Luxusní stan

Posed v lese - Uhlík

v lese, Záblatí, 384 33, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (luxusní stan) Posed v lese - Uhlík se nachází ve městě Česká republika (). Luxusní stan Posed v lese - Uhlík svou lokalitou patří do regionu Česká republika.

Posed v lese - Uhlík - Fotografie

Posed v lese - Uhlík - Adresa

Booking.com

Posed v lese - Uhlík - Popis

Posed v lese - Uhlík se nachází v Záblatí, 45 km od zámku Český Krumlov, otáčivého hlediště a 48 km od hlavního náměstí.

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Kemp stojí 49 km od zámku Hluboká a 46 km od vlakového nádraží Český Krumlov. Na letiště Václava Havla Praha je to 159 km.

Posed v lese - Uhlík - Vybavení ubytování

Obecné

 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje
 • Topení

Personál hovoří těmito jazyky:

 • česky
 • slovensky
 • anglicky

Exteriér

 • Gril
 • Terasa

Koupelna

 • Vlastní koupelna
 • Ručníky

Ložnice

 • Povlečení

Aktivity

 • Sauna

Výhled

 • Výhled

Parkování

 • Parkoviště Mimo ubytování

Internet

 • Internet

Další ubytování v oblasti Česká republika

Apartsee Hálkova
Apartsee Hálkova

8,4 / 10 (132 hodnocení)

Apartsee Hálkova se nachází v Plzni, nedaleko muzea Škoda Plzeň, Velké synagogy a Západočeského muzea. Nabízí výhled na město, terasu a bezplatné Wi-Fi.

Penzion U Hujňáků
Penzion U Hujňáků

9,2 / 10 (45 hodnocení)

Penzion U Hujňáků se nachází v obci Rohatec a nabízí zahradu, terasu, klimatizované pokoje s vlastní koupelnou, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Kozlova Vila
Kozlova Vila

9,3 / 10 (58 hodnocení)

Kozlova Vila se nachází 48 km od náměstí Přemysla Otakara II. a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmán u Malého jezu
Apartmán u Malého jezu

9 / 10 (9 hodnocení)

Apartmán u Malého jezu se nachází v Českých Budějovicích, pouhých 1,8 km od náměstí Přemysla Otakara II., a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Tento apartmán se nachází 2,8 km od hlavního vlakového nádraží České Budějovice a 3,6 km od Černé věže.

U Slunce
U Slunce

9,6 / 10 (93 hodnocení)

U Slunce se nachází v Čížově v Jihomoravském kraji, 50 km od baziliky sv. Prokopa. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětské hřiště, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

GrandLux Villa & Spa
GrandLux Villa & Spa

8,9 / 10 (203 hodnocení)

GrandLux Villa & Spa se nachází v Teplicích a nabízí zahradu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Brno center whirlpool apartment
Brno center whirlpool apartment

7,1 / 10 (34 hodnocení)

Apartmán Brno center Jacuzzi se nachází v Brně, pouhých 1,2 km od hradu Špilberk, a nabízí bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Apartmán je vzdálený 3,6 km od brněnského výstaviště a 20 km od Masarykova okruhu.

Pension Troll
Pension Troll

9,1 / 10 (210 hodnocení)

Tento malý a moderní penzion se nachází v lyžařském středisku Rokytnice nad Jizerou v Libereckém kraji. K zázemí patří sauna a restaurace. Wi-Fi je k dispozici zdarma.

Apartmány Brychovi
Apartmány Brychovi

9,1 / 10 (113 hodnocení)

Apartmány Brychovi se nacházejí v Červeném Potoku v Pardubickém kraji, 29 km od Muzea papíru Velké Losiny, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, dětské hřiště, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Penzion Na Dlouhé
Penzion Na Dlouhé

9 / 10 (298 hodnocení)

Penzion Na Dlouhé se nachází v Uherském Hradišti ve Zlínském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Na snídani si můžete zajít do nedaleké kavárny.

Wellness Hotel Edelweiss
Wellness Hotel Edelweiss

8,5 / 10 (49 hodnocení)

Wellness Hotel Edelweiss se nachází v Liberci, 6,6 km od Ještědu. Nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, sezónní venkovní bazén a bar. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce, pokojová služba a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Hotel má zahradu a dětské hřiště.

Penzion Lipina
Penzion Lipina

8,7 / 10 (24 hodnocení)

Rodinný Penzion Lipina se nachází v Mladoňovicích na východočeském venkově a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a kuchyní. Wi-Fi je dostupné zdarma.

Dream appartment for a nice holiday with a bedroom and living room!
Dream appartment for a nice holiday with a bedroom and living room!

8,3 / 10 (30 hodnocení)

Apartmán Dream se může pochlubit zahradou a kasinem a nabízí ložnici a obývací pokoj. Ubytování v Mariánských Lázních nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 1,1 km od kolonády u Zpívající fontány. Nabízí bar a neplacené soukromé parkoviště.

"PENZION NA BUKOVÉ HOŘE" - apartmánový dům

9,6 / 10 (21 hodnocení)

„PENZION NA BUKOVÉ HOŘE“ - apartmánový dům se nachází v Červené Vodě, 39 km od obce Lądek-Zdrój. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma.

Chata u Cecila
Chata u Cecila

9,2 / 10 (103 hodnocení)

Chata u Cecila se nachází v Loučné nad Desnou v Olomouckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmány U sv. Floriána
Apartmány U sv. Floriána

8,4 / 10 (52 hodnocení)

Apartmány U sv. se mohou pochlubit společným salonkem, zahradou a výhledem do zahrady. Floriána se nachází ve Slavonicích, 25 km od historického centra Telče. Penzion se nachází 25 km od zámku Telč a autobusového nádraží v Telči a nabízí lyžárnu. K dispozici je sdílená kuchyň a bezplatné Wi-Fi.

Emporio Prague Apartments
Emporio Prague Apartments

8,1 / 10 (1072 hodnocení)

Tato neoklasicistní vila se nachází v Praze, 700 metrů od Staroměstského náměstí a 5 minut chůze od Prašné brány. Nabízí plně vybavené apartmány s Wi-Fi zdarma.

Lovely apartment with garden near airport
Lovely apartment with garden near airport

Lovely apartment with garden near airport se nachází v Horoměřicích a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Penzion YORK
Penzion YORK

8 / 10 (318 hodnocení)

Penzion YORK se nachází v Liberci, 16 km od Ještědu, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování je vzdálené 44 km od vodopádu Kamienczyka a 45 km od autobusového nádraží Szklarska Poreba.

Apartment Harrachov 387
Apartment Harrachov 387

Apartment Harrachov 387 se nachází 12 km od vodopádů Szklarki a Kamienczyka a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice.

Ruta 80 Hostel
Ruta 80 Hostel

7,7 / 10 (255 hodnocení)

Hostel Ruta 80 se nachází v Brně, 10 minut chůze od historického centra a necelých 100 metrů od tramvajových zastávek Jugoslávská a Trávníčkova. Ruta 80 Hostel nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, plně vybavenou sdílenou kuchyň a společenskou místnost.

Liebenstein Restaurant Pension
Liebenstein Restaurant Pension

8,5 / 10 (81 hodnocení)

Liebenstein Restaurant Pension leží v Libé a nabízí bezplatné Wi-Fi a restauraci, kde si můžete dát snídani. K dispozici jsou pokoje s TV, posezením, jídelním stolem, bezpečnostní schránkou a ložním prádlem.

Relax pension Schonwald
Relax pension Schonwald

8,9 / 10 (126 hodnocení)

Relax pension Schonwald se nachází v Budišově nad Budišovkou, 39 km od Olomouckého hradu, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a pokojová služba.

Černý důl 18
Černý důl 18

9,4 / 10 (14 hodnocení)

Černý důl 18 se nachází v Černém Dole a nabízí přímý přístup na sjezdovku a terasu. Do Špindlerova Mlýna je to 27 km a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Penzion Dubina
Penzion Dubina

8,8 / 10 (601 hodnocení)

Penzion Dubina se nachází v Litoměřicích. Nabízí bezplatné Wi-Fi.

Zamecky Hotel Lednice
Zamecky Hotel Lednice

8,3 / 10 (711 hodnocení)

Zámecký Hotel Lednice se nachází v obci Lednice, v areálu místního zámeckého parku, který je zapsaný na seznamu chráněných památek UNESCO, a nabízí vinný sklep, restauraci s terasou a nabídkou pokrmů české kuchyně, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné parkoviště.

Pension Odrava
Pension Odrava

8,3 / 10 (102 hodnocení)

Pension Odrava se nachází v Chebu, 28 km od Kolonády u Zpívající fontány a Zpívající fontány. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 37 km od Mlýnské kolonády, Tržní kolonády a Vřídla. Nabízí výhled do zahrady a terasu.

COZY QUIET STUDIO AT CHARLES BRIDGE
COZY QUIET STUDIO AT CHARLES BRIDGE

10 / 10 (1 hodnocení)

COZY QUIET STUDIO AT CHARLES BRIDGE se nachází v Praze 1, 100 metrů od Karlova mostu, 1,3 km od Pražského hradu a 1,4 km od katedrály sv. Víta. Ubytování je vzdálené 2,6 km od Obecního domu a 4,4 km od historické budovy Národního muzea.

Apartmán Bohéma
Apartmán Bohéma

8,8 / 10 (30 hodnocení)

Apartmán Bohéma se nachází v Kouřimi, 26 km od kostela sv.Barbara, 32 km od kostnice Sedlec a kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele. Tento apartmán se nachází 47 km od historické budovy Národního muzea a 49 km od Vyšehradu.

Long Story Short Hostel & Café
Long Story Short Hostel & Café

9,4 / 10 (1131 hodnocení)

Long Story Short Hostel & Café se nachází v Olomouci, nabízí bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a kavárnu. Můžete si posedět na letní zahrádce nebo v místní kavárně a také si užít živou hudbu.

Studio near Congress Centre II.
Studio near Congress Centre II.

7,2 / 10 (6 hodnocení)

Studio near Congress Centre II. se nachází 10 minut chůze od řeky Vltavy, 1,3 km od Vyšehradu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi.

Apartmány Pod Světem
Apartmány Pod Světem

7,8 / 10 (10 hodnocení)

Apartmány Pod Světem se nachází v Třeboni, 27 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 45 km od zámku Český Krumlov. Nabízí bar a zahradu.

Chata Babeta
Chata Babeta

9,4 / 10 (34 hodnocení)

Chata Babeta se nachází v Poniklé a nabízí ubytování s terasou a bezplatné Wi-Fi. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří lyžování, cyklistika a pěší turistika.

Hotel Hradec
Hotel Hradec

8,1 / 10 (37 hodnocení)

Hotel Hradec se nachází přímo na hlavním náměstí v Mlázovicích a nabízí pokoje s koupelnou, zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné parkoviště a zahradu s hřištěm.

Apartments Klentnice U Mikulova
Apartments Klentnice U Mikulova

8,8 / 10 (117 hodnocení)

Apartmány Klentnice U Mikulova se nacházejí v Klentnici v Jihomoravském kraji, 18 km od zámku Lednice, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, sezonní venkovní bazén i bezplatné soukromé parkoviště.

Petrovický mlýn
Petrovický mlýn

8,5 / 10 (87 hodnocení)

Petrovický mlýn se nachází v poklidné oblasti v údolí u lesa a potoka, 8 km od řeky Sázavy. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, zahradu s grilem a dětským hřištěm a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán pod kostelem
Apartmán pod kostelem

9,4 / 10 (69 hodnocení)

Apartmán pod kostelem s terasou a výhledem na město se nachází ve Strážově, 37 km od muzea Drachenhöhle a 700 metrů od Zahorčic. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi.

Aparthotel Klínovec Views
Aparthotel Klínovec Views

8,7 / 10 (394 hodnocení)

Aparthotel Klínovec Views se nachází v Loučné pod Klínovcem v Ústeckém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Hotel Galaxie
Hotel Galaxie

7,8 / 10 (295 hodnocení)

Hotel Galaxie se nachází ve Zlíně a nabízí ubytování s terasou, barem, přepážkou s turistickými informacemi, restaurací, dětským hřištěm a bezplatným Wi-Fi.

Penzion Lihovar ***
Penzion Lihovar ***

8,4 / 10 (148 hodnocení)

Ubytování se nachází v Rouchovanech, 26 km od baziliky sv. Procopia.Penzion Lihovar *** nabízí ubytování s restaurací, bezplatným soukromým parkovištěm, barem a společným salonkem. K dispozici je také dětský klub, přepážka s turistickými informacemi a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion má zahradu a dětské hřiště.

Hotel Páv
Hotel Páv

8,5 / 10 (1912 hodnocení)

Tento historický hotel z roku 1806 stojí nedaleko stanice metra Národní třída a 10 minut chůze od Karlova mostu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi.

Apartmán Mrakodrap
Apartmán Mrakodrap

9,2 / 10 (36 hodnocení)

Stylově zařízený apartmán Mrakodrap se nachází v centru Plzně, kousek pěšky od hlavních turistických atrakcí, jako je Západočeské muzeum, katedrála sv. Bartoloměje a pivovar Pilsner Urquell.

Apartmány TAS
Apartmány TAS

9,1 / 10 (96 hodnocení)

Apartmány TAS se nacházejí v Jablonci nad Jizerou, 24 km od vodopádu Szklarki, a nabízejí výhled do zahrady, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. K dispozici je také sauna.

EA Embassy Prague Hotel
EA Embassy Prague Hotel

8,4 / 10 (2384 hodnocení)

Stylový Embassy Prague Hotel se nachází v pečlivě zrekonstruované novorenesanční budově z roku 1880 a nabízí tiché, elegantně zařízené a pohodlné pokoje.

Apartmány Zlatý Hamr
Apartmány Zlatý Hamr

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Apartmány Zlatý Hamr se nachází ve Svobodě nad Úpou, 24 km od autobusové zastávky Strážné, 36 km od Babiččina údolí a 38 km od Západního města. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Chalupa Severka
Chalupa Severka

8 / 10 (1 hodnocení)

Chalupa Severka se nachází v Rokytnici v Orlických horách a nabízí bar a gril. 41 km od Kladska. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Chalupa U Zezulků
Chalupa U Zezulků

9,6 / 10 (9 hodnocení)

Chalupa U Zezulků se nachází v Králíkách, pouhých 33 km od muzea papíru Velké Losiny, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a stolnímu tenisu.

Apartmány Nezdice na Šumavě
Apartmány Nezdice na Šumavě

9,5 / 10 (23 hodnocení)

Apartmány Nezdice se nacházejí v obci Nezdice v Plzeňském kraji, 1,7 km od Ostružna. Na Šumavě nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.