opera, Maiden Tower a koncertní síň Niguliste Museum-Concert Hall. Na letiště Lennart Meri Tallinn je to 5 km.

Studio Apartment with Sauna
Studio Apartment with Sauna

10 / 10 (6 hodnocení)

Studio Apartment with Sauna se nachází v Pärnu, 500 metrů od pláže a 1,1 km od muzea nového umění Parnu. Nabízí soukromou pláž a klimatizaci. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Hotel je nekuřácký a stojí 1,4 km od brány Parnu Tallinn. Apartmán má balkon, výhled do zahrady, 1 ložnici, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem a 1 koupelnu se sprchou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Mezi zajímavosti v okolí patří muzeum Pärnu, plážový stadion Pärnu a plážový park. Na letiště Lennarta Meriho Tallinn je to 138 km.

Kuressaare Pikk Apartment
Kuressaare Pikk Apartment

10 / 10 (6 hodnocení)

Kuressaare Pikk Apartment se nachází asi 1,2 km od pláže Kuressaare a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na město. Nabízí zahradu, terasu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Tento apartmán má 3 ložnice a kuchyň s myčkou nádobí a sporákem. TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu se sprchou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na místě si lze půjčit jízdní kola. Kuressaare Pikk Apartment stojí 20 km od kráteru Kaali. Na letiště Kuressaare jsou to 3 km.

Paunu Talu - Majutus ja Kajakid
Paunu Talu - Majutus ja Kajakid

10 / 10 (6 hodnocení)

Paunu Talu - Majutus ja Kajakid se nachází v Keře v regionu Harjumaa a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Apartmány mají plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem, lednicí, rychlovarnou konvicí a nádobím. Některé apartmány mají posezení a/nebo terasu. Kemp má venkovní krb. Hosté v Paunu Talu - Majutus ja Kajakid si mohou zahrát stolní tenis a v okolí se věnovat pěší turistice. Ubytování je vzdálené 37 km od mezinárodního autobusového nádraží Tallinn a 38 km od muzea umění Kadriorg. Letiště Lennart Meri Tallinn leží 37 km od Paunu Talu - Majutus ja Kajakid a hotel nabízí placenou dopravu na letiště.

Pädaste Aerga Sunrise Glamping
Pädaste Aerga Sunrise Glamping

10 / 10 (6 hodnocení)

Pädaste Aerga Sunrise Glamping se nachází v Pädaste a nabízí terasu. Výhled směřuje na moře. V luxusním stanu jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo. Letiště Kuressaare je vzdáleno 76 km.

Vormsi Suvila
Vormsi Suvila

10 / 10 (6 hodnocení)

Vormsi Suvila se nachází na ostrově Hullo a nabízí vířivku. Vila s bezplatným Wi-Fi, soukromým parkovištěm a možností check-inu a check-outu. Vila má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou a streamingovými službami, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Vila má venkovní krb. Vormsi Suvila zajišťuje službu půjčení jízdních kol a aut. Na letiště Kärdla je to 62 km.

Maidla Nature Resort
Maidla Nature Resort

10 / 10 (5 hodnocení)

V ubytování Maidla Nature Resort máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Nature Villa KASEKE se nachází asi 50 km od arény A. Le Coq a nabízí ubytování se zahradou, terasou, restaurací a výhledem na řeku. Tato vila nabízí bezplatné parkování a pokojovou službu. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na letiště Lennarta Meriho Tallinn je to 55 km.

W Apartments Torupilli, terrace, green yard, parking
W Apartments Torupilli, terrace, green yard, parking

10 / 10 (5 hodnocení)

W Apartments Torupilli se nachází v centru Tallinnu a nabízí terasu, zelený dvůr, parkoviště a patio s výhledem do vnitřního dvora. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Apartmán se nachází v přízemí a má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a streamovacími službami a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, sporákem, pračkou, toustovačem a lednicí. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. K dispozici je také venkovní hřiště a zahrada. Mezi zajímavosti v okolí W Apartments Torupilli patří terasa, zelený dvůr, parkoviště, pláž Russalka, mezinárodní autobusové nádraží Tallinn a Estonská národní opera. Na letiště Lennarta Meriho Tallinn jsou to 3 km.

Uneallika hubane saunaga majake
Uneallika hubane saunaga majake "Hoburaud"

10 / 10 (5 hodnocení)

Uneallika hubane saunaga majake "Hoburaud" se nachází v Pae, 49 km od Saku Suurhall Arena, a nabízí ubytování s klimatizací. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dům má 1 ložnici, obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou a streamovacími službami, plně vybavený kuchyňský kout a 1 koupelnu s fénem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Hosté mohou využívat saunu. Na místě si můžete půjčit jízdní kola a v okolí se věnovat cyklistice. Na letiště Lennarta Meriho Tallinn je to 66 km.

