Apartmány

Apartments by the sea Promajna, Makarska - 2588

6,7 / 10 (3 hodnocení)

21320 Promajna, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmány) Apartments by the sea Promajna, Makarska - 2588 se nachází ve městě Promajna (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa) a pro své hosty nabízí parkování zdarma a wi-fi zdarma. Ubytování Apartments by the sea Promajna, Makarska - 2588 je řazeno mezi 3 hvězdičkové hotely. Apartmány Apartments by the sea Promajna, Makarska - 2588 svou lokalitou patří do regionu Splitsko-dalmátská župa.

Apartments by the sea Promajna, Makarska - 2588 - Fotografie

Apartments by the sea Promajna, Makarska - 2588 - Adresa

Booking.com

Apartments by the sea Promajna, Makarska - 2588 - Popis

Apartments by the sea Promajna, Makarska - 2588 se nachází v obci Promajna ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Promajna a Adrijana. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmány mají klimatizaci, satelitní TV, plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem a vlastní koupelnu. Některé apartmány mají balkon a/nebo terasu s výhledem na moře.

Apartmán je vzdálený 1,2 km od pláže Bratuš a 28 km od Modrého jezera. Na letiště ve Splitu je to 91 km.

Apartments by the sea Promajna, Makarska - 2588 - Vybavení ubytování

Vaření

 • Jídelní stůl
 • Kuchyňské potřeby
 • Lednička
 • Varná deska
 • Kuchyň

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • chorvatsky
 • německy
 • francouzsky

Média a technologie

 • TV
 • Satelitní programy

Obývací prostor

 • Jídelna
 • Posezení

Parkování

 • Parkoviště Mimo ubytování

Charakteristika budovy

 • Apartmán v budově

Koupelna

 • Vlastní koupelna

Exteriér

 • Terasa

Vybavení pokoje

 • Klimatizace

Aktivity

 • Pláž

Internet

 • Internet

Další ubytování ve městě Promajna

Apartments Family Roso
Apartments Family Roso

9,2 / 10 (104 hodnocení)

Apartmány Family Roso se nacházejí v obci Promajna ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Promajna a Adrijana, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartment Promajna 2588c
Apartment Promajna 2588c

7 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Promajna 2588c se nachází v obci Promajna, pouhých 300 metrů od pláže Promajna, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Klimatizované ubytování je vzdálené 1 km od pláže Adrijana.

Promajna - Vacation Apartment
Promajna - Vacation Apartment

Promajna - Vacation Apartment se nachází v Promajně, 100 metrů od pláže Promajna a 1 km od pláže Bratuš. Nabízí gril a klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Top 10-1 bedroom apt/terrace
Top 10-1 bedroom apt/terrace

5 / 10 (2 hodnocení)

Top 10-1 bedroom apt/terrace se nachází v Promajně, pouhých 200 metrů od pláže Promajna, a nabízí zahradu, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Zore
Apartment Zore

9,2 / 10 (19 hodnocení)

Apartment Zore se nachází v obci Promajna ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Promajna a Bratuš. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Promajna, Makarska - 2710
Apartments with a parking space Promajna, Makarska - 2710

8 / 10 (4 hodnocení)

Apartmán Promajna 2710a se nachází v Promajně, 47 km od Splitu a 6 km od Makarské. Hvar je odsud 47 km.

Apartments Turić
Apartments Turić

8,7 / 10 (63 hodnocení)

Apartmány Turić se nacházejí v obci Promajna ve Splitsko-dalmatské župě, 200 metrů od pláže Promajna, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, terasu i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartment Sunce
Apartment Sunce

9,6 / 10 (7 hodnocení)

Apartment Sunce se nachází v Promajně, necelý 1 km od pláže Adrijana a 13 minut chůze od pláže Baško Polje. Nabízí terasu a výhled na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 200 metrů od pláže Promajna a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Duplex Apartment Promajna
Duplex Apartment Promajna

9 / 10 (3 hodnocení)

Duplex Apartment Promajna se nachází v Promajně, 1,4 km od pláže Adrijana a pláže Bratuš, a nabízí výhled na město. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 600 metrů od pláže Promajna a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Hugo
Hugo

8,4 / 10 (7 hodnocení)

Hugo se nachází v obci Promajna, pouhých 300 metrů od pláže Promajna, a nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má balkon a výhled do zahrady.

Apartments by the sea Promajna, Makarska - 2673
Apartments by the sea Promajna, Makarska - 2673

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Apartments by the sea Promajna, Makarska - 2673 se nachází v obci Promajna ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Promajna a Adrijana. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Jelka
Apartments Jelka

8,8 / 10 (13 hodnocení)

Apartmány Jelka se nacházejí v obci Promajna ve Splitsko-dalmatské župě, 150 metrů od pláže Promajna, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartments by the sea Promajna, Makarska - 2592
Apartments by the sea Promajna, Makarska - 2592

9,8 / 10 (6 hodnocení)

Studio Promajna 2592e se nachází v obci Promajna.

