Apartmán

Apartments by the sea Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 19874

23226 Pridraga, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Apartments by the sea Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 19874 se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa). Ubytování Apartments by the sea Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 19874 se řadí do kategorie 4 hvězdičkových hotelů. Apartmán Apartments by the sea Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 19874 se nachází v regionu Zadarská župa.

Apartments by the sea Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 19874 - Fotografie

Apartments by the sea Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 19874 - Adresa

Booking.com

Apartments by the sea Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 19874 - Popis

Apartments by the sea s výhledem na moře Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 19874 se nachází v Pridraga, 400 metrů od pláže Vrulja a 38 km od přístavu Kornati. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 200 metrů od pláže Bukva a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán má 2 ložnice, satelitní TV, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a lednicí, pračku a 2 koupelny se sprchou.

Apartmán je vzdálený 38 km od historického muzea Biograd a 34 km od zadarského muzea iluzí. Letiště Zadar leží 24 km daleko.

Apartments by the sea Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 19874 - Vybavení ubytování

Vaření

 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Lednička

Obývací prostor

 • Jídelna
 • Pohovka
 • Posezení

Vybavení pokoje

 • Soukromý vchod
 • Topení
 • Klimatizace

Koupelna

 • Vlastní koupelna
 • Sprcha

Média a technologie

 • Satelitní programy
 • TV

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Bezbariérový přístup

 • Celá jednotka se nachází v přízemí

Exteriér

 • Terasa

Aktivity

 • Pláž

Exteriér a výhled

 • Výhled na moře

Personál hovoří těmito jazyky:

 • chorvatsky

Další ubytování ve městě Pridraga

Luxurious Villa Natali
Luxurious Villa Natali

9,7 / 10 (12 hodnocení)

Luxurious Villa Natali se nachází v Pridraga a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Charming villa with private pool and nice covered terrace 3 rooms and bathrooms
Charming villa with private pool and nice covered terrace 3 rooms and bathrooms

9 / 10 (1 hodnocení)

Charming villa with private pool and nice covered terrace 3 rooms and bathrooms se nachází v Pridraga a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. 35 km od Murteru.

Luxury villa with a swimming pool Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 19461
Luxury villa with a swimming pool Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 19461

9 / 10 (3 hodnocení)

Luxusní vila se soukromým bazénem. Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 19461 se nachází v Pridraga. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Valentina-2
Apartment Valentina-2

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Valentina-2 se nachází u pláže v Pridraga, 300 metrů od pláže Bukva a 38 km od přístavu Kornati. Tento klimatizovaný apartmán se nachází jen pár kroků od pláže Vrulja a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Awesome home in Pridraga with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms
Awesome home in Pridraga with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Úžasný dům in Pridraga se nachází v Pridraze a nabízí ubytování se soukromým bazénem, bbbbbbbbWi-Fi a 4 ložnicemi.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Jagoda
Apartments Jagoda

9 / 10 (26 hodnocení)

Apartmnets Jagoda se nachází v obci Pridraga, 100 metrů od nejbližší pláže, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a zahradu. K dispozici je zařízená společná terasa a gril.

Holiday home
Holiday home "Pod murvom"

10 / 10 (3 hodnocení)

Holiday home "Pod murvom" se nachází v obci Pridraga a nabízí terasu, restauraci, bar, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Tato vila má vlastní bazén, gril a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Kokic
Apartment Kokic

9,9 / 10 (7 hodnocení)

Apartment Kokic se nachází v obci Pridraga a nabízí zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

DIV
DIV

10 / 10 (2 hodnocení)

DIV se nachází v Pridraga a nabízí sdílený lounge a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Imperia
Villa Imperia

Villa Imperia se nachází v obci Pridraga, 700 metrů od pláže Vrulja a 1,4 km od pláže Bukva. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. Vila má také vlastní bazén.

