Apartmán

Apartments with a parking space Premantura, Medulin - 7443

52100 Premantura, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Apartments with a parking space Premantura, Medulin - 7443 se nachází ve městě Premantura (Chorvatsko - Istrie). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří parkování zdarma. Ubytování Apartments with a parking space Premantura, Medulin - 7443 se řadí do kategorie 3 hvězdičkových hotelů. Apartmán Apartments with a parking space Premantura, Medulin - 7443 se nachází v regionu Istrie.

Apartments with a parking space Premantura, Medulin - 7443 - Fotografie

Apartments with a parking space Premantura, Medulin - 7443 - Adresa

Booking.com

Apartments with a parking space Premantura, Medulin - 7443 - Popis

Apartments with a parking space Premantura, Medulin - 7443 nabízí ubytování s terasou a výhledem na moře, asi 1,4 km od pláže Stupice. Tento 3hvězdičkový apartmán se nachází 1,2 km od pláže Munte a nabízí neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán má 2 ložnice, satelitní TV, vybavenou kuchyň s lednicí a sporákem a 1 koupelnu se sprchou.

Apartmán je vzdálený 1,6 km od pláže Pinižule a 12 km od pulského amfiteátru. Na letiště Pula je to 17 km.

Apartments with a parking space Premantura, Medulin - 7443 - Vybavení ubytování

Vaření

 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Lednička

Koupelna

 • Vlastní koupelna
 • Sprcha

Obývací prostor

 • Jídelna
 • Posezení

Média a technologie

 • Satelitní programy
 • TV

Personál hovoří těmito jazyky:

 • chorvatsky
 • italsky

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace nutná).

Internet

 • Internetové připojení není k dispozici.

Bezbariérový přístup

 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech

Exteriér

 • Terasa

Exteriér a výhled

 • Výhled na moře

Další ubytování ve městě Premantura

Villa Kadinela
Villa Kadinela

8,5 / 10 (8 hodnocení)

Villa Kadinela se nachází v Premantuře na Istrii, nedaleko pláží Stupice a Munte. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

House Palac
House Palac

9 / 10 (29 hodnocení)

House Palac se nachází 1,1 km od pláže Munte a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Apartment Premantura 01
Apartment Premantura 01

8 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Premantura 01 se nachází v Premantuře, necelý 1 km od pláže Munte, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 2,6 km od obce Pješčana Uvala a 3 km od pláže Pomer.

Nice apartment in Premantura with WiFi and 2 Bedrooms
Nice apartment in Premantura with WiFi and 2 Bedrooms

9 / 10 (2 hodnocení)

Pěkný byt v Premantura se nachází v Premantuře, jen 1,1 km od pláže Munte.Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.Tento apartmán se nachází 2,3 km od pláže Pješčana Uvala a 3 km od pláže Pomer.

Five-Bedroom Holiday Home in Premantura
Five-Bedroom Holiday Home in Premantura

8,5 / 10 (2 hodnocení)

Five-Bedroom Holiday Home in Premantura se nachází v Premantuře, 750 metrů od pláže Stupice a 1,4 km od pláže Skrape.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Nice apartment in Premantura with 1 Bedrooms
Nice apartment in Premantura with 1 Bedrooms

10 / 10 (1 hodnocení)

Pěkný apartmán in Premantura with 1 Bedrooms se nachází v Premantuře, 1,3 km od pláže Munte a 1,7 km od pláže Stupice, nabízí ubytování s Wi-Fi a TV.11 km od pulského amfiteátru a muzea MEMO.

Al Pino Blue Property
Al Pino Blue Property

9,5 / 10 (10 hodnocení)

Ubytování se nachází v obci Premantura, 350 metrů od pláže Munte a 500 metrů od pláže Stupice. Al Pino Blue Property nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sdíleným salonkem a zahradou. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.

