Apartmán

Luxury room Ekstaza

9,6 / 10 (17 hodnocení)

50 Ulica Stjepana Radića, 21210 Solin, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Luxury room Ekstaza se nachází ve městě Solin (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa) a pro své hosty nabízí parkování zdarma, wi-fi zdarma a nekuřácké pokoje. S klientským hodnocením 9.6 / 10 je ubytováníLuxury room Ekstaza jedno z nejlépe hodnocených ubytování v regionu Splitsko-dalmátská župa.

Luxury room Ekstaza - Fotografie

Luxury room Ekstaza - Adresa

Booking.com

Luxury room Ekstaza - Popis

Luxury room Ekstaza se nachází v Solinu ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Nechybí ani TV s plochou obrazovkou.

Apartmán je vzdálený 5,9 km od stadionu Mladezi Park a 7,4 km od Diokleciánova paláce. Letiště ve Splitu leží 17 km odtud.

Luxury room Ekstaza - Vybavení ubytování

Koupelna

 • Toaletní papír
 • Ručníky
 • Vana nebo sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Toaletní potřeby zdarma
 • Fén
 • Vana
 • Sprcha

Vybavení pokoje

 • Zásuvka u postele
 • Topení
 • Vířivka

Různé

 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou
 • TV

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • chorvatsky

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Bezbariérový přístup

 • Celá jednotka se nachází v přízemí

Exteriér

 • Patio

Jídlo a pití

 • Minibar

Zabezpečení

 • Trezor

Další ubytování ve městě Solin

Old Salona
Old Salona

9,5 / 10 (8 hodnocení)

Old Salona se nachází v Solinu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. 700 metrů od archeologického parku Salona. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Fila i Jure
Apartment Fila i Jure

8,9 / 10 (49 hodnocení)

Nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Apartmán Fila i Jure má výhodnou polohu v centru Solinu. Stojí 200 metrů od historického centra Solinu a 800 metrů od restaurací.

NEW! Modern Villa Elia with 40sqm heated pool, 3 bedrooms, and Split city views
NEW! Modern Villa Elia with 40sqm heated pool, 3 bedrooms, and Split city views

9 / 10 (8 hodnocení)

NEW se nachází v Solinu, 2,4 km od archeologického parku Salona. Moderní Villa Elia s vyhřívaným bazénem o rozloze 40 m2, 3 ložnicemi a výhledem na město Split nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

House in the Woods
House in the Woods

9,3 / 10 (6 hodnocení)

House in the Woods se nachází asi 8 km od stadionu Mladezi Park a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na město.2,4 km od archeologického parku Salona.Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Apartment Oliva
Apartment Oliva

9,4 / 10 (9 hodnocení)

Apartment Oliva se nachází 4,3 km od stadionu Mladezi Park a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,7 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments with a parking space Solin, Split - 18064
Apartments with a parking space Solin, Split - 18064

Apartments with a parking space Solin, Split - 18064 se nachází v Solinu, necelý 1 km od archeologického parku Salona. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je také soukromá terasa.

Salona Croatia
Salona Croatia

9,4 / 10 (52 hodnocení)

Salona Croatia se nachází v Solinu, 8 km od stadionu Mladezi Park, 10 km od Diokleciánova paláce a 8,9 km od arény Spaladium. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,2 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Desideria
Villa Desideria

8,7 / 10 (14 hodnocení)

Villa Desideria se nachází v Solinu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Prázdninový dům se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Family friendly house with a swimming pool Solin, Split - 15525
Family friendly house with a swimming pool Solin, Split - 15525

7 / 10 (12 hodnocení)

Rodinný dům Solin, Split - 15525 se nachází v Solinu a nabízí fitness centrum. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Ivy
Ivy

6 / 10 (1 hodnocení)

Ivy se nachází v Solinu, 2,4 km od archeologického parku Salona, 6,5 km od stadionu Mladezi Park a 8 km od Diokleciánova paláce. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Beautiful home in Solin with 4 Bedrooms, WiFi and Heated swimming pool
Beautiful home in Solin with 4 Bedrooms, WiFi and Heated swimming pool

Amazing home in Solin with Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms se nachází v Solinu, 1,3 km od archeologického parku Salona, bbbbbbbb6,7 km od stadionu Mladezi Park a 8,2 km od Diokleciánova paláce.Nabízím vlastní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Family friendly house with a swimming pool Solin, Split - 18289
Family friendly house with a swimming pool Solin, Split - 18289

Rodinný dům Solin, Split - 18289 se nachází v Solinu a nabízí venkovní bazén. 2,5 km od archeologického parku Salona. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Big apartment with garden
Big apartment with garden