Stylish studio with free private parking
Stylish studio with free private parking

10 / 10 (5 hodnocení)

Stylish studio with free private parking se nachází ve čtvrti Lasnamae v Tallinnu, 7,6 km od muzea umění Kadriorg, 7,6 km od paláce Kadriorg a 8 km od estonské národní opery. Ubytování je vzdálené 7,1 km od mezinárodního autobusového nádraží Tallinn a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Tento apartmán má obývací pokoj a plně vybavenou kuchyň. Nechybí ani TV s plochou obrazovkou. Apartmán leží 9 km od Maiden Tower a 9,1 km od Niguliste Museum-Concert Hall. Na letiště Lennarta Meriho Tallinn je to 6 km.

Toompea Castle Apartment
Toompea Castle Apartment

10 / 10 (5 hodnocení)

V ubytování Toompea Castle Apartment máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Toompea Castle Apartment se nachází v centru Tallinnu, pouhých 1,8 km od města Kalarand a 70 metrů od katedrály Alexandra Něvského, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí výhled do vnitřního dvora a stojí 300 metrů od hradu Toompea a necelý 1 km od vlakového nádraží Tallinn. Apartmán má 1 ložnici, obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou a streamovacími službami, plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem a 1 koupelnu s otevřeným sprchovým koutem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Hosté mohou využívat saunu. Mezi zajímavosti v okolí Toompea Castle Apartment patří estonská národní opera, Radniční náměstí a Maiden Tower. Na letiště Lennarta Meriho Tallinn je to 5 km.

Hiiumaa Summerhouse
Hiiumaa Summerhouse

10 / 10 (4 hodnocení)

Hiiumaa Summerhouse se nachází v Orjaku a nabízí saunu. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Prázdninový dům má terasu, výhled do zahrady, 1 ložnici, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem a 1 koupelnu se sprchou. K dispozici je také sauna. Hosté Hiiumaa Summerhouse mohou využívat zahradu a v okolí se věnovat pěší turistice. Na letiště Kärdla je to 31 km.

Kalana Virve Holiday Villa
Kalana Virve Holiday Villa

10 / 10 (4 hodnocení)

Kalana Virve Holiday Villa se nachází v Kalaně a nabízí terasu. Vila se zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Klimatizovaná vila má 3 ložnice, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň s lednicí a rychlovarnou konvicí a 1 koupelnu se sprchou a fénem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Hosté mohou využívat saunu. Kalana Virve Holiday Villa stojí 55 km od letiště Kärdla.

Park Villa Pärnu with sauna
Park Villa Pärnu with sauna

10 / 10 (4 hodnocení)

Park Villa Pärnu with sauna se nachází v Aase. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dům má terasu, výhled na řeku, 4 ložnice, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem a 4 koupelny s otevřeným sprchovým koutem. K dispozici jsou také 4 koupelny s vanou a fénem, ručníky a ložní prádlo. Hosté mohou relaxovat v zahradě nebo ve společném salonku. Prázdninový dům stojí 37 km od památníku Lydie Koidula a brány Parnu Tallinn. Na letiště Lennart Meri Tallinn je to 108 km.

Hilltop Apartments - Kiikri Residence City Centre
Hilltop Apartments - Kiikri Residence City Centre

10 / 10 (4 hodnocení)

Hilltop Apartments - Kiikri Residence City Centre se nachází v centru Tallinnu, 600 metrů od pláže Russalka a 2,8 km od Kalarandu. Nabízí soukromou pláž a klimatizaci. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Tento apartmán má 2 ložnice a kuchyň s myčkou nádobí a sporákem. TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu s vanou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na místě je prostor pro piknik. Hilltop Apartments - Kiikri Residence City Centre stojí necelý 1 km od muzea umění Kadriorg a 10 minut chůze od paláce Kadriorg. Letiště Lennart Meri Tallinn je vzdálené 4 km.

CityHeart Economy Nook
CityHeart Economy Nook

10 / 10 (4 hodnocení)

V ubytování CityHeart Economy Nook máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. CityHeart Economy Nook se nachází v Narvě. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Tento apartmán má 1 ložnici, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s jídelním koutem a 1 koupelnu s vanou a pračkou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. K dispozici je také venkovní vybavení na hraní. CityHeart Economy Nook stojí 134 km od letiště Pulkovo.