Mobile home near the sea
Mobile home near the sea

8,1 / 10 (75 hodnocení)

Mobile home near the sea se nachází v Premantuře na Istrii, 60 metrů od pláže Munte. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětské hřiště, restauraci a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Cube
Villa Cube

7,6 / 10 (40 hodnocení)

Villa Cube se nachází v Premantuře na Istrii, nedaleko pláží Skrape a Munte. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Casa Mia Apartments
Casa Mia Apartments

9,1 / 10 (106 hodnocení)

Casa Mia Apartments se nachází v Premantuře, 1,2 km od pláže Munte a 1,4 km od pláže Stupice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s venkovním bazénem a výhledem na hory.

Apartments Punta Premantura
Apartments Punta Premantura

10 / 10 (4 hodnocení)

Apartmány Punta Premantura se nacházejí v istrijské obci Premantura, 700 metrů od pláže Stupice, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

LotusPoolApart
LotusPoolApart

LotusPoolApart se zahradou a bezplatným Wi-Fi nabízí ubytování s ideální polohou ve městě Premantura, v krátké vzdálenosti od pláží Munte, Skrape a Stupice.

Apartment Bianca Premantura Istrien
Apartment Bianca Premantura Istrien

9,5 / 10 (91 hodnocení)

Apartment Bianca Premantura Istrien se nachází v Premantuře na Istrii, necelý 1 km od pláže Munte. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Penthouse Gea
Penthouse Gea

9,8 / 10 (21 hodnocení)

Penthouse Gea se nachází asi 1,7 km od pláže Stupice a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na moře. Nachází se necelý 1 km od pláže Munte a nabízí terasu a bezplatné parkování.

House Kamenjak
House Kamenjak

9,5 / 10 (19 hodnocení)

House Kamenjak se nachází v Premantuře, 1,3 km od pláže Munte, 1,5 km od pláže Pinižule a 1,8 km od pláže Pjescana Uvala. Nabízí zahradu, gril a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od pláže Stupice a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments at Villa Frida
Apartments at Villa Frida

9 / 10 (43 hodnocení)

Apartments at Villa Frida se nachází v Premantuře na Istrii, nedaleko pláží Stupice a Munte. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment in Premantura with terrace, air conditioning, WiFi, washing machine 3352-28
Apartment in Premantura with terrace, air conditioning, WiFi, washing machine 3352-28

Apartment in Premantura se nachází v Premantuře, necelý 1 km od pláže Stupice a 14 minut chůze od pláže Pinižule, nabízí ubytování s terasou, klimatizace, Wi-Fi, pračkou 3352-28, zjištění Wi-Fi a TV.Muzeum MEMO a Archeologické muzeum Istrie jsou vzdálené 12 km.

Apartments Hervat
Apartments Hervat

7,8 / 10 (5 hodnocení)

Apartments Hervat se nachází v Premantuře, nedaleko pláží Munte, Stupice a Skrape, a nabízí bezplatné Wi-Fi.

VILLA LINA
VILLA LINA

7,7 / 10 (9 hodnocení)

VILLA LINA se nachází v Premantuře, 600 metrů od pláže Munte a pláže Stupice, a nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment in Premantura/Istrien 10705
Apartment in Premantura/Istrien 10705

9 / 10 (3 hodnocení)

Apartment in Premantura/Istrien 10705 se nachází v Premantuře, 400 metrů od pláže Munte, 750 metrů od pláže Stupice a 1,2 km od pláže Skrape.Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Fiora
Apartments Fiora

9,4 / 10 (29 hodnocení)

Apartments Fiora se nachází v Premantuře na Istrii, necelý 1 km od pláže Munte. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Luciano 1728
Apartments Luciano 1728

8,6 / 10 (20 hodnocení)

Apartments Luciano 1728 se nachází v Premantuře na Istrii, nedaleko pláží Stupice a Munte. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Amazing apartment in Premantura with 1 Bedrooms and WiFi
Amazing apartment in Premantura with 1 Bedrooms and WiFi

Apartmán se nachází 1,5 km od pláže Stupice, 12 km od pulského amfiteátru a 12 km od muzea MEMO.Nádherný byt v Premantura s 1 ložnicemi se nachází v Premantuře.Na místě je neplacené soukromé parkoviště.Pláž Munte je vzdálená 600 metrů a pláž Skrape 700 metrů.

