Hotel

Hotel Křemešník

8 / 10 (115 hodnocení)

Křemešník 4, Nový Rychnov, 393 01, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (hotel) Hotel Křemešník se nachází ve městě Nový Rychnov (Česká republika - Vysočina) a pro své hosty nabízí bar. Hotel Hotel Křemešník se nachází v regionu Vysočina.

Hotel Křemešník - Fotografie

Hotel Křemešník - Adresa

Booking.com

Hotel Křemešník - Popis

Hotel Křemešník se nachází v Novém Rychnově. Nabízí terasu, restauraci, bar, prodej skipasů a bezplatné Wi-Fi.

Všechny pokoje mají psací stůl, šatní skříň a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou.

Hotel Křemešník podává kontinentální snídani.

Na místě najdete dětské hřiště a v okolí se můžete věnovat lyžování a pěší turistice.

Hotel Křemešník je vzdálen 19 km od Jihlavy, 48 km od Tábora a 140 km od pražského letiště Václava Havla.

Hotel Křemešník - Vybavení ubytování

Jídlo a pití

 • Bar
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Dětská jídla
 • Restaurace

Obecné

 • Topení
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Lyžování

 • Lyžárna
 • Lyžařská škola Dodatečný poplatek
 • Prodej skipasů

Aktivity

 • Pěší turistika
 • Lyžování Mimo ubytování
 • Dětské hřiště

Služby

 • Misky pro domácí mazlíčky
 • Společenské prostory Dodatečný poplatek
 • Denní úklid

Exteriér

 • Terasa
 • Sluneční terasa

Personál hovoří těmito jazyky:

 • česky
 • anglicky

Parkování

 • Parkování pro handicapované

Služby pro rodiny a zábava

 • Venkovní dětské hřiště

Zabezpečení

 • Trezor

Zvířata

 • Zvířata

Internet

 • Internet

Další ubytování v oblasti Vysočina

Apartmán v centru
Apartmán v centru

8,6 / 10 (45 hodnocení)

Ubytování se nachází v Havlíčkově Brodě, 50 km od kostela sv.Barbara a 33 km od poutního kostela sv.Jan Nepomucký na Zelené hoře ve Žďáru Apartmán v centru nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. V okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice.

Penzion Mlyn Trestice
Penzion Mlyn Trestice

9,3 / 10 (6 hodnocení)

Penzion Mlyn Trestice se nachází v Třešticích, 10 km od historického centra Telče, a nabízí ubytování s možností bezplatného půjčení jízdních kol, neplacené soukromé parkoviště, bar a sdílený lounge. Ubytování se nachází 10 km od zámku Telč a 43 km od baziliky sv. Prokopa. Nabízí zahradu a gril. Penzion má rodinné pokoje.

Chatky Sázava
Chatky Sázava

8,5 / 10 (174 hodnocení)

Ubytování se nachází v Sázavě na Vysočině, s Českou Mez a Šlakhamry. Chatky Sázava se nachází nedaleko a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Apartmán Plovárna
Apartmán Plovárna

9,2 / 10 (22 hodnocení)

Apartmán Plovárna s výhledem na řeku nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 39 km od zámku Telč. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Ubytování u Kolářů
Ubytování u Kolářů

8 / 10 (2 hodnocení)

Ubytování u Kolářů se nachází v Kdousově, pouhých 33 km od historického centra Telče, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Nabízí výhled do zahrady a stojí 33 km od zámku Telč a 40 km od baziliky sv. Prokopa.

Hotel Medlov Depandance
Hotel Medlov Depandance

6,1 / 10 (114 hodnocení)

Hotel Medlov Depandance se nachází ve Fryšavě a nabízí výhled do zahrady, restauraci, sdílený lounge, bar, zahradu, dětské hřiště a sluneční terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Ubytovna
Ubytovna

9 / 10 (1 hodnocení)

Ubytovna se nachází ve Šlapanově na Vysočině a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Dvůr v Borovné
Dvůr v Borovné

8,8 / 10 (106 hodnocení)

Dvůr v Borovné se nachází na rodinné farmě, 5 minut jízdy od Telče, a nabízí apartmány s výhledem na les a rybník. Na sjezdovku v Mrákotíně je to od farmy 5 minut jízdy autem. Wi-Fi je dostupné zdarma.

