Apartmány

Apartments Antini

9,6 / 10 (15 hodnocení)

8 Ulica Ante Starčevića, 21210 Solin, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmány) Apartments Antini se nachází ve městě Solin (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa) a pro své hosty nabízí venkovní bazén, wi-fi zdarma, parkování zdarma a nekuřácké pokoje. Ubytování Apartments Antini se svými službami a kvalitou řadí mezi 4 hvězdičkové hotely. Klienty je ubytování Apartments Antini hodnoceno 9.6 / 10 a patří mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu Splitsko-dalmátská župa.

Apartments Antini - Fotografie

Apartments Antini - Adresa

Booking.com

Apartments Antini - Popis

Apartments Antini se nachází v Solinu, 1,6 km od archeologického parku Salona a 7 km od stadionu Mladezi Park. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou.

Všechny apartmány mají vybavenou kuchyň, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s fénem a vanou nebo sprchou. Všechny apartmány mají posezení a jídelní kout.

Apartmán je vzdálený 8,5 km od Diokleciánova paláce a 8 km od arény Spaladium. Na letiště ve Splitu je to 17 km.

Apartments Antini - Vybavení ubytování

Vybavení pokoje

 • Zásuvka u postele
 • Sušák na prádlo
 • Žehlička
 • Rozkládací pohovka
 • Ventilátor

Koupelna

 • Vana nebo sprcha
 • Toaleta
 • Toaletní papír
 • Vlastní koupelna
 • Fén

Vaření

 • Jídelní stůl
 • Kuchyň
 • Čisticí prostředky
 • Pračka

Obývací prostor

 • Pohovka
 • Posezení
 • Jídelna
 • Krb

Různé

 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje
 • Klimatizace
 • Topení

Exteriér

 • Soukromý bazén
 • Zahrada
 • Terasa

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • chorvatsky

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Bezbariérový přístup

 • Celá jednotka se nachází v přízemí

Ložnice

 • Skříň nebo šatna

Venkovní bazén

 • Venkovní bazén

Další ubytování ve městě Solin

NEW! Modern Villa Elia with 40sqm heated pool, 3 bedrooms, and Split city views
NEW! Modern Villa Elia with 40sqm heated pool, 3 bedrooms, and Split city views

9 / 10 (8 hodnocení)

NEW se nachází v Solinu, 2,4 km od archeologického parku Salona. Moderní Villa Elia s vyhřívaným bazénem o rozloze 40 m2, 3 ložnicemi a výhledem na město Split nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Sun Solin
Apartman Sun Solin

9,7 / 10 (12 hodnocení)

Apartman Sun Solin se nachází v Solinu a nabízí zahradu a gril. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 2,7 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

4 separate apartmens private pool 20people max
4 separate apartmens private pool 20people max

10 / 10 (2 hodnocení)

Three separated apartmens private pool Maximální kapacita je 16 osob a má balkon s výhledem na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment in Solin, near Split
Apartment in Solin, near Split

9,5 / 10 (13 hodnocení)

Apartment in Solin, near Split se nachází v Solinu, 1,4 km od archeologického parku Salona, bbbbbbbba nabízí ubytování s Wi-Fi a klimatizací.

Holiday Apartment in Solin
Holiday Apartment in Solin

10 / 10 (1 hodnocení)

Holiday Apartment in Solin se nachází v Solinu a nabízí ubytování s vlastním bazénem, bbbbbbbbbalkonem a výhledem na moře.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,5 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Two-Bedroom Apartment in Solin
Two-Bedroom Apartment in Solin

Two-Bedroom Apartment in Solin se nachází v Solinu.2,1 km od archeologického parku Salona.Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Apartment Felix
Apartment Felix

9 / 10 (17 hodnocení)

Apartment Felix nabízí ubytování se zahradou a výhledem na město, asi 1,8 km od archeologického parku Salona. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi.

Ivy
Ivy

6 / 10 (1 hodnocení)

Ivy se nachází v Solinu, 2,4 km od archeologického parku Salona, 6,5 km od stadionu Mladezi Park a 8 km od Diokleciánova paláce. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Tusculum apartment Solin
Tusculum apartment Solin

10 / 10 (32 hodnocení)

Tusculum apartment Solin se nachází v Solinu, 7,2 km od stadionu Mladezi Park, 8,7 km od Diokleciánova paláce a 8,2 km od arény Spaladium. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 600 metrů od archeologického parku Salona. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Jasminka
Apartments Jasminka

8,5 / 10 (36 hodnocení)

Apartmány Jasminka se nacházejí v tradičním dalmatském domě v centru města Solin, v blízkosti řeky Jadro. Nabízejí klimatizované ubytování s Wi-Fi zdarma, sezónní venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Beautiful home in Solin with 4 Bedrooms, WiFi and Heated swimming pool
Beautiful home in Solin with 4 Bedrooms, WiFi and Heated swimming pool

