Apartmány

Apartments Mare I

9,1 / 10 (109 hodnocení)

Emila Geistlicha 51, 51523 Baška, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmány) Apartments Mare I se nachází ve městě Baška (Chorvatsko - Krk) a nabízí svým hostům parkování zdarma, wi-fi zdarma, rodinné pokoje a nekuřácké pokoje. Ubytování Apartments Mare I se svými službami a kvalitou řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Ubytování Apartments Mare I se nachází v regionu Krk a s hodnocením 9.1 / 10 od klientů se řadí mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu.

Apartments Mare I - Fotografie

Apartments Mare I - Adresa

Booking.com

Apartments Mare I - Popis

Apartments Mare I se nachází pouhých 80 metrů od pláže. Nabízí výhled na moře, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování se nachází v Bašce, 10 minut pěšky od centra města.

Všechny ubytovací jednotky mají posezení se satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchou a fénem. K dispozici je také lednice, varná deska, rychlovarná konvice a kávovar.

K zázemí patří také gril.

Apartments Mare I stojí 2,6 km od kostela sv. Lucie v Jurandvoru a 2,5 km od autobusového nádraží Baška. Na letiště Rijeka je to 48 km.

Apartments Mare I - Vybavení ubytování

Vaření

 • Jídelní stůl
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Lednička

Koupelna

 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Fén
 • Sprcha

Exteriér a výhled

 • Výhled na město
 • Výhled na hory
 • Výhled na moře
 • Výhled

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • anglicky
 • chorvatsky
 • italsky

Různé

 • Klimatizace
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Ložnice

 • Povlečení
 • Skříň nebo šatna

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou
 • Satelitní programy

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Obývací prostor

 • Posezení

Bezbariérový přístup

 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech

Exteriér

 • Gril

Služby na recepci

 • Možnost vystavení faktury

Další ubytování ve městě Baška

Apartment Jadran Baška
Apartment Jadran Baška

10 / 10 (5 hodnocení)

Apartment Jadran Baška se nachází v Bašce na ostrově Krk, 400 metrů od pláže Vela, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Oldtown 1
Oldtown 1

9 / 10 (4 hodnocení)

Oldtown 1 se nachází v Bašce, pouhých 350 metrů od pláže Vela, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Klimatizované ubytování je vzdálené 450 metrů od pláže Helena.

Apartment Kricin
Apartment Kricin

8,8 / 10 (28 hodnocení)

Apartmán Kricin se nachází v obci Baška, pouhých 60 metrů od pláže a 800 metrů od promenády Riva i přístavu, a nabízí klimatizaci, zařízené patio i zdarma dostupné Wi-Fi připojení.

Apartments Lavanda - Kricin
Apartments Lavanda - Kricin

8,7 / 10 (51 hodnocení)

Apartments Lavanda - Kricin se nachází v Bašce, jen pár kroků od pláže Bunculuka, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Ivan
Apartment Ivan

8,6 / 10 (20 hodnocení)

Apartment Ivan se nachází v Bašce na ostrově Krk, nedaleko pláže Vela Baška a pláže Helena. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Lighthouse
Apartments Lighthouse

9,2 / 10 (66 hodnocení)

Apartments Lighthouse se nachází v Bašce na ostrově Krk, nedaleko pláží Helena a Vela Baška. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Zarok Beach Holiday
Apartments Zarok Beach Holiday

8,1 / 10 (7 hodnocení)

Ubytování se nachází v Bašce na ostrově Krk, u pláží Vela Baska a Škrinjica. Apartments Zarok Beach Holiday nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm v blízkosti.

Apartmani RUBESSA
Apartmani RUBESSA

9,3 / 10 (11 hodnocení)

Apartmani RUBESSA se nachází v Bašce na ostrově Krk, nedaleko pláží Vela Baška a Škrinjica. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Melania & Antonia
Apartments Melania & Antonia

8,2 / 10 (23 hodnocení)

Apartments Melania & Antonia se nachází v Bašce, 600 metrů od pláže Vela Baška, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Baška Hills Summer House
Baška Hills Summer House

9,8 / 10 (6 hodnocení)

Baška Hills Summer House se nachází v Bašce, 2 km od pláže Vela Baška a 2,8 km od pláže Helena. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a sezónním venkovním bazénem. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apt Štefanić 1A
Apt Štefanić 1A

Apartmani Štefanić se nachází v Bašce, 1,2 km od pláže Helena a 1,9 km od pláže Bunculuka. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. 400 metrů od pláže Vela Baška. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Surfinia
Apartments Surfinia

8,4 / 10 (19 hodnocení)

Apartments Surfinia se nachází v Bašce na ostrově Krk, 700 metrů od pláže Vela, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, terasou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments with a parking space Baska, Krk - 19443
Apartments with a parking space Baska, Krk - 19443

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartments with a parking space se nachází v Bašce na ostrově Krk, nedaleko pláže Vela a pláže Helena. Baška, Krk - 19443 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Crneković
Apartments Crneković

9,1 / 10 (75 hodnocení)

Nově postavené apartmány Apartments Crneković se nacházejí pouhých 100 metrů od písečné pláže, 250 metrů od historické částí Bašky, a nabízejí klimatizované ubytovací jednotky s bezplatným Wi-Fi, satelitní TV i balkonem. Na požádání je k dispozici bezplatné parkoviště.

