Penzion

Main Bus Terminal Rooms

6,8 / 10 (265 hodnocení)

Šipanska 12, 20000 Dubrovník, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (penzion) Main Bus Terminal Rooms se nachází ve městě Dubrovník (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa) a pro své hosty nabízí wi-fi zdarma, nekuřácké pokoje, terasa a klimatizace. Ubytování Main Bus Terminal Rooms se řadí do kategorie 3 hvězdičkových hotelů. Penzion Main Bus Terminal Rooms se nachází v regionu Dubrovnicko-neretvanská župa.

Main Bus Terminal Rooms - Fotografie

Main Bus Terminal Rooms - Adresa

Booking.com

Main Bus Terminal Rooms - Popis

Main Bus Terminal Rooms se nachází v Dubrovníku, 4,6 km od Orlandova sloupu a 4,8 km od Onofriovy fontány. Nabízí ubytování s terasou a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování je vzdálené asi 4,8 km od brány Pile, 6,8 km od brány Ploce a 11 km od nákupního centra Sub City. Věž Minceta je vzdálená 4,6 km a muzeum Love Stories 5 km.

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a některé také balkon a jiné poskytují výhled na moře.

Penzion stojí 49 km od hodinové věže Herceg Novi a 50 km od pevnosti Forte Mare. Na letiště Dubrovník je to 22 km.

Main Bus Terminal Rooms - Vybavení ubytování

Obecné

  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Nekuřácké pokoje

Koupelna

  • Vlastní koupelna

Exteriér

  • Terasa

Služby na recepci

  • Možnost vystavení faktury

Personál hovoří těmito jazyky:

  • anglicky

Zvířata

  • Zvířata

Internet

  • Internet

Parkování

  • Parkování

Další ubytování ve městě Dubrovník

Sunset apartment Lapad
Sunset apartment Lapad

9,5 / 10 (15 hodnocení)

Sunset apartment Lapad se nachází ve čtvrti Babin Kuk v Dubrovníku, v blízkosti pláže Copacabana. Nabízí terasu a pračku. Apartmán má balkon a výhled do zahrady.

Apartment Pulastar
Apartment Pulastar

9,6 / 10 (15 hodnocení)

Apartment Pulastar se nachází jen pár kroků od pláže Bellevue. Nabízí výhled na moře, terasu a rychlovarnou konvici. Je vzdálen 1,3 km od pláže Šulić a nabízí bezplatné Wi-Fi a úschovnu zavazadel.

Apartment Simply The Best
Apartment Simply The Best

9,3 / 10 (10 hodnocení)

Apartmán Simply se nachází na poloostrově Lapad v Dubrovníku. Best nabízí prostornou terasu s výhledem na moře a bezplatné Wi-Fi. Historické centrum Dubrovníku zapsané na seznamu UNESCO je vzdálené 4,5 km.

Apartment Ventula
Apartment Ventula

9,2 / 10 (21 hodnocení)

Apartment Ventula se nachází v Dubrovníku, necelý 1 km od pláže Porporela a 16 minut chůze od pláže Buza, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV. Tento 3hvězdičkový apartmán má výhled na moře a je vzdálený 200 metrů od pláže Banje.

Room M&M
Room M&M

9 / 10 (24 hodnocení)

Room M&M nabízí klimatizované pokoje v historickém centru Dubrovníku, 400 metrů od pláže Buza. Ubytování se nachází v blízkosti Orlandova sloupu, Onofriovy fontány a brány Pile. Ubytování se nachází v blízkosti oblíbených atrakcí, jako je brána Ploce, františkánský klášter Dubrovník a hradby Dubrovníku.

Stylish studio Pile by Irundo
Stylish studio Pile by Irundo

6,3 / 10 (3 hodnocení)

Stylish studio Pile by Irundo se nachází v Dubrovníku a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí výhled na město a je vzdálen 200 metrů od pláže Šulić a 500 metrů od pláže Buza.