Penzion Waldsteinovo Zátiší
Penzion Waldsteinovo Zátiší

9,3 / 10 (119 hodnocení)

Penzion Waldsteinovo Zátiší se nachází ve Svatoslavě, 18 km od baziliky sv. Prokopa, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a sdílený lounge. 42 km od historického centra Telče a zámku Telč. Nabízí zahradu a gril. K dispozici je sdílená kuchyň a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Hotel Monaco
Hotel Monaco

6,5 / 10 (162 hodnocení)

Náš hotel se nachází v pěkném malém městečku Namest nad oslavou, 25 minut jízdy od Brna, 15 minut od Třeboně a se snadným přístupem na dálnici D1.

Apartmán Emilie - blízko Vysočina Arény
Apartmán Emilie - blízko Vysočina Arény

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Ubytování se nachází v Novém Městě na Moravě, 46 km od zámku Litomyšl, 50 km od baziliky sv. Prokopa a 13 km od poutního kostela sv. Pavla.Jan Nepomucký na Zelené hoře ve Žďáru Apartmán Emilie - blízko Vysočina Arény nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Nové Město je vzdálené necelý 1 km. Na Moravě a 2,1 km od Petrovic.

Apartment Zámek Žďár
Apartment Zámek Žďár

8,8 / 10 (51 hodnocení)

Apartmán Zámek Žďár se nachází ve Žďáru nad Sázavou, 500 metrů od poutního kostela sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře a nabízí ubytování ve věži barokního zámku.

Penzion Oloffson
Penzion Oloffson

9,2 / 10 (75 hodnocení)

Penzion Oloffson se nachází v Počátkách, 24 km od historického centra Telče, a nabízí sdílený lounge, bezplatné soukromé parkoviště, zahradu a gril. Nabízí pokojovou službu, turistické informace a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion má rodinné pokoje.

Hotel Opera
Hotel Opera

8,1 / 10 (296 hodnocení)

Hotel Opera se nachází v Jaroměřicích nad Rokytnou, 15 km od baziliky sv. Prokopa. Nabízí restauraci, bar a neplacené soukromé parkoviště. Tento 3hvězdičkový hotel nabízí bezplatné Wi-Fi a turistické informace. Hotel má rodinné pokoje.

Penzion Pod Jáchymem
Penzion Pod Jáchymem

9,5 / 10 (77 hodnocení)

Penzion Pod Jáchymem se nachází v Dobré Vodě v Geoparku Vysočina, 5 km od historického centra Telče a telčského zámku. Nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu a vlastní bezplatné parkoviště.

Apartmány Toufar
Apartmány Toufar

9 / 10 (111 hodnocení)

Apartmány Toufar s výhledem do zahrady se nachází v Telči, 2 km od historického centra a 2,1 km od zámku Telč.

Apartmán POD HRADEM - Vranovská přehrada, Bítov-Horka
Apartmán POD HRADEM - Vranovská přehrada, Bítov-Horka

9,4 / 10 (31 hodnocení)

Apartmán POD HRADEM - Vranovská přehrada, Bítov-Horka se nachází v Bítově, 44 km od zámku Telč, 48 km od baziliky sv. Prokopa a 13 km od zámku Vranov nad Dyjí. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 44 km od historického centra Telče a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Hotel Celerin
Hotel Celerin

8,2 / 10 (405 hodnocení)

Hotel Celerin se nachází na hlavním náměstí v centru Telče, který je zapsaný na seznamu UNESCO. Nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a pokoje s TV a minibarem.

Apartmán U jelena
Apartmán U jelena

8,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartmán U jelena se nachází ve Zvole a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 43 km od Litomyšle.

Penzion Ve Vile
Penzion Ve Vile

9,2 / 10 (6 hodnocení)

Tento penzion se nachází v Tři Studni, 7 km od Nového Města. Na Moravě a 6 km od lyžařského areálu Harusův Kopec. Nabízí bezplatné Wi-Fi, parkování, zahradu s posezením, gril a dětské hřiště.

Penzion Padrtův mlýn
Penzion Padrtův mlýn

8,4 / 10 (61 hodnocení)

Penzion Padrtův mlýn v Třebíči nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán na statku
Apartmán na statku

9 / 10 (36 hodnocení)

Apartmán na statku se nachází v Náměšti nad Oslavou, pouhých 24 km od baziliky sv. Procopia, a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice.