Holiday Home Lucija - ZAD730
Holiday Home Lucija - ZAD730

6,5 / 10 (2 hodnocení)

Holiday Home Lucija - ZAD730 se nachází na pláži v Pridraga a nabízí soukromý bazén. Tento klimatizovaný apartmán se nachází jen pár kroků od pláže Bukva a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Anica
Apartment Anica

3 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Anica se nachází v obci Pridraga, 1,5 km od pláže Bukva a 38 km od přístavu Kornati. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,1 km od pláže Vrulja a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday home in Pridraga - Zadar Riviera 40832
Holiday home in Pridraga - Zadar Riviera 40832

9 / 10 (4 hodnocení)

Holiday home in Pridraga - Zadar Riviera 40832 se nachází v Pridraga.47 km od Vodice.Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday Home Čulina
Holiday Home Čulina

9 / 10 (2 hodnocení)

Holiday Home Čulina se nachází v obci Pridraga a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Ferienhaus Karlo
Ferienhaus Karlo

9,6 / 10 (12 hodnocení)

Ferienhaus Karlo se nachází asi 2,5 km od pláže Vrulja a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Two-Bedroom Holiday Home in Pridraga
Two-Bedroom Holiday Home in Pridraga

9 / 10 (1 hodnocení)

Two-Bedroom Holiday Home in Pridraga se nachází v Přídraže a nabízí ubytování se soukromým bazénem.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Valentina-1
Apartment Valentina-1

6 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Valentina-1 se nachází u pláže v Pridraga, 300 metrů od pláže Bukva a 38 km od přístavu Kornati. Tento klimatizovaný apartmán se nachází jen pár kroků od pláže Vrulja a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Valentina-3
Apartment Valentina-3

Apartment Valentina-3 se nachází u pláže v Pridraga, 300 metrů od pláže Bukva a 38 km od přístavu Kornati. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment 1
Apartment 1

6,9 / 10 (7 hodnocení)

Apartment 1 se nachází v obci Pridraga a nabízí restauraci, gril a terasu. Vodice je vzdálená 45 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Orange
Orange

8 / 10 (1 hodnocení)

Orange se nachází v obci Pridraga, 40 km od přístavu Kornati a historického muzea, a nabízí terasu a výhled do zahrady. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Vala, 4*, sea view & private heated pool
Apartment Vala, 4*, sea view & private heated pool

10 / 10 (10 hodnocení)

Apartment Vala, 4 se nachází v obci Pridraga, 400 metrů od pláže Bukva a 500 metrů od pláže Vrulja.*, sea view & private vyhřívaný bazén nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním venkovním bazénem a terasou. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Lavanda
Lavanda

Lavanda se nachází v obci Pridraga a nabízí vířivku. 2,7 km od pláže Bukva. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.

Tome
Tome

4 / 10 (1 hodnocení)

Tome se nachází v obci Pridraga, 40 km od muzea dědictví Biograd, 37 km od vévodova paláce a muzea iluzí Zadar. 40 km od přístavu Kornati. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday Home Korina
Holiday Home Korina

Holiday Home Korina se nachází v Pridraga a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 40 km od přístavu Kornati a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Notte Blu
Villa Notte Blu

Villa Notte Blu se nachází v obci Pridraga a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Stunning apartment in Pridraga with 3 Bedrooms and WiFi
Stunning apartment in Pridraga with 3 Bedrooms and WiFi

Ohromující v Pridraze se 3 ložnicemi a Wi-Fi v Pridraze nabízí ubytování s apartmánem muzea Wi-Fi, 36 km od Biogradského dědictví, 31 km od Muzea iluzí v Zadaru a 31 km od Muzea antického skla.Nacházíte se 35 km od přístavu Kornati a nabízí zahradu a bezplatné soukromé parkoviště.

Holiday home Marcela with pool
Holiday home Marcela with pool

8 / 10 (5 hodnocení)

Holiday home Marcela with pool se nachází v obci Pridraga a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. 36 km od Murteru.

Holiday Home Leon
Holiday Home Leon

10 / 10 (1 hodnocení)

Holiday Home Leon se nachází v obci Pridraga a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem na hory. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 40 km od přístavu Kornati a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Park
Park

9,4 / 10 (5 hodnocení)

Park se nachází v obci Pridraga v Zadarské župě a nabízí terasu. 37 km od Murteru. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday Home Gojko - ZAD720
Holiday Home Gojko - ZAD720

9 / 10 (1 hodnocení)

Holiday Home Gojko - ZAD720 se nachází v obci Pridraga, 2,4 km od pláže Bukva a 37 km od přístavu Kornati. V okolí se můžete věnovat cyklistice. 2,3 km od pláže Vrulja. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Holiday home Dinko
Holiday home Dinko

10 / 10 (1 hodnocení)

