Prázdninový dům

Großzügiges Ferienhaus nur 600 Meter bis zum Kap Kamenjak

52100 Premantura, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (prázdninový dům) Großzügiges Ferienhaus nur 600 Meter bis zum Kap Kamenjak se nachází ve městě Premantura (Chorvatsko - Istrie) a nabízí svým hostům parkování zdarma. Prázdninový dům Großzügiges Ferienhaus nur 600 Meter bis zum Kap Kamenjak svou lokalitou patří do regionu Istrie.

Großzügiges Ferienhaus nur 600 Meter bis zum Kap Kamenjak - Fotografie

Großzügiges Ferienhaus nur 600 Meter bis zum Kap Kamenjak - Adresa

Booking.com

Großzügiges Ferienhaus nur 600 Meter bis zum Kap Kamenjak - Popis

Großzügiges Ferienhaus nur 600 Meter bis zum Kap Kamenjak se nachází ve městě Premantura a nabízí klimatizované ubytování s balkonem.Nachází se necelý 1 km od pláže Munte a nabízí terasu a bezplatné soukromé parkoviště.

Tento prázdninový dům má 5 ložnic, kabelovou TV, vybavený kuchyňský kout s lednicí a troubou, pračku a 3 koupelny s vanou.Ručníky a ložní prádlo jsou součástí prázdninového domu.

Pokud byste chtěli prozkoumat okolí, v okolí je možné jezdit na kole.

Pláž Skrape je od prázdninového domu 1 km a pláž Stupice 1 km.3 km daleko.Nejbližší letiště je letiště Pula, 17 km od Großzügiges Ferienhaus nur 600 Meter bis zum Kap Kamenjak.

.

Großzügiges Ferienhaus nur 600 Meter bis zum Kap Kamenjak - Vybavení ubytování

Vaření

 • Trouba
 • Pračka
 • Mikrovlnná trouba
 • Kuchyňský kout
 • Jídelní stůl
 • Kuchyňské potřeby
 • Myčka na nádobí
 • Lednička

Exteriér

 • Gril
 • Terasa
 • Venkovní nábytek
 • Balkon

Aktivity

 • Potápění
 • Pěší turistika
 • Šnorchlování
 • Cyklistika

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • chorvatsky
 • německy
 • francouzsky

Koupelna

 • Ručníky
 • Vana
 • Vlastní koupelna

Různé

 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké

Média a technologie

 • Kabelové programy
 • TV

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Internet

 • Kabelové internetové připojení je dostupné v některých hotelových pokojích zdarma.

Ložnice

 • Povlečení

Obývací prostor

 • Jídelna

Jídlo a pití

 • Příslušenství na přípravu čaje a kávy

Další ubytování ve městě Premantura

Garden & Pool BBQ spacious apartment by RT Kamenjak
Garden & Pool BBQ spacious apartment by RT Kamenjak

7,9 / 10 (15 hodnocení)

Garden & Pool BBQ spacious apartment by RT Kamenjak se nachází v Premantuře, 1 km od pláže Munte a 1,4 km od pláže Skrape, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, venkovním bazénem a zahradou. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a nepřetržitě otevřená recepce.

Apartment Matija
Apartment Matija

9,3 / 10 (70 hodnocení)

Apartment Matija se nachází v Premantuře na Istrii, 500 metrů od pláže Munte. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětské hřiště, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday Home PRM116
Holiday Home PRM116

6,3 / 10 (3 hodnocení)

Holiday Home PRM116 se nachází v Premantuře, 1,8 km od pláže Scuza, 1,9 km od pláže Stupice a 2,3 km od pláže Pješčana Uvala. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,3 km od pláže Munte a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments at Villa Frida
Apartments at Villa Frida

9 / 10 (43 hodnocení)

Apartments at Villa Frida se nachází v Premantuře na Istrii, nedaleko pláží Stupice a Munte. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

LotusPoolApart
LotusPoolApart

LotusPoolApart se zahradou a bezplatným Wi-Fi nabízí ubytování s ideální polohou ve městě Premantura, v krátké vzdálenosti od pláží Munte, Skrape a Stupice.

Apartment in Premantura with air conditioning and balcony
Apartment in Premantura with air conditioning and balcony

8 / 10 (2 hodnocení)

Apartmán v Premantura s klimatizací a balkonem se nachází v Premantuře, necelý 1 km od pláže Munte a 15 minut chůze od pláže Pinižule.Stojí 500 metrů od pláže Stupice a nabízí bezplatné Wi-Fi a sdílenou kuchyň.

Apartments Mia Mo
Apartments Mia Mo

8,5 / 10 (32 hodnocení)

Apartments Mia Mo se nachází 800 metrů od pláže Skrape a nabízí ubytování se zahradou, grilem a nepřetržitě otevřenou recepcí.

Studio Apartment Posavec
Studio Apartment Posavec

9,1 / 10 (17 hodnocení)

Studio Apartment Posavec se nachází v Premantuře, 1 km od pláže Munte a 1,8 km od pláže Stupice. Nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 1,9 km od pláže Scuza, 11 km od pulského amfiteátru a 11 km od muzea MEMO. Výhled směřuje do zahrady.

Apartment Two Olives, Free Parking, Close to Beaches & Park
Apartment Two Olives, Free Parking, Close to Beaches & Park

8,7 / 10 (3 hodnocení)

Apartment Two Olives, Free Parking, Close to Beaches & Park nabízí ubytování s výhledem na město v Premantuře, 1,1 km od pláže Skrape a 1,2 km od pláže Stupice. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od pláže Munte a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Jistra Adventure Apartment 4-6 persons
Jistra Adventure Apartment 4-6 persons

7,7 / 10 (3 hodnocení)

Jistra Adventure Apartment 4-6 persons se nachází v Premantuře, 1,2 km od pláže Stupice a 1,4 km od pláže Munte. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Carpe Diem
Apartment Carpe Diem

9,8 / 10 (19 hodnocení)

Apartment Carpe Diem se nachází v Premantuře, jen 1 km od pláže Pinižule a 1,1 km od pláže Munte, a nabízí gril. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 800 metrů od pláže Stupice a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

House Fras with two apartments
House Fras with two apartments

8,7 / 10 (3 hodnocení)

House Fras with two apartments se nachází v Premantuře na Istrii, 1,1 km od pláže Munte. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Villa Casa Viko
Villa Casa Viko

Villa Casa Viko se nachází v Premantuře, 1,2 km od pláže Munte, 1,6 km od pláže Pinižule a 12 km od pulského amfiteátru. Nabízí zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday house with a parking space Premantura, Medulin - 11631
Holiday house with a parking space Premantura, Medulin - 11631

9 / 10 (5 hodnocení)

Holiday house with a parking space Premantura, Medulin - 11631 se nachází v Premantuře, 1,9 km od pláže Scuza a 2 km od pláže Stupice. Nabízí výhled na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od pláže Munte a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment in Premantura with air conditioning and terrace
Apartment in Premantura with air conditioning and terrace

8,8 / 10 (4 hodnocení)

Apartmán v Premantuře s klimatizací a terasou se nachází v Premantuře, 700 metrů od pláže Stupice, 1,4 km od pláže Pinižule a 1,5 km od pláže Munte.Muzeum MEMO a Archeologické muzeum Istrie jsou vzdálené 12 km.

Two-Bedroom Holiday Home in Premantura
Two-Bedroom Holiday Home in Premantura

6 / 10 (1 hodnocení)

Two-Bedroom Holiday Home in Premantura se nachází v Premantuře, 800 metrů od pláže Stupice a 1,2 km od pláže Skrape.Tento klimatizovaný soukromý apartmán se nachází 350 metrů od pláže Munte a nabízí parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Stone House Mia
Stone House Mia

8,6 / 10 (8 hodnocení)

Stone House Mia se nachází asi 1 km od pláže Munte a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Flora
Apartments Flora

8,3 / 10 (201 hodnocení)

Apartments Flora se nachází v obci Premantura na Instrijském poloostrově, 38 km od Rovinje, a nabízí sezónní venkovní bazén, gril a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment in Premantura with terrace, air conditioning, WiFi, washing machine 3352-27
Apartment in Premantura with terrace, air conditioning, WiFi, washing machine 3352-27

Apartmán Premantura se nachází v Premantuře, necelý 1 km od pláže Stupice a 14 minut chůze od pláže Pinižule.Nabízí terasu, klimatizaci, Wi-Fi a pračku.335-27 nabízí ubytování s 2 Wi-Fi a TV.Muzeum MEMO a Archeologické muzeum Istrie jsou vzdálené 12 km.

Apartments with a parking space Premantura, Medulin - 7464
Apartments with a parking space Premantura, Medulin - 7464

Apartmány s parkovacím místem Premantura nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Medulin - 7464 se nachází v Premantuře, pouhých 650 metrů od pláže Stupice. K dispozici je také terasa.

Apartment Premantura III
Apartment Premantura III

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Premantura III se nachází v Premantuře, necelý 1 km od pláže Munte, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. 11 km od pulského amfiteátru a muzea MEMO.

Apartment Premantura 06
Apartment Premantura 06

8 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Premantura 06 se nachází v Premantuře, necelý 1 km od pláže Munte. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 2,6 km od pláže Pješčana Uvala a 11 km od pulského amfiteátru.

Stunning view 1-Bed Apartment in Premantura
Stunning view 1-Bed Apartment in Premantura

9 / 10 (1 hodnocení)

Pokoj s 1 postelí a úchvatným výhledem na moře.Apartment in Premantura nabízí ubytování se zahradou a balkonem, asi 1 km od pláže Skrape.Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý km od pláže Munte a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Zajec
Apartment Zajec

8,6 / 10 (5 hodnocení)

Apartment Zajec se nachází v Premantuře, necelý 1 km od pláže Munte a 1,8 km od pláže Stupice. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Apartmán je vzdálený 11 km od muzea MEMO a archeologického muzea Istrie.