Apartments Peace&Love
Apartments Peace&Love

7,6 / 10 (54 hodnocení)

Apartments Peace&Love se nachází v Bašce na ostrově Krk, 300 metrů od pláže Vela, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Summer home
Summer home

9 / 10 (30 hodnocení)

Summer home se nachází v Bašce, 1,3 km od pláže Bunćuluka a 60 metrů od autobusového nádraží Baška. Nabízí terasu a klimatizaci. Stojí 200 metrů od pláže Vela a 700 metrů od pláže Helena.

Apartments Mrkus
Apartments Mrkus

8,9 / 10 (21 hodnocení)

Apartments Mrkus se nachází v Bašce na ostrově Krk, nedaleko pláží Vela Baška a Škrinjica. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Awesome apartment in Baska with 1 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool
Awesome apartment in Baska with 1 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

Apartmán Awesome v Bašce s 1 ložnicí, Wi-Fi a venkovním bazénem se nachází v Bašce, 600 metrů od pláže Helena a 1,3 km od pláže Bunculuka, a nabízí ubytování s Wi-Fi a TV.400 metrů od pláže Vela Baška.Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Limone - Vinogradska
Apartment Limone - Vinogradska

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán Limone - Vinogradska se nachází v Bašce, pouhých 1,1 km od pláže Helena a 1,7 km od pláže Bunćuluka, a nabízí balkon. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Aquarium Dorcic
Apartments Aquarium Dorcic

9,1 / 10 (14 hodnocení)

Apartments Aquarium Dorcic se nachází v Bašce na ostrově Krk, nedaleko pláže Vela Baška a pláže Helena. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Isabela
Apartments Isabela

6,7 / 10 (39 hodnocení)

Apartmány Isabela se nachází v obci Batomalj, nedaleko turistické stezky vedoucí ke kostelu Matky Boží z 15. století. Jsou obklopené zelení a přírodou. Nabízí dvůr se společnou terasou s lavičkami a velkým grilem.

Apartments Jurandvor
Apartments Jurandvor

9,5 / 10 (37 hodnocení)

Apartments Jurandvor se nachází v Bašce, 1,9 km od pláže Vela Baška a 2,5 km od pláže Helena. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady.

Apartmani Mihaela II
Apartmani Mihaela II

7,9 / 10 (72 hodnocení)

Apartmani Mihaela II se nachází v Bašce, 2,2 km od pláže Vela Baška, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Baska, Krk - 19485
Apartments with a parking space Baska, Krk - 19485

Apartmány s parkovacím místem Baška, Krk - 19485 se nachází v Bašce, jen 1,1 km od pláže Helena a 1,7 km od pláže Bunćuluka, a nabízí balkon. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Janko Zarok
Apartments Janko Zarok

8,1 / 10 (35 hodnocení)

Apartments Janko Zarok se nachází 300 metrů od pláže Vela a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

ARA-ARADI
ARA-ARADI

7 / 10 (16 hodnocení)

Ubytování se nachází v Bašce na ostrově Krk, u pláží Vela Baska a Škrinjica. ARA-ARADI nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm nedaleko.

Sea&Sun Baska for my T
Sea&Sun Baska for my T

8 / 10 (1 hodnocení)

Sea&Sun Baška for my T se nachází v Bašce, 1,6 km od pláže Helena a 2,3 km od pláže Bunculuka. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Alida
Alida

8,6 / 10 (13 hodnocení)

Alida se nachází v Bašce, 1,4 km od pláže Helena a 2 km od pláže Bunculuka. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 600 metrů od pláže Vela Baška a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments by the sea Baska, Krk - 19438
Apartments by the sea Baska, Krk - 19438

Apartments by the sea nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Baška, Krk - 19438 se nachází v Bašce, pouhých 50 metrů od pláže Vela. 500 metrů od promenády Baška Riva a 600 metrů od přístavu Baška.

Apartments Baska (883)
Apartments Baska (883)

7 / 10 (6 hodnocení)

Apartments Baska (883) se nachází v Bašce, nedaleko pláže Vela Baška, pláže Helena a autobusového nádraží Baška, a nabízí bezplatné Wi-Fi.

