Prázdninový dům

Family friendly house with a swimming pool Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 19868

23226 Pridraga, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (prázdninový dům) Family friendly house with a swimming pool Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 19868 se nachází ve městě Pridraga (Chorvatsko - Zadarská župa). Ubytování Family friendly house with a swimming pool Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 19868 se kvalitou svých služeb řadí mezi 4 hvězdičkové hotely. Prázdninový dům Family friendly house with a swimming pool Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 19868 svou lokalitou patří do regionu Zadarská župa.

Family friendly house with a swimming pool Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 19868 - Fotografie

Family friendly house with a swimming pool Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 19868 - Adresa

Booking.com

Family friendly house with a swimming pool Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 19868 - Popis

Family friendly house with a pool Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 19868 nabízí soukromý bazén. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Prázdninový dům má 3 ložnice, satelitní TV, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a lednicí, pračku a 3 koupelny se sprchou.

Prázdninový dům stojí 27 km od Zadaru a 26 km od Biogradu na Moru. Na letiště Zadar je to 17 km. Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 19868.

Family friendly house with a swimming pool Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 19868 - Vybavení ubytování

Vaření

 • Jídelní stůl
 • Trouba
 • Kuchyň
 • Myčka na nádobí
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Pračka
 • Lednička

Exteriér

 • Gril
 • Terasa
 • Soukromý bazén

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • německy
 • chorvatsky

Koupelna

 • Sprcha
 • Vlastní koupelna

Obývací prostor

 • Jídelna
 • Posezení

Média a technologie

 • TV
 • Satelitní programy

Vybavení pokoje

 • Soukromý vchod
 • Klimatizace

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Bezbariérový přístup

 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech

Charakteristika budovy

 • Samostatná budova

Další ubytování ve městě Pridraga

Apartment Valentina-3
Apartment Valentina-3

Apartment Valentina-3 se nachází u pláže v Pridraga, 300 metrů od pláže Bukva a 38 km od přístavu Kornati. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartman pridraga
Apartman pridraga

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartman pridraga se nachází v obci Pridraga, 35 km od přístavu Kornati, muzea dědictví Biograd a 31 km od zadarského muzea iluzí. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Amazing home in Pridraga with WiFi, Private swimming pool and Outdoor swimming pool
Amazing home in Pridraga with WiFi, Private swimming pool and Outdoor swimming pool

6 / 10 (6 hodnocení)

Amazing home in Pridraga with 8 Bedrooms, Wi-Fi and Outdoor swimming pool se nachází v Pridraze a nabízí ubytování se soukromým bazénem a výhledem na moře.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment 1
Apartment 1

6,9 / 10 (7 hodnocení)

Apartment 1 se nachází v obci Pridraga a nabízí restauraci, gril a terasu. Vodice je vzdálená 45 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Stunning home in Pridraga with 4 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool
Stunning home in Pridraga with 4 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

Beautiful home in Pridraga se nachází v Pridraze a nabízí ubytování se 4 ložnicemi, vířivkou a venkovním bazénem.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 40 km od přístavu Kornati a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Tome
Tome

4 / 10 (1 hodnocení)

Tome se nachází v obci Pridraga, 40 km od muzea dědictví Biograd, 37 km od vévodova paláce a muzea iluzí Zadar. 40 km od přístavu Kornati. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Lucija
Lucija

10 / 10 (3 hodnocení)

Lucija se nachází v obci Pridraga, 2,4 km od pláže Vrulja, 36 km od přístavu Kornati a 37 km od historického muzea Biograd. Nabízí zahradu, gril a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday home Marcela with pool
Holiday home Marcela with pool

8 / 10 (5 hodnocení)

Holiday home Marcela with pool se nachází v obci Pridraga a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. 36 km od Murteru.

Holiday Home Meri
Holiday Home Meri

9,1 / 10 (8 hodnocení)

Holiday Home Meri se nachází 35 km od přístavu Kornati a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Prázdninový dům se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmani NEVA, Pridraga
Apartmani NEVA, Pridraga

9,9 / 10 (29 hodnocení)

Apartmány NEVA, Pridraga se nacházejí v obci Pridraga v Zadarské župě, 100 metrů od pláže Vrulja, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Kamena kuća Rutar
Kamena kuća Rutar

9,8 / 10 (33 hodnocení)

Kamena kuća Rutar se nachází ve městě Pridraga, 4 minuty jízdy od Novigradu a 10 minut chůze od pláže. Tento prázdninový dům je postaven v typickém stylu kamenného domu a nabízí bezplatné soukromé parkoviště a satelitní TV s plochou obrazovkou.