Four Blue Seasons - Luxury Apartments Dubrovnik
Four Blue Seasons - Luxury Apartments Dubrovnik

9,7 / 10 (71 hodnocení)

Four Blue Seasons - Luxury Apartments Dubrovnik se nachází v Dubrovníku, nedaleko pláží Bellevue a Lapad Bay. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Dia - 30 m from sea
Apartment Dia - 30 m from sea

9,4 / 10 (37 hodnocení)

Apartment Dia - 30 m from sea se nachází 100 metrů od pláže Vrbica a nabízí zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Comfort Apartment Ani
Comfort Apartment Ani

9,9 / 10 (11 hodnocení)

Comfort Apartment Ani se nachází asi 600 metrů od pláže Bellevue a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Tento 4hvězdičkový apartmán má výhled na moře a je vzdálený necelý 1 km od pláže Šulić.

Cosy Apartment - Balcony with Old Town & sea view
Cosy Apartment - Balcony with Old Town & sea view

Cozy Apartment - Balcony with Old Town \u0026 Sea View se nachází v Dubrovníku, 100 metrů od pláže Banje, necelý 1 km od pláže Porporela a 16 minut chůze od pláže Buza, a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.Tento apartmán se nachází 1 km od brány Pile a 7 km od nákupního centra Sub City.

Palm Tree Apartments
Palm Tree Apartments

8,4 / 10 (5 hodnocení)

Palm Tree Apartments se nachází v Dubrovníku, 1,2 km od pláže Bellevue. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, balkonem nebo terasou, zahradou a sezónním venkovním bazénem.

Apartment Promenada- 4pax with Parking
Apartment Promenada- 4pax with Parking

10 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Promenada- 4pax with Parking se nachází v Dubrovníku, 2,5 km od pláže Bellevue a 4 km od Orlandova sloupu, a nabízí klimatizaci. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Lapad Bay je vzdálená 600 metrů a pláž Copacabana 1,8 km.

House Hedera V
House Hedera V

9,1 / 10 (14 hodnocení)

Ubytování se nachází v Dubrovníku, 800 metrů od Onofriovy fontány a 700 metrů od brány Pile. House Hedera V nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Stojí 1 km od Orlandova sloupu a nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment View
Apartment View

8,7 / 10 (27 hodnocení)

Apartment View se nachází v Dubrovníku, 100 metrů od pláže Banje a necelý 1 km od pláže Porporela. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Nabízí výhled na moře a na město a je vzdálen 1,2 km od pláže Buza.

Mia Casa Dubrovnik
Mia Casa Dubrovnik

8,3 / 10 (14 hodnocení)

Mia Casa Dubrovnik se nachází v centru Dubrovníku, 400 metrů od pláže Buza, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Stojí 300 metrů od Orlandova sloupu a nabízí úschovnu zavazadel.

Lavender Garden Apartments
Lavender Garden Apartments

9 / 10 (139 hodnocení)

Lavender Garden Apartments se nachází v Dubrovníku, pouhých 250 metrů od mnoha historických památek, včetně ulice Stradun, dubrovnických hradeb a Onofriovy fontány. Nejbližší pláž Banje je vzdálená 900 metrů.

Apartment Vino & Gitara
Apartment Vino & Gitara

9,4 / 10 (21 hodnocení)

Apartment Vino & Gitara se nachází v Dubrovníku, 1,3 km od pláže Bellevue, 2,2 km od pláže Lapad Bay a 2,3 km od pláže Šulić, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. 2,8 km od brány Pile a 4,8 km od brány Ploce.

OLD TOWN Kaboga Apartment
OLD TOWN Kaboga Apartment

8,9 / 10 (7 hodnocení)

OLD TOWN Kaboga Apartment se nachází v historickém centru Dubrovníku, nedaleko pláže Buza, a nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Tento apartmán se nachází 2,2 km od pláže St. Jacob a 100 metrů od Orlandova sloupu.

Apartment Dubrovnik 9099b
Apartment Dubrovnik 9099b

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Dubrovnik 9099b se nachází asi 450 metrů od pláže Porporela a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 250 metrů od pláže Banje a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Katinka
Apartment Katinka

9,2 / 10 (16 hodnocení)

Apartment Katinka se nachází v Dubrovníku, 400 metrů od pláže Banje a 700 metrů od pláže Porporela, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Tento 4hvězdičkový apartmán má výhled na město a je vzdálený necelý 1 km od pláže Buza.

Apartments Heart of Dubrovnik
Apartments Heart of Dubrovnik

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartments Heart of Dubrovnik se nachází v Dubrovníku, v blízkosti pláží Šulić, Buza a Bellevue, a nabízí bezplatné Wi-Fi.