Amazing home in Solin with Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms se nachází v Solinu, 1,3 km od archeologického parku Salona, bbbbbbbb6,7 km od stadionu Mladezi Park a 8,2 km od Diokleciánova paláce.Nabízím vlastní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Luxury apartment Queen
Luxury apartment Queen

9,8 / 10 (9 hodnocení)

Luxury apartment Queen se nachází v Solinu, 7,6 km od stadionu Mladezi Park a 9,1 km od Diokleciánova paláce. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday home Paligan
Holiday home Paligan

7 / 10 (1 hodnocení)

Holiday home Paligan se nachází v Solinu, 8,1 km od stadionu Mladezi Park a 10 km od Diokleciánova paláce. Nabízí zahradu a výhled na hory. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,8 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Oliva
Apartment Oliva

9,4 / 10 (9 hodnocení)

Apartment Oliva se nachází 4,3 km od stadionu Mladezi Park a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,7 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday Home Solin with Sea View VII
Holiday Home Solin with Sea View VII

10 / 10 (1 hodnocení)

Holiday Home Solin with Sea View VII se nachází v Solinu a nabízí soukromý bazén. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Anamaris
Apartment Anamaris

8,8 / 10 (6 hodnocení)

Apartment Anamaris se nachází v Solinu, 7,7 km od stadionu Mladezi Park a 9,2 km od Diokleciánova paláce, a nabízí zahradu a výhled na město. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Hilda Split Solin
Apartment Hilda Split Solin

9 / 10 (36 hodnocení)

Apartment Hilda Split Solin nabízí ubytování s terasou a výhledem na hory, asi 2,7 km od archeologického parku Salona. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Kuća za odmor Luna - Solin
Kuća za odmor Luna - Solin

10 / 10 (1 hodnocení)

Kuća za odmor Luna - Solin se nachází v Solinu ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí zahradu. 2,1 km od archeologického parku Salona. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Apartman JAM
Apartman JAM

8,9 / 10 (15 hodnocení)

Apartman JAM se nachází v Solinu, 7,3 km od stadionu Mladezi Park a 8,8 km od Diokleciánova paláce, a nabízí výhled do zahrady. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Losko
Losko

10 / 10 (1 hodnocení)

Losko se nachází v Solinu, pouhých 7,9 km od stadionu Mladezi Park, a nabízí zahradu, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. 3,2 km od archeologického parku Salona. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Luxury Apartment Solinka With Private Parking
Luxury Apartment Solinka With Private Parking

10 / 10 (13 hodnocení)

Luxury Apartment Solinka With Private Parking se nachází v Solinu, 5,7 km od stadionu Mladezi Park, 7,2 km od Diokleciánova paláce a 6,6 km od Spaladium Areny. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Boka Apartment
Boka Apartment

8,5 / 10 (11 hodnocení)

Boka Apartment se nachází v Solinu, 1,9 km od archeologického parku Salona a 5,1 km od stadionu Mladezi Park. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 6,2 km od stadionu Poljud a 6,3 km od sochy Gregora Ninského.

Apartments with a parking space Klis, Split - 16670
Apartments with a parking space Klis, Split - 16670

Apartments with a parking space Klis, Split - 16670 se nachází v Solinu ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí terasu a výhled na moře. 3,7 km od archeologického parku Salona. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Amazing home in Split with Outdoor swimming pool, 3 Bedrooms and WiFi
Amazing home in Split with Outdoor swimming pool, 3 Bedrooms and WiFi

Apartmán Awesome home in Split with Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms se nachází ve městě Solin ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí balkon.Nabízím vlastní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Family friendly house with a swimming pool Solin, Split - 15525
Family friendly house with a swimming pool Solin, Split - 15525

7 / 10 (12 hodnocení)

Rodinný dům Solin, Split - 15525 se nachází v Solinu a nabízí fitness centrum. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Domjanovic Apartments
Villa Domjanovic Apartments

9,5 / 10 (10 hodnocení)

Villa Domjanovic Apartments se nachází v Solinu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Luxury room Ekstaza
Luxury room Ekstaza

9,6 / 10 (17 hodnocení)

Luxury room Ekstaza se nachází v Solinu ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Awesome home in Solin with 5 Bedrooms, WiFi and Indoor swimming pool
Awesome home in Solin with 5 Bedrooms, WiFi and Indoor swimming pool

Amazing home in Solin with Sauna, Indoor swimming pool and Private swimming pool se nachází v Solinu a nabízí ubytování se soukromým bazénem, bbbbbbbbbalkonem a výhledem na moře.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 4,2 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartman Karla
Apartman Karla