8 / 10 (3 hodnocení)

Big apartment with garden se nachází v Solinu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. 500 metrů od archeologického parku Salona. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Solin, Split - 17669
Apartments with a parking space Solin, Split - 17669

Apartments with a parking space Solin, Split - 17669 se nachází v Solinu ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí balkon. 2,1 km od archeologického parku Salona. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Solin, Split - 16614
Apartments with a parking space Solin, Split - 16614

Apartments with a parking space Solin, Split - 16614 se nachází v Solinu ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko archeologického parku Salona. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Anteana with view and pool of 60m2
Villa Anteana with view and pool of 60m2

9 / 10 (4 hodnocení)

Prázdninový dům Villa Anteana with view and pool of 60m2 se nachází v Solinu, 8 km od Splitu. Hosté si mohou za pěkného počasí na grilu připravit vynikající jídla nebo si zaplavat v bazénu o velikosti 60 m².

Awesome apartment in Split with 3 Bedrooms and WiFi
Awesome apartment in Split with 3 Bedrooms and WiFi

Úžasný apartmán ve Splitu se 3 ložnicemi a Wi-Fi, nemovitost se zahradou, se nachází v Solinu, 4.4 km od stadionu Mladezi Park, 5.9 km od Diokleciánova paláce a 5.1 km od Spaladium Arena.Klimatizované ubytování je 2.8 km od archeologického parku Salona a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště na místě.

4 separate apartmens private pool 20people max
4 separate apartmens private pool 20people max

10 / 10 (2 hodnocení)

Three separated apartmens private pool Maximální kapacita je 16 osob a má balkon s výhledem na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmani Adela
Apartmani Adela

9,3 / 10 (24 hodnocení)

Apartmani Adela se nachází 1,8 km od archeologického parku Salona a nabízí klimatizované ubytování s balkonem.

Apartment in Solin, near Split
Apartment in Solin, near Split

9,5 / 10 (13 hodnocení)

Apartment in Solin, near Split se nachází v Solinu, 1,4 km od archeologického parku Salona, bbbbbbbba nabízí ubytování s Wi-Fi a klimatizací.

Nice home in Split with 4 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool
Nice home in Split with 4 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

7 / 10 (7 hodnocení)

Úchvatný dům ve Splitu se 4 ložnicemi, vířivkou a venkovním bazénem se nachází ve městě Solin, pouhých 1,6 km od pláže Stobreč a 1,7 km od pláže Plaža Stobreč Jug. Beach Camp Stobrec se nachází 1,6 km od pláže a nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Ana with private pool
Apartment Ana with private pool

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Ana with private pool se nachází v Solinu ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 2,2 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartman Karla
Apartman Karla

9,5 / 10 (50 hodnocení)

Apartman Karla se nachází v Solinu ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí balkon a výhled na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 2,5 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartman Milena
Apartman Milena

10 / 10 (2 hodnocení)

Apartman Milena se nachází v Solinu, 1,1 km od archeologického parku Salona a 6,6 km od stadionu Mladezi Park. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 7,7 km od sochy Řehoře Ninského a archeologického muzea ve Splitu.

Apartman Solin 1
Apartman Solin 1

9,7 / 10 (9 hodnocení)

Apartman Solin 1 se nachází v Solinu, 1,9 km od archeologického parku Salona a 7,3 km od stadionu Mladezi Park. Nabízí terasu a klimatizaci. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Mirica Solin
Apartman Mirica Solin

9,8 / 10 (42 hodnocení)

Apartman Mirica Solin se nachází asi 2,4 km od archeologického parku Salona a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Tento 3hvězdičkový apartmán je vzdálený 6,5 km od stadionu Mladezi Park.

Solin apartments Praetorium
Solin apartments Praetorium

9,8 / 10 (33 hodnocení)

Solin apartments se nachází 1,1 km od archeologického parku Salona. Praetorium nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Apartment Anamaris
Apartment Anamaris

8,8 / 10 (6 hodnocení)

Apartment Anamaris se nachází v Solinu, 7,7 km od stadionu Mladezi Park a 9,2 km od Diokleciánova paláce, a nabízí zahradu a výhled na město. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday home Paligan
Holiday home Paligan

7 / 10 (1 hodnocení)

Holiday home Paligan se nachází v Solinu, 8,1 km od stadionu Mladezi Park a 10 km od Diokleciánova paláce. Nabízí zahradu a výhled na hory. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,8 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

ANI, Solin
ANI, Solin

8,6 / 10 (9 hodnocení)

ANI, Solin se nachází v Solinu, 800 metrů od archeologického parku Salona. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Madunic
Apartment Madunic

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Madunic se nachází v Solinu, 1,7 km od Beach Camp Stobrec a pláže Stobreč. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem. 2,5 km od pláže Plaža Stobreč Jug a 8,4 km od stadionu Mladezi Park.

Apartment Julie
Apartment Julie

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Julie se nachází v Solinu a nabízí zahradu, gril a terasu. 2,9 km od archeologického parku Salona. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Apartman JAM
Apartman JAM

8,9 / 10 (15 hodnocení)

Apartman JAM se nachází v Solinu, 7,3 km od stadionu Mladezi Park a 8,8 km od Diokleciánova paláce, a nabízí výhled do zahrady. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Sun gardens luxury apartment with xxl heated pool
Sun gardens luxury apartment with xxl heated pool

9,7 / 10 (7 hodnocení)

Sun Gardens luxury apartment with xxl vyhřívaný bazén se nachází asi 1,6 km od archeologického parku Salona. Nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén a terasu. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments with a parking space Split - 18214
Apartments with a parking space Split - 18214

Apartments with a parking space Split - 18214 se nachází v Solinu, 2,9 km od psí pláže Duilovo, 3 km od pláže Plaža Stobreč Jug a 2,6 km od archeologického parku Salona. 2,7 km od pláže Duilovo. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Apartments Villa Salona Sky
Apartments Villa Salona Sky

9,3 / 10 (55 hodnocení)

Apartments Villa Salona Sky se nachází v Solinu ve Splitsko-dalmatské župě, 1,9 km od archeologického parku Salona. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, sezónním venkovním bazénem a neplaceným soukromým parkovištěm.

Kuća za odmor Luna - Solin
Kuća za odmor Luna - Solin

10 / 10 (1 hodnocení)

Kuća za odmor Luna - Solin se nachází v Solinu ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí zahradu. 2,1 km od archeologického parku Salona. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Two-Bedroom Apartment in Solin
Two-Bedroom Apartment in Solin

Two-Bedroom Apartment in Solin se nachází v Solinu.2,1 km od archeologického parku Salona.Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Studio Apartment in Solin
Studio Apartment in Solin

10 / 10 (1 hodnocení)

Studio Apartment in Solin se nachází v Solinu, 7,5 km od stadionu Mladezi Park a 9 km od Diokleciánova paláce, a nabízí výhled na moře.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,6 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday house in Split with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 4937-1
Holiday house in Split with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 4937-1

7 / 10 (27 hodnocení)

Prázdninový dům ve Splitu s výhledem na moře, terasou, klimatizovaným ubytováním s vlastním bazénem, bbvýhledem na moře a terasou, WiFi 4937-1 se nachází v Solinu.Tento prázdninový dům nabízí bezplatné Wi-Fi a nachází se 1,6 km od archeologického parku Salona a 8 km od stadionu Mladezi Park.

Apartman Anastazije
Apartman Anastazije

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartman Anastazije se nachází asi 7,9 km od stadionu Mladezi Park a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Amazing home in Solin with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms
Amazing home in Solin with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Amazing home in Solin se nachází v Solinu a nabízí ubytování se soukromým bazénem a Wi-Fi.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Helena
Villa Helena

Villa Helena se nachází v Solinu a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na bazén a balkonem. 6,6 km od archeologického parku Salona a 8,7 km od stadionu Mladezi Park.

Holiday Home Solin with Sea View VII
Holiday Home Solin with Sea View VII

10 / 10 (1 hodnocení)

Holiday Home Solin with Sea View VII se nachází v Solinu a nabízí soukromý bazén. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Klara with 72 sqm pool and view on Split and islands
Villa Klara with 72 sqm pool and view on Split and islands

9,2 / 10 (5 hodnocení)

Villa Klara with 72 m2 pool and view on Split and Islands se nachází v Solinu a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge, zahradu, Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a stolnímu tenisu.

Apartman BILI
Apartman BILI

9,7 / 10 (22 hodnocení)

Apartman BILI se nachází v Solinu, 10 km od stadionu Mladezi Park a 11 km od Diokleciánova paláce. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 4 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments with a parking space Klis, Split - 16670
Apartments with a parking space Klis, Split - 16670

Apartments with a parking space Klis, Split - 16670 se nachází v Solinu ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí terasu a výhled na moře. 3,7 km od archeologického parku Salona. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Apartment Smile
Apartment Smile

9,9 / 10 (7 hodnocení)

Apartment Smile se nachází v Solinu a nabízí zahradu, gril a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.