Ubytování v zemi Island

Ve státě Island nabízíme celkem 1561 možností ubytování v 7 různých regionech. Celkově v našem katalogu evidujeme pro stát Island 245 měst či vesnic, ve kterých nabízíme hotely, penziony nebo jiné ubytování.

Regiony s ubytováním ve státě Island

Další ubytování v oblasti Island

Hulduland 1, Hálönd, Akureyri
Hulduland 1, Hálönd, Akureyri

10 / 10 (11 hodnocení)

Hálönd, Akureyri se nachází v Akureyri, pouhých 38 km od vodopádu Godafoss, Hulduland 1, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Nabízí výhled do zahrady a terasu. Prázdninový dům má 3 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na moře. K dispozici je také vířivka. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Hulduland 1, Hálönd, Akureyri stojí 4,9 km od kulturního centra a konferenčního sálu Hof. Na letiště Akureyri je to 7 km.

Modern Downtown 1 BR Apartment
Modern Downtown 1 BR Apartment

10 / 10 (10 hodnocení)

Modern Downtown 1 BR Apartment se nachází v Reykjavíku, necelý 1 km od Solfar Sun Voyager a 14 minut chůze od kostela Hallgrímskirkja, a nabízí balkon. Tento apartmán sídlí v budově z roku 2018, 2,3 km od Perly a 47 km od Modré laguny. Tento apartmán s 1 ložnicí má bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, pračku a kuchyň s myčkou nádobí a sporákem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Mezi zajímavosti v okolí patří nákupní ulice Laugavegur, muzeum umění Kjarvalsstadir a koncertní a konferenční centrum Harpa. Na vnitrostátní letiště Reykjavík jsou to 3 km.

Fjallagil
Fjallagil

10 / 10 (9 hodnocení)

V ubytování Fjallagil máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Fjallagil se nachází ve Varmahlidu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Prázdninový dům má terasu, výhled na hory, 3 ložnice, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem a 1 koupelnu s vířivkou. Ručníky a ložní prádlo jsou k dispozici za příplatek. Hosté mohou využívat vířivku. Po dni stráveném lyžováním, jízdou na kole nebo pěší turistikou mohou hosté relaxovat v zahradě nebo ve společném salonku. Na letiště Akureyri je to 102 km.

Holt Villa
Holt Villa

10 / 10 (7 hodnocení)

V ubytování Holt Villa máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Holt Villa nabízí ubytování se zahradou, výhledem do zahrady a bezplatným Wi-Fi. Nabízí terasu, bazén u kulečníkového stolu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Vila má 4 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou a streamingovými službami, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na hory. Vila má také prostor pro piknik. Na místě si můžete zahrát šipky a v okolí se věnovat pěší turistice. Na vnitrostátní letiště Reykjavík je to 107 km.

Smart Luxurious villa,amazing view&hot tub, Golden Circle , smart lights and electronics for comfort
Smart Luxurious villa,amazing view&hot tub, Golden Circle , smart lights and electronics for comfort

10 / 10 (7 hodnocení)

Smart Luxurious villa se nachází asi 20 km od Geysiru a nabízí výhled na hory, úžasnou vířivku, elegantní světla a elektroniku pro pohodlí hostů, terasu a kávovar. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Vila se nachází v přízemí a má 4 ložnice, TV s plochou obrazovkou a streamovacími službami a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, sporákem, pračkou, mikrovlnnou troubou a toustovačem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. K dispozici je také vířivka. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Smart Luxurious villa, amazing view&hot tub, Golden Circle, smart lights and electronics for comfort leží 30 km od vodopádu Gullfoss a 50 km od národního parku Thingvellir. Na vnitrostátní letiště Reykjavík je to 96 km.

Backyard Blue House
Backyard Blue House

10 / 10 (6 hodnocení)

Backyard Blue House se nachází v Hveragerði a nabízí saunu. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dům má terasu, výhled do zahrady, 1 ložnici, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem a 1 koupelnu s otevřeným sprchovým koutem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Během pobytu v prázdninovém domě mohou hosté využívat wellness centrum se saunou a vířivkou. Backyard Blue House má zahradu a v okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování je vzdálené 45 km od Perly a kostela Hallgrímskirkja. Na vnitrostátní letiště Reykjavík je to 46 km.

