Apartmán

Apartments with a parking space Privlaka, Zadar - 6154

23233 Privlaka, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Apartments with a parking space Privlaka, Zadar - 6154 se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří parkování zdarma a wi-fi zdarma. Ubytování Apartments with a parking space Privlaka, Zadar - 6154 je řazeno mezi 2 hvězdičkové hotely. Apartmán Apartments with a parking space Privlaka, Zadar - 6154 svou lokalitou patří do regionu Zadarská župa.

Apartments with a parking space Privlaka, Zadar - 6154 - Fotografie

Apartments with a parking space Privlaka, Zadar - 6154 - Adresa

Booking.com

Apartments with a parking space Privlaka, Zadar - 6154 - Popis

Apartments with a parking space Privlaka, Zadar - 6154 se nachází v Privlace, pouhých 600 metrů od pláže Pliša, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Tento apartmán se nachází 48 km od přístavu Kornati a 49 km od historického muzea Biograd.

Apartmán má 1 ložnici, satelitní TV, vybavený kuchyňský kout s lednicí a varnou deskou a 1 koupelnu se sprchou.

Apartmán stojí 1,6 km od pláže Škrapavac - Bilotinjak a 1,7 km od pláže Bilotinjak. Na letiště Zadar je to 31 km.

Apartments with a parking space Privlaka, Zadar - 6154 - Vybavení ubytování

Vaření

 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Lednička
 • Kuchyňský kout

Obývací prostor

 • Jídelna
 • Pohovka
 • Posezení

Koupelna

 • Vlastní koupelna
 • Sprcha

Média a technologie

 • Satelitní programy
 • TV

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • chorvatsky

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Vybavení pokoje

 • Soukromý vchod

Zvířata

 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, a ubytována zdarma.

Bezbariérový přístup

 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech

Exteriér

 • Terasa

Aktivity

 • Pláž

Charakteristika budovy

 • Apartmán v budově

Další ubytování ve městě Privlaka

Apartment Tia -Urlaub mit Ihrem Hund
Apartment Tia -Urlaub mit Ihrem Hund

9,7 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Tia -Urlaub mit Ihrem Hund se nachází v Privlace, 600 metrů od pláže Škrapavac - Bilotinjak a 1,3 km od pláže Bilotinjak. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Dalmatino Pleasure - Beach House Camp Dalmacija Privlaka
Dalmatino Pleasure - Beach House Camp Dalmacija Privlaka

9,2 / 10 (5 hodnocení)

Dalmatino Pleasure - Beach House Camp Dalmacija Privlaka se nachází v Privlace, jen pár kroků od pláže Mostina, a nabízí ubytování se zahradou, terasou a bankomatem. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi.

Apartmani Piero, Privlaka
Apartmani Piero, Privlaka

9,6 / 10 (12 hodnocení)

Apartmani Piero, Privlaka se nachází v Privlace, 400 metrů od pláže Mostina, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm, terasou a grilem. Na místě je dětské hřiště a nedaleko jsou pláže Punta a Marina Privlaka. Všechny pokoje mají balkon s výhledem do zahrady a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Sonja
Apartments Sonja

10 / 10 (5 hodnocení)

Apartments Sonja se nachází v Privlace v Zadarské župě, nedaleko pláže Vrilo a pláže Sabunike. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Vittoria della Vita with private pool - AE 1043
Villa Vittoria della Vita with private pool - AE 1043

10 / 10 (2 hodnocení)

Villa Vittoria della Vita with private pool - AE 1043 se nachází asi 300 metrů od pláže Pliša a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Valentina
Villa Valentina

9,7 / 10 (16 hodnocení)

Villa Valentina se nachází necelý 1 km od pláže Sabunike a nabízí výhled na hory, sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a terasu. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Studio apartment Lucija
Studio apartment Lucija

8,8 / 10 (19 hodnocení)

Studio apartment Lucija se nachází v Privlace, jen pár kroků od pláže Marina Privlaka a 250 metrů od pláže Punta, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Tento apartmán se nachází v budově z roku 2017, 550 metrů od pláže Selo.