Villa Hedera V
Villa Hedera V

9,7 / 10 (10 hodnocení)

Villa Hedera V se nachází v Dubrovníku a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na bazén a terasou. Tato vila nabízí výhled na město, bazén, zahradu a bezplatné Wi-Fi.

St. Joseph's
St. Joseph's

9,6 / 10 (88 hodnocení)

Penzion St. Joseph's se nachází ve zcela zrekonstruovaném historickém domě z 16. století stojícím v historickém centru Dubrovníku, které je pod ochranou organizace UNESCO, jen několik minut chůze od známé hlavní třídy Stradun a 5 minut chůze od městské pláže Banje, a nabízí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi.

Apartments Banjska
Apartments Banjska

9,6 / 10 (21 hodnocení)

Apartments Banjska se nachází 1,4 km od historického centra Dubrovníku zapsaného na seznamu UNESCO. Stojí jen 100 metrů od oblázkové pláže Bellevue a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizovaná studia s LCD TV a terasou v zahradě.

Apartment Panarea
Apartment Panarea

9,5 / 10 (27 hodnocení)

Apartmán Panarea se nachází v Dubrovníku, 1,9 km od Onofriovy fontány a brány Pile, a nabízí výhled do zahrady. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,8 km od Orlandova sloupu a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Flores Garden
Villa Flores Garden

10 / 10 (4 hodnocení)

Villa Flores Garden se nachází v Dubrovníku, 500 metrů od pláže Šulić a 1,1 km od pláže Buza. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. Vila má také vlastní bazén.

Apartman Mama Marija
Apartman Mama Marija

9,9 / 10 (17 hodnocení)

Apartman Mama Marija se nachází v Dubrovníku, 350 metrů od pláže Buza a 400 metrů od pláže Porporela. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. 200 metrů od brány Pile a 300 metrů od brány Ploce.

Bovolini's Place
Bovolini's Place

9,3 / 10 (296 hodnocení)

Bovolini's Place se nachází v Dubrovníku, 700 metrů od pláže Bellevue. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 1,8 km od pláže Lapad Bay, 2 km od pláže Šulić a 2,6 km od Orlandova sloupu. Penzion stojí 4,8 km od brány Ploce a 10 km od nákupního centra Sub City.

Bed&Breakfast Andio
Bed&Breakfast Andio

8,8 / 10 (687 hodnocení)

Bed\u0026Breakfast Andio se nachází v samém srdci starého města Dubrovník zapsaného na seznamu UNESCO, hned vedle oblíbené promenády Stradun. Sídlí v paláci ze 16. století a je vyzdoben v moderním stylu.Nabízí klimatizované pokoje a apartmá se satelitní TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi.

Apartment Lea
Apartment Lea

9,4 / 10 (5 hodnocení)

Apartment Lea se nachází v dubrovnické čtvrti Lapad a nabízí klimatizaci, terasu a výhled na moře. Nachází se 250 metrů od pláže Lapad Bay a nabízí úschovnu zavazadel.

Apartments Lucija
Apartments Lucija

10 / 10 (2 hodnocení)

Apartments Lucija se nachází v Dubrovníku, nedaleko pláží Lapad a Copacabana. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Studio Apartments Stradun
Studio Apartments Stradun

8,6 / 10 (131 hodnocení)

Studio Stradun má výhodnou polohu na slavné promenádě Dubrovníku a nabízí klimatizovaná studia a pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní LCD TV. V pěší vzdálenosti najdete řadu obchodů, barů a restaurací.

Apartments & Rooms V&M
Apartments & Rooms V&M

9,5 / 10 (105 hodnocení)

Ubytování Apartments & Rooms V&M se nachází v Dubrovníku, 400 metrů od zátoky Lapad, a nabízí zahradu a terasu. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Apartment Fiorella
Apartment Fiorella

8 / 10 (3 hodnocení)

Apartment Fiorella se nachází v Dubrovníku, necelý 1 km od pláže Lapad Bay a 14 minut chůze od pláže Bellevue, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Nachází se 1,8 km od pláže Copacabana a nabízí úschovnu zavazadel.

