Apartmány

Apartments with a parking space Vodice - 11544

22211 Vodice, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmány) Apartments with a parking space Vodice - 11544 se nachází ve městě Vodice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa) a nabízí svým hostům parkování zdarma a wi-fi zdarma. Ubytování Apartments with a parking space Vodice - 11544 se kvalitou svých služeb řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Apartmány Apartments with a parking space Vodice - 11544 svou lokalitou patří do regionu Šibenciko-kninská župa.

Apartments with a parking space Vodice - 11544 - Fotografie

Apartments with a parking space Vodice - 11544 - Adresa

Booking.com

Apartments with a parking space Vodice - 11544 - Popis

Apartments with a parking space Vodice - 11544 se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Malé Vrulje a Hangar. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Všechny apartmány mají obývací pokoj, posezení s pohovkou, satelitní TV, plně vybavenou kuchyň a vlastní koupelnu se sprchou. Některé apartmány mají balkon a/nebo terasu.

Apartmán je vzdálený 750 metrů od pláže Imperial a 1,5 km od přístavu ACI Marina Vodice. Na letiště ve Splitu je to 70 km.

Apartments with a parking space Vodice - 11544 - Vybavení ubytování

Vaření

 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Lednička

Koupelna

 • Vlastní koupelna
 • Sprcha

Obývací prostor

 • Pohovka
 • Posezení

Média a technologie

 • Satelitní programy
 • TV

Vybavení pokoje

 • Soukromý vchod
 • Klimatizace

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Bezbariérový přístup

 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech

Charakteristika budovy

 • Apartmán v budově

Personál hovoří těmito jazyky:

 • chorvatsky

Další ubytování ve městě Vodice

Apartment Butko
Apartment Butko

10 / 10 (3 hodnocení)

Apartment Butko se nachází asi 2,9 km od pláže Srima South a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na bazén. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Katarine Zrinske
Apartments Katarine Zrinske

9,8 / 10 (77 hodnocení)

Apartments Katarine Zrinske se nachází 700 metrů od pláže Plava a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Family friendly apartments with a swimming pool Vodice - 6261
Family friendly apartments with a swimming pool Vodice - 6261

Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve Vodici, 800 metrů od přístavu ACI Marina Vodice. Klub Hacienda Vodice je vzdálený 1,1 km.

Ivana
Ivana

Ivana se nachází ve Vodici a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na bazén a terasou. Nachází se 1 km od pláže Malé Vrulje a nabízí sezónní venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday home Vodice 12
Holiday home Vodice 12

Holiday home Vodice 12 se nachází ve Vodici, 400 metrů od pláže Malé Vrulje a 700 metrů od pláže Hangar. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. K šibenické radnici a pevnosti Barone je to 12 km.

Apartman Rusula Vodice
Apartman Rusula Vodice

9,2 / 10 (11 hodnocení)

Apartman Rusula Vodice se nachází ve Vodici, 1,8 km od pláže Hangar, 2,1 km od pláže Imperial a 2,5 km od pláže Lovetovo. Nabízí zahradu, gril a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,6 km od pláže Malé Vrulje a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment LIBERO
Apartment LIBERO

10 / 10 (6 hodnocení)

Apartment LIBERO se nachází ve Vodici, 1,5 km od pláže Hangar, 1,6 km od pláže Plava a 2,2 km od pláže Lovetovo. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,2 km od pláže Malé Vrulje a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Slavica
Villa Slavica

9,9 / 10 (54 hodnocení)

Villa Slavica ve Vodici stojí v klidné čtvrti plné zeleně, jen 100 metrů od oblázkové a kamenité pláže. Zahrnuje zahradu s terasou a vybavením na grilování. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizované apartmány s balkonem, kuchyňským koutem a satelitní TV.

Adria Sun Apartments
Adria Sun Apartments

9,6 / 10 (90 hodnocení)

Apartmány Adria Sun se nacházejí na místě s výhledem na moře, pouhých 300 metrů od pláže a 800 metrů od centra Vodice, a nabízejí možnost vlastního stravování, Wi-Fi zdarma, zahradu s grilem a bezplatné půjčení jízdních kol.

Apartments with a parking space Vodice - 13973
Apartments with a parking space Vodice - 13973

10 / 10 (4 hodnocení)

Apartments with a parking space Vodice - 13973 se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Malé Vrulje a Hangar. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

White Anchor
White Anchor

9,8 / 10 (9 hodnocení)

Ubytování se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, u pláží Plava a Bristak. White Anchor se nachází v blízkosti ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments villa Martina
Apartments villa Martina

10 / 10 (1 hodnocení)

Ubytování se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, u pláží Mulo Dvorine a Srima. Apartments villa Martina nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm v blízkosti.