Private Luxe 2BR/2BA with Free Parking City Center
Private Luxe 2BR/2BA with Free Parking City Center

10 / 10 (6 hodnocení)

Private Luxe 2BR/2BA with Free Parking City Center se nachází na skvělém místě v centru Reykjavíku, kousek od Solfar Sun Voyager a kostela Hallgrímskirkja. Tento apartmán nabízí bezplatné parkování, výtah a Wi-Fi zdarma. Apartmán má balkon, výhled do klidné ulice, 2 ložnice, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem a 2 koupelny se sprchou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Mezi zajímavosti v okolí patří koncertní a konferenční centrum Harpa, starý přístav Reykjavík a nákupní ulice Laugavegur. Private Luxe 2BR/2BA with Free Parking City Center stojí 2 km od vnitrostátního letiště Reykjavík.

Klöpp Lodge - Snæfellsnes Peninsula
Klöpp Lodge - Snæfellsnes Peninsula

10 / 10 (6 hodnocení)

Klöpp Lodge - Snæfellsnes Peninsula se nachází ve městě Stykkishólmur. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Tento prázdninový dům má 4 ložnice a kuchyň s myčkou nádobí a sporákem. TV s plochou obrazovkou, posezení a 2 koupelny s otevřeným sprchovým koutem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na vnitrostátní letiště Reykjavík je to 127 km.

Bright 2-BR Retreat in Kópavogur
Bright 2-BR Retreat in Kópavogur

10 / 10 (6 hodnocení)

Bright 2-BR Retreat in Kópavogur se nachází ve čtvrti Kópavogur v Reykjavíku, 5,2 km od kostela Hallgrímskirkja, 6,3 km od Solfar Sun Voyager a 45 km od Modré laguny. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je nekuřácké a je vzdálené 3,8 km od Perly. Prostorný apartmán má 2 oddělené ložnice, 1 koupelnu, plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem a myčkou nádobí a obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Apartmán je vzdálený 49 km od národního parku Thingvellir a 4,7 km od muzea umění Kjarvalsstadir. Bright 2-BR Retreat in Kópavogur stojí 5 km od vnitrostátního letiště Reykjavík.

Stylish cottage with hot tub
Stylish cottage with hot tub

10 / 10 (5 hodnocení)

V ubytování Stylish cottage with hot tub máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Stylová chata s vířivkou a výhledem na hory nabízí ubytování se zahradou asi 36 km od Bjarnafoss. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Tento apartmán má 3 ložnice a kuchyň s myčkou nádobí a sporákem. TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu s vířivkou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Hosté mohou využívat vířivku. Na vnitrostátní letiště Reykjavík je to 115 km.

Thingvallastræti
Thingvallastræti

10 / 10 (5 hodnocení)

V ubytování Thingvallastræti máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Thingvallastræti se nachází v Akureyri, 35 km od vodopádu Godafoss, a nabízí vířivku. Nabízí gril, výhled do klidné ulice a bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dům má terasu, výhled do zahrady, 3 ložnice, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem a 1 koupelnu s vířivkou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Prázdninový dům stojí 1,3 km od kulturního a konferenčního centra Hof. Letiště Akureyri je vzdáleno 3 km.

Luxury house, Golden Circle getaway - Private hot tub and sauna
Luxury house, Golden Circle getaway - Private hot tub and sauna

10 / 10 (5 hodnocení)

Luxusní dům v Golden Circle - Soukromá vířivka a sauna nabízí vířivku a bezplatné parkování. Nachází se 22 km od Geysiru a 33 km od vodopádu Gullfoss. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálený 47 km od národního parku Thingvellir a 42 km od města Ljosifoss. Tato nekuřácká vila nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a saunu. Vila má 4 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou a streamingovými službami, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na hory. Hosté si mohou vychutnat atmosféru okolí z venkovní jídelní části nebo se v chladnějších dnech zahřát u krbu. Pro větší soukromí je k dispozici soukromý vchod. K dispozici je také gril. Na vnitrostátní letiště Reykjavík je to 95 km.