Resort Luna Vysočina
Resort Luna Vysočina

8 / 10 (204 hodnocení)

Ubytování se nachází v Ledči nad Sázavou, 44 km od kostela sv.Barbara, Resort Luna Vysočina nabízí ubytování s restaurací, bezplatným soukromým parkovištěm, barem a zahradou. 44 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele a 45 km od kostnice v Sedlci. Nabízí gril a terasu. Nabízí krytý bazén, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a rodinné pokoje.

Soukromé pokoje
Soukromé pokoje

9,3 / 10 (34 hodnocení)

Soukromé pokoje s výhledem na bazén nabízí ubytování se zahradou a balkonem, asi 33 km od poutního kostela sv.Jan Nepomucký na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou. K dispozici je bankomat a bezplatné Wi-Fi.

Resort Mlýn Černovice
Resort Mlýn Černovice

8,8 / 10 (189 hodnocení)

Resort Mlýn Černovice se nachází v Černovicích, 31 km od zámku Jindřichův Hradec, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a sdílený lounge. Nabízí pokojovou službu, turistické informace a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Hosté si zde mohou půjčit jízdní kola a využívat zahradu a terasu.

Dům U Lipky
Dům U Lipky

8,7 / 10 (6 hodnocení)

Dům U Lipky se nachází ve Světlé nad Sázavou, 40 km od kostela sv. Mikuláše, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.Barbara.

Zámek Světlá nad Sázavou
Zámek Světlá nad Sázavou

9,7 / 10 (45 hodnocení)

Ubytování se nachází ve Světlé nad Sázavou, 44 km od kostela sv.Zámek Světlá nad Sázavou se nachází 44 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a svatého Jana Křtitele a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování je vzdálené 44 km od kostnice v Sedlci, 45 km od historického centra města a 44 km od autobusového nádraží Kutná Hora. Hotel má rodinné pokoje.

Hotel Farma
Hotel Farma

8,7 / 10 (157 hodnocení)

Hotel Farma se nachází ve vesnici Služátky na Českomoravské vrchovině, asi 3 km od Pelhřimova. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, restauraci podávající jídla české kuchyně a velkou zahradu s rybníky.

Ala hotel
Ala hotel

9,1 / 10 (257 hodnocení)

Ubytování se nachází v Bystřici nad Pernštejnem, 47 km od zámku Litomyšl a 31 km od poutního kostela sv.Ala hotel se nachází ve Žďáru nad Sázavou a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Tento 4hvězdičkový hotel nabízí lyžárnu a turistické informace. Hotel nabízí rodinné pokoje.

Krásná chata v Želivě
Krásná chata v Želivě

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Krásná chata v Želivě se nachází v Želivě na Vysočině a nabízí zahradu. 43 km od Tábora. Nabízí klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmány Domek u lesa
Apartmány Domek u lesa

9,2 / 10 (11 hodnocení)

Apartmány Domek u lesa se nachází v Bítově v Jihomoravském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Chata na Cihelně
Chata na Cihelně

9,4 / 10 (28 hodnocení)

Chata na Cihelně se nachází v Novém Městě na Moravě, 47 km od zámku Litomyšl, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Pension U Štěpánků
Pension U Štěpánků

9,2 / 10 (76 hodnocení)

Pension U Štěpánků se nachází v Trpišovicích, 43 km od kostela sv. Petra, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.Barbara.

Apartmány NMNM REZIDENCE NAD MĚSTEM
Apartmány NMNM REZIDENCE NAD MĚSTEM

8,8 / 10 (134 hodnocení)

Apartmány NMNM REZIDENCE NAD MĚSTEM se nacházejí v Novém Městě na Moravě, 46 km od zámku Litomyšl, a nabízejí výhled na město, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Holiday Home U Černých Ovcí
Holiday Home U Černých Ovcí

9,8 / 10 (6 hodnocení)

Holiday Home U Černých Ovcí se nachází v Náměšti nad Oslavou, 34 km od brněnského výstaviště, 36 km od hradu Špilberk a 24 km od Masarykova okruhu. 28 km od baziliky sv. Prokopa. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Grandhotel Garni
Grandhotel Garni

8 / 10 (386 hodnocení)

Tento hotel se nachází v klidné části centra Jihlavy, poblíž Masarykova náměstí. Secesní budova hotelu patří k z nejvýznamnějších architektonickým skvostům tohoto města. Na místě je zdarma k dispozici Wi-Fi.