Apartment Marija
Apartment Marija

9,4 / 10 (33 hodnocení)

Apartment Marija se nachází asi 1 km od pláže Munte a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Premantura View
Apartment Premantura View

Apartmán Premantura View se nachází v Premantura, 1 km od pláže Munte, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.Nemovitost je kolem 1.8 km od pláže Stupice, 1.9 km od pláže Scuza a 11 km od arény v Pule.Pulský hrad Kastel je vzdálený 12 km a archeologické naleziště Vižula 12 km od penzionu.

Nice home in Premantura w/ Outdoor swimming pool and 6 Bedrooms
Nice home in Premantura w/ Outdoor swimming pool and 6 Bedrooms

Nice home in Premantura w/ Outdoor swimming pool and 6 Bedrooms se nachází v Premantuře a nabízí soukromý bazén a výhled na moře.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 550 metrů od pláže Munte a nabízí parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Mery
Apartments Mery

8,2 / 10 (4 hodnocení)

Apartments Mery se nachází v Premantuře, 350 metrů od pláže Munte a necelý 1 km od pláže Stupice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady.

Beautiful apartment in Premantura with 1 Bedrooms and WiFi
Beautiful apartment in Premantura with 1 Bedrooms and WiFi

Stunning apartment in Premantura with 1 Bedrooms se nachází v Premantuře, 1,5 km od pláže Stupice, 12 km od amfiteátru a muzea MEMO.Na místě je neplacené soukromé parkoviště.Pláž Munte je vzdálená 600 metrů a pláž Skrape 700 metrů.

"Villa BIANCA" holiday home

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Prázdninový dům Villa BIANCA se nachází v obci Premantura a nabízí klimatizaci, soukromý bazén, výhled do zahrady a balkon. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, šnorchlování a kulečníku.

Villa Chiara
Villa Chiara

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Villa Chiara se nachází v Premantuře, 250 metrů od pláže Munte a necelý 1 km od pláže Stupice. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Nabízí vlastní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Ferienwohnung mit Küche, Bad, Klima, Grill und das in der Nähe vom Kap Kamenjak
Ferienwohnung mit Küche, Bad, Klima, Grill und das in der Nähe vom Kap Kamenjak

Ferienwohnung mit Küche, Bad, Klima, Grill und das in der Nähe vom Kap Kamenjak se nachází ve městě Premantura, méně než 1 km od pláže Munte a 1.9 km od pláže Scuza, v oblasti, kde se můžete věnovat cyklistice.Tato nemovitost nabízí přístup na balkon a bezplatné soukromé parkoviště.

Apartments Mia Mo
Apartments Mia Mo

8,5 / 10 (32 hodnocení)

Apartments Mia Mo se nachází 800 metrů od pláže Skrape a nabízí ubytování se zahradou, grilem a nepřetržitě otevřenou recepcí.

Apartments Danijel
Apartments Danijel

8,3 / 10 (15 hodnocení)

Apartmány Danijel se nacházejí v městečku Premantura, 8 km od Puly a 38 km od Rovinje. Apartmány jsou klimatizované.

Stone House Mia
Stone House Mia

8,6 / 10 (8 hodnocení)

Stone House Mia se nachází asi 1 km od pláže Munte a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Flora
Apartments Flora

8,3 / 10 (201 hodnocení)

Apartments Flora se nachází v obci Premantura na Instrijském poloostrově, 38 km od Rovinje, a nabízí sezónní venkovní bazén, gril a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Zajec
Apartment Zajec

8,6 / 10 (5 hodnocení)

Apartment Zajec se nachází v Premantuře, necelý 1 km od pláže Munte a 1,8 km od pláže Stupice. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Apartmán je vzdálený 11 km od muzea MEMO a archeologického muzea Istrie.