Hrafntinna Villa
Hrafntinna Villa

10 / 10 (5 hodnocení)

Hrafntinna Villa se nachází v Selfossu, pouhých 49 km od národního parku Thingvellir. Nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Nabízí výhled do zahrady a terasu. Tato vila má 6 ložnic a kuchyň s myčkou nádobí a sporákem. TV s plochou obrazovkou, posezení a 3 koupelny s vířivkou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. K dispozici je také sauna. Hrafntinna Villa má gril a zahradu, kterou mohou hosté využívat za pěkného počasí. Ubytování je vzdálené 27 km od města Ljosifoss. Vnitrostátní letiště Reykjavík je vzdálené 63 km.

Big house with a view
Big house with a view

10 / 10 (5 hodnocení)

V ubytování Big house with a view máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Big house with a view se nachází v Akureyri, 6,3 km od kulturního a konferenčního centra Hof. Nabízí zahradu a terasu. Nachází se 32 km od vodopádu Godafoss a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Prázdninový dům má balkon s výhledem do zahrady, 5 ložnic a plně vybavenou kuchyň. Nechybí ani TV s plochou obrazovkou. Na letiště Akureyri je to 7 km.

Lali Full Apartment
Lali Full Apartment

10 / 10 (4 hodnocení)

Lali Full Apartment se nachází ve východní části Reykjavíku, v blízkosti Perly. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a pračku. Nachází se 2,1 km od geotermální pláže Nauthólsvík a má sdílenou kuchyň. Apartmán má balkon, výhled do zahrady, 1 ložnici, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem a 1 koupelnu s otevřeným sprchovým koutem. Na místě je prostor pro piknik. Hosté mohou relaxovat ve společném salonku. Lali Full Apartment stojí nedaleko kostela Hallgrímskirkja, muzea umění Kjarvalsstadir a nákupní ulice Laugavegur. Na vnitrostátní letiště Reykjavík jsou to 2 km.

Austurey - Lakefront Villa
Austurey - Lakefront Villa

10 / 10 (4 hodnocení)

Austurey - Lakefront Villa se nachází 33 km od národního parku Thingvellir v Laugarvatnu a nabízí ubytování se saunou a vířivkou. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je nekuřácké a leží 38 km od Geysiru. Prostorná vila má 4 ložnice, 2 koupelny, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou a streamingovými službami, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Ubytování má soukromý vchod a je chráněno celodenní ostrahou. V Laugarvatnu a okolí se můžete věnovat různým aktivitám včetně rybaření, kanoistiky a pěší turistiky. Austurey - Lakefront Villa má také venkovní herní vybavení a zahradu. Ubytování je vzdálené 48 km od vodopádu Gullfoss a 37 km od města Ljosifoss. Na vnitrostátní letiště Reykjavík je to 85 km.

Beautiful lakehouse by the golden circle - fishing
Beautiful lakehouse by the golden circle - fishing

10 / 10 (4 hodnocení)

Beautiful lakehouse by the golden circle - fishing se nachází asi 21 km od národního parku Thingvellir a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na řeku. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dům má 5 ložnic, 4 koupelny, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na hory. K dispozici je také vířivka. Po dni stráveném pěší turistikou nebo rybařením mohou hosté relaxovat v zahradě nebo ve společném salonku. Na vnitrostátní letiště Reykjavík je to 59 km.

Kamburinn Cottage
Kamburinn Cottage

10 / 10 (4 hodnocení)

Kamburinn Cottage se nachází asi 46 km od Perly a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na hory. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dům má DVD přehrávač, kuchyň s myčkou nádobí, sporákem a mikrovlnnou troubou, obývací pokoj s posezením a jídelním koutem, 3 ložnice a 1 koupelnu s vířivkou a sprchou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Wellness centrum zahrnuje saunu a vířivku. Kamburinn Cottage má venkovní herní vybavení a zahradu. Ubytování je vzdálené 46 km od kostela Hallgrímskirkja a 47 km od sochy Solfar Sun Voyager. Na vnitrostátní letiště Reykjavík je to 47 km.

An apartment in which a room is rented out Jörfabakki 109 Reykjavík
An apartment in which a room is rented out Jörfabakki 109 Reykjavík

10 / 10 (3 hodnocení)

Apartmán, ve kterém se pronajímá pokoj Jörfabakki 109 Reykjavík, se nachází v Reykjavíku, 6,5 km od Perly a 8,3 km od kostela Hallgrímskirkja. Nabízí výhled do vnitřního dvora. K dispozici je balkon a dětské hřiště. Kuchyň je vybavena sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí, kávovarem a rychlovarnou konvicí. Ubytování je vzdálené 8,8 km od sochy Solfar Sun Voyager a 45 km od Modré laguny. Na vnitrostátní letiště Reykjavík je to 8 km.

MainStreet apartment with free parking on premises
MainStreet apartment with free parking on premises

10 / 10 (3 hodnocení)

MainStreet apartment with free parking on premises se nachází v Reykjavíku, pouhých 500 metrů od Solfar Sun Voyager, a nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má balkon a výhled na hory. Apartmán má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, sporákem, pračkou, mikrovlnnou troubou a toustovačem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. K dispozici je také terasa. Mezi oblíbené zajímavosti v okolí apartmánu MainStreet patří kostel Hallgrímskirkja, koncertní síň a konferenční centrum Harpa a muzeum umění Kjarvalsstadir. Na vnitrostátní letiště Reykjavík jsou to 2 km.

Ocean View Suite near Sky Lagoon
Ocean View Suite near Sky Lagoon

10 / 10 (3 hodnocení)

Ocean View Suite near Sky Lagoon se nachází ve čtvrti Kópavogur v Reykjavíku, 4,4 km od Perly, 5,8 km od kostela Hallgrímskirkja a 6,9 km od sochy Solfar Sun Voyager. Nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a streamovacími službami a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, sporákem, pračkou, mikrovlnnou troubou a toustovačem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Apartmán je vzdálený 45 km od Modré laguny a 5,3 km od muzea umění Kjarvalsstadir. Na vnitrostátní letiště Reykjavík je to 6 km.

The Angels House
The Angels House

10 / 10 (3 hodnocení)

The Angels House nabízí ubytování v Selfossu, 27 km od národního parku Thingvellir. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Tento prázdninový dům má 3 ložnice a kuchyň s myčkou nádobí a sporákem. TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu se sprchou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na vnitrostátní letiště Reykjavík je to 70 km.

Ásólfsstaðir - Miðhóll
Ásólfsstaðir - Miðhóll

10 / 10 (2 hodnocení)

Ásólfsstaðir - Miðhóll se nachází ve městě Selfoss a nabízí vířivku. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má terasu s výhledem na hory, 2 ložnice a plně vybavenou kuchyň. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Apartmán je vzdálený 27 km od Haifossu a 42 km od Hrauneyjafossu. Na vnitrostátní letiště Reykjavík je to 116 km.

Cozy 3BR House in Hafnarfjörður
Cozy 3BR House in Hafnarfjörður

10 / 10 (2 hodnocení)

Cozy 3BR House in Hafnarfjörður se nachází v Hafnarfjörduru, 12 km od Solfar Sun Voyager, 37 km od Modré laguny a 10 km od muzea umění Kjarvalsstadir. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 9 km od Perly a 10 km od kostela Hallgrímskirkja. Prázdninový dům má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a sporákem, pračku a 2 koupelny s vanou. Prázdninový dům stojí 11 km od nákupní ulice Laugavegur a 12 km od koncertní síně a konferenčního centra Harpa. Na vnitrostátní letiště Reykjavík je to 11 km.