Luxury villa with pool,jacuzzi and sauna/04
Luxury villa with pool,jacuzzi and sauna/04

Luxury villa with pool, jacuzzi and sauna/04 se nachází v Privlace, 1,1 km od pláže Vrilo a 1,2 km od pláže Selo. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, venkovním bazénem a terasou. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Dragica 50 m from sea in Privlaka
Villa Dragica 50 m from sea in Privlaka

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Villa Dragica nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu.50 m od moře v Privlace ubytování s Wi-Fi nabízí výhled na moře v Privlace.Nabízím balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Sand & Relax Privlaka - Mobile home
Sand & Relax Privlaka - Mobile home "Lavanda"

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Sand & Relax Privlaka - Mobile home "Lavanda" se nachází v Privlace, jen pár kroků od pláže Mostina, a nabízí ubytování u pláže s barem, zahradou, soukromou pláží a bezplatným Wi-Fi. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště a nepřetržitě otevřenou recepci.

Apartman DŽ
Apartman DŽ

9,4 / 10 (16 hodnocení)

Apartman DŽ se nachází v Privlace, necelý 1 km od pláže Sabunike a 17 minut chůze od pláže Zdrijac, a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a klimatizaci. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Lug, Privlaka with pool
Apartments Lug, Privlaka with pool

7,4 / 10 (16 hodnocení)

Apartments Lug, Privlaka with pool se nachází v Privlace, 300 metrů od pláže Mostina a 1,2 km od pláže Punta. Nabízí venkovní bazén a sdílenou kuchyň. Apartmán je vzdálený 49 km od historického muzea Biograd a 20 km od Paláce generálního guvernéra.

Apartment Nadica Sabunike
Apartment Nadica Sabunike

Apartmán Nadica Sabunike s výhledem do zahrady nabízí ubytování s terasou a patiem, asi necelý 1 km od Queen's Beach.Nachází se necelý 1 km od pláže Sabunike a nabízí zahradu a bezplatné soukromé parkoviště.

Apartments Anđa near Queen Beach
Apartments Anđa near Queen Beach

10 / 10 (2 hodnocení)

Apartments Anđa near Queen Beach se nachází 400 metrů od pláže Sabunike a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Family friendly apartments with a swimming pool Sabunike, Zadar - 18841
Family friendly apartments with a swimming pool Sabunike, Zadar - 18841

9 / 10 (2 hodnocení)

Zadar - 18841 se nachází v Privlace, pouhých 350 metrů od pláže Queen's Beach a necelý 1 km od pláže Vrilo, a nabízí ubytování vhodné pro rodiny s dětmi, bazén Sabunike, Zadar - 18841 je nemovitost se soukromým bazénem, který se nachází v Privlaka, pouhých 350 metrů od pláže Queen's Beach a méně než 1 km od pláže Vrilo. 50 metrů od pláže Sabunike. Nabízí klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Melanie
Melanie

9,7 / 10 (7 hodnocení)

Melanie nabízí ubytování v Privlace, 700 metrů od pláže Marina Privlaka a 1,1 km od pláže Punta. Nabízí klimatizované ubytování a bezplatné Wi-Fi. Na místě je soukromé parkoviště.

Apartmani DMarie
Apartmani DMarie

10 / 10 (7 hodnocení)

Apartmani DMarie se nachází v obci Privlaka v Zadarské župě, 600 metrů od pláže Marina Privlaka. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmani Saška 2
Apartmani Saška 2

10 / 10 (5 hodnocení)

Apartmani Saška 2 se nachází v Privlace, necelý 1 km od pláže Punta a 18 minut chůze od přístavu Privlaka. Nabízí balkon. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 500 metrů od pláže Mostina a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartmani Mira Sabunike
Apartmani Mira Sabunike

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Apartmani Mira Sabunike se nachází v Privlace v Zadarské župě, nedaleko pláže Queen's Beach a pláže Sabunike. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Penthouse Jimmys Beach
Penthouse Jimmys Beach

Penthouse Jimmys Beach se nachází v Privlace, 1 km od pláže Mostina a 1,8 km od pláže Pliša. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním venkovním bazénem a terasou. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Contessa
Villa Contessa

9,4 / 10 (10 hodnocení)

Villa Contessa se nachází v Privlace a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, venkovní bazén, zahradu, Wi-Fi zdarma a výhled na moře. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat potápění a rybaření.

Apartment Bonex-1
Apartment Bonex-1

7,8 / 10 (5 hodnocení)

Apartment Bonex-1 se nachází u pláže v Privlace, 300 metrů od pláže Punta a 550 metrů od pláže Selo. Pláž Marina Privlaka je vzdálená 100 metrů. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday Apartment Privlaka 06
Holiday Apartment Privlaka 06

Holiday Apartment Privlaka 06 se nachází v Privlace, pouhých 200 metrů od pláže Škrapavac - Bilotinjak. Nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 47 km od přístavu Kornati a 48 km od historického muzea Biograd.

Apartment in Privlaka with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 3598-2
Apartment in Privlaka with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 3598-2

S výhledem na moře, Apartmán v Privlace s výhledem na moře, balkonem, klimatizací, WiFi 3598-2 nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 400 metrů od pláže Selo.Ubytování je 1.2 km od pláže Privlaka nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Casa di Marko-NEW MODERN RUSTIC HOUSE with pool!
Casa di Marko-NEW MODERN RUSTIC HOUSE with pool!

9,3 / 10 (13 hodnocení)

Casa di Marko-NEW MODERN RUSTIC HOUSE nabízí klimatizované ubytování s terasou a bazénem! se nachází v Privlace. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Elvida 4
Apartment Elvida 4

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Elvida 4 se nachází v Privlace, 100 metrů od pláže Punta a necelý 1 km od pláže Marina Privlaka. Nabízí zahradu a klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments with a swimming pool Sabunike, Zadar - 6110
Apartments with a swimming pool Sabunike, Zadar - 6110

Apartmány Sabunike, Zadar - 6110 se nachází v Privlace a nabízí celoroční venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Stancija Privlaka 1 with heated pool
Villa Stancija Privlaka 1 with heated pool

Villa Stancija Privlaka 1 se nachází v Privlace, 1 km od pláže Vrilo a 1,3 km od pláže Selo, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. Vila má také vlastní bazén.

Mobilhome M46 Privlaka
Mobilhome M46 Privlaka "Beachvilla Stella"

Mobilhome M46 Privlaka "Beachvilla Stella" se nachází v Privlace, 60 metrů od pláže Mostina a 500 metrů od pláže Punta, a nabízí klimatizaci. Nachází se na pláži a má restauraci, bar a gril.

Apartments by the sea Privlaka, Zadar - 18637
Apartments by the sea Privlaka, Zadar - 18637

Apartments by the sea Privlaka, Zadar - 18637 se nachází v Privlace, pouhých 100 metrů od pláže Mostina, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Tento apartmán se nachází 48 km od přístavu Kornati a 50 km od historického muzea Biograd.

Lovely holiday Apt Albina
Lovely holiday Apt Albina

10 / 10 (1 hodnocení)

Lovely holiday se nachází 200 metrů od pláže Mostina. Apt Albina nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Holiday house Sabunike Privlaka
Holiday house Sabunike Privlaka

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Holiday house Sabunike Privlaka se nachází v Privlace, v blízkosti pláže Sabunike a 18 minut chůze od pláže Vrilo. Nabízí terasu s výhledem do zahrady, zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

VILLA PETAR'S DREAM 2
VILLA PETAR'S DREAM 2

9,5 / 10 (74 hodnocení)

Nachází se 400 metrů od pláže Punta, VILLA PETAR'S DREAM 2 nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Holiday Home Begonja
Holiday Home Begonja

8,9 / 10 (15 hodnocení)

Holiday Home Begonja se nachází asi 1,6 km od pláže Škrapavac - Bilotinjak a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Tento prázdninový dům má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment in Privlaka near the sea
Apartment in Privlaka near the sea

Apartmán Privlaka u moře se nachází v Privlaci, 200 metrů od pláže Mostina, a nabízí ubytování s terasou, v Wi-Fi a sdílené kuchyni.Tento apartmán se nachází 48 km od přístavu Kornati a 49 km od historického muzea Biograd.

Sand & Relax Privlaka - Mobile home Gloria
Sand & Relax Privlaka - Mobile home Gloria

7,4 / 10 (9 hodnocení)

Sand & Relax Privlaka - Mobile home Gloria se nachází v Privlace, jen pár kroků od pláže Mostina a 500 metrů od pláže Punta, a nabízí terasu a klimatizaci. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Privlaka, Zadar - 12989
Apartments with a parking space Privlaka, Zadar - 12989

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Privlace, 18 km od Zadaru. K dispozici je terasa.

Charming apt Miriam surrounded by beautiful greenery
Charming apt Miriam surrounded by beautiful greenery

Charming apt Miriam se nachází v obci Privlaka, 600 metrů od pláže Mostina a pláže Marina Privlaka, je obklopený krásnou zelení a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Denisa
Apartment Denisa

8,4 / 10 (7 hodnocení)

Apartment Denisa se nachází v Privlace a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Apartmán se zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

La Prima Privlaka Luxury Apartments 1
La Prima Privlaka Luxury Apartments 1

10 / 10 (1 hodnocení)

La Prima Privlaka Luxury Apartments 1 se nachází v Privlace, necelý 1 km od pláže Škrapavac - Bilotinjak a 13 minut chůze od pláže Bilotinjak, a nabízí balkon. Nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Beach apartments Batela
Beach apartments Batela

9,4 / 10 (15 hodnocení)

Ubytování se nachází v Privlace v Zadarské župě, jen pár kroků od pláže Škrapavac - Bilotinjak. Plážové apartmány Batela nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Adriatik Escape
Adriatik Escape

8,5 / 10 (35 hodnocení)

Adriatik Escape se nachází v autokempu Tabor v Privlace, pouhých 11 km od města Vir. Tento 4hvězdičkový prázdninový dům nabízí bar, zahradu, gril a výhled na moře.

Casa Ruza -Welcome Dogs
Casa Ruza -Welcome Dogs

6 / 10 (6 hodnocení)

Casa Romantica-Welcome Dogs se nachází v Privlace, v blízkosti pláže Pliša a 1,3 km od pláže Punta. Nabízí terasu s výhledem do zahrady, zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday Home Lukica
Holiday Home Lukica

10 / 10 (11 hodnocení)

Holiday Home Lukica se nachází v Privlace, 1,1 km od pláže Bilotinjak. Nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a sdílenou kuchyň. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat cyklistice a stolnímu tenisu.

Apartments with a parking space Sabunike, Zadar - 19430
Apartments with a parking space Sabunike, Zadar - 19430

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartments with a parking space Sabunike, Zadar - 19430 se nachází v Privlace v Zadarské župě, nedaleko pláže Queen's Beach a pláže Sabunike. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Privlaka direkt am Strand ab 2023 mit Klima
Apartment Privlaka direkt am Strand ab 2023 mit Klima

8,8 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Privlaka direkt am Strand ab 2023 se nachází v Privlace, jen pár kroků od pláže Mostina. mit Klima nabízí ubytování u pláže s restaurací, barem a bezplatným Wi-Fi. Apartmán s balkonem a výhledem na moře.

Villa Curta
Villa Curta

9 / 10 (1 hodnocení)

Villa Curta se nachází v Privlace a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Laura 1
Apartments Laura 1

9,6 / 10 (75 hodnocení)

Apartmány Laura 1 se nacházejí v obci Privlaka v Zadarské župě, 200 metrů od pláže Punta, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.