Apartmán

Apartment Makarska 11361b

9,7 / 10 (3 hodnocení)

21300 Makarská, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Apartment Makarska 11361b se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa) a pro své hosty nabízí parkování zdarma a wi-fi zdarma. Ubytování Apartment Makarska 11361b se svými službami a kvalitou řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Klienty je ubytování Apartment Makarska 11361b hodnoceno 9.7 / 10 a patří mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu Splitsko-dalmátská župa.

Apartment Makarska 11361b - Fotografie

Apartment Makarska 11361b - Adresa

Booking.com

Apartment Makarska 11361b - Popis

Apartment Makarska 11361b nabízí ubytování v Makarské. 900 metrů od hlavního autobusového nádraží.

Kuchyňský kout je vybavený lednicí. Nechybí ani satelitní TV. Nechybí ani vlastní koupelna s vanou.

Apartmán Makarska 11361b je vzdálený 1 km od majáku sv. Petra a 1,2 km od přístavu Makarska. Na letiště Split je to 63 km.

Apartment Makarska 11361b - Vybavení ubytování

Vaření

 • Lednička
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyňský kout

Koupelna

 • Vana
 • Vlastní koupelna
 • Sprcha

Vybavení pokoje

 • Soukromý vchod
 • Klimatizace

Média a technologie

 • TV
 • Satelitní programy

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Zvířata

 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, a ubytována zdarma.

Bezbariérový přístup

 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech

Exteriér

 • Balkon

Aktivity

 • Pláž

Exteriér a výhled

 • Výhled na moře

Charakteristika budovy

 • Apartmán v budově

Personál hovoří těmito jazyky:

 • chorvatsky

Další ubytování ve městě Makarská

Villa Kristina in Makarska, private pool
Villa Kristina in Makarska, private pool

10 / 10 (2 hodnocení)

Villa Kristina in Makarska se nachází v Makarské, 1,2 km od pláže Ratac a 1,3 km od pláže Makarska, a nabízí ubytování s Wi-Fi, klimatizací a terasou.Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Romana Beach Resort Apartments
Romana Beach Resort Apartments

9 / 10 (343 hodnocení)

Romana Beach Resort Apartments se nachází na klidném místě v Makarské, nedaleko pláže a 1,5 km od centra, a nabízí venkovní bazén. Na místě je restaurace, bar a wellness centrum a hosté mohou relaxovat na pláži s lehátky.

Apartments with a parking space Makarska - 18988
Apartments with a parking space Makarska - 18988

Apartmány s parkovacím místem se nacházejí v Makarské ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Makarska a Ratac. Makarska - 18988 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartman Barbara
Apartman Barbara

9 / 10 (51 hodnocení)

Apartman Barbara se nachází v Makarské a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, bar, zahradu, Wi-Fi zdarma a výhled na moře. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Jadra
Apartman Jadra

10 / 10 (3 hodnocení)

Apartman Jadra se nachází asi 600 metrů od pláže Biloševac a nabízí ubytování s výhledem na moře, terasou a rychlovarnou konvicí. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 600 metrů od pláže Ratac a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Anica & Gabriela
Apartments Anica & Gabriela

9,6 / 10 (65 hodnocení)

Apartments Anica & Gabriela se nachází jen 250 metrů od pláže a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a parkováním zdarma. Centrum Makarské je vzdáleno 400 metrů.

Apartment Makarska 6792c
Apartment Makarska 6792c

Apartmán Makarska 6792c se nachází v Makarské, 1,7 km od pláže Ramova, 1,8 km od pláže Biloševac a 3,6 km od hlavního autobusového nádraží. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Optimist two bedroom apartment 6+1
Optimist two bedroom apartment 6+1

8,6 / 10 (19 hodnocení)

Optimist two bedroom apartment 6+1 se nachází v Makarské, asi 250 metrů od pláže. Nabízí výhled na moře, terasu a balkon. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Haus Simic
Haus Simic

8 / 10 (1 hodnocení)

Haus Simic se nachází v Makarské a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Apartmán se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Letica
Apartment Letica

9,8 / 10 (13 hodnocení)

Apartment Letica se nachází jen pár kroků od pláže v Makarské a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Makarska SUN Suite
Makarska SUN Suite

10 / 10 (11 hodnocení)

Makarska SUN Suite se nachází 800 metrů od pláže Ratac a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Ivo Makarska
Apartment Ivo Makarska

10 / 10 (2 hodnocení)

Apartmán Ivo Makarska se nachází v Makarské, 450 metrů od pláže Biloševac a 550 metrů od pláže Makarska. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 350 metrů od pláže Ratac a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments and rooms with parking space Makarska - 6759
Apartments and rooms with parking space Makarska - 6759

10 / 10 (2 hodnocení)

Double Room Makarska 6759a se nachází v Makarské, 1 km od majáku sv. Petra a hlavního autobusového nádraží.