Central by the Church *Family Villa
Central by the Church *Family Villa

10 / 10 (2 hodnocení)

Central by the Church *Family Villa nabízí ubytování v Akureyri, 35 km od vodopádu Godafoss a 600 metrů od kulturního a konferenčního centra Hof. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 4 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Na letiště Akureyri jsou to 3 km.

Spacious Cabin on the Golden Circle,only 10 min drive to Geysir & Gullfoss
Spacious Cabin on the Golden Circle,only 10 min drive to Geysir & Gullfoss

10 / 10 (2 hodnocení)

Spacious Cabin on the Golden Circle, only 10 min drive to Geysir & Gullfoss se nachází v Úthlidu a nabízí vířivku. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dům má 4 ložnice, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, sporákem, pračkou, mikrovlnnou troubou a lednicí. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Prázdninový dům je vzdálený 11 km od Geysiru a 21 km od vodopádu Gullfoss. Spacious Cabin on the Golden Circle leží 10 minut jízdy od Geysir & Gullfoss a 109 km od vnitrostátního letiště Reykjavík.

Entire house in a quite area
Entire house in a quite area

10 / 10 (2 hodnocení)

Entire house in a quite area se nachází v Reykjavíku a nabízí vířivku. Nachází se 2 km od geotermální pláže Nauthólsvík a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Prázdninový dům má terasu s výhledem do zahrady, 3 ložnice a plně vybavenou kuchyň. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Hosté mohou využívat vířivku. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Entire house in a quite area stojí 2,8 km od Perly a 4,2 km od kostela Hallgrímskirkja. Na vnitrostátní letiště Reykjavík jsou to 4 km.

2 Bed 2 Bath in DT Reykjavík.
2 Bed 2 Bath in DT Reykjavík.

10 / 10 (2 hodnocení)

2 Bed 2 Bath in DT Reykjavík se nachází ve východní části Reykjavíku, v blízkosti Solfar Sun Voyager. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a pračka. K dispozici je soukromé parkoviště. Kostel Hallgrímskirkja je vzdálený 1,2 km. Apartmán má 2 ložnice, obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň. Mezi zajímavosti v okolí ubytování 2 Bed 2 Bath in DT Reykjavík patří: Zahrnují nákupní ulici Laugavegur, muzeum umění Reykjavíku: Koncertní a konferenční centrum Kjarvalsstadir a Harpa. Na vnitrostátní letiště Reykjavík jsou to 3 km.

Luxury and Modern Cabin on the Golden Circle
Luxury and Modern Cabin on the Golden Circle

10 / 10 (2 hodnocení)

Luxury and Modern Cabin on the Golden Circle se nachází ve městě Miðdalur a nabízí vířivku. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dům má 4 ložnice, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, sporákem, pračkou, mikrovlnnou troubou a lednicí. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Prázdninový dům stojí 31 km od národního parku Thingvellir a 35 km od Geysiru. Luxury and Modern Cabin on the Golden Circle stojí 82 km od vnitrostátního letiště Reykjavík.

The Old School House - Gaulverjaskoli
The Old School House - Gaulverjaskoli

10 / 10 (2 hodnocení)

Tento bývalý školní dům se změnil na penzion. Nachází se 13 km jižně od Selfossu a silničního okruhu. Nabízí společnou kuchyň a bezplatné Wi-Fi. The Old School House - Gaulverjaskoli poskytuje jednoduše zařízené pokoje se sdílenou koupelnou. Všechny pokoje mají výhled na okolní nížiny. Hosté si mohou připravit jídlo v plně vybavené sdílené kuchyni. Rekreační možnosti zahrnují malý salonek a dětské hřiště. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří jízda na koni, jízda na kajaku a cyklistika. K ledovci Eyjafjallajökull je to 94 km. Gaulverjaskóli Hostel je vzdálený 45 minut jízdy od národního parku Thingvellir. Za 10 minut dojedete k veřejnému bazénu.

Modern and Spacious 2 bedroom apartment in Kopavogur
Modern and Spacious 2 bedroom apartment in Kopavogur

10 / 10 (2 hodnocení)

Modern and Spacious 2 bedroom apartment in Kopavogur se nachází v Reykjavíku, 7,1 km od Perly a 8,5 km od kostela Hallgrímskirkja. Nabízí výhled do zahrady. Solfar Sun Voyager je vzdálený 10 km a Modrá laguna 44 km. Tento apartmán se 2 ložnicemi má bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, pračku a kuchyň s myčkou nádobí a sporákem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Apartmán je vzdálený 8 km od muzea umění Kjarvalsstadir a 8,6 km od nákupní ulice Laugavegur. Modern and Spacious 2 bedroom apartment in Kopavogur stojí 8 km od vnitrostátního letiště Reykjavík.

Luxurious 4BR Summerhouse with Hot Tub and Sauna
Luxurious 4BR Summerhouse with Hot Tub and Sauna

10 / 10 (2 hodnocení)

Luxusní 4BR Summerhouse s vířivkou a saunou se nachází asi 40 km od národního parku Thingvellir a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na hory. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Tento prázdninový dům má 4 ložnice a kuchyň s myčkou nádobí a sporákem. TV s plochou obrazovkou, posezení a 3 koupelny s vířivkou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Během pobytu v prázdninovém domě mohou hosté využívat wellness centrum se saunou a vířivkou. Luxurious 4BR Summerhouse with Hot tub and Sauna leží 18 km od Ljosifoss. Na vnitrostátní letiště Reykjavík je to 71 km.

Ray of Sunshine Hafnargata
Ray of Sunshine Hafnargata

10 / 10 (1 hodnocení)

Ray of Sunshine Hafnargata se nachází v Keflavíku a nabízí ubytování s kuchyní a výhledem na moře. Apartmány mají bezplatné Wi-Fi, pračku a TV s plochou obrazovkou. Apartmán stojí 22 km od Modré laguny a 47 km od Perly. Ray of Sunshine Hafnargata stojí 4 km od letiště Reykjavík Keflavík.

Nice whole year Cottage byThingvallavatn
Nice whole year Cottage byThingvallavatn

10 / 10 (1 hodnocení)

Nice whole year Cottage byThingvallavatn se nachází asi 15 km od národního parku Thingvellir a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na hory. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Tento prázdninový dům má 1 ložnici, kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu s otevřeným sprchovým koutem. Ručníky a ložní prádlo jsou k dispozici za příplatek. V prázdninovém domě je prostor pro piknik. Nice whole year Cottage byThingvallavatn stojí 49 km od Geysiru. Na vnitrostátní letiště Reykjavík je to 67 km.

Bright beautiful flat on hilltop w hot tub
Bright beautiful flat on hilltop w hot tub

10 / 10 (1 hodnocení)

Bright beautiful flat on hilltop w vířivka nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na město, asi 11 km od Perly. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou a streamingovými službami, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Apartmán je vzdálený 12 km od kostela Hallgrímskirkja a 13 km od sochy Solfar Sun Voyager. 13 km od vnitrostátního letiště Reykjavík.

Hvoll Villa
Hvoll Villa

10 / 10 (1 hodnocení)

Hvoll Villa se nachází asi 45 km od národního parku Thingvellir a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na hory. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Tato vila má 4 ložnice a kuchyň s myčkou nádobí a sporákem. TV s plochou obrazovkou, posezení a 3 koupelny s otevřeným sprchovým koutem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. K dispozici je také vířivka. Hvoll Villa má zahradu a v okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování je vzdálené 23 km od města Ljosifoss. Hvoll Villa stojí 52 km od vnitrostátního letiště Reykjavík.

Cozy and Central Apartment
Cozy and Central Apartment

10 / 10 (1 hodnocení)

Cozy and Central Apartment se nachází v centru Reykjavíku, pouhých 200 metrů od kostela Hallgrímskirkja a 800 metrů od sochy Solfar Sun Voyager, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. K dispozici je také balkon. Apartmán má 2 ložnice a kuchyň s myčkou nádobí, sporákem a kávovarem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. K dispozici je také terasa. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Mezi zajímavosti v okolí Cozy and Central Apartment patří Perla, muzeum umění Kjarvalsstadir a nákupní ulice Laugavegur. Na vnitrostátní letiště Reykjavík je to 1 km.

Stylish & Comfy City Center Oasis - Free Parking
Stylish & Comfy City Center Oasis - Free Parking

10 / 10 (1 hodnocení)

Stylish & Comfy City Center Oasis se nachází přímo v centru Reykjavíku, v krátké vzdálenosti od Solfar Sun Voyager a kostela Hallgrímskirkja - bezplatné parkování Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je toustovač a kávovar. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Tento apartmán má 1 ložnici a kuchyň s myčkou nádobí a sporákem. TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu s otevřeným sprchovým koutem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. K dispozici je také terasa. Mezi zajímavosti v okolí ubytování Stylish & Comfy City Center Oasis - Free Parking patří koncertní a konferenční centrum Harpa, starý přístav Reykjavík a nákupní ulice Laugavegur. Na vnitrostátní letiště Reykjavík jsou to 2 km.

Heklan
Heklan

10 / 10 (1 hodnocení)

Heklan se nachází 10 km od Perly a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Některé apartmány mají posezení a/nebo terasu. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Apartmán je vzdálený 11 km od kostela Hallgrímskirkja a 12 km od sochy Solfar Sun Voyager. Na vnitrostátní letiště Reykjavík je to 12 km.

Lovely, spacious family home with a hot tub
Lovely, spacious family home with a hot tub

10 / 10 (1 hodnocení)

Lovely, spacious family home with a vířivka se nachází asi 6,1 km od Perly. Nabízí výhled do zahrady, terasu a kávovar. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Tato vila má 5 ložnic a kuchyň s myčkou nádobí a sporákem. TV s plochou obrazovkou, posezení a 2 koupelny s vířivkou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. K dispozici je také vířivka. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Lovely, spacious family home with a Jacuzzi leží 7,5 km od kostela Hallgrímskirkja a 8,7 km od Solfar Sun Voyager. Na vnitrostátní letiště Reykjavík je to 8 km.

Private luxury Villa
Private luxury Villa

10 / 10 (1 hodnocení)

Private luxury Villa se nachází v Mosfellsbæru, 16 km od Perly, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a společným salonkem. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Vila s terasou a výhledem na město má 5 ložnic, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s lednicí a sporákem a 3 koupelny se sprchou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. K dispozici je také vířivka. Na místě je k dispozici gril a v těsné blízkosti Private luxury Villa se můžete věnovat lyžování. Ubytování je vzdálené 16 km od kostela Hallgrímskirkja a 17 km od sochy Solfar Sun Voyager. Na vnitrostátní letiště Reykjavík je to 17 km.

Heiðarbrún
Heiðarbrún

10 / 10 (1 hodnocení)

Heiðarbrún se nachází 45 km od kostela Hallgrímskirkja a 46 km od Solfar Sun Voyager. Nabízí bezplatné Wi-Fi a bar. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má 5 ložnic, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s lednicí, myčkou nádobí, pračkou, sporákem a mikrovlnnou troubou. K dispozici je také vířivka. Heiðarbrún stojí 45 km od muzea umění Kjarvalsstadir a nákupní ulice Laugavegur. Na vnitrostátní letiště Reykjavík je to 46 km.

Luxury apartment downtown Reykjavik with stunning views
Luxury apartment downtown Reykjavik with stunning views

10 / 10 (1 hodnocení)

Luxury apartment downtown Reykjavik with ohromující views se nachází v centru Reykjavíku, 300 metrů od sochy Solfar Sun Voyager a 700 metrů od kostela Hallgrímskirkja. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má 3 ložnice, kabelovou TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s lednicí, myčkou nádobí, pračkou, sporákem a mikrovlnnou troubou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Mezi zajímavosti v okolí patří koncertní a konferenční centrum Harpa, starý přístav Reykjavík a nákupní ulice Laugavegur. Na vnitrostátní letiště Reykjavík jsou to 2 km.

Cosy Retreat Home with Jacuzzi
Cosy Retreat Home with Jacuzzi

10 / 10 (1 hodnocení)

Cosy Retreat Home with Jacuzzi se nachází ve městě Akranes. Tato chata má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Chata má 3 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou a streamingovými službami, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na hory. Hosté mohou využívat vířivku. Na vnitrostátní letiště Reykjavík je to 68 km.

Hagamelur 10
Hagamelur 10

10 / 10 (1 hodnocení)

Hagamelur 10 se nachází asi 1,8 km od kostela Hallgrímskirkja a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Tento apartmán se nachází 2,6 km od sochy Solfar Sun Voyager a 3,4 km od Perly. Apartmán má 4 ložnice, kabelovou TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, sporákem, pračkou, mikrovlnnou troubou a lednicí. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Apartmán je vzdálený 48 km od Modré laguny a 1,4 km od starého přístavu Reykjavík. Na vnitrostátní letiště Reykjavík je to 1 km.

Smart Luxury - Studio Edition, Gym, Sauna and Jacuzzi
Smart Luxury - Studio Edition, Gym, Sauna and Jacuzzi

10 / 10 (1 hodnocení)

Smart Luxury - Studio Edition, Gym, Sauna and Jacuzzi se nachází asi 23 km od Modré laguny a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na moře. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště, bezplatnou kyvadlovou dopravu a bezplatné Wi-Fi. Prázdninový dům má Xbox One, kuchyň s myčkou nádobí, sporákem a mikrovlnnou troubou, obývací pokoj s posezením a jídelním koutem, 3 ložnice a 1 koupelnu s vířivkou a sprchou. K dispozici je TV s plochou obrazovkou s streamingovými službami, herní konzole PS4 a počítač. Během pobytu v prázdninovém domě mohou hosté využívat wellness centrum se saunou, vířivkou a posilovnou. V okolí se lze věnovat lyžování a rybaření. Na místě je k dispozici půjčovna lyžařského vybavení a prodej skipasů. Smart Luxury - Studio Edition, Gym, Sauna and Jacuzzi leží 48 km od Perly a 50 km od kostela Hallgrímskirkja. Na letiště Reykjavík Keflavík jsou to 3 km.

Sogavegur 50
Sogavegur 50

10 / 10 (1 hodnocení)

Sogavegur 50 se nachází asi 3,3 km od Perly a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Vila má herní konzoli PS4, kuchyň s myčkou nádobí, sporákem a mikrovlnnou troubou, obývací pokoj s posezením a jídelním koutem, 5 ložnic a 3 koupelny s otevřeným sprchovým koutem a vířivkou. K dispozici je TV s plochou obrazovkou a streamingovými službami, Blu-ray a DVD přehrávač, iPad a počítač. Hosté mohou využívat saunu, vířivku a wellness centrum. Sogavegur 50 má gril a zahradu, kterou mohou hosté využívat za pěkného počasí. Ubytování je vzdálené 3,5 km od kostela Hallgrímskirkja a 4,3 km od sochy Solfar Sun Voyager. Na vnitrostátní letiště Reykjavík jsou to 4 km.

Cosy Cabin on the Golden Circle
Cosy Cabin on the Golden Circle

10 / 10 (1 hodnocení)

Cosy Cabin on the Golden Circle se nachází ve městě Selfoss a nabízí vířivku. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Chata má terasu s výhledem do zahrady, 3 ložnice a plně vybavenou kuchyň. Nechybí ani TV. K dispozici je také vířivka. Hosté mohou relaxovat v zahradě. Cosy Cabin on the Golden Circle stojí 25 km od vodopádu Gullfoss a 42 km od národního parku Thingvellir. Na vnitrostátní letiště Reykjavík je to 104 km.