Kemp

Chatka Na pláži

9 / 10 (10 hodnocení)

Výrovice 95 Rekreační areál Výr, Horní Dunajovice, 671 34, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (kemp) Chatka Na pláži se nachází ve městě Horní Dunajovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). S klientským hodnocením 9 / 10 je ubytování Chatka Na pláži jedno z nejlépe hodnocených ubytování v regionu Jihomoravský kraj.

Chatka Na pláži - Fotografie

Chatka Na pláži - Adresa

Booking.com

Chatka Na pláži - Popis

Chatka Na pláži se nachází v Horních Dunajovicích, 49 km od baziliky sv. Prokopa a 31 km od zámku Vranov nad Dyjí. Nabízí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyňským koutem.

Nechybí ani mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice.

Kemp má terasu.

Chatka Na pláži stojí 49 km od židovské čtvrti Třebíč. Na letiště Brno-Tuřany je to 71 km.

Chatka Na pláži - Vybavení ubytování

Exteriér

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní jídelní kout
 • Terasa
 • Venkovní nábytek
 • Venkovní nábytek
 • Pláž
 • Gril

Vaření

 • Kuchyňský kout
 • Rychlovarná konvice
 • Mikrovlnná trouba

Ložnice

 • Skříň nebo šatna
 • Povlečení

Obecné

 • Nekuřácké pokoje
 • Topení

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou
 • TV

Vybavení pokoje

 • Sušák na prádlo
 • Věšák na oblečení

Výhled

 • Výhled na jezero
 • Výhled

Služby pro rodiny a zábava

 • Bezpečnostní zábrany pro děti
 • Venkovní dětské hřiště

Parkování

 • Parkoviště

Obývací prostor

 • Posezení

Bezbariérový přístup

 • Celá jednotka se nachází v přízemí

Aktivity

 • Pláž

Koupelna

 • Ručníky

Jídlo a pití

 • Víno/šampaňské

Personál hovoří těmito jazyky:

 • česky

Zabezpečení

 • Vstup s klíčem

Internet

 • Internet

Zvířata

 • Zvířata

Další ubytování v oblasti Jihomoravský kraj

Apartmany De-Lu
Apartmany De-Lu

9 / 10 (55 hodnocení)

Apartmány De-Lu se nacházejí v Blansku v Jihomoravském kraji, 25 km od hradu Špilberk, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, dětské hřiště, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Penzion Janota Perná
Penzion Janota Perná

7,9 / 10 (38 hodnocení)

Penzion Janota Perná se nachází v Perné, 21 km od zámku Valtice a 22 km od zámku Lednice. Nabízí bar, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Mezi zajímavosti v okolí patří Kolonáda na Reistně vzdálená 22 km a Minaret vzdálený 24 km.

Hotel Katerina
Hotel Katerina

8,9 / 10 (676 hodnocení)

Hotel Katerina se nachází v centru Znojma a nabízí ubytování s vlastní koupelnou, výhled na národní park Podyjí, neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Hotel prošel v roce 2016 rekonstrukcí.

Vinařství Fiamoli
Vinařství Fiamoli

9,6 / 10 (45 hodnocení)

Vinařství Fiamoli se nachází ve Vracově, 49 km od Minaretu, a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a turistické informace. Tento apartmán má klimatizaci a terasu.

Appartement Le Miracle Rezidence Speicher
Appartement Le Miracle Rezidence Speicher

9,1 / 10 (87 hodnocení)

Appartement Le Miracle Rezidence Speicher se nachází v Mikulově, 13 km od zámku Valtice, a nabízí zázemí pro vodní sporty, bezplatné Wi-Fi, bankomat a turistické informace. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a windsurfingu.

Hotel Lidový dům
Hotel Lidový dům

8,8 / 10 (190 hodnocení)

Rodinný Hotel Lidový dům se nachází ve středu vinařské oblasti a svým hostům nabízí moderně zařízené pokoje s Wi-Fi zdarma.

Chaloupka v Podyjí - Podmolí
Chaloupka v Podyjí - Podmolí

9,4 / 10 (52 hodnocení)

Chaloupka v Podyjí - Podmolí se nachází v Podmolí, 16 km od zámku Vranov nad Dyjí, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem na terasu.