Apartment Zlatka
Apartment Zlatka

10 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Zlatka se nachází asi 650 metrů od pláže Ratac a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Carmen
Apartments Carmen

9,6 / 10 (23 hodnocení)

Apartments Carmen se nachází v Makarské ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláže Makarska a pláže sv. Petra. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Luxury Villa Salvina
Luxury Villa Salvina

Luxury Villa Salvina se nachází v Makarské, v blízkosti pláže Ramova a 1,6 km od pláže Biloševac. Nabízí balkon s výhledem na moře, venkovní bazén a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Makarska - 6792
Apartments with a parking space Makarska - 6792

9,4 / 10 (7 hodnocení)

Apartments with a parking space se nachází v Makarské ve Splitsko-dalmatské župě. Makarska - 6792 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Anita with amazing sea view
Apartment Anita with amazing sea view

9,9 / 10 (14 hodnocení)

Apartment Anita with amazing sea view se nachází v Makarské, pouhých 650 metrů od pláže Ratac, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. 2 km od přístavu a hlavního autobusového nádraží.

Holiday home Sandra
Holiday home Sandra

10 / 10 (4 hodnocení)

Holiday home Sandra se nachází v Makarské, 1,3 km od pláže Ratac a 1,4 km od pláže Biloševac. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním venkovním bazénem a grilem. Tento prázdninový dům má také vlastní bazén.

Adria
Adria

Adria se nachází v Makarské, 700 metrů od pláže Makarska, necelý 1 km od pláže Ratac a 17 minut chůze od pláže sv. Petra. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Matilda
Apartment Matilda

9,4 / 10 (7 hodnocení)

Apartment Matilda se nachází v Makarské, 500 metrů od pláže. Nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a turistické informace. Tento apartmán nabízí klimatizované ubytování s terasou.

Gabi
Gabi

9,4 / 10 (11 hodnocení)

Gabi se nachází v centru Makarské, 1,1 km od pláže Makarska a 1,4 km od pláže sv. Petra. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Nachází se 600 metrů od pláže Deep Port a nabízí zahradu a bezplatné parkování.

Apartment Svemir
Apartment Svemir

Apartmán Svemir se nachází v Makarské, necelý 1 km od pláže Ratac, 12 minut chůze od pláže St. Peter a 34 km od Modrého jezera. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Ruza
Apartments Ruza

Apartments Ruza se nachází v Makarské ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Ratac a Biloševac. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Ante
Apartments Ante

9,2 / 10 (6 hodnocení)

Apartments Ante se nachází v Makarské ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Makarska a Ratac. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Palmina - comfortable
Apartments Palmina - comfortable

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán se nachází v Makarské, 800 metrů od pláže Deep Port a necelý 1 km od pláže Makarska. Apartments Palmina - comfortable nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady.

Apartman Matea
Apartman Matea

9,6 / 10 (7 hodnocení)

Apartman Matea se nachází v Makarské, necelý 1 km od pláže Makarska a 14 minut chůze od pláže sv. Petra. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Nabízí výhled do zahrady a na město a je vzdálen 1,2 km od pláže Deep Port.

Apartment and Rooms Ivan
Apartment and Rooms Ivan

6,2 / 10 (12 hodnocení)

Ubytování se nachází v Makarské ve Splitsko-dalmatské župě, u pláží Ratac a Makarska. Apartment and Rooms Ivan se nachází v blízkosti ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Central City
Apartment Central City

8,8 / 10 (6 hodnocení)

Apartment Central City se nachází 400 metrů od centra města Makarska a 600 metrů od pláže. Nabízí ubytování v klimatizovaném apartmánu s bezplatným Wi-Fi.

Apartment Chicka
Apartment Chicka

9,3 / 10 (15 hodnocení)

Apartment Chicka se nachází v centru Makarské, v blízkosti pláže. Nabízí zahradu a pračku. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Kala
Kala

10 / 10 (4 hodnocení)

Kala se nachází v centru Makarské, kousek od pláží Deep Port a Makarska. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je myčka nádobí a kávovar. Nabízí výhled na město a je vzdálen 750 metrů od pláže sv. Petra a 100 metrů od hlavního náměstí v Makarské.

Apartments Mila - 2 bedrooms and free parking
Apartments Mila - 2 bedrooms and free parking

9,2 / 10 (4 hodnocení)

Apartments Mila - 2 bedrooms and free parking se nachází v Makarské ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Makarska a Ratac. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday Apartment Makarska 3
Holiday Apartment Makarska 3

9,2 / 10 (4 hodnocení)

Holiday Apartment Makarska 3 se nachází přibližně 500 metrů od pláže Ratac a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 500 metrů od pláže Makarska a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Studio Kotiska Makarska
Studio Kotiska Makarska

9,2 / 10 (40 hodnocení)

Studio Kotiska Makarska se nachází 400 metrů od pláže Deep Port a nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmány s kuchyní, patiem, posezením a TV.

Luxury Apartment SMILE
Luxury Apartment SMILE

9,9 / 10 (8 hodnocení)

Luxury Apartment SMILE se nachází asi 700 metrů od pláže Ratac a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 550 metrů od pláže v Makarské a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Put Makra 71
Put Makra 71

9,2 / 10 (5 hodnocení)

Put Makra 71 nabízí ubytování s výhledem na město v Makarské, 1,1 km od pláže Makarska a 1,3 km od pláže sv. Petra. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1 km od pláže Deep Port a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

APARTMENT LANTERNA
APARTMENT LANTERNA

9,5 / 10 (2 hodnocení)

APARTMENT LANTERNA se nachází v Makarské, 1 km od pláže Ratac, 100 metrů od promenády Riva a přístavu Makarska, a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 500 metrů od františkánského kláštera a 800 metrů od majáku sv. Petra.

Apartments with a parking space Makarska - 15375
Apartments with a parking space Makarska - 15375

Apartments with a parking space se nachází v Makarské ve Splitsko-dalmatské župě. Makarska - 15375 má balkon a výhled na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Beachfront
Apartment Beachfront

8,9 / 10 (13 hodnocení)

Apartment Beachfront se nachází v Makarské, 100 metrů od pláže Makarska a 450 metrů od pláže sv. Petra. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí terasu.

Comfort Apartment Dorin
Comfort Apartment Dorin

9,8 / 10 (15 hodnocení)

Comfort Apartment Dorin je situován v tradičním dalmatském domě, který stojí v historickém centru letoviska Makarska. Při pobytu v tomto prostorném klimatizovaném apartmánu s terasou budete mít k dispozici zahradu s grilem a Wi-Fi zdarma. Všechny ložnice mají vlastní koupelnu.

Apartment Leon
Apartment Leon

9,8 / 10 (17 hodnocení)

Apartment Leon se nachází v Makarské, necelý 1 km od pláže Biloševac a 15 minut chůze od Nudistické pláže Cvitačka, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od pláže Ratac a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday house Biokovo
Holiday house Biokovo

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Holiday house Biokovo se nachází v Makarské, jen 1,4 km od pláže Nugal. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. 3,5 km od františkánského kláštera a 3,6 km od katedrály sv. Marka.

Apartman Ura
Apartman Ura

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartman Ura se nachází asi 1 km od pláže Deep Port a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Nabízí výhled na moře a terasu.

Apartment Zara
Apartment Zara

9,6 / 10 (28 hodnocení)

Apartmán Zara se nachází necelý 1 km od pláže St. Peter a nabízí výhled na moře, balkon a rychlovarnou konvici. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday house with a swimming pool Makarska - 6668
Holiday house with a swimming pool Makarska - 6668

Prázdninový dům s bazénem se nachází v Makarské, 1,1 km od pláže Makarska a 1,2 km od pláže Ratac. Makarska - 6668 nabízí klimatizaci. Nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Kuk with heated Pool Makarska
Villa Kuk with heated Pool Makarska

9,6 / 10 (5 hodnocení)

Villa Kuk with vyhřívaným bazénem Makarska se nachází v Makarské, 1,9 km od pláže Ramova a 2,5 km od pláže Ramova Dog. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment City Centre free parking
Apartment City Centre free parking

8,8 / 10 (10 hodnocení)

Apartment City Centre free parking se nachází v centru Makarské, 300 metrů od hlavního autobusového nádraží, necelý 1 km od majáku sv. Petra a 6 minut chůze od přístavu. Tento 4hvězdičkový apartmán má výhled do zahrady a je vzdálený 240 metrů od promenády Riva.

Apartment Nikolina
Apartment Nikolina

9,7 / 10 (18 hodnocení)

Apartment Nikolina se nachází v Makarské, 50 metrů od pláže Makarska a 300 metrů od pláže Ratac. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí terasu.