9,5 / 10 (50 hodnocení)

Apartman Karla se nachází v Solinu ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí balkon a výhled na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 2,5 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartman Anastazije
Apartman Anastazije

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartman Anastazije se nachází asi 7,9 km od stadionu Mladezi Park a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Beautiful villa - private heated pool, parking, BBQ near Split
Beautiful villa - private heated pool, parking, BBQ near Split

9,7 / 10 (4 hodnocení)

Beautiful villa - private vyhřívaný bazén, parking, BBQ near Split se nachází v Solinu, 300 metrů od archeologického parku Salona. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a venkovním bazénem. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Issa apartment
Issa apartment

9 / 10 (2 hodnocení)

Issa apartment se nachází v Solinu ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí balkon a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Green oasis
Green oasis

8,6 / 10 (8 hodnocení)

Green Oasis se nachází asi 1,5 km od archeologického parku Salona a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, balkonem a výhledem do zahrady. Apartmán se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Villa with a Pool near Split with Magnificent View
Villa with a Pool near Split with Magnificent View

8 / 10 (69 hodnocení)

Villa with a Pool near Split with Magnificent View se nachází v Solinu a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Desideria
Villa Desideria

8,7 / 10 (14 hodnocení)

Villa Desideria se nachází v Solinu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Prázdninový dům se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Villa Draga Paradise pool villa in Split
Villa Draga Paradise pool villa in Split

9,2 / 10 (6 hodnocení)

Villa Draga Paradise pool villa in Split se nachází ve městě Solin a nabízí ubytování s klimatizací Wi-Fi, restaurací a přístupem do zahrady s celoročním venkovním bazénem.Na místě je neplacené soukromé parkoviště.V okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření.

Apartment Smile
Apartment Smile

9,9 / 10 (7 hodnocení)

Apartment Smile se nachází v Solinu a nabízí zahradu, gril a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartman Solin 2
Apartman Solin 2

9,6 / 10 (10 hodnocení)

Apartman Solin 2 se nachází v Solinu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Salona Croatia
Salona Croatia

9,4 / 10 (52 hodnocení)

Salona Croatia se nachází v Solinu, 8 km od stadionu Mladezi Park, 10 km od Diokleciánova paláce a 8,9 km od arény Spaladium. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,2 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Family friendly house with a swimming pool Solin, Split - 18289
Family friendly house with a swimming pool Solin, Split - 18289

Rodinný dům Solin, Split - 18289 se nachází v Solinu a nabízí venkovní bazén. 2,5 km od archeologického parku Salona. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Villa Solin
Villa Solin

9,9 / 10 (15 hodnocení)

Villa Solin se nachází v Solinu a nabízí venkovní a krytý bazén a sluneční terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Diokleciánův palác zapsaný na seznamu UNESCO je vzdálený 10 km.

AppartmentJosipa
AppartmentJosipa

9 / 10 (3 hodnocení)

AppartmentJosipa se nachází v Solinu, 1,3 km od archeologického parku Salona, a nabízí výhled do zahrady. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Awesome apartment in Split with 3 Bedrooms and WiFi
Awesome apartment in Split with 3 Bedrooms and WiFi

Úžasný apartmán ve Splitu se 3 ložnicemi a Wi-Fi, nemovitost se zahradou, se nachází v Solinu, 4.4 km od stadionu Mladezi Park, 5.9 km od Diokleciánova paláce a 5.1 km od Spaladium Arena.Klimatizované ubytování je 2.8 km od archeologického parku Salona a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště na místě.

Sun gardens luxury apartment with xxl heated pool
Sun gardens luxury apartment with xxl heated pool

9,7 / 10 (7 hodnocení)

Sun Gardens luxury apartment with xxl vyhřívaný bazén se nachází asi 1,6 km od archeologického parku Salona. Nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén a terasu. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments with a parking space Solin, Split - 18064
Apartments with a parking space Solin, Split - 18064

Apartments with a parking space Solin, Split - 18064 se nachází v Solinu, necelý 1 km od archeologického parku Salona. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je také soukromá terasa.

Villa Mila
Villa Mila

9,9 / 10 (7 hodnocení)

Villa Mila se nachází asi 2,9 km od archeologického parku Salona a nabízí výhled na bazén, sezónní venkovní bazén, fitness centrum a bar. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Ana
Apartment Ana

9,5 / 10 (17 hodnocení)

Apartment Ana se nachází asi 4,5 km od stadionu Mladezi Park a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartman MIG
Apartman MIG

9,6 / 10 (43 hodnocení)

Apartman MIG se nachází asi 7,3 km od stadionu Mladezi Park a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 800 metrů od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.