Apartment Mladen-2
Apartment Mladen-2

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartmán Mladen-2 se nachází ve Vodici, 1,3 km od pláže Malé Vrulje a 1,6 km od pláže Hangar. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 500 metrů od pláže Plava a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartman Kate Vodice
Apartman Kate Vodice

9,6 / 10 (9 hodnocení)

Apartman Kate Vodice se nachází ve Vodici, v blízkosti pláže Hangar a 13 minut chůze od pláže Plava. Nabízí terasu s výhledem do zahrady, zahradu a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 700 metrů od pláže Malé Vrulje a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Royal Platinum Studio Apartment
Royal Platinum Studio Apartment

9,7 / 10 (8 hodnocení)

Royal Platinum Studio Apartment se nachází asi 300 metrů od pláže Plava a nabízí výhled do zahrady, balkon a rychlovarnou konvici. Apartmán se zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmani Peko
Apartmani Peko

9,4 / 10 (8 hodnocení)

Apartmani Peko se nachází ve Vodici, nedaleko pláží Plava, Male Vrulje a Hangar, a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a terasu.

Guesthouse Moreta
Guesthouse Moreta

9,5 / 10 (13 hodnocení)

Guesthouse Moreta se nachází ve Vodici a nabízí Wi-Fi zdarma.

Apartman Latin 1
Apartman Latin 1

9,2 / 10 (24 hodnocení)

Apartman Latin 1 se nachází ve Vodici, 400 metrů od pláže Plava Plaza a 1 km od pláže Bristak. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady.

Apartments with a parking space Vodice - 4210
Apartments with a parking space Vodice - 4210

Apartmány s parkovacím místem se nacházejí ve městě Vodice v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Malé Vrulje a Hangar. Vodice - 4210 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Ante
Apartments Ante

9,5 / 10 (45 hodnocení)

Nachází se ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, s pláží Imperial a Hangar. Apartments Ante nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm v blízkosti.

Apartments by the sea Vodice - 16823
Apartments by the sea Vodice - 16823

Apartments by the sea Vodice - 16823 se nachází ve Vodici, 350 metrů od pláže Plava Plaza a 750 metrů od pláže Male Vrulje, a nabízí klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmani Frano
Apartmani Frano

9 / 10 (13 hodnocení)

Apartmani Frano se nachází 650 metrů od pláže Plava Plaza a nabízí zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Villa Tonci
Villa Tonci

9,4 / 10 (26 hodnocení)

Villa Tonci se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, necelý 1 km od pláže Malé Vrulje. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Vodice Holiday Home Ivan
Vodice Holiday Home Ivan

8,8 / 10 (4 hodnocení)

Vodice Holiday Home Ivan se nachází ve Vodici, 200 metrů od pláže Lovetovo, 400 metrů od pláže Hangar a 12 km od radnice Šibenik. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Beautiful apartment in Vodice with WiFi and 1 Bedrooms
Beautiful apartment in Vodice with WiFi and 1 Bedrooms

3,5 / 10 (2 hodnocení)

Beautiful apartment in Vodice nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.1 Bedrooms se nachází ve Vodici, necelý 1 km od pláže Malé Vrulje.11 km od radnice a pevnosti Barone.

Apartments Zoda
Apartments Zoda

Apartments Zoda se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Lovetovo a Srima North. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Pine Tree Apartment
Pine Tree Apartment

9,2 / 10 (6 hodnocení)

Pine Tree Apartment se nachází ve Vodici, pouhých 500 metrů od pláže Malé Vrulje a 600 metrů od pláže Hangar, a nabízí balkon. Apartmán se zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments CroatiaSun
Apartments CroatiaSun

9,5 / 10 (39 hodnocení)

Apartments CroatiaSun se nachází ve Vodici, 1 km od pláže Malé Vrulje a 1,3 km od pláže Hangar. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady.

Vila Marija
Vila Marija

3 / 10 (1 hodnocení)

Vila Marija se nachází ve Vodici, 1,6 km od pláže Malé Vrulje, 2 km od pláže Bristak a 13 km od radnice. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.

Beautiful holiday apartment Sanela for relaxed vacation
Beautiful holiday apartment Sanela for relaxed vacation

9,5 / 10 (6 hodnocení)

Beautiful holiday apartment Sanela for pohodová dovolená se nachází ve Vodici, 650 metrů od pláže Male Vrulje. Nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Lavendula
Apartments Lavendula

9,6 / 10 (127 hodnocení)

Apartments Lavendula ve městě Vodice nabízí samostatné apartmány s Wi-Fi zdarma, balkonem a kompletně vybavenou kuchyní.

