Apartmán

Apartment Molunat 3544a

20215 Gruda, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Apartment Molunat 3544a se nachází ve městě Gruda (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa) a nabízí svým hostům wi-fi zdarma, pláž, venkovní bazén a parkování zdarma. Ubytování Apartment Molunat 3544a se kvalitou svých služeb řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Apartmán Apartment Molunat 3544a svou lokalitou patří do regionu Dubrovnicko-neretvanská župa.

Apartment Molunat 3544a - Fotografie

Apartment Molunat 3544a - Adresa

Booking.com

Apartment Molunat 3544a - Popis

Apartment Molunat 3544a se nachází na pláži v obci Gruda a nabízí bezplatné Wi-Fi. 23 km od města Herceg Novi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, satelitní TV, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem na moře.

K dispozici je také venkovní bazén.

Apartmán Molunat 3544a je vzdálený 43 km od Dubrovníku a 30 km od Trebinje. Na letiště Dubrovník je to 22 km.

Apartment Molunat 3544a - Vybavení ubytování

Vaření

 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Lednička
 • Jídelní stůl
 • Trouba
 • Kuchyň

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • chorvatsky
 • anglicky
 • italsky

Koupelna

 • Toaleta
 • Vlastní koupelna
 • Vana

Obývací prostor

 • Pohovka
 • Jídelna
 • Posezení

Vybavení pokoje

 • Soukromý vchod
 • Klimatizace

Média a technologie

 • TV
 • Satelitní programy

Exteriér

 • Terasa
 • Pláž

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Venkovní bazén

 • Sezónní

Aktivity

 • Pláž

Exteriér a výhled

 • Výhled na moře

Charakteristika budovy

 • Apartmán v budově

Bezbariérový přístup

 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech

Další ubytování ve městě Gruda

Apartments and rooms by the sea Molunat, Dubrovnik - 9102
Apartments and rooms by the sea Molunat, Dubrovnik - 9102

Tento klimatizovaný apartmán s balkonem se nachází v obci Gruda. Nabízí výhled na moře a do Dubrovníku je to 34 km.

Vineyard Eco Cottage near Dubrovnik
Vineyard Eco Cottage near Dubrovnik

9,7 / 10 (4 hodnocení)

Vineyard Eco Cottage near Dubrovnik se nachází v Grudě a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén, zahradu, Wi-Fi zdarma a výhled na bazén. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, cyklistice a minigolfu.

Villa Vrelo
Villa Vrelo

9,7 / 10 (11 hodnocení)

Villa Vrelo se nachází v obci Gruda, 15 km od hodinové věže Herceg Novi a pevnosti Forte Mare. Nabízí terasu a klimatizaci. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Studio Molunat 8964b
Studio Molunat 8964b

Studio Molunat 8964b se nachází v Grudě, pouhých 1,2 km od pláže Monika, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 34 km od nákupního centra Sub City a 42 km od kostela sv. Sávy.

Villa Petrosa
Villa Petrosa

9 / 10 (13 hodnocení)

Apartment Green Lagoon se nachází v obci Gruda a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, soukromým bazénem, lehátky a terasou. K dispozici je bezplatné Wi-Fi, gril s venkovním jídelním koutem a neplacené parkoviště.

Awesome home in Gruda with Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms
Awesome home in Gruda with Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Úžasný dům v Grudě s venkovním bazénem a 4 ložnicemi se nachází v Grudě, 500 metrů od pláže Monika a 21 km od hodinové věže Herceg Novi. Nabízí vlastní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday house with a parking space Molunat, Dubrovnik - 8980
Holiday house with a parking space Molunat, Dubrovnik - 8980

Tento samostatně stojící prázdninový dům se nachází v obci Gruda v Dubrovnicko-neretvanské župě, 33 km od Dubrovníku. Nabízí výhled na moře a je vzdálen 39 km od Budvy.

Vacation Home Karmen
Vacation Home Karmen

10 / 10 (1 hodnocení)

Vacation Home Karmen se nachází v Grudě a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem na bazén a terasou. 20 km od města Herceg Novi. Nabízí klimatizované ubytování, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Villa Dalmatian Gem
Villa Dalmatian Gem

8,8 / 10 (9 hodnocení)

Villa Dalmatian Gem se nachází v Grudě, 15 km od pevnosti Forte Mare, 26 km od nákupního centra Sub City a 35 km od kostela sv. Sávy. Nabízí sezónní venkovní bazén a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Falcon Rook
Villa Falcon Rook

10 / 10 (14 hodnocení)

Villa Falcon Rook je vila, která se nachází v Dubravce a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Je vzdálená 27 km od Dubrovníku a poskytuje výhled na hory a moře. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Dario
Apartment Dario

8 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Dario se nachází v Grudě v Dubrovnicko-neretvanské župě a nabízí terasu a výhled na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

AMMA rooms
AMMA rooms

10 / 10 (3 hodnocení)

AMMA rooms se nachází v Grudě, 17 km od pevnosti Forte Mare, 22 km od nákupního centra Sub City a 31 km od Orlandova sloupu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Family friendly house with a swimming pool Mihanici, Dubrovnik - 9029
Family friendly house with a swimming pool Mihanici, Dubrovnik - 9029

Rodinný dům Mihanici, Dubrovnik - 9029 se nachází v obci Gruda a nabízí bazén, soukromý bazén, terasu a výhled na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Ucovic
Villa Ucovic

10 / 10 (2 hodnocení)

Villa Ucovic se nachází v obci Gruda, 18 km od hodinové věže Herceg Novi a 19 km od pevnosti Forte Mare. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Luxury villa with a swimming pool Dubravka, Dubrovnik - 11073
Luxury villa with a swimming pool Dubravka, Dubrovnik - 11073

Luxury villa with a swimming pool Dubravka, Dubrovnik - 11073 nabízí ubytování s výhledem na moře, fitness centrem a balkonem, asi 19 km od pevnosti Forte Mare. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Amazing home in Gruda with Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms
Amazing home in Gruda with Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms

8 / 10 (1 hodnocení)

Amazing home in Gruda with Outdoor swimming pool se nachází v Grudě a nabízí ubytování se soukromým bazénem, bbbbbbbbWi-Fi a 2 ložnicemi.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 19 km od Trebinje a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Private Countryside House Three Figs
Private Countryside House Three Figs

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Private Countryside House Three Figs se nachází v Grudě a nabízí zahradu, celoroční venkovní bazén a výhled do zahrady. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Stone House DiMaTo
Stone House DiMaTo

9,9 / 10 (7 hodnocení)

Stone House DiMaTo se nachází v Grudě, 17 km od hodinové věže Herceg Novi a 18 km od pevnosti Forte Mare. Nabízí terasu a výhled na hory. Tento 3hvězdičkový prázdninový dům stojí 22 km od nákupního centra Sub City.

Viola rooms
Viola rooms

9,6 / 10 (101 hodnocení)

Viola rooms se nachází v Grudě. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Sandra
Villa Sandra

9,7 / 10 (12 hodnocení)

Villa Sandra se nachází v Grudě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a přístupem do zahrady se sezónním venkovním bazénem. Tato vila má vlastní bazén, gril a neplacené soukromé parkoviště.

Two-Bedroom Apartment Gruda with an Outdoor Swimming Pool 08
Two-Bedroom Apartment Gruda with an Outdoor Swimming Pool 08

Two-Bedroom Apartment Gruda with an Outdoor Swimming Pool 08 se nachází v Grudě a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Anita
Apartment Anita

7 / 10 (3 hodnocení)

Apartment Anita se nachází v Grudě a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Beautiful apartment in Gruda with 2 Bedrooms
Beautiful apartment in Gruda with 2 Bedrooms

10 / 10 (2 hodnocení)

Krásný byt v Grudě se 2 ložnicemi se nachází v obci Gruda v Dubrovnicko-neretvanské župě a nabízí balkon.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 22 km od Trebinje a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartman Ana Marija
Apartman Ana Marija

10 / 10 (2 hodnocení)

Apartman Ana Marija se nachází v obci Gruda a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a přístupem do zahrady se sezónním venkovním bazénem. Apartmán s bezplatným soukromým parkovištěm a sdílenou kuchyní.

One-Bedroom Holiday Home in Gruda
One-Bedroom Holiday Home in Gruda

9,7 / 10 (4 hodnocení)

One-Bedroom Holiday Home in Gruda se nachází v Grudě, 18 km od pevnosti Forte Mare, 22 km od nákupního centra Sub City a 31 km od Orlandova sloupu.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Korda
Villa Korda

10 / 10 (1 hodnocení)

Villa Korda se nachází v Grudě, 18 km od pevnosti Forte Mare a 21 km od nákupního centra Sub City. Nabízí gril a klimatizaci. 17 km od věže s hodinami Herceg Novi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Kuća Cvjetković
Kuća Cvjetković

9,8 / 10 (20 hodnocení)

Kuća Cvjetković se nachází v obci Gruda, 2,4 km od pláže Pasjaca, a nabízí zahradu, bezplatné soukromé parkoviště a terasu. Všechny pokoje v tomto 3hvězdičkovém penzionu mají výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Výhled směřuje na moře.

Happy Home LP
Happy Home LP

9,8 / 10 (13 hodnocení)

Happy Home LP se nachází v Grudě, 17 km od věže s hodinami a pevnosti Forte Mare. Nabízí zahradu a klimatizaci. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi.

Villa Balic
Villa Balic

8 / 10 (1 hodnocení)

Holiday Home Balic se nachází na kopci v Dubravce a nabízí venkovní bazén. Toto ubytování s možností vlastního stravování nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a terasu s grilem.

Luxury villa with a swimming pool Zastolje, Dubrovnik - 14922
Luxury villa with a swimming pool Zastolje, Dubrovnik - 14922

8 / 10 (32 hodnocení)

Luxury villa with a swimming pool Zastolje, Dubrovnik - 14922, a property with a fitness centre se nachází v Grudě, 18 km od pevnosti Forte Mare, 24 km od nákupního centra Sub City a 34 km od Orlandova sloupu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Stunning home in Gruda with Jacuzzi, WiFi and Outdoor swimming pool
Stunning home in Gruda with Jacuzzi, WiFi and Outdoor swimming pool

8 / 10 (1 hodnocení)

Úžasný dům v Grudě se 4 ložnicemi, saunou a Wi-Fi se nachází v Grudě a nabízí ubytování se soukromým bazénem.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

LEON
LEON

9,5 / 10 (44 hodnocení)

LEON se nachází v Grudě v Dubrovnicko-neretvanské župě, 19 km od hodinové věže Herceg Novi. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Green paradise with swimming pool
Green paradise with swimming pool

8 / 10 (2 hodnocení)

Green paradise with swimming pool nabízí ubytování s terasou a balkonem, asi 19 km od věže s hodinami ve městě Herceg Novi. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Gruda Donji Durinici
Apartment Gruda Donji Durinici

Apartment Gruda Donji Durinici se nachází v obci Gruda a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Duras
Apartments Duras

9,2 / 10 (46 hodnocení)

Apartments Duras se nachází 17 km od věže s hodinami ve městě Herceg Novi a nabízí restauraci, bar a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Holiday Home Magud
Holiday Home Magud

7 / 10 (1 hodnocení)

Holiday Home Magud se nachází v Grudě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sdíleným salonkem a přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Nachází se 17 km od věže s hodinami Herceg Novi a má společnou kuchyň.

Villa Niko
Villa Niko

8 / 10 (1 hodnocení)

Villa Niko se nachází v Grudě a nabízí zahradu, gril a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 19 km od Trebinje a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa San Nicolo
Villa San Nicolo

9,5 / 10 (4 hodnocení)

Tradiční kamenná Villa San Nicolo se nachází v malebné vesničce Gruda v dubrovnickém regionu Konavle.

Beautiful Countryside Villa
Beautiful Countryside Villa

7 / 10 (1 hodnocení)

Beautiful Countryside Villa se nachází v Grudě a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday Home Belmondo
Holiday Home Belmondo

8,7 / 10 (3 hodnocení)

Holiday Home Belmondo se nachází v Grudě, 17 km od hodinové věže Herceg Novi, 18 km od pevnosti Forte Mare a 22 km od nákupního centra Sub City. Tento 3hvězdičkový prázdninový dům je vzdálený 31 km od Orlandova sloupu.

Apartments and rooms by the sea Molunat, Dubrovnik - 8964
Apartments and rooms by the sea Molunat, Dubrovnik - 8964

Apartments and rooms by the sea Molunat, Dubrovnik - 8964 se nachází v Grudě, 1,2 km od pláže Monika. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 22 km od hodinové věže Herceg Novi, 22 km od pevnosti Forte Mare a 34 km od nákupního centra Sub City. Některé pokoje mají balkon s výhledem na moře.

Beautiful home in Gruda with Outdoor swimming pool and WiFi
Beautiful home in Gruda with Outdoor swimming pool and WiFi

Beautiful home in Gruda with Outdoor swimming pool and WiFi se nachází v Grudě v Dubrovnicko-neretvanské župě a nabízí zahradu.Tento klimatizovaný soukromý apartmán se nachází 23 km od Trebinje a nabízí parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Bokarica Apartments
Bokarica Apartments

9,9 / 10 (7 hodnocení)

Bokarica Apartments se nachází v Grudě v Dubrovnicko-neretvanské župě a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Rustic villa in Gruda with private swimming pool
Rustic villa in Gruda with private swimming pool

rustikální vila v Grudě se soukromým bazénem se nachází v Grudě, 20 km od nákupního centra Sub City a 23 km od hodinové věže Herceg Novi, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizaci, zahradu a gril.Tato vila má také soukromý bazén.

Country House Konavle
Country House Konavle

9,5 / 10 (17 hodnocení)

Country House Konavle se nachází 750 metrů od pláže Pasjaca a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Holiday Home Palje Brdo 03
Holiday Home Palje Brdo 03

7 / 10 (7 hodnocení)

Prázdninový dům Palje Brdo 03 se nachází v obci Gruda a nabízí soukromý bazén. Klimatizované ubytování je vzdálené 13 km od města Herceg Novi. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Pave
Villa Pave

7 / 10 (7 hodnocení)

Villa Pave se nachází v obci Gruda, 18 km od hodinové věže Herceg Novi a 19 km od pevnosti Forte Mare. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem. K dispozici je kulečník, stolní tenis a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Leona 1
Villa Leona 1

7 / 10 (26 hodnocení)

Villa Leona 1 se nachází v Zatonu Mali, 11,7 km od Dubrovníku, a nabízí restauraci, bar, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. K dispozici je bezplatné soukromé parkoviště.