Apartments Grozdana - Pescivica
Apartments Grozdana - Pescivica

9,5 / 10 (4 hodnocení)

Apartments Grozdana 2 - Pescivica se nachází v Bašce na ostrově Krk, nedaleko pláže Vela a pláže Helena. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Sandi
Apartment Sandi

9,2 / 10 (38 hodnocení)

Apartment Sandi s výhledem na moře se nachází u pláže, 100 metrů od promenády Baška Riva, 200 metrů od autobusového nádraží a 300 metrů od přístavu.

Apartmani Vrzić
Apartmani Vrzić

8,4 / 10 (105 hodnocení)

Apartmani Krk region se nachází v Bašce na ostrově Krk, 1,7 km od pláže Vela Baška. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartman Put
Apartman Put

8,5 / 10 (126 hodnocení)

Apartman Put se nachází v Bašce na ostrově Krk, 1,8 km od pláže Vela Baška. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Viktorija 2
Apartments Viktorija 2

9,5 / 10 (99 hodnocení)

Apartments Viktorija 2 se nachází v Bašce, necelý 1 km od pláže Vela Baška a 1,8 km od pláže Helena, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a sezónním venkovním bazénem.

Apartments La Natalli
Apartments La Natalli

8,6 / 10 (77 hodnocení)

Apartments La Natalli se nachází v Bašce na ostrově Krk, nedaleko pláže Vela Baška a pláže Helena. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Teljega
Apartments Teljega

8,4 / 10 (21 hodnocení)

Apartments Teljega se nachází v Bašce na ostrově Krk, nedaleko pláže Vela a pláže Helena. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Lavender
Lavender

9,5 / 10 (41 hodnocení)

Lavender se nachází v obci Baška na ostrově Krk a nabízí patio a výhled na moře. Tento prázdninový dům stojí 150 metrů od promenády Baška Riva. Pláž je vzdálená pouhých 30 metrů.

Apartments & rooms DDD2
Apartments & rooms DDD2

9,1 / 10 (74 hodnocení)

Apartments & rooms DDD2 se nachází v Bašce, 200 metrů od pláže Vela Baška a 1,1 km od pláže Helena. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Penzion se nachází v blízkosti několika známých atrakcí, asi 1,7 km od pláže Bunćuluka, 400 metrů od autobusového nádraží Baška a 500 metrů od promenády Baška Riva. Ubytování je vzdálené 600 metrů od přístavu Baška a 1,7 km od kostela sv. Lucie v Jurandvoru.

Apartments with a parking space Baska, Krk - 18793
Apartments with a parking space Baska, Krk - 18793

8 / 10 (4 hodnocení)

Apartments with a parking space se nachází v Bašce na ostrově Krk, nedaleko pláže Vela a pláže Helena. Baška, Krk - 18793 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Studio Meratti Gorinka
Studio Meratti Gorinka

7,7 / 10 (3 hodnocení)

Studio Meratti Gorinka se nachází v Bašce, 400 metrů od pláže Helena, 600 metrů od pláže Vela Baška a 1,1 km od pláže Bunculuka. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Toni
Apartments Toni

9,6 / 10 (90 hodnocení)

Apartments Toni se nachází v Bašce a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístup do zahrady.

Apartments BILJANA for relaxing holidays in Baska
Apartments BILJANA for relaxing holidays in Baska

9,1 / 10 (8 hodnocení)

Apartmány BILJANA pro relaxační dovolenou v Bašce se nachází v Bašce, 1,3 km od pláže Helena a 1,9 km od pláže Bunćuluka.V okolí se můžete věnovat pěší turistice.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Pleše
Apartment Pleše

9,7 / 10 (7 hodnocení)

Apartment Pleše se nachází v obci Baška, 200 metrů od autobusového nádraží. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a apartmány s Wi-Fi zdarma.

Glorija
Glorija

8,5 / 10 (10 hodnocení)

Glorija se nachází v Bašce na ostrově Krk a nabízí balkon a výhled na město. Stojí 600 metrů od pláže Vela Baška a nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.

Sol Apartment
Sol Apartment

9,6 / 10 (23 hodnocení)

Sol Apartment se nachází v Bašce, 400 metrů od pláže Vela Baška a 1,1 km od pláže Helena, a nabízí terasu a výhled na moře. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Studio Vranic D
Studio Vranic D

8,6 / 10 (14 hodnocení)

Studios Brnic N & Vranic D se nachází v Bašce na ostrově Krk, nedaleko pláže Vela a pláže Helena. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Stunning apartment in Baska with 1 Bedrooms and WiFi
Stunning apartment in Baska with 1 Bedrooms and WiFi

Úžasný apartmán v Bašce s 1 ložnicí a Wi-Fi se nachází v Bašce, 1 km od pláže Helena a 1,6 km od pláže Bunćuluka.Nabízí ubytování s Wi-Fi a TVNabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.