Ubytování Lednice 2
Ubytování Lednice 2

9,3 / 10 (15 hodnocení)

Ubytování Lednice 2 se nachází necelý 1 km od zámku Lednice a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmány Marienhof
Apartmány Marienhof

9,4 / 10 (180 hodnocení)

Apartmány Marienhof se nachází ve Znojmě, 48 km od baziliky sv. Procopia a 23 km od zámku Vranov nad Dyjí. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi.

Apartmány Za Dvorem
Apartmány Za Dvorem

9,5 / 10 (145 hodnocení)

Apartmány Za Dvorem se nacházejí ve Velkých Pavlovicích v Jihomoravském kraji, 15 km od zámku Lednice, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Tabačov Moravia
Tabačov Moravia

9,6 / 10 (26 hodnocení)

Tabačov Moravia se nachází v Brumovicích, 27 km od zámku Lednice a 34 km od zámku Valtice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním venkovním bazénem a společným salonkem. K dispozici je kulečník, stolní tenis a neplacené soukromé parkoviště.

Penzion na Vinařství
Penzion na Vinařství

Penzion na Vinařství se nachází v Mutěnicích a nabízí terasu.

Rooms Novobranská a Orlí
Rooms Novobranská a Orlí

7,4 / 10 (145 hodnocení)

Rooms Novobranská a Orlí se nachází 1,5 km od hradu Špilberk a nabízí restauraci, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Wi-Fi je zde dostupné zdarma.

Vinný sklep Vinoza Velké Bílovice
Vinný sklep Vinoza Velké Bílovice

9,3 / 10 (21 hodnocení)

Vinný sklep Vinoza Velké Bílovice se nachází ve Velkých Bílovicích a nabízí bar, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště a sdílenou kuchyň.

Ubytování Zahrada
Ubytování Zahrada

8,5 / 10 (22 hodnocení)

Ubytování Zahrada se nachází ve Velkých Pavlovicích a nabízí ubytování se zahradou a výhledem do zahrady.

Penzion U Kostela
Penzion U Kostela

9,4 / 10 (113 hodnocení)

Penzion U Kostela se nachází v Kuželově a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén, bar a sdílený lounge. 35 km od golfového rezortu Penati a 40 km od zámku Krakovany. Nabízí zahradu a terasu. K dispozici je sdílená kuchyň a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Apartmán Modré z nebe
Apartmán Modré z nebe

8,4 / 10 (7 hodnocení)

Apartmán Modré z nebe v Němčičkách nabízí venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi.

Chata Útěchov
Chata Útěchov

6,3 / 10 (3 hodnocení)

Chata Útěchov se nachází v Útěchově, 13 km od hradu Špilberk, 16 km od brněnského výstaviště a 11 km od vily Tugendhat. Tento apartmán se nachází 24 km od Macochy a 30 km od Masarykova okruhu.

Ubytování BOBULKA Bulhary
Ubytování BOBULKA Bulhary

8,9 / 10 (40 hodnocení)

Ubytování BOBULKA Bulhary se nachází v Bulharech, 6,6 km od zámku Lednice, 14 km od zámku Valtice a 8,5 km od minaretu. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření.

Penzion a restaurace U Hroznu
Penzion a restaurace U Hroznu

8,4 / 10 (76 hodnocení)

Penzion a restaurace U Hroznu se nachází ve vinařské oblasti Velké Bílovice a nabízí restauraci, která podává českou kuchyni. Hotel má 2 km vzdálený vinný sklípek, který nabízí ochutnávky vín.

Včelařství pod svatým Floriánem
Včelařství pod svatým Floriánem

9,1 / 10 (118 hodnocení)

Včelařství pod svatým Floriánem se nachází 30 km od zámku Vranov nad Dyjí a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Wi-Fi je dostupné zdarma.

Ubytování v soukromí Svobodovi
Ubytování v soukromí Svobodovi

Ubytování v soukromí Svobodovi se nachází v Lednici, 8,1 km od zámku Valtice, 2,6 km od minaretu, 5,3 km od Janova hradu a 600 metrů od zámku Lednice. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Penzion Kendy
Penzion Kendy

9,3 / 10 (31 hodnocení)

Penzion Kendy se nachází v Mistříně, 45 km od zámku Lednice, 43 km od minaretu a 46 km od Dinoparku Vyskov, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. 45 km od zámku Valtice. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Ubytování GM
Ubytování GM

8,6 / 10 (60 hodnocení)

Ubytování GM se nachází ve Znojmě, 26 km od zámku Vranov nad Dyjí, 33 km od muzea Krahuletz a 36 km od hradu Bítov. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, cyklistice a dalším aktivitám.

Vila Mia Valtice
Vila Mia Valtice

9,9 / 10 (14 hodnocení)

Vila Mia Valtice, samostatný prázdninový dům, se nachází ve Valticích, 500 metrů od zámku Valtice a v těsné blízkosti zámecké zahrady zapsané na seznamu UNESCO. Nabízí zahradu se sluneční terasou, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a soukromé neplacené parkoviště.

Penzion Hádlík
Penzion Hádlík

9,4 / 10 (149 hodnocení)

Penzion Hádlík se nachází ve vinařském městě Velké Pavlovice a nabízí vinný sklípek, bezplatné Wi-Fi a hezky barevná studia s kuchyní a koupelnou.

Vinný sklep Rozárka
Vinný sklep Rozárka

8,9 / 10 (25 hodnocení)

Vinný sklep Rozárka se nachází v Drnholci a nabízí ubytování s barem a terasou. K dispozici je také sdílená kuchyň, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion má rodinné pokoje.

Apartmán Na Pražské Znojmo
Apartmán Na Pražské Znojmo

9,7 / 10 (6 hodnocení)

Apartmán Na Pražské Znojmo se nachází ve Znojmě, 47 km od baziliky sv. Prokopa, 21 km od zámku Vranov nad Dyjí a židovské čtvrti. Amethyst Welt Maissau je vzdálený 45 km a Aqualand Moravia 47 km.

Penzion V Hádance
Penzion V Hádance

9,8 / 10 (65 hodnocení)

Penzion V Hádance se nachází ve Velkých Pavlovicích, 17 km od zámku Lednice, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený lounge a terasu. Penzion je vzdálený 24 km od zámku Valtice a 43 km od hradu Špilberk. Penzion má rodinné pokoje.

⭑ Comfy VIP studio in the center with Netflix
⭑ Comfy VIP studio in the center with Netflix

9,5 / 10 (27 hodnocení)

⭑ Komfortní VIP studio v centru s Netflixem se nachází v Brně, 1,7 km od hradu Špilberk a 4,7 km od brněnského výstaviště.V okolí se můžete věnovat pěší turistice.Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi.

Villa Z - apartment with private parking
Villa Z - apartment with private parking

9,6 / 10 (109 hodnocení)

Villa Z - apartment with private parking se nachází v Brně, jen 2,7 km od hradu Špilberk. Nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Tento apartmán se nachází v budově z roku 1930, 5,6 km od brněnského výstaviště a 1,4 km od vily Tugendhat.

Penzion Vinařský dvorek
Penzion Vinařský dvorek

8,5 / 10 (100 hodnocení)

Penzion Vinařský dvorek se nachází na levém břehu řeky Svratky v obci Velké Němčice, 20 minut jízdy autem od Mušovských jezer, a nabízí ubytování, bezplatné Wi-Fi a výhled na Pavlovské vrchy.

Apartmány pod Hradem
Apartmány pod Hradem

9,2 / 10 (21 hodnocení)

Apartmány pod Hradem se nacházejí v obci Holštejn v Jihomoravském kraji, 34 km od hradu Špilberk, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Útulný apartmán s výhledem na zámek
Útulný apartmán s výhledem na zámek

9,2 / 10 (38 hodnocení)

Útulný apartmán s výhledem na zámek se nachází v Mikulově, 14 km od zámku Lednice, 14 km od kolonády na Reistně a 16 km od minaretu. Stojí 13 km od zámku Valtice a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Luxusní Vinařská Villa
Luxusní Vinařská Villa

9,2 / 10 (47 hodnocení)

Luxusní Vinařská Villa Pavlov se nachází v budově z roku 2013 v Pavlově a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma.

Holiday Home Vinarska
Holiday Home Vinarska

8,4 / 10 (7 hodnocení)

Holiday Home Vinarska se nachází v Dolních Bojanovicích, 30 km od zámku Valtice, 23 km od minaretu, 26 km od Janova hradu a 25 km od zámku Lednice. Na místě je soukromé parkoviště.

Restaurant & Design Hotel Noem Arch
Restaurant & Design Hotel Noem Arch

8,1 / 10 (559 hodnocení)

Designový hotel Noem Arch se nachází v městské části Brno ᅳ Královo pole. Hotel je proveden v jedinečném stylu a připomíná loď zakotvenou v přístavu. Nabízí moderní mezinárodní kuchyni a luxusní pokoje ve stylu kajut.

Ubytování u kostela
Ubytování u kostela

9,3 / 10 (392 hodnocení)

Ubytování U Kostela se nachází 7 km od hradu Špilberk v Brně a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

In Vino Bed & Breakfast
In Vino Bed & Breakfast

8,6 / 10 (401 hodnocení)

Rodinný postel \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\u0026 snídaně In Vino se nachází v centru Pohořelic.Nabízí moderně zařízené ubytování, konferenční místnost a bezplatné Wi-Fi připojení.

OREA Congress Hotel Brno
OREA Congress Hotel Brno

9 / 10 (4142 hodnocení)

OREA Congress Hotel Brno se nachází vedle brněnského výstaviště a nabízí vynikající restauraci i konferenční prostory. Hotel je snadno dostupný z centra města.

Veritas House
Veritas House

9,2 / 10 (26 hodnocení)

Veritas House se nachází v Mikulově, 13 km od zámku Valtice a 14 km od zámku Lednice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sdíleným lounge a zahradou. Apartmán s bezplatným soukromým parkovištěm a sdílenou kuchyní.

Mezi Stromy
Mezi Stromy

9,2 / 10 (393 hodnocení)

Mezi Stromy se nachází 15 km od Brna. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, Wi-Fi zdarma, restauraci a neplacené parkoviště.

Vinný sklípek u Dědy
Vinný sklípek u Dědy

9,4 / 10 (10 hodnocení)

Vinný sklípek u Dědy se nachází 8 km od Břeclavi, v obci Hrušky a je obklopen vinicemi. Nabízí mezonetové ubytování s možností vlastního stravování a terasu s grilem a venkovním posezením. Toto zařízení pořádá také degustace vína a sýrů s výkladem a lze si také objednat večeři.

Apartmán Sadová
Apartmán Sadová

9,3 / 10 (12 hodnocení)

Apartmán Sadová se nachází v Mikulově, 15 km od zámku Lednice a 49 km od brněnského výstaviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. 14 km od zámku Valtice. Nabízí gril a neplacené soukromé parkoviště.

Masarykova N°30
Masarykova N°30

9,3 / 10 (775 hodnocení)

Masarykova N°30 se nachází v Brně, nedaleko hradu Špilberk, katedrály sv. Petra a Pavla a místa konání brněnských vánočních trhů. Nabízí bezplatné Wi-Fi.

Sklep na Správném místě - degustace, ubytování a wellness
Sklep na Správném místě - degustace, ubytování a wellness

9,4 / 10 (49 hodnocení)

Sklep na Správném místě - degustace, ubytování a wellness se nachází v Brodě nad Dyjí, 27 km od zámku Lednice, 41 km od brněnského výstaviště a hradu Špilberk. 25 km od zámku Valtice. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

apartmán Lhota u Lysic
apartmán Lhota u Lysic

9 / 10 (14 hodnocení)

Apartmán Lhota u Lysic se nachází asi 37 km od hradu Špilberk a nabízí výhled na bazén, fitness centrum, sdílený lounge a gril. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Samostatné apartmány - Penzion U Kudláčků Pouzdřany
Samostatné apartmány - Penzion U Kudláčků Pouzdřany

8,9 / 10 (76 hodnocení)

Samostatné apartmány - Penzion U Kudláčků Pouzdřany se nachází v obci Pouzdřany v Jihomoravském kraji, 23 km od zámku Lednice, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, terasou a neplaceným soukromým parkovištěm.