Apartmán

Fresh apartment, big backyard and free parking

8 / 10 (4 hodnocení)

19 Biškupije, 52203 Medulin, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Fresh apartment, big backyard and free parking se nachází ve městě Medulin (Chorvatsko - Istrie) a nabízí svým hostům parkování zdarma, wi-fi zdarma a klimatizace. Apartmán Fresh apartment, big backyard and free parking se nachází v regionu Istrie.

Fresh apartment, big backyard and free parking - Fotografie

Fresh apartment, big backyard and free parking - Adresa

Booking.com

Fresh apartment, big backyard and free parking - Popis

Fresh apartment, big backyard and free parking se nachází v Medulinu, pouhých 600 metrů od pláže Mukalba. Nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Tento apartmán se nachází 2,4 km od pláže Belvedere a 2,7 km od pláže Alba Chiara.

Tento klimatizovaný apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň.

K dispozici je také terasa.

Fresh apartment, big backyard and free parking stojí necelý 1 km od pláže Burle a 2,3 km od pláže Bijeca. Na letiště Pula je to 12 km.

Fresh apartment, big backyard and free parking - Vybavení ubytování

Exteriér a výhled

 • Výhled do zahrady
 • Výhled

Různé

 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • chorvatsky

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.

Vaření

 • Kuchyň

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Vybavení pokoje

 • Topení

Exteriér

 • Terasa

Další ubytování ve městě Medulin

Vrdoljak
Vrdoljak

8,9 / 10 (9 hodnocení)

Nachází se v Medulinu na Istrii, s pláží Alba Chiara a Belvedere Vrdoljak se nachází nedaleko a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Vila Regi
Vila Regi

9,6 / 10 (21 hodnocení)

Vila Regi se nachází v Medulinu, jen 1 km od pláže Burle. Nabízí ubytování u pláže, restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a Wi-Fi zdarma. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Medulin, Istria 2
Apartment Medulin, Istria 2

Apartment Medulin, Istria 2 se nachází v Medulinu, 400 metrů od pláže Burle, 2,2 km od pláže Bijeca a 2,2 km od pláže Belvedere. 300 metrů od pláže Mukalba. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Histra with Private Pool and Sea View
Villa Histra with Private Pool and Sea View

9 / 10 (2 hodnocení)

Villa Histra with Private Pool and Sea View se nachází v Medulinu a nabízí venkovní bazén a výhled na město. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

LJUBICA
LJUBICA

6,7 / 10 (8 hodnocení)

LJUBICA se nachází v Medulinu, 500 metrů od pláže Bijeca, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Smokva Medulin
Smokva Medulin

8,7 / 10 (3 hodnocení)

Smokva Medulin se nachází v Medulinu, necelý 1 km od pláže Belvedere, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday Home Medulin III
Holiday Home Medulin III

7 / 10 (7 hodnocení)

Holiday Home Medulin III se nachází v Medulinu, 1,4 km od pláže Belvedere, 1,6 km od pláže Alba Chiara a 1,6 km od archeologického naleziště Vižula. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,3 km od pláže Bijeca a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Cosy Medulin apartments with terrace
Cosy Medulin apartments with terrace

9 / 10 (3 hodnocení)

Cosy Medulin apartments with terrace se nachází v Medulinu, 650 metrů od pláže Bijeca, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Holiday home in Medulin/Istrien 35448
Holiday home in Medulin/Istrien 35448

Prázdninový dům v Medulinu/Istrien 35448 se nachází v Medulinu, 1.5 km od pláže Belvedere, 11 km od arény v Pule a 48 km od katedrály sv.Eufemia Rovinj.K dispozici je bezplatné soukromé parkoviště a 1.4 km od pláže Bijeca a 1.5 km od pláže Alba Chiara.

Miranda
Miranda

8,1 / 10 (8 hodnocení)

Miranda se nachází v Medulinu, 600 metrů od pláže Burle a 700 metrů od pláže Mukalba. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou.

Apartment in ruhiger Lage
Apartment in ruhiger Lage

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartment in ruhiger Lage se nachází v Medulinu, 2,6 km od pláže Belvedere, 2,8 km od pláže Alba Chiara a 2,2 km od archeologického naleziště Vižula.Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Anita Medulin Apartment
Anita Medulin Apartment

7 / 10 (5 hodnocení)

Anita Medulin Apartment se nachází v Medulinu, 400 metrů od pláže Burle a 700 metrů od pláže Mukalba. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Biskupija IV
Apartment Biskupija IV

Apartment Biskupija IV se nachází v Medulinu a nabízí ubytování se soukromým bazénem a výhledem na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Ferienwohnung in Medulin nur 500 Meter bis zum Sandstrand mit Klima, WLAN, Parkplatz, Balkon
Ferienwohnung in Medulin nur 500 Meter bis zum Sandstrand mit Klima, WLAN, Parkplatz, Balkon

Ferienwohnung in Medulin nur 500 Meter bis zum Sandstrand mit Klima, WLAN, Parkplatz, Balkon se nachází v Medulinu, 700 metrů od pláže Bijeca a necelý 1 km od pláže Belvedere, nabízí klimatizaci.Tato nemovitost nabízí přístup na balkon a bezplatné soukromé parkoviště.

Villa Emilia
Villa Emilia

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Villa Emilia se nachází v Medulinu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment in Medulin/Istrien 36035
Apartment in Medulin/Istrien 36035

Apartment in Medulin/Istrien 36035 se nachází v Medulinu, pouhých 800 metrů od archeologického naleziště Vižula, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.Tento apartmán se nachází 10 km od muzea MEMO a Archeologického muzea Istrie.

Apartments with WiFi Pomer, Medulin - 7294
Apartments with WiFi Pomer, Medulin - 7294

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartments with WiFi Pomer, Medulin - 7294 se nachází v Medulinu, 700 metrů od pláže Pomer a necelý 1 km od pláže Scuza. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením.

Apartment Viola ,2019
Apartment Viola ,2019

9,7 / 10 (9 hodnocení)

Apartment Viola,2019 se nachází v Medulinu, 1,2 km od pláže Belvedere, 1,4 km od pláže Alba Chiara a 1,4 km od archeologického naleziště Vižula. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,1 km od pláže Bijeca a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Amazing apartment in Medulin with Outdoor swimming pool and 1 Bedrooms
Amazing apartment in Medulin with Outdoor swimming pool and 1 Bedrooms

Úžasný apartmán v Medulinu s venkovním bazénem a 1 ložnicemi se nachází v Medulinu, 1,1 km od pláže Mukalba a 1,4 km od pláže Bijeca, a nabízí klimatizaci.Nacházíte se necelý 1 km od pláže Burle a nabízí zahradu a bezplatné parkování.

Apartments Cavae Romanae
Apartments Cavae Romanae

9,6 / 10 (26 hodnocení)

Apartments Cavae Romanae jsou apartmány s možností vlastního stravování situované v Medulinu. Jeden apartmán disponuje zařízeným balkonem. Dům nabízí gril, zahradu, vlastní parkoviště a ve všech prostorách zdarma Wi-Fi.

Holiday Home Tatjana with Sea View
Holiday Home Tatjana with Sea View

2 / 10 (1 hodnocení)

Holiday Home Tatjana with Sea View se nachází v Medulinu, v blízkosti pláže Burle a 2,7 km od pláže Bijeca. Nabízí balkon s výhledem na moře, zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

SEAVIEW
SEAVIEW

9,6 / 10 (13 hodnocení)

SEAVIEW se nachází v Medulinu, jen pár kroků od pláže Burle a 600 metrů od pláže Mukalba. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, venkovním bazénem a grilem. Nabízí výhled na moře a je vzdálen 1,3 km od pláže Bijeca a 10 km od amfiteátru Pula Arena.

Apartment Gracijela 827
Apartment Gracijela 827

8,9 / 10 (8 hodnocení)

Apartment Gracijela 827 se nachází v Medulinu, 1,9 km od pláže Belvedere, 2 km od pláže Skrape a 1,3 km od archeologického naleziště Vižula. Nabízí gril a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa RougeMarin
Villa RougeMarin

9,6 / 10 (10 hodnocení)

Villa RougeMarin se nachází v Medulinu, 200 metrů od pláže Mukalba a 600 metrů od pláže Burle. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním venkovním bazénem a zahradou.

Apartment Medulin XIV
Apartment Medulin XIV

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Medulin XIV se nachází v Medulinu, necelý 1 km od pláže Bijeca, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Boutique Apartments Kristo
Boutique Apartments Kristo

9,7 / 10 (39 hodnocení)

Boutique Apartments Kristo se nachází 1,6 km od pláže Bijeca a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartment Studio Antonia
Apartment Studio Antonia

8,7 / 10 (19 hodnocení)

Apartment Studio Antonia se nachází v Medulinu, v blízkosti pláže Belvedere a 12 minut chůze od pláže Alba Chiara, a nabízí patio s výhledem do zahrady, zahradu a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 700 metrů od pláže Bijeca a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Grakalic great location
Apartments Grakalic great location

8,2 / 10 (21 hodnocení)

Apartments Grakalic great location se nachází v Medulinu, 350 metrů od pláže Bijeca, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Stunning home in Medulin with WiFi and 1 Bedrooms
Stunning home in Medulin with WiFi and 1 Bedrooms

10 / 10 (1 hodnocení)

Úchvatný dům v Medulinu s WiFi a 1 ložnicí se nachází v Medulinu, 1,2 km od pláže Bijeca, 1,4 km od pláže Burle a 11 km od amfiteátru Pula Arena.Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý km od pláže Belvedere a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

House Romana
House Romana

6,7 / 10 (3 hodnocení)

House Romana se nachází v Medulinu, 1,1 km od pláže Belvedere, 1,3 km od pláže Skrape a necelý 1 km od archeologického naleziště Vižula. Nabízí zahradu, gril a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 800 metrů od pláže Bijeca a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Rjc Apartmani
Rjc Apartmani

8,8 / 10 (5 hodnocení)

Rjc Apartmani se nachází v Medulinu, jen pár kroků od pláže Burle a 100 metrů od pláže Mukalba. Nabízí terasu a výhled na moře. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment in Medulin/Istrien 9245
Apartment in Medulin/Istrien 9245

Apartmán v Medulinu/Istrien 9245 se nachází v Medulinu, 1,4 km od pláže Burle, 1,6 km od pláže Mukalba a 1,6 km od pláže Bijeca.Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Luna Medulin
Villa Luna Medulin

8,3 / 10 (17 hodnocení)

Villa Luna Medulin se nachází v Medulinu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a přístupem do zahrady se sezónním venkovním bazénem. Tato vila má vlastní bazén, gril a neplacené soukromé parkoviště.

Wonderful villa Katarina with pool and jacuzzy sea view
Wonderful villa Katarina with pool and jacuzzy sea view

Vila Katarina se nachází v Medulinu, 2 km od pláže Pomer a pláže Bijeca, a nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Beautiful apartment in Medulin with Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms
Beautiful apartment in Medulin with Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Krásný apartmán v Medulinu s venkovním bazénem a 2 ložnicemi se nachází v Medulinu, 1,1 km od pláže Mukalba, 1,4 km od pláže Bijeca a 10 km od amfiteátru Pula Arena.Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Ferienwohnung mit Pool, Klima, Grillplatz, Balkon
Ferienwohnung mit Pool, Klima, Grillplatz, Balkon

Odehráváno v Medulinu, 1.Ferienwohnung mit Pool, Klima, Grillplatz, Balkon se nachází 6 km od pláže Bijeca a 10 km od arény Pula a nabízí klimatizaci.Ubytování se nachází 600 metrů od pláže Burle a necelý 1 km od pláže Mukalba a nabízí bezplatné soukromé parkoviště.

Apartments Pettener - great location
Apartments Pettener - great location

9 / 10 (6 hodnocení)

Nachází se v Medulinu na Istrii, s pláží Bijeca a Belvedere Apartments Pettener - great location nabízí ubytování s bezplatným parkováním v blízkosti.

Apartments Villa Ana
Apartments Villa Ana

8,8 / 10 (55 hodnocení)

Apartments Villa Ana stojí u moře, jen 350 metrů od písečné pláže a nabízí prostorné klimatizované ubytování se satelitní TV, kuchyňským koutem a balkonem nebo terasou. Do centra městečka Medulin a na autobusovou zastávku se spoji do Puly je to 300 metrů.

Moderne Villa mit privatem Pool, Sonnenterrasse nur 2 km vom Strand
Moderne Villa mit privatem Pool, Sonnenterrasse nur 2 km vom Strand

Moderne Villa mit privatem Pool, Sonnenterrasse nur nabízí klimatizované ubytování s balkonem. 2 km vom Strand se nachází v Medulinu. Nabízí vlastní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Maria Apartman
Maria Apartman

9 / 10 (16 hodnocení)

Maria Apartman se nachází asi 300 metrů od pláže Burle a nabízí ubytování s terasou a výhledem na bazén. Apartmán se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Holiday home Tatjana
Holiday home Tatjana

Holiday home Tatjana se nachází v Medulinu, v blízkosti pláže Burle a 2,7 km od pláže Bijeca. Nabízí terasu s výhledem do zahrady, zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Istriensonne 0685 - Apartment Sic
Istriensonne 0685 - Apartment Sic

Istriensonne 0685 - Ferienwohnung Sic se nachází v Medulinu, 1,7 km od pláže Bijeca, 1,8 km od pláže Belvedere a 2 km od pláže Burle. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a windsurfingu.

Casa Chiara
Casa Chiara

8,6 / 10 (39 hodnocení)

Casa Chiara se nachází v Medulinu, 400 metrů od pláže Burle a 600 metrů od pláže Mukalba. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou.

Apartments Mirjana Medulin 2
Apartments Mirjana Medulin 2

9,6 / 10 (7 hodnocení)

Nachází se 700 metrů od pláže Bijeca. Apartments Mirjana Medulin 2 nabízí zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Beautiful home in Medulin with WiFi and 1 Bedrooms
Beautiful home in Medulin with WiFi and 1 Bedrooms

Beautiful home in Medulin se nachází v Medulinu, 3 km od pláže Gortan Cove v Pule a 9 km od archeologického naleziště Vižula.Nabízí Wi-Fi zdarma a 1 ložnice.Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Daniela
Apartments Daniela

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Apartments Daniela se nachází v Medulinu, 1,1 km od pláže Bijeca, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Amazing home in Medulin with 7 Bedrooms
Amazing home in Medulin with 7 Bedrooms

Úžasný dům v Medulinu se 7 ložnicemi se nachází v Medulinu, 1,5 km od pláže Belvedere, 1,5 km od pláže Bijeca a 1,8 km od pláže Alba Chiara.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,4 km od pláže Burle a nabízí parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Medulin 37
Apartment Medulin 37

8 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Medulin 37 se nachází v Medulinu, pouhých 400 metrů od pláže Burle, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Pláž Alba Chiara je vzdálená 1,9 km a amfiteátr Pula Arena 10 km.