Penzion Velke Darko
Penzion Velke Darko

8,1 / 10 (54 hodnocení)

Tento penzion ve Škrdlovicích se nachází 1 kilometr od Karlova a rybníka Velké Dářko se zařízeními pro vodní sporty. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou se sprchou a toaletními potřebami, s TV a bezplatným Wi-Fi.

Hotel Rytířsko
Hotel Rytířsko

7,4 / 10 (66 hodnocení)

Hotel Rytířsko stojí pouhých 600 metrů od dálnice D1/E65 spojující Prahu s Brnem. Nabízí bezplatné soukromé parkoviště, Wi-Fi zdarma a restauraci s krbem. Autobusovou zastávku Jamné-Rytířsko najdete přímo před hotelem a do nejbližšího lyžařského areálu je to 6 km.

Pension Kachlicka
Pension Kachlicka

8,6 / 10 (116 hodnocení)

Pension Kachlička se nachází v malé obci Skála, 6 km od Humpolce. K dispozici je krytý venkovní bazén, sauna a zahrada s terasou. Exit 90 z dálnice D1 mezi Prahou a Brnem je vzdálen 6 km.

Penzion Konvalinka
Penzion Konvalinka

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Penzion Konvalinka se nachází v Jimramovských Pavlovicích a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště.

Luxusní Apartmán NMNM
Luxusní Apartmán NMNM

9,4 / 10 (17 hodnocení)

Luxusní Apartmán MNMN se nachází v Novém Městě na Moravě, 39 km od Jihlavy, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Dům nabízí vlastní bezplatné parkoviště.

Depandance - vedlejší budova u Zámku Třešť
Depandance - vedlejší budova u Zámku Třešť

10 / 10 (1 hodnocení)

Depandance - vedlejší budova Zámku Třešť se nachází v Třešti, 15 km od historického centra města Telč. Nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a zahradu. Ubytování je vzdálené 16 km od zámku Telč, 34 km od baziliky sv. Prokopa a 15 km od autobusového nádraží Telč. Nabízí výhled do zahrady, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci.

Apartmán Studnice
Apartmán Studnice

9,6 / 10 (25 hodnocení)

Apartmán Studnice se nachází v Novém Městě na Moravě a nabízí zázemí pro vodní sporty, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Tento apartmán sídlí v budově z roku 2021, 43 km od zámku Litomyšl a 16 km od poutního kostela sv.Jan Nepomucký na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou.

Apartmány Holiday
Apartmány Holiday

9 / 10 (271 hodnocení)

Apartmány Holiday se nacházejí v Třebíči, 400 metrů od Židovské čtvrti. Nabízejí pokoje a apartmány s koberci, velkou TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma.

Sauna and Aromatherapy flat in Jihlava center
Sauna and Aromatherapy flat in Jihlava center

8,8 / 10 (56 hodnocení)

Sauna a aromaterapie byt v centru Jihlavy se nachází v Jihlavě, 30 km od historického centra Telče, zámku Telč a 34 km od baziliky sv.Prokopa.Nabízí ubytování s Wi-Fi.Ubytování je vzdálené 34 km od židovské čtvrti Třebíč a 40 km od poutního kostela sv.Jana Nepomuckého na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou.

Penzion Zubr
Penzion Zubr

8,6 / 10 (56 hodnocení)

Penzion Zubr se nachází na Vysočině nedaleko břehu řeky Svratky a nabízí venkovní bazén, jízdu na koni a bezplatné Wi-Fi. Každé ráno se podává snídaně.

Apartmán BlueA
Apartmán BlueA

8,6 / 10 (40 hodnocení)

Apartmán BlueA se nachází asi 31 km od historického centra Telče a nabízí terasu, rychlovarnou konvici a výhled na město. Je vzdálený 31 km od zámku Telč a nabízí bezplatné Wi-Fi a turistické informace.

Sport-V-Hotel
Sport-V-Hotel

8,5 / 10 (199 hodnocení)

Sport-V-Hotel se nachází v Hrotovicích, v kraji plném historických i přírodních památek, a nabízí nádherně zařízené pokoje.