Elegance Apartment - City Centre Free Parking
Elegance Apartment - City Centre Free Parking

10 / 10 (4 hodnocení)

V ubytování Elegance Apartment - City Centre Free Parking máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Elegance Apartment - City Centre Free Parking se nachází na atraktivním místě v centru Tallinnu. Jedná se o nově zrekonstruovaný apartmán s bezplatným Wi-Fi, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm pro hosty, kteří přijedou autem. Tento apartmán se nachází 2,3 km od pláže Russalka a 400 metrů od mezinárodního autobusového nádraží Tallinn. K dispozici je výtah a parkoviště pro jízdní kola. Apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na město. Tento apartmán má také terasu, která slouží jako venkovní jídelní kout. Tento apartmán je nekuřácký a vhodný pro alergiky. K dispozici je také venkovní vybavení na hraní. Elegance Apartment - City Centre Free Parking stojí nedaleko Estonské národní opery, muzea umění Kadriorg a paláce Kadriorg. Na letiště Lennarta Meriho Tallinn jsou to 3 km.

Looduskeskne Olivia moodulmaja Põltsamaal
Looduskeskne Olivia moodulmaja Põltsamaal

10 / 10 (4 hodnocení)

Looduskeskne Olivia moodulmaja Põltsamaal se nachází v Mällikvere a nabízí zahradu, terasu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Tato chata nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na letiště Tartu je to 70 km.

Vesiroosi Apartments - studio apartment for 2
Vesiroosi Apartments - studio apartment for 2

10 / 10 (4 hodnocení)

Vesiroosi Apartments - studio apartment for 2 se nachází v Pärnu, jen 2,3 km od pláže. Nabízí ubytování s výhledem do vnitřního dvora, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Tento apartmán se nachází v budově z roku 2023, 3,1 km od pamětního muzea Lydia Koidula a 1,6 km od luteránského kostela sv. Alžběty. Apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou a streamingovými službami, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na řeku. Mezi zajímavosti v okolí patří muzeum Pärnu, muzeum nového umění Parnu a brána Parnu Tallinn. Letiště Lennart Meri Tallinn je vzdálené 138 km.

Old fisherman's farmhouse and smoke sauna.
Old fisherman's farmhouse and smoke sauna.

10 / 10 (4 hodnocení)

Starý rybářský statek s výhledem do zahrady a kouřovou saunou. Nabízí ubytování s terasou a kávovarem, asi 15 km od pamětního muzea Lydia Koidula. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Prázdninový dům má terasu, výhled na moře, 2 ložnice, obývací pokoj, TV, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem a 1 koupelnu se sprchou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Hosté mohou využívat wellness centrum, wellness balíčky a veřejné lázně. Na statku Old fisherman's je k dispozici venkovní hřiště a kouřová sauna.Hosté mohou relaxovat v zahradě. Ubytování je vzdálené 16 km od brány Parnu Tallinn a 17 km od muzea Pärnu. Letiště Lennart Meri Tallinn je vzdálené 149 km.

Bright Home
Bright Home

10 / 10 (4 hodnocení)

Bright Home se nachází v centru Tallinnu a nabízí balkon. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má ložnici, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň s lednicí a kávovarem a koupelnu se sprchou a toaletními potřebami zdarma. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Mezi zajímavosti v okolí patří katedrála Alexandra Něvského, estonská národní opera a hrad Toompea. Letiště Lennart Meri Tallinn je vzdálené 4 km.

ELLE LINDSTRÖM
ELLE LINDSTRÖM

10 / 10 (4 hodnocení)

ELLE LINDSTRÖM nabízí ubytování se zahradou, terasou, tenisovým kurtem a výhledem do zahrady, asi 36 km od radnice Haapsalu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a rybaření. Vila má 1 ložnici, obývací pokoj, plně vybavený kuchyňský kout se sporákem a kávovarem a 1 koupelnu s vanou a toaletními potřebami zdarma. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Každé ráno se ve vile podává italská snídaně. K dispozici je také soukromá pláž. ELLE LINDSTRÖM stojí 36 km od biskupského hradu Haapsalu a 37 km od Muzea pobřežních Švédů. Na letiště Kärdla je to 90 km. Ubytování zajišťuje placenou dopravu na letiště.

Emajõe puhkemaja
Emajõe puhkemaja

10 / 10 (3 hodnocení)

Emajõe puhkemaja se nachází asi 15 km od vědeckého centra AHHAA a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na řeku. 14 km od městského muzea Tartu. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Tento klimatizovaný prázdninový dům má 3 ložnice, obývací pokoj, plně vybavený kuchyňský kout s lednicí a kávovarem a 1 koupelnu se sprchou a fénem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. K dispozici je také sauna. V okolí se lze věnovat rybaření. Emajõe puhkemaja stojí 15 km od radnice a botanické zahrady univerzity Tartu. Na letiště Tartu je to 22 km.