Prázdninový dům Dinko se nachází ve městě Pridraga, 40 km od přístavu Kornati a 41 km od muzea dědictví Biograd, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a sezónním venkovním bazénem.Tato vila má soukromý bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman pridraga
Apartman pridraga

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartman pridraga se nachází v obci Pridraga, 35 km od přístavu Kornati, muzea dědictví Biograd a 31 km od zadarského muzea iluzí. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 16480
Apartments with a parking space Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 16480

Apartmány s parkovacím místem se nacházejí 36 km od historického muzea Biograd, 32 km od zadarského muzea iluzí a muzea antického skla. Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 16480 nabízí ubytování v Pridraga. 35 km od přístavu Kornati. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday Home Milka
Holiday Home Milka

7,8 / 10 (4 hodnocení)

Holiday Home Milka se nachází v obci Pridraga v Zadarské župě a nabízí terasu a výhled na moře. 36 km od Murteru. Nabízí klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartman Slavko
Apartman Slavko

9,4 / 10 (7 hodnocení)

Apartman Slavko se nachází v obci Pridraga a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Vodice je vzdálená 47 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Apartman MISS
Apartman MISS

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Apartman MISS se nachází v obci Pridraga a nabízí zahradu, gril a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Beautiful home in Pridraga with 3 Bedrooms, Private swimming pool and Heated swimming pool
Beautiful home in Pridraga with 3 Bedrooms, Private swimming pool and Heated swimming pool

Stunning home in Pridraga se nachází v obci Pridraga v Zadarské župě a nabízí soukromý bazén, venkovní bazén, vyhřívaný bazén a zahradu.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Studio Apartment in Pridraga
Studio Apartment in Pridraga

Studio Apartment in Pridraga se nachází v Přídraže, 400 metrů od pláže Vrulja a 38 km od přístavu Kornati, a nabízí výhled na moře.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

New villa Mek
New villa Mek

10 / 10 (2 hodnocení)

New villa Mek se nachází v obci Pridraga, 200 metrů od pláže Vrulja a necelý 1 km od pláže Bukva. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. Vila má také vlastní bazén.

Holiday Home Lara - ZAD717
Holiday Home Lara - ZAD717

9,2 / 10 (5 hodnocení)

Holiday Home Lara - ZAD717 se nachází v Pridraga, 300 metrů od pláže Vrulja a 38 km od přístavu Kornati. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Tento klimatizovaný apartmán se nachází jen pár kroků od pláže Bukva a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday Home Kata - ZAD705
Holiday Home Kata - ZAD705

7,5 / 10 (2 hodnocení)

Holiday Home Kata - ZAD705 se nachází 600 metrů od pláže Bukva a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment 4
Apartment 4

9 / 10 (3 hodnocení)

Apartment 4 se nachází v Pridraga a nabízí restauraci a terasu. Vodice je vzdálená 46 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Awesome home in Pridraga with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms
Awesome home in Pridraga with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Úžasný dům in Pridraga se nachází v Pridraze a nabízí ubytování s venkovním bazénem, bbbbbbbbWi-Fi a 3 ložnicemi.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartman Lapis Fructus
Apartman Lapis Fructus

9,5 / 10 (6 hodnocení)

Apartman Lapis Fructus se nachází v obci Pridraga a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. 36 km od přístavu Kornati. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Kuća dida Jure
Kuća dida Jure

10 / 10 (4 hodnocení)

Kuća dida Jure se nachází v obci Pridraga, 35 km od historického muzea Biograd, 32 km od zadarského muzea iluzí a muzea antického skla, a nabízí zahradu, gril a terasu. 34 km od přístavu Kornati. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

VILLA KARLA
VILLA KARLA

10 / 10 (9 hodnocení)

VILLA KARLA se nachází v obci Pridraga a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Vila poskytuje neplacené soukromé parkoviště a bezplatnou kyvadlovou dopravu.

Villa Pine
Villa Pine

Villa Pine se nachází v obci Pridraga, jen pár kroků od pláže Bukva, a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a sdílenou kuchyň. Nabízí vlastní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday Home Laura
Holiday Home Laura

6 / 10 (1 hodnocení)

Holiday Home Laura se nachází v obci Pridraga v Zadarské župě a nabízí terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 47 km od Vodice a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.