Apartments Ivica
Apartments Ivica

Apartmány Ivica se nacházejí ve Vodicích v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Male Vrulje a Hangar, a nabízejí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Villa Buzuk
Villa Buzuk

9,6 / 10 (8 hodnocení)

Villa Buzuk se nachází ve Vodici a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a přístupem do zahrady se sezónním venkovním bazénem. Vila s bezplatným soukromým parkovištěm a sdílenou kuchyní.

Rooms Vila Mautner
Rooms Vila Mautner

8,9 / 10 (87 hodnocení)

Rooms Vila Mautner, obklopena svěží zahradou vhodnou k odpočinku, se nachází v klidné části města Vodice, 500 metrů pláže a 1,2 km od centra. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a neplacené parkoviště.

Apartman Emanuel
Apartman Emanuel

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Apartmán Emanuel se nachází ve Vodici, 1,1 km od pláže Malé Vrulje, 1,4 km od pláže Hangar a 12 km od radnice. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od pláže Plava a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Andrea
Apartment Andrea

9 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Andrea se nachází ve Vodici, 500 metrů od pláže Mulo Dvorine, 600 metrů od pláže Srima South a 700 metrů od pláže Srima North. Nabízí restauraci a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartman Zana
Apartman Zana

8,5 / 10 (17 hodnocení)

Klimatizovaný apartmán Zana se nachází v centru Vodice, vedle jachtařského klubu ACI Marina Vodice. Nabízí Wi-Fi zdarma a prostornou zařízenou terasu s výhledem na moře.

Apartment Sunny terrace
Apartment Sunny terrace

5 / 10 (1 hodnocení)

Tento klimatizovaný apartmán s terasou se nachází ve Vodici. 800 metrů od přístavu ACI Marina Vodice.

Room in Vodice with balcony, air conditioning, Wi-Fi (4826-3)
Room in Vodice with balcony, air conditioning, Wi-Fi (4826-3)

Pokoj ve Vodicích s balkonem, klimatizací, Wi-Fi (4826-3) nabízí pokoje s klimatizací a vlastní koupelnou ve Vodici.Penzion se nachází necelý 1 km od pláže Malé Vrulje a 12 km od radnice v Šibeniku.Nabízí bezplatné Wi-Fi.Biograd Heritage Museum je vzdálené 37 km a přístav ACI Marina Vodice 1,4 km.

Apartments Amalija
Apartments Amalija

8,1 / 10 (15 hodnocení)

Apartments Amalija se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Malé Vrulje a Hangar. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Miriam Srima
Apartments Miriam Srima

9,4 / 10 (15 hodnocení)

Apartments Miriam Srima jsou klimatizované apartmány situované 3 km od centra Vodice a jen 100 metrů od nejbližší pláže. Obklopuje je slunná terasa s grilem.

Apartment Vodice CD-1933
Apartment Vodice CD-1933

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Vodice CD-1933 se nachází ve Vodici, jen 1,1 km od pláže Malé Vrulje. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. 2,1 km od pláže Lovetovo a 12 km od radnice.

Apartments with a parking space Vodice - 17853
Apartments with a parking space Vodice - 17853

Apartments with a parking space Vodice - 17853 se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Malé Vrulje a Hangar. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Vodice 6321a
Apartment Vodice 6321a

6 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Vodice 6321a se nachází ve Vodici, pouhých 300 metrů od pláže Malé Vrulje, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Hosté mohou využívat terasu.

Villa Marena
Villa Marena

Villa Marena se nachází ve Vodici, v blízkosti přístavu ACI Marina Vodice a 2,2 km od pláže Hangar. Nabízí terasu s výhledem na moře, venkovní bazén a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,9 km od pláže Malé Vrulje a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Royal
Apartment Royal

9,5 / 10 (113 hodnocení)

Apartment Royal se nachází v obci Vodice. Nabízí Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou, vířivku a sezónní venkovní bazén.

Holiday house Antulov
Holiday house Antulov

10 / 10 (6 hodnocení)

Holiday house Antulov se nachází ve Vodici, 500 metrů od pláže Mulo Dvorine, 800 metrů od pláže Srima North a 1,3 km od pláže Lovetovo. Nabízí zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Komadina
Apartments Komadina

Apartments Komadina se nachází 250 metrů od pláže Lovetovo a 250 metrů od pláže Srima North ve Vodici a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV.