Privát

Damjan Rooms

8,1 / 10 (50 hodnocení)

Klarina 8, 21000 Split, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (privát) Damjan Rooms se nachází ve městě Split (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa) a pro své hosty nabízí rodinné pokoje, nekuřácké pokoje a klimatizace. Privát Damjan Rooms svou lokalitou patří do regionu Splitsko-dalmátská župa.

Damjan Rooms - Fotografie

Damjan Rooms - Adresa

Booking.com

Damjan Rooms - Popis

Damjan Rooms nabízí klimatizované ubytování ve Splitu, 300 metrů od pláže Bacvice, 700 metrů od pláže Ovcice a 800 metrů od Firule.

Toto ubytování v soukromí má posezení s TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s fénem, toaletními potřebami zdarma a sprchou.

Mezi zajímavosti v okolí Damjan Rooms patří Trstenik, Diokleciánův palác a městské muzeum ve Splitu. Na letiště Split je to 23 km.

Damjan Rooms - Vybavení ubytování

Koupelna

 • Toaletní papír
 • Ručníky
 • Vana nebo sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Toaletní potřeby zdarma
 • Fén
 • Sprcha

Obecné

 • Klimatizace
 • Dřevěná nebo parketová podlaha
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Žehlicí potřeby
 • Nekuřácké pokoje
 • Žehlička

Vaření

 • Čisticí prostředky
 • Rychlovarná konvice
 • Pračka

Vybavení pokoje

 • Zásuvka u postele
 • Sušák na prádlo
 • Věšák na oblečení

Ložnice

 • Povlečení
 • Skříň nebo šatna

Obývací prostor

 • Posezení
 • Psací stůl

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou
 • TV

Personál hovoří těmito jazyky:

 • španělsky
 • chorvatsky

Internet

 • Internetové připojení není k dispozici.

Parkování

 • Parkování není možné.

Další ubytování ve městě Split

Studio apartment Sesula
Studio apartment Sesula

8,6 / 10 (5 hodnocení)

Studio apartment Sesula s výhledem na město se nachází ve Splitu, 1,8 km od pláže Ovcice a 1,8 km od Firule. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,5 km od pláže Bacvice a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Old Town Pearl Apartment
Old Town Pearl Apartment

9,6 / 10 (7 hodnocení)

Old Town Pearl Apartment se nachází přímo v centru Splitu, asi 1,4 km od pláže Bacvice. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je rychlovarná konvice a varná deska. Apartmán sídlí v budově z 19. století, 550 metrů od Diokleciánova paláce.

Apartment Kavado
Apartment Kavado

9,4 / 10 (56 hodnocení)

Apartmán Kavado se 2 ložnicemi se nachází ve Splitu, 600 metrů od Diokleciánova paláce a 400 metrů od archeologického muzea. Ubytování má TV a bezplatné Wi-Fi.

SISQO LUXURY APARTMENT
SISQO LUXURY APARTMENT

9,9 / 10 (8 hodnocení)

SISQO LUXURY APARTMENT se nachází ve Splitu, 1,6 km od pláže Znjan a 2 km od Diokleciánova paláce, a nabízí terasu a klimatizaci. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Trstenik je vzdálen necelý 1 km a Firule 16 minut chůze.

Apartments Put Plokita Smilja
Apartments Put Plokita Smilja

8,7 / 10 (15 hodnocení)

Apartments Put Plokita Smilja se nachází ve Splitu, 1,6 km od pláže Bacvice a 1,8 km od pláže Ovcice, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Poskytuje výhled do zahrady a je vzdálen 1,8 km od Firule a necelý 1 km od stadionu Mladezi Park.

Sun Spalato Giardino
Sun Spalato Giardino

9 / 10 (10 hodnocení)

Sun Spalato Giardino se nachází v centru Splitu, kousek od pláží Bacvice a Ovcice. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je lednice a kávovar. Nabízí výhled do zahrady a terasu.

Classy apartment in the center of Split new
Classy apartment in the center of Split new

8 / 10 (6 hodnocení)

Klasický apartmán v centru Splitu nový se nachází ve Splitu, 1,5 km od Firule, 1,6 km od pláže Ovčice a 2,2 km od Trsteniku.Tento klimatizovaný soukromý apartmán se nachází 1,2 km od pláže Bacvice a nabízí parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments with a parking space Split - 15964
Apartments with a parking space Split - 15964

Apartmány s parkovacím místem Split - 15964 se nachází ve Splitu, pouhých 700 metrů od pláže Duilovo a necelý 1 km od pláže Znjan. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Magis
Magis

9,5 / 10 (8 hodnocení)

Magis se nachází ve Splitu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Petrova Attic
Petrova Attic

9,5 / 10 (33 hodnocení)

Petrova Attic se nachází ve Splitu, 600 metrů od pláže Bacvice a 1 km od pláže Ovcice, a nabízí klimatizované ubytování s výhledem na město a bezplatným Wi-Fi.

Apartment Mimi
Apartment Mimi

8 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Mimi se nachází v centru Splitu, 1,5 km od pláže Bacvice a 1,7 km od pláže Jezinac, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování je vzdálené 2,8 km od Trsteniku a 2,9 km od pláže Bene.

Izzy apartment
Izzy apartment

9,9 / 10 (36 hodnocení)

Izzy apartment se nachází ve Splitu, 50 metrů od pláže Bacvice a 200 metrů od pláže Ovcice. Nabízí zahradu a klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday apartments Split - 10315
Holiday apartments Split - 10315

Holiday apartments Split - 10315 se nachází ve Splitu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí výhled na moře a je vzdálen 1,9 km od pláže Bacvice a 2,1 km od Firule.

Sunny penthouse!
Sunny penthouse!

9 / 10 (6 hodnocení)

Může se pochlubit vířivkou.Sluneční byt! se nachází ve Splitu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Duilovo je vzdálená 1,5 km a pláž Znjan 1,6 km.

Studio Apartment Sweet dreams
Studio Apartment Sweet dreams

6,8 / 10 (13 hodnocení)

Studio Apartment Sweet dreams se nachází ve Splitu, 1,4 km od pláže Bacvice a 1,7 km od pláže Ovcice, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, barem a zahradou. 2,8 km od Diokleciánova paláce a pláže Jezinac.

Hotel Park Split
Hotel Park Split

9 / 10 (634 hodnocení)

Tradiční prvotřídní Hotel Park Split byl postavený v roce 1921 a kompletně zrekonstruovaný v roce 2015. Nachází se v centru Splitu, hned vedle slavné pláže Bačvice. Nabízí venkovní bazén, luxusní restauraci a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách.

Apartments and rooms by the sea Split - 17934
Apartments and rooms by the sea Split - 17934

Apartments and rooms by the sea Split - 17934 nabízí klimatizované pokoje se satelitní TV v centru Splitu. Penzion se nachází méně než 1 km od pláže Bacvice a 15 minut chůze od pláže Ovcice. Ubytování se nachází v blízkosti oblíbených zajímavostí, jako je náměstí Republiky - Prokurative, katedrála sv. Domnia a městské muzeum ve Splitu.

Apartment Tina
Apartment Tina

9 / 10 (7 hodnocení)

Apartment Tina se nachází 3 km od centra Splitu a 1 km od moře a nabízí terasu s výhledem na moře. Wi-Fi je dostupné zdarma.

Apartment Citadela
Apartment Citadela

9,9 / 10 (56 hodnocení)

Apartmán Citadela se nachází ve Splitu, 200 metrů od Diokleciánova paláce zapsaného na seznamu UNESCO a 100 metrů od Lidového náměstí - Pjaca. Budova pochází ze 17. století a nabízí moderní vybavení, jako je Wi-Fi a LCD TV.

Apartments Rajna
Apartments Rajna

9,5 / 10 (101 hodnocení)

Nachází se jen 5 minut chůze od Diokleciánova paláce zapsaného na seznamu UNESCO. Palace, Apartments Rajna & Katarina se nachází 1 km od slavné pláže Bačvice. Nabízí klimatizované apartmány s bezplatným Wi-Fi.

V Luxury Apartment
V Luxury Apartment

9,8 / 10 (18 hodnocení)

V Luxury Apartment se nachází v centru Splitu, 1,8 km od pláže Bacvice a 2,2 km od pláže Ovcice. Nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci a klimatizaci. Nachází se 2,3 km od Firule a nabízí bankomat.

Sunny & Spacious, 2BD suite with free parking
Sunny & Spacious, 2BD suite with free parking

10 / 10 (4 hodnocení)

Sunny & Spacious, 2BD suite with free parking se nachází ve Splitu, 1,7 km od pláže Bacvice, a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a sdílenou kuchyň. Klimatizované ubytování je vzdálené 1,9 km od pláže Ovcice.

Apartments Petar
Apartments Petar

8,4 / 10 (74 hodnocení)

Apartments Petar se nachází ve Splitu, v Diokleciánově paláci zapsaném na seznamu UNESCO, kousek pěšky od katedrály sv. Domnia a městského muzea ve Splitu. Sídlí v budově z 20. let 20. století, 100 metrů od Lidového náměstí - Pjaca a nabízí bezplatné Wi-Fi.

Porto Nativo Split
Porto Nativo Split

9,5 / 10 (57 hodnocení)

Porto Nativo Split se nachází ve Splitu, 1,4 km od pláže Bacvice, a nabízí bezplatné Wi-Fi a expresní check-in a check-out. Ubytování stojí kousek od Diokleciánova paláce, náměstí Republiky - Prokurative a stadionu Poljud. Ubytování se nachází v blízkosti oblíbených zajímavostí, jako je Archeologické muzeum ve Splitu, socha Gregora Ninského a Lidové náměstí - Pjaca.

ROYAL SPA-LATUM APARTMENT
ROYAL SPA-LATUM APARTMENT

10 / 10 (3 hodnocení)

ROYAL SPA-LATUM APARTMENT se nachází ve Splitu a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. Tento apartmán s bezplatným Wi-Fi je vzdálený 1,7 km od pláže Bacvice a 2,1 km od pláže Ovcice.

Apartments with WiFi Split - 16888
Apartments with WiFi Split - 16888

7 / 10 (17 hodnocení)

Apartments with WiFi Split - 16888 se nachází přímo v centru Splitu, 450 metrů od pláže Bacvice a 750 metrů od pláže Ovcice. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán se nachází 2,5 km od stadionu Mladezi Park a 2,7 km od pláže Kastelet.

Villa Sweet Home Marija
Villa Sweet Home Marija

9,8 / 10 (18 hodnocení)

Villa Sweet Home Marija se nachází ve Splitu, 300 metrů od plážového kempu Stobrec a 400 metrů od pláže Stobreč. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Great apartment, free parking in the garage, Žnjan
Great apartment, free parking in the garage, Žnjan

9,7 / 10 (13 hodnocení)

Skvělý byt, parkování v garáži zdarma, Žnjan se nachází ve čtvrti Žnjan ve Splitu, necelý 1 km od psí pláže Duilovo, 13 minut chůze od pláže Duilovo a 3,6 km od Diokleciánova paláce.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment 28
Apartment 28

10 / 10 (14 hodnocení)

Apartment 28 se nachází v 7. patře mrakodrapu ve Splitu, 700 metrů od Diokleciánova paláce zapsaného na seznamu UNESCO a 400 metrů od pláže Bacvice. Wi-Fi je dostupné zdarma.

Penthouse Priuli Apartment
Penthouse Priuli Apartment

9,1 / 10 (19 hodnocení)

Penthouse Priuli Apartment nabízí ubytování ve Splitu, 300 metrů od Diokleciánova paláce a 200 metrů od náměstí Republiky - Prokurative. Nabízí výhled na město a je vzdálen 200 metrů od Lidového náměstí - Pjaca.

Apartment Aurora
Apartment Aurora

9,4 / 10 (30 hodnocení)

Apartment Aurora se nachází asi 300 metrů od pláže Bacvice a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na moře. Tento 3hvězdičkový apartmán se nachází 700 metrů od pláže Ovcice.

SEASCAPE
SEASCAPE

9,2 / 10 (14 hodnocení)

SEASCAPE se nachází ve čtvrti Znjan ve Splitu a nabízí klimatizaci, balkon a výhled na moře. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

KiKa Luxury OldTown Apartment
KiKa Luxury OldTown Apartment

Přímo v centru Splitu, kousek od pláží Bacvice a Jezinac, KiKa Luxury OldTown Apartment nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a domácí vybavení, jako je lednice a rychlovarná konvice.Apartmán se nachází v budově z roku 2019, 2 km od Obojena Svjetlost a 10 km od archeologického parku Salona.

VICTORIA Luxury Suites Split Centre
VICTORIA Luxury Suites Split Centre

7,9 / 10 (56 hodnocení)

VICTORIA Luxury Suites Split Centre nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve Splitu. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování je vzdálené 500 metrů od Diokleciánova paláce a 400 metrů od archeologického muzea ve Splitu.

