Apartmán

Apartments with WiFi Split - 18088

21000 Split, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Apartments with WiFi Split - 18088 se nachází ve městě Split (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří soukromé parkoviště a wi-fi zdarma. Ubytování Apartments with WiFi Split - 18088 se kvalitou svých služeb řadí mezi 4 hvězdičkové hotely. Apartmán Apartments with WiFi Split - 18088 se nachází v regionu Splitsko-dalmátská župa.

Apartments with WiFi Split - 18088 - Fotografie

Apartments with WiFi Split - 18088 - Adresa

Booking.com

Apartments with WiFi Split - 18088 - Popis

Apartments with WiFi Split - 18088 se nachází ve Splitu, 1,1 km od Trsteniku a 1,7 km od psí pláže Duilovo, a nabízí výhled na moře. Ubytování je vzdálené necelý 1 km od pláže Znjan a hosté mohou využívat soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán má 2 ložnice, satelitní TV, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a lednicí, pračku a 1 koupelnu se sprchou.

Apartmán je vzdálený 3,1 km od Diokleciánova paláce a 3,7 km od stadionu Mladezi Park. 20 km od splitského letiště.

Apartments with WiFi Split - 18088 - Vybavení ubytování

Vaření

 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Lednička

Parkování

 • Soukromé parkování je možné za € 5 na den v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Parkovací garáž

Koupelna

 • Vlastní koupelna
 • Sprcha

Média a technologie

 • Satelitní programy
 • TV

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • chorvatsky

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Obývací prostor

 • Posezení

Bezbariérový přístup

 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech

Exteriér

 • Terasa

Exteriér a výhled

 • Výhled na moře

Charakteristika budovy

 • Apartmán v budově

Další ubytování ve městě Split

Apartments and rooms with WiFi Split - 16550
Apartments and rooms with WiFi Split - 16550

Apartments and rooms with WiFi Split - 16550 se nachází ve Splitu, 1,5 km od pláže Bacvice a 1,9 km od pláže Jezinac, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování je vzdálené 2,8 km od Trsteniku, 2,8 km od pláže Bene a 10 km od archeologického parku Salona. Ubytování se nachází v blízkosti oblíbených zajímavostí, jako je Archeologické muzeum ve Splitu, stadion Poljud a socha Gregora Ninského.

Cozy Apartment w/ WiFi+Parking+2 Bikes
Cozy Apartment w/ WiFi+Parking+2 Bikes

9,6 / 10 (19 hodnocení)

Nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Cozy Apartment w/ WiFi+Parking+2 Bikes se nachází ve Splitu. Tento apartmán se nachází 2,7 km od pláže Duilovo a 3,2 km od stadionu Mladezi Park.

Anna Apartments
Anna Apartments

9,2 / 10 (38 hodnocení)

Anna Apartments jsou moderní apartmány s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, LCD TV a plně vybavenou kuchyní. Diokleciánova památka zapsaná na seznamu UNESCO Palác je vzdálený 800 metrů a na oblíbenou promenádu Riva s mnoha bary, restauracemi a obchody dojdete za 10 minut.

Apartment GOGO
Apartment GOGO

9,6 / 10 (15 hodnocení)

Apartmán GOGO se nachází ve Splitu, 2,9 km od psí pláže Duilovo, 5,3 km od stadionu Mladezi Park a 6,1 km od Diokleciánova paláce. 2,7 km od pláže Duilovo. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

SmartStar
SmartStar

9,3 / 10 (14 hodnocení)

SmartStar se nachází ve Splitu, 2,2 km od stadionu Mladezi Park a 3,7 km od Diokleciánova paláce. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 3,3 km od sochy Řehoře Ninského a archeologického muzea ve Splitu.

Apartments Horizons
Apartments Horizons

9,1 / 10 (35 hodnocení)

Apartments Horizons se nachází v centru Splitu, nedaleko pláží Bacvice, Obojena Svjetlost a Ovcice. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi.

Miraval Luxury Rooms
Miraval Luxury Rooms

9,6 / 10 (365 hodnocení)

Nabízí elegantní a moderní ubytování, Miraval Luxury Rooms se nachází v historickém centru Splitu, pouhých 5 minut chůze od Diokleciánova paláce zapsaného na seznamu UNESCO.K dispozici je bezplatné Wi-Fi.

BELAMAR LUXURY APARTMENT SPLIT
BELAMAR LUXURY APARTMENT SPLIT

9,6 / 10 (26 hodnocení)

BELAMAR LUXURY APARTMENT SPLIT se nachází ve Splitu, 150 metrů od pláže Bacvice a 200 metrů od pláže Ovcice, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. 200 metrů od firmy Firule a 1,1 km od Diokleciánova paláce.

Palace of Dreams
Palace of Dreams

9,2 / 10 (238 hodnocení)

Palace of Dreams se nachází ve Splitu, 1,1 km od pláže Bacvice, a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi.

Seaside Apartment Gold 1row
Seaside Apartment Gold 1row

9,6 / 10 (11 hodnocení)

Seaside Apartment Gold 1row se nachází u pláže ve Splitu, necelý 1 km od Trsteniku a 17 minut chůze od psí pláže Duilovo. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 300 metrů od pláže Znjan a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Panoramic City Apartment
Panoramic City Apartment

8,8 / 10 (24 hodnocení)

Apartment Šurjak se nachází ve Splitu, 900 metrů od Diokleciánova paláce zapsaného na seznamu UNESCO, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Tento klimatizovaný apartmán má balkon s výhledem na moře.

Zagrebačka 13
Zagrebačka 13

9,7 / 10 (13 hodnocení)

Zagrebačka 13 se nachází v centru Splitu, kousek od pláží Bacvice a Ovcice. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je lednice a rychlovarná konvice. Ubytování je vzdálené 7,8 km od archeologického parku Salona a 300 metrů od městského muzea ve Splitu.

Karmen's Apartment Two
Karmen's Apartment Two

9,3 / 10 (49 hodnocení)

Karmen's Apartment Two se nachází ve Splitu, 700 metrů od Diokleciánova paláce a 4,4 km od pláže Znjan. Apartmán sídlí v budově z roku 1925 a v jeho okolí se můžete věnovat potápění a pěší turistice.

Sun and Sea Deluxe Apartments
Sun and Sea Deluxe Apartments

9,6 / 10 (35 hodnocení)

Sun and Sea Deluxe Apartments se nachází 1,4 km od pláže Jezinac a nabízí terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Palace Inn Rooms
Palace Inn Rooms

9,5 / 10 (235 hodnocení)

Palace Inn Rooms se nachází v historickém centru Splitu, mezi hradbami Diokleciánova paláce zapsaného na seznamu UNESCO. Nabízí moderní klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi.

Luxury apartment Lioness
Luxury apartment Lioness

8,9 / 10 (12 hodnocení)

Luxury apartment Lioness se nachází v centru Splitu, kousek od Archeologického muzea a stadionu Poljud. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je sporák a rychlovarná konvice. Nabízí výhled do zahrady a terasu.

Micro Apartment SUNI2
Micro Apartment SUNI2

9,1 / 10 (16 hodnocení)

Micro Apartment SUNI2 se nachází v centru Splitu, v blízkosti pláže Bacvice. Nabízí gril, bezplatné Wi-Fi a pračku. Nabízí výhled na moře a terasu.

Le Soleil Rooms Split
Le Soleil Rooms Split

9,4 / 10 (20 hodnocení)

Le Soleil Rooms Split se nachází u pláže ve Splitu a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování stojí kousek od Diokleciánova paláce, městského muzea ve Splitu a katedrály sv. Domnia. Ubytování je vhodné pro alergiky a nachází se 300 metrů od pláže Bacvice.

Stay in Meta Mate
Stay in Meta Mate

8,9 / 10 (349 hodnocení)

Stay in Meta Mate se nachází ve Splitu, 1,6 km od pláže První Voda a 2,5 km od pláže Jezinac.Nabízím ubytování s terasou a neplacené soukromé parkoviště.Tento 3hvězdičkový hotel má zahradu a klimatizované pokoje s Wi-Fi a vlastní koupelnou.Hotel má rodinné pokoje.

Villa Karina - Unique location with jacuzzi
Villa Karina - Unique location with jacuzzi

9,2 / 10 (12 hodnocení)

Villa Karina - Unique location with jacuzzi se nachází ve Splitu, 600 metrů od pláže Kasjuni a 1,6 km od pláže Bene. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a zahradou. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, šnorchlování a cyklistice.

MarMar
MarMar

9,7 / 10 (89 hodnocení)

MarMar má ideální polohu v centru Splitu a nabízí terasu. Apartmány jsou vzdálené 1,5 km od pláží Bacvice a Ovcice a 1,8 km od pláže.

Palazzo D Apartments
Palazzo D Apartments

9,4 / 10 (93 hodnocení)

Palazzo D Apartments se nachází ve Splitu, necelý 1 km od pláže Bacvice a 400 metrů od centra města, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu.

Lotus Apartman
Lotus Apartman

9,7 / 10 (38 hodnocení)

Lotus Apartman se nachází ve čtvrti Stobrec ve Splitu, v blízkosti pláže Plaža Stobreč Jug, a nabízí terasu a pračku. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Elegant Residence Rooms
Elegant Residence Rooms

9,2 / 10 (35 hodnocení)

Elegant Residence Rooms se nachází v centru Splitu, 600 metrů od Diokleciánova paláce a 6 km od pláže Znjan. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi.

Apartments Ružić
Apartments Ružić

9,1 / 10 (56 hodnocení)

Apartments Ružić se nachází 10 minut chůze od oblíbené městské pláže Bačvice a nabízí klimatizované ubytování s LCD TV a bezplatným Wi-Fi. Diokleciánova památka zapsaná na seznamu UNESCO Palác je vzdálený 1 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Galeria Valeria Seaside Downtown - MAG Quaint & Elegant Boutique Hotels
Galeria Valeria Seaside Downtown - MAG Quaint & Elegant Boutique Hotels

8,2 / 10 (639 hodnocení)

Galeria Valeria sídlí v budově zapsané na seznamu UNESCO, jen 5 minut chůze od Diokleciánova paláce zapsaného na seznamu UNESCO a rušné promenády Riva. Nabízí klimatizované pokoje a apartmá s bezplatným Wi-Fi.

Apartments Blue Lounge
Apartments Blue Lounge

9,5 / 10 (60 hodnocení)

Apartments Blue Lounge se nachází ve Splitu, 400 metrů od pláže Bacvice a 700 metrů od pláže Ovcice, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Má výhled na město a hory a je vzdálen necelý 1 km od Firule.

Apartments Marina
Apartments Marina

8,7 / 10 (129 hodnocení)

Apartments Marina se nachází ve Splitu, 800 metrů od pláže Znjan, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Tea 2
Apartment Tea 2

9,4 / 10 (20 hodnocení)

Apartment Tea 2 se nachází ve Splitu, 1,5 km od pláže Prva Voda a 2,1 km od pláže Jezinac. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Sídlí v budově z roku 1980, 2,1 km od Obojena Svjetlost a 2,4 km od pláže Bene.

Ivona
Ivona

Ivona nabízí klimatizované pokoje v centru Splitu, 1,8 km od pláže Bacvice. Ubytování se nachází v blízkosti několika známých atrakcí, 800 metrů od sochy Gregora Ninského, necelý 1 km od Lidového náměstí - Pjaca a 19 minut chůze od stadionu Poljud. Ubytování se nachází v blízkosti oblíbených zajímavostí, jako je muzeum Split, katedrála sv. Domnia a náměstí Republiky - Prokurative.

Studio apartment MiNi in Split city centre
Studio apartment MiNi in Split city centre

Studio apartment MiNi v centru Splitu se nachází v centru Splitu, 1,6 km od pláže Bacvice, 2 km od pláže Ježinac a 2,1 km od Obojena Svjetlost.Pláž Bene je vzdálená 2,8 km a Trstenik 2,9 km.

Bacvice 21
Bacvice 21

9,5 / 10 (19 hodnocení)

Bacvice 21 se nachází ve Splitu, 300 metrů od pláže Bačvice a firmy Firule, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 400 metrů od pláže Ovcice a 1,2 km od Trsteniku.

Amazing apartment in Split with WiFi and 2 Bedrooms
Amazing apartment in Split with WiFi and 2 Bedrooms

7 / 10 (11 hodnocení)

Amazing apartment in Split se nachází ve Splitu, necelý 1 km od pláže Bacvice a 15 minut chůze od pláže Ovčice, a nabízí Wi-Fi zdarma a klimatizaci.Tento apartmán se nachází 2,3 km od pláže Ježinac a 2,5 km od pláže Kaštelet.

Apartman Eni
Apartman Eni

9 / 10 (3 hodnocení)

Apartman Eni se nachází asi 700 metrů od Beach Camp Stobrec a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. 300 metrů od pláže Plaža Stobreč Jug. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Apartments with WiFi Split - 15966
Apartments with WiFi Split - 15966

Apartments with WiFi Split - 15966 se nachází ve Splitu, 650 metrů od pláže Znjan a 750 metrů od psí pláže Duilovo. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán se nachází 5 km od stadionu Mladezi Park a 8 km od pláže Jezinac.

Villa Domina
Villa Domina

9,4 / 10 (1030 hodnocení)

Villa Domina se nachází ve Splitu, pouhých 5 minut chůze od Diokleciánova paláce, zapsaného na seznamu UNESCO, a 15 minut chůze od pláže Bačvice. Nově zrekonstruované apartmány nabízejí veškerý luxus a tradiční atmosféru.

Apartment Kavado
Apartment Kavado

9,4 / 10 (56 hodnocení)

Apartmán Kavado se 2 ložnicemi se nachází ve Splitu, 600 metrů od Diokleciánova paláce a 400 metrů od archeologického muzea. Ubytování má TV a bezplatné Wi-Fi.

Divota Apartment Hotel
Divota Apartment Hotel

9 / 10 (189 hodnocení)

Divota Apartment Hotel nabízí klimatizovaná studia a pokoje na 5 různých místech ve splitské čtvrti Veli Varoš. Ve studiích je bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a plně vybavený kuchyňský kout. Diokleciánův palác, zapsaný na seznamu UNESCO, i přímořská promenáda Riva jsou odtud vzdáleny pouhých 5 minut chůze.

Apartment Darka
Apartment Darka

8,4 / 10 (11 hodnocení)

Apartment Darka se nachází v tradičním kamenném domě z roku 1891, pouhých 400 metrů od písečné pláže Bačvice, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Nachází se 650 metrů od Diokleciánova paláce zapsaného na seznamu UNESCO.

Welcome Luxury Center
Welcome Luxury Center

9,6 / 10 (8 hodnocení)

Welcome Luxury Center se nachází v centru Splitu, 0,2 km od Diokleciánova paláce, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi.

Luxury Apartment Palace J-L
Luxury Apartment Palace J-L

7,8 / 10 (3 hodnocení)

Luxury Apartment Palace J-L se nachází v centru Splitu, kousek od pláží Bacvice a Ovcice. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je varná deska a rychlovarná konvice. 1,2 km od firmy Firule a pár kroků od Diokleciánova paláce.

Apartment Sonja Split
Apartment Sonja Split

T&F Apartment se nachází ve Splitu, 1,7 km od pláže Bacvice, a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a sdílenou kuchyň. 2,1 km od pláže Ovcice.

App Ante
App Ante

9,7 / 10 (6 hodnocení)

App Ante se nachází asi 2,1 km od pláže Znjan a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. 2,1 km od pláže Duilovo. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Centar Palace Apartment
Centar Palace Apartment

9,5 / 10 (54 hodnocení)

Centar Palace Apartment se nachází v samém srdci Splitu, vedle Diokleciánova paláce zapsaného na seznamu UNESCO a pouhých 150 metrů od promenády Riva. Nabízí klimatizované apartmány s bezplatným Wi-Fi. Hosté mohou využívat společnou zařízenou terasu.

Apartment Marija
Apartment Marija

9,6 / 10 (133 hodnocení)

Apartment Marija se nachází v centru Splitu, 500 metrů od Diokleciánova paláce, a nabízí ubytování s výhledem na moře. Pláž Znjan je vzdálená 3,4 km.

Apartman 4 kilometar to city centar
Apartman 4 kilometar to city centar

7,4 / 10 (37 hodnocení)

Apartman 4 kilometar to city centar se nachází ve Splitu, 3,5 km od archeologického parku Salona a 3,6 km od stadionu Mladezi Park, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem. K dispozici je balkon a terasa.

Beach apartment Demi
Beach apartment Demi

10 / 10 (5 hodnocení)

Beach apartment Demi se nachází u pláže ve Splitu, pouhých 1,2 km od Diokleciánova paláce, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. 2,3 km od stadionu Mladezi Park a 8,2 km od archeologického parku Salona.

Apartment Banjo Polo
Apartment Banjo Polo

8,9 / 10 (20 hodnocení)

Apartment Banjo Polo nabízí ubytování ve Splitu, 600 metrů od Diokleciánova paláce. Apartment Banjo Polo poskytuje výhled na moře a je vzdálen 300 metrů od náměstí Republiky - Prokurative.