Luxury Villa Delight I Promajna with pool, gym, sauna and jacuzzi
Luxury Villa Delight I Promajna with pool, gym, sauna and jacuzzi

Luxury Villa Delight se nachází v Promajně. I Promajna s bazénem, posilovnou, saunou a vířivkou nabízí ubytování s vlastním bazénem, terasou a výhledem na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 250 metrů od pláže Promajna a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Bašković
Apartments Bašković

9,4 / 10 (23 hodnocení)

Apartmány Bašković se nachází v obci Promajna ve Splitsko-dalmatské župě, 100 metrů od místní pláže. Nabízí bezplatné Wi-Fi, vybavení pro grilování, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Marinko
Apartments Marinko

8,7 / 10 (70 hodnocení)

Apartments Klarić se nachází 200 metrů od pláže Promajna a nabízí zahradu, zázemí pro vodní sporty a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apt White Idyll, 3 bedrooms, 3 bathrooms, terrace apt
Apt White Idyll, 3 bedrooms, 3 bathrooms, terrace apt

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Apt White Idyll, 3 bedrooms, 3 bathrooms, terrace apt se nachází v Promajně, pouhých 600 metrů od pláže Promajna. Nabízí ubytování se zahradou, zázemím pro vodní sporty a sdílenou kuchyní. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Nice apartment in Promajna with 1 Bedrooms, Outdoor swimming pool and Swimming pool
Nice apartment in Promajna with 1 Bedrooms, Outdoor swimming pool and Swimming pool

Krásný apartmán v Promajně s 1 ložnicí, Wi-Fi a venkovním bazénem se nachází v Promajně, 1,1 km od pláže Adrijana a 1,3 km od pláže Baško Polje.Nabízí ubytování s Wi-Fi.Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

TOP 2 rooms-2 bathrooms- terrace apt
TOP 2 rooms-2 bathrooms- terrace apt

8,3 / 10 (3 hodnocení)

TOP 2 rooms-2 bathrooms se nachází v Promajně, 250 metrů od pláže Promajna a 1 km od pláže Adrijana. Terrace apt nabízí zahradu a klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa IN
Villa IN

9,9 / 10 (14 hodnocení)

Villa IN se nachází v obci Promajna, 80 metrů od pláže Promajna, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Jadran
Villa Jadran

10 / 10 (1 hodnocení)

Villa Jadran se nachází v obci Promajna, 1,1 km od pláže Bratuš, a nabízí vířivku. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.

Family friendly apartments with a swimming pool Promajna, Makarska - 2691
Family friendly apartments with a swimming pool Promajna, Makarska - 2691

Apartmány Makarska - 2691 se nacházejí v obci Promajna, 1,2 km od pláže Adrijana a 1,4 km od pláže Baško Polje. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Danese Promajna
Apartment Danese Promajna

9,5 / 10 (22 hodnocení)

Apartmán Danese Promajna se nachází v obci Promajna, 300 metrů od pláže Promajna, a nabízí výhled na hory, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Mladen
Mladen

9,5 / 10 (6 hodnocení)

Mladen se nachází v obci Promajna, 300 metrů od pláže Promajna, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Wenus
Apartment Wenus

9,1 / 10 (10 hodnocení)

Apartmán Wenus se nachází v obci Promajna, 600 metrů od pláže Promajna a 1,3 km od pláže Bratuš, a nabízí výhled na moře. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Promajna
Villa Promajna

3 / 10 (1 hodnocení)

Villa 10 se nachází 600 metrů od pláže Promajna a nabízí ubytování s balkonem, sezónní venkovní bazén a zahradu.

Apartments Zoran
Apartments Zoran

8,7 / 10 (28 hodnocení)

Apartments Zoran se nachází ve městečku Promajna, asi 450 metrů od pláže a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a neplacené parkoviště.

Luxury Apartment Marko
Luxury Apartment Marko

10 / 10 (4 hodnocení)

Luxury Apartment Marko se nachází v Promajně a nabízí zahradu, terasu, restauraci, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

White Stone Villa 43
White Stone Villa 43

9,6 / 10 (169 hodnocení)

White Stone Villa 43 se nachází v Promajně, 400 metrů od pláže, necelý 1 km od pláže Adrijana a 14 minut pěšky od pláže Baška Polje. Nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, fitness centrum a zahradu. Ubytování bylo postaveno v roce 2015 a disponuje grilem, nepřetržitě otevřenou recepcí a ve všech prostorách dostupným bezplatným Wi-Fi.