Art Deco Dubrovnik Rooms by DuHomes
Art Deco Dubrovnik Rooms by DuHomes

8,2 / 10 (28 hodnocení)

Art Deco Dubrovnik Rooms by DuHomes se nachází v centru Dubrovníku, 300 metrů od pláže Buza, a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. 700 metrů od pláže Porporela.

Apartment Super Marijo
Apartment Super Marijo

8,7 / 10 (7 hodnocení)

Apartment Super Marijo se nachází v Dubrovníku, pouhých 700 metrů od pláže Bellevue. Nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Tento apartmán se nachází 2,7 km od Orlandova sloupu a 2,8 km od Onofriovy fontány.

Elegant Apartment Leila
Elegant Apartment Leila

9,2 / 10 (75 hodnocení)

Elegant Apartment Leila se nachází v centru Dubrovníku, 500 metrů od pláže Porporela a pláže Buza. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a klimatizaci. Tento 3hvězdičkový apartmán se nachází 600 metrů od pláže Banje.

Rooms Vjera
Rooms Vjera

9,6 / 10 (109 hodnocení)

Rooms Vjera se nachází 450 metrů od historického centra Dubrovníku zapsaného na seznamu UNESCO a nabízí klimatizované pokoje s výhledem na moře. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Hosté mohou využívat prostornou společnou terasu s posezením.

Insideout Apartment
Insideout Apartment

8,8 / 10 (5 hodnocení)

Insideout Apartment se nachází v Dubrovníku, 1 km od pláže Bellevue a pláže Lapad Bay, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. K dispozici je také balkon.

S & V Deluxe Apartments
S & V Deluxe Apartments

9,4 / 10 (121 hodnocení)

S & V Deluxe Apartments se nachází v Dubrovníku, nedaleko pláže Bellevue, a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

The St Blaise Swanky Heritage
The St Blaise Swanky Heritage

9,3 / 10 (13 hodnocení)

The St Blaise Swanky Heritage se nachází v Dubrovníku, 200 metrů od pláže Buza a pláže Porporela, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Nabízí výhled na město a hory a je vzdálen 450 metrů od pláže Banje.

Anima Mea Cozy Apartment
Anima Mea Cozy Apartment

8,6 / 10 (15 hodnocení)

Anima Mea Cozy Apartment se nachází v centru Dubrovníku, 250 metrů od Onofriovy fontány a 220 metrů od brány Pile. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je toustovač a rychlovarná konvice. Nabízí výhled na město a stojí 220 metrů od Orlandova sloupu a 400 metrů od brány Ploce.

Apartments Margaretic
Apartments Margaretic

8,9 / 10 (38 hodnocení)

Margaretić Apartments se nachází v klidné části Lapad, pouhých 30 minut chůze od starého města. Plně zařízené a klimatizované apartmány poskytují jedinečný výhled na záliv Sumartin. Písečné a oblázkové pláže najdete ve vzdálenosti 200 metrů.

Luxury Apartment Mr. Perfect
Luxury Apartment Mr. Perfect

9,8 / 10 (27 hodnocení)

Luxury Apartment Mr. Perfect se nachází v dubrovnické čtvrti Lapad, nedaleko pláže Copacabana, a nabízí terasu a pračku. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 200 metrů od pláže Lapad Bay a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Katarina Old town
Katarina Old town

8,5 / 10 (10 hodnocení)

Katarina Old town se nachází v centru Dubrovníku, 500 metrů od pláže Buza a 600 metrů od pláže Porporela. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi.

Apartment Pupica
Apartment Pupica

9,7 / 10 (25 hodnocení)

Apartment Pupica se nachází přímo u slavné promenády Stradun, přímo v srdci historického centra Dubrovníku zapsaného na seznamu UNESCO. Nabízí elegantní apartmán zařízený v moderním stylu. Wi-Fi je dostupné zdarma.

Apartment Terra
Apartment Terra

6 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Terra se nachází v Dubrovníku, 550 metrů od pláže Bellevue a 800 metrů od pláže Šulić. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Nabízí výhled na město a je vzdálen 1,3 km od pláže Buza a necelý 1 km od brány Pile.

Two Palm Trees Apartment
Two Palm Trees Apartment

9,1 / 10 (53 hodnocení)

Two Palm Trees Apartment se nachází v Dubrovníku, 750 metrů od historického centra, a nabízí balkon s výhledem na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště.