Apartmán

Apartments with WiFi Split - 16910

21000 Split, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Apartments with WiFi Split - 16910 se nachází ve městě Split (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří parkoviště a wi-fi zdarma. Ubytování Apartments with WiFi Split - 16910 se řadí do kategorie 3 hvězdičkových hotelů. Apartmán Apartments with WiFi Split - 16910 svou lokalitou patří do regionu Splitsko-dalmátská župa.

Apartments with WiFi Split - 16910 - Fotografie

Apartments with WiFi Split - 16910 - Adresa

Booking.com

Apartments with WiFi Split - 16910 - Popis

Apartments with WiFi Split - 16910 se nachází ve Splitu, necelý 1 km od Trsteniku a 16 minut chůze od pláže Znjan, a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 4,1 km od stadionu Mladezi Park a 6,3 km od archeologického parku Salona.

Apartmán má 1 ložnici, satelitní TV, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a lednicí, pračku a 1 koupelnu se sprchou.

Apartmán je vzdálený 2 km od firmy Firule a 3,5 km od Diokleciánova paláce. Na letiště Split je to 21 km.

Apartments with WiFi Split - 16910 - Vybavení ubytování

Vaření

 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Lednička

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • anglicky
 • francouzsky
 • chorvatsky

Obývací prostor

 • Jídelna
 • Pohovka
 • Posezení

Koupelna

 • Vlastní koupelna
 • Sprcha

Média a technologie

 • Satelitní programy
 • TV

Parkování

 • Veřejné parkování je možné za případný poplatek na přilehlém místě (rezervace není možná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Vybavení pokoje

 • Klimatizace

Bezbariérový přístup

 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech

Exteriér

 • Terasa

Charakteristika budovy

 • Apartmán v budově

Další ubytování ve městě Split

Zana Luxury Studios
Zana Luxury Studios

9,6 / 10 (90 hodnocení)

Zana Luxury Studios se nachází ve Splitu, 1,5 km od pláže Bacvice a 1,8 km od pláže Ovcice. Nabízí klimatizované ubytování s výhledem na město a bezplatným Wi-Fi.

Villa Muller Apartments
Villa Muller Apartments

9,2 / 10 (341 hodnocení)

Villa Muller Apartments se nachází ve Splitu, nedaleko pláže Bacvice, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a vířivkou.

Adriatic Queen Villa
Adriatic Queen Villa

8,4 / 10 (491 hodnocení)

Adriatic Queen Villa se nachází ve Splitu, 10 minut chůze od pláže a 2 km od Diokleciánova paláce zapsaného na seznamu UNESCO. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizované ubytování s kabelovou LCD TV.

Luxury Apartment Palace J-L
Luxury Apartment Palace J-L

7,8 / 10 (3 hodnocení)

Luxury Apartment Palace J-L se nachází v centru Splitu, kousek od pláží Bacvice a Ovcice. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je varná deska a rychlovarná konvice. 1,2 km od firmy Firule a pár kroků od Diokleciánova paláce.

City Break Dream
City Break Dream

8,9 / 10 (10 hodnocení)

City Break Dream se nachází ve Splitu, 400 metrů od pláže Znjan a 550 metrů od Trsteniku. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a terasou. K dispozici je také balkon.

Kaleta little house
Kaleta little house

10 / 10 (2 hodnocení)

Kaleta little house se nachází v centru Splitu, kousek od pláží Bacvice a Ovcice. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je sporák a rychlovarná konvice. Tento apartmán se nachází v budově z roku 1900, 2 km od stadionu Mladezi Park a 3,8 km od pláže Jezinac.

Apartment Mia - with terrace
Apartment Mia - with terrace

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Mia - with terrace se nachází ve Splitu, 1,1 km od pláže Ovcice a 1,2 km od Firule. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od pláže Bacvice a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Traditional gulet, cruises & events
Traditional gulet, cruises & events

Traditional gulet, cruises & events se nachází ve Splitu, pouhých 600 metrů od pláže Bacvice, a nabízí ubytování s barem, terasou a bezplatným Wi-Fi. Loď má soukromé parkoviště a stojí 1,2 km od pláže Ovcice.

Apartment Lelli
Apartment Lelli

9,4 / 10 (50 hodnocení)

Apartment Lelli se nachází ve Splitu, 1,4 km od pláže Bacvice a 1,8 km od Firule. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Tento apartmán sídlí v budově z roku 1932, 7,7 km od archeologického parku Salona a 600 metrů od sochy Gregora Ninského.

Yellow, red & blue apartment
Yellow, red & blue apartment

9,4 / 10 (10 hodnocení)

Yellow, red & blue apartment se nachází ve Splitu, 1,8 km od pláže Bacvice a 1,9 km od Obojena Svjetlost, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 2,1 km od pláže Ovcice a necelý 1 km od stadionu Mladezi Park.

Apartment Igor
Apartment Igor

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Apartment Igor se nachází ve Splitu, 600 metrů od plážového kempu Stobrec a 1 km od pláže Stobreč. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV. Tento 3hvězdičkový apartmán se nachází 200 metrů od pláže Plaža Stobreč Jug.

Apartment Blaž
Apartment Blaž

9,5 / 10 (41 hodnocení)

Apartment Blaž se nachází asi 700 metrů od plážového kempu Stobrec a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Split Summer Budget Rooms
Split Summer Budget Rooms

5,8 / 10 (1148 hodnocení)

Split Summer Budget Rooms se nachází ve Splitu, 2,7 km od Diokleciánova paláce a 2,9 km od stadionu Mladezi Park. 6,5 km od archeologického parku Salona, 2,5 km od městského muzea ve Splitu a 2,6 km od katedrály sv. Domnia. Nabízí výhled na město, terasu, nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Villa Martinis
Villa Martinis

9 / 10 (220 hodnocení)

Villa Martinis se nachází ve Splitu a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradu a gril. 800 metrů od Diokleciánova paláce a 600 metrů od městského muzea. Wi-Fi je dostupné zdarma.

Joker
Joker

8,3 / 10 (3 hodnocení)

Joker se nachází ve Splitu, 2,3 km od pláže Bacvice, a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným soukromým parkovištěm a terasou. Hotel stojí v blízkosti arény Spaladium, sochy Řehoře Ninského a Lidového náměstí Pjaca. Ubytování je nekuřácké a nachází se 2,5 km od Firule.

Villa Marijeta exclusive 5 star villa with 50sqm private pool, 6 bedrooms and playroom
Villa Marijeta exclusive 5 star villa with 50sqm private pool, 6 bedrooms and playroom

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Villa Marijeta se nachází ve Splitu, 17 km od archeologického parku Salona a 18 km od stadionu Mladezi Park, a nabízí exkluzivní 5hvězdičkové ubytování se soukromým bazénem o rozloze 50 m2, 6 ložnicemi, hernou, bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a tenisovým kurtem. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a stolnímu tenisu.

Apartments Iskra
Apartments Iskra

9,4 / 10 (22 hodnocení)

Apartments Iskra se nachází ve Splitu, 200 metrů od plážového kempu Stobrec a 500 metrů od pláže Plaža Stobreč Jug. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, grilem a terasou. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, cyklistice a rybaření.

Apartments Edvard-garden terrace
Apartments Edvard-garden terrace

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartments Edvard-garden terrace se nachází ve Splitu, 800 metrů od pláže Firule a pláže Ovcice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou.

Apartment MiraMare on the beach
Apartment MiraMare on the beach

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartment MiraMare on the beach se nachází ve Splitu, 150 metrů od Obojena Svjetlost a 1,6 km od pláže Kasuni. Nabízí zahradu a klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Studio apartment Jelena Split
Studio apartment Jelena Split

6 / 10 (15 hodnocení)

Studio apartment Jelena Split se nachází ve Splitu, 1,2 km od pláže Bacvice a 1,6 km od Firule, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Tento apartmán se nachází 7,7 km od archeologického parku Salona a 500 metrů od sochy Gregora Ninského.

Arcus Apartment & Arcus Room
Arcus Apartment & Arcus Room

9,5 / 10 (31 hodnocení)

Arcus Apartment & Arcus Room se nachází ve Splitu a nabízí ubytování s posezením a TV s plochou obrazovkou. Wi-Fi je dostupné zdarma.

Famous Promenade Riva Apartment
Famous Promenade Riva Apartment

8,4 / 10 (26 hodnocení)

Famous Promenade Riva Apartment se nachází v centru Splitu, 1,1 km od pláže Bacvice a 1,5 km od pláže Ovcice. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Obojena Svjetlost je vzdálená 1,5 km a k dispozici je bankomat.

Apartment Seaview Ledo center Split
Apartment Seaview Ledo center Split

8,2 / 10 (10 hodnocení)

Apartment Seaview Ledo center Split nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 2,2 km od pláže Ovcice. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,9 km od pláže Bacvice a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Ella
Apartments Ella

9,5 / 10 (68 hodnocení)

Apartments Ella nabízí prostorné klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi v blízkosti historického centra zapsaného na seznamu UNESCO. Diokleciánův palác, náměstí Peristil a oblíbená promenáda Riva jsou vzdálené 1,2 km.

ChiColata Luxury Apartment
ChiColata Luxury Apartment

9,7 / 10 (3 hodnocení)

ChiColata Luxury Apartment se nachází ve Splitu, 300 metrů od pláže Bacvice a 700 metrů od pláže Ovcice, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. 2,1 km od stadionu Mladezi Park a 8 km od archeologického parku Salona.

Luxury Boutique Apartment Stone Palace
Luxury Boutique Apartment Stone Palace

8,8 / 10 (28 hodnocení)

Luxury Boutique Apartment Stone Palace se nachází ve Splitu, 0,5 km od Diokleciánova paláce, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací. Tento apartmán sídlí v budově z 19. století, 0,6 km od archeologického muzea ve Splitu a 1,8 km od stadionu Poljud.

Holiday home Darko - with parking
Holiday home Darko - with parking

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Holiday home Darko - with parking se nachází ve Splitské čtvrti Bacvice, nedaleko Firule, a nabízí zahradu a pračku. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 350 metrů od Trsteníku a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Hotel Agava Split
Hotel Agava Split

8,9 / 10 (712 hodnocení)

Čtyřhvězdičkový Hotel Agava Split se nachází ve Splitu, 700 metrů od Diokleciánova paláce a 300 metrů od Náměstí republiky (Prokurative). Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování je situované v centru Splitu, 1,5 km od galerie Meštrović.

Apartments with WiFi Split - 9246
Apartments with WiFi Split - 9246

Apartments with WiFi Split - 9246 se nachází v centru Splitu, 500 metrů od pláže Bacvice a necelý 1 km od pláže Ovcice. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. 2,3 km od stadionu Mladezi Park a 5 km od pláže Jezinac.

Izzy Bed
Izzy Bed

9,7 / 10 (9 hodnocení)

Izzy Bed se nachází ve Splitu, 700 metrů od Trsteniku a 1,2 km od pláže Znjan, a nabízí výhled na moře. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Santa Rita
Santa Rita

9,9 / 10 (24 hodnocení)

Santa Rita se nachází ve Splitu, 1,9 km od pláže Bacvice, a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování bylo postaveno v roce 2007 a nabízí klimatizované pokoje s balkonem.

Apartments with WiFi Split - 20209
Apartments with WiFi Split - 20209

Apartments with WiFi Split - 20209 se nachází ve Splitu, 600 metrů od pláže Bacvice a necelý 1 km od Firule. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 7,9 km od archeologického parku Salona a 700 metrů od městského muzea ve Splitu.

Apartman Ladro - Split Pjaca
Apartman Ladro - Split Pjaca

8,3 / 10 (6 hodnocení)

Apartman Ladro - Split Pjaca se nachází v centru Splitu, v blízkosti pláže Bacvice. Nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování je vzdálené 1,2 km od stadionu Mladezi Park a 1,8 km od pláže Jezinac.

The Majestic Bel Etage Upscale Apartment with Pool
The Majestic Bel Etage Upscale Apartment with Pool

9 / 10 (5 hodnocení)

The Majestic Bel Etage Upscale Apartment with Pool se nachází ve Splitu, 150 metrů od pláže Duilovo a 400 metrů od psí pláže Duilovo, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním venkovním bazénem a zahradou. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.

IDRO Studio Apartments directly at the beach
IDRO Studio Apartments directly at the beach

8,8 / 10 (111 hodnocení)

IDRO Studio Apartments se nachází přímo na pláži ve Splitu, jen pár kroků od pláže Bacvice. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

City getaway - apartment Ileora
City getaway - apartment Ileora

8 / 10 (4 hodnocení)

City únik - apartment Ileora se nachází ve Splitu, 1,4 km od Trsteníku a 1,6 km od Firule. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nachází se 1,7 km od pláže Ovcice a poskytuje služby concierge.

Emperor's Suites
Emperor's Suites

9,2 / 10 (94 hodnocení)

Tyto elegantní apartmány se nacházejí v samém srdci historického centra Splitu, pouhých 10 minut chůze od pláže Bačvice, a nabízejí klimatizaci i dobře vybavený kuchyňský kout.

Studio EmaViolet Split
Studio EmaViolet Split

9,4 / 10 (8 hodnocení)

Studio EmaViolet Split se nachází ve Splitu, 600 metrů od pláže Bacvice, necelý 1 km od pláže Ovcice a 12 minut chůze od firmy Firule, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 2,1 km od pláže Jezinac a 2,4 km od pláže Kastelet.

Downtown Hostel
Downtown Hostel

7,9 / 10 (517 hodnocení)

Downtown Hostel nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma ve Splitu, přímo u Diokleciánova paláce.

Garsonjera Katarina
Garsonjera Katarina

9,4 / 10 (12 hodnocení)

Garsonjera Katarina se nachází v centru Splitu, kousek od pláže Bacvice a stadionu Mladezi Park. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je lednice a rychlovarná konvice. Tento apartmán se nachází 2,2 km od pláže Ovcice a 2,3 km od Firule.

Sun Spalato Views 4
Sun Spalato Views 4

9 / 10 (12 hodnocení)

Sun Spalato Views 4 se nachází ve Splitu, 400 metrů od pláže Znjan a 1,1 km od Trsteníku. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nachází se na pláži a má terasu.

Did'
Did'

9,2 / 10 (6 hodnocení)

Ubytování did' se nachází ve Splitu, 2,2 km od Trsteníku a 2,3 km od pláže Bacvice, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Poskytuje výhled na město a hory a je vzdálen 2,3 km od Firule.

Exquisite Couples Delight with free bikes & parking
Exquisite Couples Delight with free bikes & parking

10 / 10 (26 hodnocení)

Ubytování se nachází ve Splitu, 2,4 km od pláže Prva Voda a pláže Bacvice. Exquisite Couples Delight with free bike & parking nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a terasou. Apartmán sídlí v budově z roku 2005 a v jeho okolí se můžete věnovat cyklistice a šipkám.

Apartmani Mary
Apartmani Mary

9,5 / 10 (17 hodnocení)

Apartmani Mary se nachází ve Splitu, 100 metrů od pláže Plaža Stobreč Jug a 600 metrů od plážového kempu Stobrec. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem.

Lavanda 2
Lavanda 2

9,8 / 10 (12 hodnocení)

Lavanda 2 se nachází ve Splitu, jen 1,9 km od psí pláže Duilovo a 1,9 km od pláže Duilovo. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment LU
Apartment LU

9,5 / 10 (26 hodnocení)

Apartment LU nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve Splitu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 5 minut chůze od pláže a 15 minut chůze od centra města. Výhled směřuje na moře.

Apartments Felicitas
Apartments Felicitas

9 / 10 (33 hodnocení)

Apartments Felicitas se nachází ve Splitu, 500 metrů od pláže Bacvice a 800 metrů od firmy Firule. Nabízí klimatizované ubytování s výhledem na město a bezplatným Wi-Fi.

Apartments with WiFi Split - 4760
Apartments with WiFi Split - 4760

Apartmán Split 4760a se nachází ve Splitu, 100 metrů od Diokleciánova paláce a sochy Řehoře z Ninu. 100 metrů od městského muzea.