"Villa CASTAGNA" holiday home

8,8 / 10 (5 hodnocení)

Prázdninový dům Villa CASTAGNA se nachází v Premantuře, 1 km od pláže Stupice, a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a nepřetržitě otevřenou recepci. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat šnorchlování a cyklistice.

Mata Apartments
Mata Apartments

9 / 10 (48 hodnocení)

Mata Apartments se nachází v Premantuře na Istrii, 800 metrů od pláže Stupice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Donata
Apartment Donata

10 / 10 (6 hodnocení)

Apartment Donata se nachází asi 1,1 km od pláže Stupice a nabízí výhled do zahrady, terasu a rychlovarnou konvici. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Beautiful apartment at entrance to Cape Kamenjak
Beautiful apartment at entrance to Cape Kamenjak

8,2 / 10 (4 hodnocení)

Beautiful apartment at entry to Cape Kamenjak se nachází v Premantuře, necelý 1 km od pláže Stupice a 14 minut chůze od pláže Pinižule, a nabízí klimatizaci. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment 1215
Apartment 1215

9,2 / 10 (9 hodnocení)

Apartment 1215 se nachází v Premantuře, pouhých 800 metrů od pláže Stupice a 1,3 km od pláže Skrape, a nabízí zahradu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 500 metrů od pláže Munte a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Im Jahr 2014 renoviertes Ferienhaus 400 Meter zum Strand
Im Jahr 2014 renoviertes Ferienhaus 400 Meter zum Strand

Odehrává se v Premantura, 1.2 km od pláže Munte a 1.Im Jahr 2014 renoviertes Ferienhaus 400 Meter zum Strand se nachází 6 km od pláže Pinižule a nabízí klimatizaci.Nachází se necelý 1 km od pláže Stupice a nabízí terasu a bezplatné soukromé parkoviště.

Luxury Villa Eligo with private pool and sea view
Luxury Villa Eligo with private pool and sea view

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Luxury Villa Eligo se nachází v Premantuře, 1,2 km od pláže Stupice a 1,4 km od pláže Munte. Nabízí vlastní bazén, výhled na moře, fitness centrum a klimatizaci. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Helena
Helena

9 / 10 (7 hodnocení)

Helena se nachází v Premantuře, 600 metrů od pláže Stupice, 1,2 km od pláže Munte a 1,5 km od pláže Pinižule. K dispozici je balkon a terasa.

Holiday Home PRM116
Holiday Home PRM116

6,3 / 10 (3 hodnocení)

Holiday Home PRM116 se nachází v Premantuře, 1,8 km od pláže Scuza, 1,9 km od pláže Stupice a 2,3 km od pláže Pješčana Uvala. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,3 km od pláže Munte a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday Homes Mare
Holiday Homes Mare

7 / 10 (8 hodnocení)

Holiday Homes Mare se nachází v Premantuře, 10 minut chůze od pláže, a nabízí venkovní bazén, zastíněnou terasu s obývacím prostorem a zahradu s grilem, který můžete používat zdarma. Na místě je dostupné Wi-Fi zdarma.

Apartments Otmar 1224
Apartments Otmar 1224

7,7 / 10 (13 hodnocení)

Apartments Otmar 1224 se nachází v Premantuře na Istrii, nedaleko pláží Stupice a Munte. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

House Marko
House Marko

9,6 / 10 (18 hodnocení)

House Marko se nachází v Premantuře, v blízkosti pláže Stupice a 18 minut chůze od pláže Pinižule. Nabízí terasu s výhledem do zahrady, zahradu a gril. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od pláže Munte a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.