Apartment Paula
Apartment Paula

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Apartment Paula se nachází v obci Promajna, 6 km od Makarské a 47 km od Splitu. Tento apartmán nabízí klimatizaci a výhled na moře.

Room in Apartment - Cosy and modern family apartment for 4
Room in Apartment - Cosy and modern family apartment for 4

Room in Apartment - Útulný a moderní rodinný apartmán pro 4 se nachází v Promajně, 500 metrů od pláže Promajna, a nabízí zahradu a výhled do zahrady.Ubytování je vzdálené asi 1,3 km od pláže Adrijana, 1,3 km od pláže Bratuš a 28 km od Modrého jezera.Pokoje mají balkon s výhledem na moře a bezplatné Wi-Fi.

ORKA 5
ORKA 5

9,5 / 10 (6 hodnocení)

ORKA 5 se nachází v Promajně, 60 metrů od pláže Promajna, 700 metrů od pláže Bratuš a 1,1 km od pláže Žal. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Zika
Apartments Zika

8 / 10 (12 hodnocení)

Apartmány Zika se nacházejí v obci Promajna ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Promajna a Adrijana, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Studio Promajna 2605b
Studio Promajna 2605b

Studio Promajna 2605b se nachází v obci Promajna, 60 metrů od pláže Promajna a necelý 1 km od pláže Bratuš, a nabízí klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Rita
Villa Rita

8,9 / 10 (41 hodnocení)

Villa Rita se nachází v obci Promajna ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Promajna a Adrijana. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Studio Promajna 2605a
Studio Promajna 2605a

8 / 10 (1 hodnocení)

Studio Promajna 2605a se nachází v Promajně, 60 metrů od pláže Promajna a necelý 1 km od pláže Bratuš, a nabízí výhled na moře. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Amazing apartment in Promajna with WiFi, Outdoor swimming pool and Swimming pool
Amazing apartment in Promajna with WiFi, Outdoor swimming pool and Swimming pool

Úžasný apartmán v Promajně s 1 ložnicí, Wi-Fi a venkovním bazénem se nachází v obci Promajna, pouhých 100 metrů od pláže Promajna.Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Nina
Apartment Nina

9,1 / 10 (14 hodnocení)

Apartment Nina nabízí klimatizované ubytování v obci Promajna. Split je vzdálený 47 km.

Apartments Leone Lukas
Apartments Leone Lukas

9,4 / 10 (32 hodnocení)

Apartmány Leone Lukas se nachází v Promajně, 47 km od Splitu. Na místě je bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště.

Stunning apartment in Promajna with WiFi and 2 Bedrooms
Stunning apartment in Promajna with WiFi and 2 Bedrooms

Stunning apartment in Promajna se nachází u pláže v obci Promajna, 800 metrů od pláže Bratuš a 1,1 km od pláže Žal, nabízí Wi-Fi a 2 ložnice.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Vesna
Apartments Vesna

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartmány Vesna se nacházejí v obci Promajna ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Promajna a Adrijana, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Hotel Marello
Hotel Marello

9,2 / 10 (33 hodnocení)

Hotel Marello se nachází v obci Promajna, jen pár kroků od pláže Promajna. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Niko
Apartments Niko

9 / 10 (77 hodnocení)

Apartmány Niko se nacházejí v obci Promajna ve Splitsko-dalmatské župě, 400 metrů od pláže Promajna, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartments Amare
Apartments Amare

9,4 / 10 (129 hodnocení)

Apartments Amare se nachází v obci Promajna, jen pár kroků od pláže Promajna a necelý 1 km od pláže Bratuš. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou.

Ibolja Apartments
Ibolja Apartments

8,6 / 10 (26 hodnocení)

Ibolja Apartments se nachází pouhých 350 metrů od oblázkové pláže a nabízí ubytování v klimatizovaných studiích a apartmánech se zařízeným balkonem nebo terasou. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště. Ibolja Apartments najdete v obci Promajna, 8 km od Makarské.

Top studio 9 Makarska rivijera Promajna
Top studio 9 Makarska rivijera Promajna

8,3 / 10 (3 hodnocení)

Top studio 9 Makarska rivijera Promajna se nachází 250 metrů od pláže Promajna a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Vila Promajna 3
Vila Promajna 3

8,5 / 10 (8 hodnocení)

Vila Promajna 3 se nachází v obci Promajna ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Promajna a Adrijana. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Ferienappartement strandnah
Ferienappartement strandnah

8 / 10 (4 hodnocení)

Ferienappartement strandnah se nachází v obci Promajna, 300 metrů od pláže Promajna a 1,1 km od pláže Adrijana. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a zahradou. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.