Apartment Nika - ZAD700
Apartment Nika - ZAD700

7,4 / 10 (5 hodnocení)

Apartment Nika - ZAD700 se nachází u pláže v Pridraga, 200 metrů od pláže Vrulja a 38 km od přístavu Kornati. Tento klimatizovaný apartmán se nachází jen pár kroků od pláže Bukva a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday Home Laura
Holiday Home Laura

6 / 10 (1 hodnocení)

Holiday Home Laura se nachází v obci Pridraga v Zadarské župě a nabízí terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 47 km od Vodice a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Splendid villa with private pool amazing sea view garden with outside kitchen
Splendid villa with private pool amazing sea view garden with outside kitchen

9 / 10 (1 hodnocení)

Skvělá vila se soukromým bazénem, bbzahrada s úžasným výhledem na moře a venkovní kuchyní se nachází v Pridraze, má soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi.36 km od Murteru.

Villa Pine
Villa Pine

Villa Pine se nachází v obci Pridraga, jen pár kroků od pláže Bukva, a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a sdílenou kuchyň. Nabízí vlastní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday home in Pridraga - Zadar Riviera 40832
Holiday home in Pridraga - Zadar Riviera 40832

9 / 10 (4 hodnocení)

Holiday home in Pridraga - Zadar Riviera 40832 se nachází v Pridraga.47 km od Vodice.Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday Home Lucija - ZAD730
Holiday Home Lucija - ZAD730

6,5 / 10 (2 hodnocení)

Holiday Home Lucija - ZAD730 se nachází na pláži v Pridraga a nabízí soukromý bazén. Tento klimatizovaný apartmán se nachází jen pár kroků od pláže Bukva a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday Home Branka
Holiday Home Branka

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Holiday Home Branka se nachází v obci Pridraga a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 36 km od přístavu Kornati a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Valentina-2
Apartment Valentina-2

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Valentina-2 se nachází u pláže v Pridraga, 300 metrů od pláže Bukva a 38 km od přístavu Kornati. Tento klimatizovaný apartmán se nachází jen pár kroků od pláže Vrulja a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Valentina-1
Apartment Valentina-1

6 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Valentina-1 se nachází u pláže v Pridraga, 300 metrů od pláže Bukva a 38 km od přístavu Kornati. Tento klimatizovaný apartmán se nachází jen pár kroků od pláže Vrulja a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Studio Apartment in Pridraga
Studio Apartment in Pridraga

Studio Apartment in Pridraga se nachází v Přídraže, 400 metrů od pláže Vrulja a 38 km od přístavu Kornati, a nabízí výhled na moře.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 14947
Apartments with a parking space Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 14947

Apartments with a parking space se nachází v Pridraga v Zadarské župě. Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 14947 má terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

DIV
DIV

10 / 10 (2 hodnocení)

DIV se nachází v Pridraga a nabízí sdílený lounge a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Charming villa with private pool and nice covered terrace 3 rooms and bathrooms
Charming villa with private pool and nice covered terrace 3 rooms and bathrooms

9 / 10 (1 hodnocení)

Charming villa with private pool and nice covered terrace 3 rooms and bathrooms se nachází v Pridraga a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. 35 km od Murteru.

Villa Iris
Villa Iris

8 / 10 (1 hodnocení)

Villa Iris se nachází asi 500 metrů od pláže Bukva a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na moře. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Poolincluded - Villa Katarina
Poolincluded - Villa Katarina

10 / 10 (1 hodnocení)

Poolincluded - Villa Katarina se nachází v obci Pridraga, 100 metrů od pláže Vrulja a 700 metrů od pláže Bukva, a nabízí terasu a klimatizaci. Tento prázdninový dům nabízí výhled na bazén, zahradu, soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi.

VILLA KARLA
VILLA KARLA

10 / 10 (9 hodnocení)

VILLA KARLA se nachází v obci Pridraga a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Vila poskytuje neplacené soukromé parkoviště a bezplatnou kyvadlovou dopravu.

Villa Kamen with private pool
Villa Kamen with private pool

Villa Kamen se nachází v obci Pridraga, 40 km od přístavu Kornati a historického muzea Biograd, a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a klimatizaci. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Nika - ZAD701
Apartment Nika - ZAD701

7 / 10 (3 hodnocení)

Apartment Nika - ZAD701 se nachází u pláže v Pridraga, 200 metrů od pláže Vrulja a 38 km od přístavu Kornati. Tento klimatizovaný apartmán se nachází jen pár kroků od pláže Bukva a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Imperia
Villa Imperia

Villa Imperia se nachází v obci Pridraga, 700 metrů od pláže Vrulja a 1,4 km od pláže Bukva. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. Vila má také vlastní bazén.

Holiday Home Gojko - ZAD720
Holiday Home Gojko - ZAD720

9 / 10 (1 hodnocení)

Holiday Home Gojko - ZAD720 se nachází v obci Pridraga, 2,4 km od pláže Bukva a 37 km od přístavu Kornati. V okolí se můžete věnovat cyklistice. 2,3 km od pláže Vrulja. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Apartman MISS
Apartman MISS

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Apartman MISS se nachází v obci Pridraga a nabízí zahradu, gril a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Poeta
Villa Poeta

Villa Poeta se nachází v obci Pridraga a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem do zahrady. Vila je vzdálená 37 km od přístavu Kornati a muzea dědictví Biograd.

Apartman Slavko
Apartman Slavko

9,4 / 10 (7 hodnocení)

Apartman Slavko se nachází v obci Pridraga a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Vodice je vzdálená 47 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Holiday home Dinko
Holiday home Dinko

10 / 10 (1 hodnocení)

Prázdninový dům Dinko se nachází ve městě Pridraga, 40 km od přístavu Kornati a 41 km od muzea dědictví Biograd, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a sezónním venkovním bazénem.Tato vila má soukromý bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Beautiful home in Pridraga with 1 Bedrooms and WiFi
Beautiful home in Pridraga with 1 Bedrooms and WiFi

Krásný dům v Pridraze s 1 ložnicí a Wi-Fi se nachází v Pridraze, 36 km od muzea dědictví Biograd, 31 km od Muzea iluzí v Zadaru a 31 km od Muzea antického skla.Ubytování je vzdálené 36 km od přístavu Kornati a hosté mohou využívat soukromé parkoviště na místě a bezplatné Wi-Fi.

Holiday Home Lara - ZAD717
Holiday Home Lara - ZAD717

9,2 / 10 (5 hodnocení)

Holiday Home Lara - ZAD717 se nachází v Pridraga, 300 metrů od pláže Vrulja a 38 km od přístavu Kornati. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Tento klimatizovaný apartmán se nachází jen pár kroků od pláže Bukva a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Bella
Villa Bella

10 / 10 (1 hodnocení)

Villa Bella se nachází v Pridraga a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Tato vila nabízí výhled do zahrady, zahradu, soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi.

Villa Matea - heated pool, peace, view
Villa Matea - heated pool, peace, view

9,5 / 10 (10 hodnocení)

Villa Matea - vyhřívaný bazén, peace, view se nachází asi 1,8 km od pláže Bukva. Nabízí výhled na bazén, venkovní bazén, sdílený lounge a terasu. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Kokic
Apartment Kokic

9,9 / 10 (7 hodnocení)

Apartment Kokic se nachází v obci Pridraga a nabízí zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Beautiful apartment in Pridraga with 1 Bedrooms
Beautiful apartment in Pridraga with 1 Bedrooms

Krásný apartmán v Pridraze s 1 ložnicí v Pridraze se nachází 36 km od Biogradského muzea dědictví, 31 km od Muzea iluzí Zadar a Muzea antického skla.Nacházíte se 35 km od přístavu Kornati a nabízí zahradu a bezplatné soukromé parkoviště.

Luxurious Villa Natali
Luxurious Villa Natali

9,7 / 10 (12 hodnocení)

Luxurious Villa Natali se nachází v Pridraga a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Donata
Villa Donata

9,3 / 10 (7 hodnocení)

Villa Donata se nachází v obci Pridraga, 400 metrů od pláže Vrulja, 38 km od přístavu Kornati a muzea dědictví Biograd. Nabízí sezónní venkovní bazén, gril a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 300 metrů od pláže Bukva a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments by the sea Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 19874
Apartments by the sea Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 19874

Apartments by the sea s výhledem na moře Pridraga - Cuskijas, Novigrad - 19874 se nachází v Pridraga, 400 metrů od pláže Vrulja a 38 km od přístavu Kornati. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 200 metrů od pláže Bukva a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Pal
Apartment Pal

8,8 / 10 (5 hodnocení)

Apartment Pal se nachází v obci Pridraga. Apartmán se zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Mar-ta Holiday Home
Mar-ta Holiday Home

10 / 10 (4 hodnocení)

Apartmány Mar-ta se nacházejí v obci Pridraga, 200 metrů od pláže Bukva a 400 metrů od pláže Vrulja, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, klimatizaci, sezonní venkovní bazén i terasu. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

New villa Mek
New villa Mek

10 / 10 (2 hodnocení)

New villa Mek se nachází v obci Pridraga, 200 metrů od pláže Vrulja a necelý 1 km od pláže Bukva. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. Vila má také vlastní bazén.

Beautiful home in Pridraga with 3 Bedrooms, Private swimming pool and Heated swimming pool
Beautiful home in Pridraga with 3 Bedrooms, Private swimming pool and Heated swimming pool

Stunning home in Pridraga se nachází v obci Pridraga v Zadarské župě a nabízí soukromý bazén, venkovní bazén, vyhřívaný bazén a zahradu.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.