Cozy Central Apartment 3 Guests
Cozy Central Apartment 3 Guests

9,2 / 10 (50 hodnocení)

Cozy Central Apartment 3 guests se nachází přímo v centru Splitu, kousek od pláží Bacvice a Ovcice. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je varná deska a rychlovarná konvice. Nachází se 1 km od Firule a má bankomat.

Classy apartment w terrace in the heart of Split
Classy apartment w terrace in the heart of Split

9 / 10 (2 hodnocení)

Classy apartment w terasou v centru Splitu se nachází ve Splitu, 1,2 km od pláže Bacvice a 1,5 km od Firule, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizace.Tento apartmán se nachází 2,2 km od Trsteniku a 2,9 km od Obojena Svjetlost.

Tifani Luxury Rooms
Tifani Luxury Rooms

9,2 / 10 (119 hodnocení)

Tifani Luxury Rooms se nachází ve Splitu, 10 metrů od Diokleciánova paláce, a nabízí klimatizované pokoje a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

EVA's Apartment
EVA's Apartment

9,8 / 10 (16 hodnocení)

EVA's Apartment se nachází 400 metrů od Diokleciánova paláce a nabízí sdílený lounge, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartments Vip
Apartments Vip

9,4 / 10 (37 hodnocení)

Apartments Vip leží jen 400 metrů od centra města Stobreč a nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma přímo na místě. Písčitá pláž s volejbalovými kurty se rozkládá 100 metrů odtud. Ve stejné budově jako apartmány se nachází i obchod s potravinami.

Centar Split Apartments Manuš
Centar Split Apartments Manuš

8,4 / 10 (67 hodnocení)

Centar Split Apartments Manuš se nachází v centru Splitu, jen 300 metrů od na seznamu UNESCO uvedeného Diokleciánského paláce a od promenády Riva. Nabízí moderní ubytování s Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou.

Apartman Ljubica
Apartman Ljubica

9,1 / 10 (31 hodnocení)

Apartman Ljubica se nachází asi 100 metrů od pláže Plaža Stobreč Jug a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na město. Apartmán má balkon a v okolí se můžete věnovat rybaření a cyklistice.

Il Giardino Luxury Rooms & Suites
Il Giardino Luxury Rooms & Suites

9,1 / 10 (158 hodnocení)

Il Giardino Luxury Rooms & Suites se nachází ve Splitu, 300 metrů od pláže Bacvice a 600 metrů od pláže Ovcice. Nabízí ubytování s terasou, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Mezi zajímavosti v okolí patří městské muzeum ve Splitu, katedrála sv. Domnia a socha Řehoře z Ninu. Všechny pokoje mají balkon s výhledem do zahrady.

Penthouse Apartment Marić
Penthouse Apartment Marić

9,8 / 10 (11 hodnocení)

Penthouse Apartment Marić se nachází ve Splitu, necelý 1 km od pláže Bacvice a 14 minut chůze od pláže Ovcice, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, barem a zahradou. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Prestige Lux Apartments
Prestige Lux Apartments

8,8 / 10 (35 hodnocení)

Prestige Lux Apartments se nachází ve Splitu, 10 minut chůze od Diokleciánova paláce, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s grilem.

Apartment Baćo
Apartment Baćo

9,2 / 10 (41 hodnocení)

Tento apartmán s terasou se nachází v Diokleciánově paláci ve Splitu. Nabízí výhled na moře a stojí 100 metrů od katedrály sv. Domnia. Wi-Fi je zde dostupné zdarma.

Hotel Marul
Hotel Marul

8,9 / 10 (211 hodnocení)

Hotel Marul se nachází 500 metrů od Diokleciánova paláce zapsaného na seznamu UNESCO. Nabízí à la carte restauraci, bar a moderní klimatizované pokoje se satelitní LCD TV a bezplatným Wi-Fi.

Apartments with WiFi Split - 7595
Apartments with WiFi Split - 7595

Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve čtvrti Marjan ve Splitu, 800 metrů od Diokleciánova paláce. Náměstí Republiky - Prokurative je vzdálené 500 metrů.

Apartments with a parking space Split - 15769
Apartments with a parking space Split - 15769

Apartmány s parkovacím místem Split - 15769 se nachází ve čtvrti Znjan ve Splitu, 1,3 km od psí pláže Duilovo, 1,4 km od pláže Duilovo a 1,4 km od Trsteniku. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.