Holiday home Zora - family vacation house near protected area of the Nature Park Kamenjak, with green yard, WiFi, Air-con
Holiday home Zora - family vacation house near protected area of the Nature Park Kamenjak, with green yard, WiFi, Air-con

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Holiday home Zora - family holiday house near protected area of the Nature Park Kamenjak, with green yard, WiFi, Air-con nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 1 km od pláže Munte. Tento prázdninový dům má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Pauletta
Apartment Pauletta

8,5 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Pauletta nabízí ubytování v Premantuře, 38 km od Rovinje. 9 km od Puly.

Villa Dolce Vita ****
Villa Dolce Vita ****

Ubytování se nachází v Premantuře, 600 metrů od pláže Munte a 1,1 km od pláže Stupice. Vila Dolce Vita **** nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

VILLA LINA
VILLA LINA

7,7 / 10 (9 hodnocení)

VILLA LINA se nachází v Premantuře, 600 metrů od pláže Munte a pláže Stupice, a nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Mobile home near the sea
Mobile home near the sea

8,1 / 10 (75 hodnocení)

Mobile home near the sea se nachází v Premantuře na Istrii, 60 metrů od pláže Munte. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětské hřiště, restauraci a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Brig 36
Villa Brig 36

9,5 / 10 (28 hodnocení)

Villa Brig 36 se nachází v Premantuře na Istrii, necelý 1 km od pláže Stupice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování je klimatizované a vybavené vířivkou.

Apartment Marija
Apartment Marija

9,4 / 10 (33 hodnocení)

Apartment Marija se nachází asi 1 km od pláže Munte a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Schöne Ferienwohnung nur 490 Meter bis zum Strand mit Meerblick, Klima, WLAN und das beim Naturpark Kap Kamenjak
Schöne Ferienwohnung nur 490 Meter bis zum Strand mit Meerblick, Klima, WLAN und das beim Naturpark Kap Kamenjak

Umístěné v Premantura, 1.Schöne Ferienwohnung nur 490 Meter bis zum Strand mit Meerblick, Klima, WLAN und das beim Naturpark Kap Kamenjak se nachází 8 km od pláže Scuza a 11 km od arény Pula a nabízí klimatizaci.K dispozici je bezplatné soukromé parkoviště a 1.1 km od pláže Munte a 1.8 km od pláže Stupice.

Luxury Villa Eligo with private pool and sea view
Luxury Villa Eligo with private pool and sea view

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Luxury Villa Eligo se nachází v Premantuře, 1,2 km od pláže Stupice a 1,4 km od pláže Munte. Nabízí vlastní bazén, výhled na moře, fitness centrum a klimatizaci. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Casa Nonna Tereza
Casa Nonna Tereza

9,8 / 10 (21 hodnocení)

Casa Nonna Tereza se nachází v Premantuře, nedaleko pláže Stupice a 1,7 km od pláže Pinižule. Nabízí balkon s výhledem na moře, zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Josipa
Apartment Josipa

9,1 / 10 (8 hodnocení)

Apartment Josipa se nachází v Premantuře, 1,3 km od pláže Stupice, 1,8 km od pláže Pinižule a 12 km od pulského amfiteátru. Nabízí zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Studio apartman Premantura
Studio apartman Premantura

8,6 / 10 (11 hodnocení)

Studio apartman Premantura se nachází v obci Premantura, 2,2 km od pláže Pinižule, 12 km od amfiteátru Pula Arena a 11 km od muzea MEMO. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Munte je vzdálená 1,4 km a pláž Stupice 1,6 km.

Apartments PREMANTURA DOM
Apartments PREMANTURA DOM

Apartments PREMANTURA DOM se nachází v Premantuře, 1 km od pláže Munte a 1,4 km od pláže Skrape. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV.

Apartment Marija 2003
Apartment Marija 2003

9,7 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Marija 2003 se nachází v Premantuře, necelý 1 km od pláže Stupice a 12 minut chůze od pláže Munte, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou.

Amazing apartment in Premantura with 1 Bedrooms
Amazing apartment in Premantura with 1 Bedrooms

8 / 10 (1 hodnocení)

Úžasný byt v Premantuře s 1 ložnicemi se nachází v Premantuře, pouhých 50 metrů od pláže Munte.Nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a soukromé soukromé parkoviště.Apartmán je vzdálený 12 km od pulského amfiteátru a muzea MEMO.

kamenjak
kamenjak

9,3 / 10 (20 hodnocení)

Kamenjak se nachází v Premantuře, necelý 1 km od pláže Stupice, a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a sdílenou kuchyň. Nabízí sdílený lounge a neplacené soukromé parkoviště.

Beautiful apartment in Premantura with 2 Bedrooms
Beautiful apartment in Premantura with 2 Bedrooms

6,5 / 10 (2 hodnocení)

Krásný apartmán v Premantuře se 2 ložnicemi se nachází v Premantuře, 1,7 km od pláže Stupice, 1,9 km od pláže Scuza a 2,5 km od pláže Pjescana Uvala.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Cozy apartments Emina near the sea
Cozy apartments Emina near the sea

7,8 / 10 (9 hodnocení)

Cozy apartments Emina near the sea se nachází v Premantuře na Istrii, nedaleko pláží Munte a Skrape. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Luxury Villa ReMi with wellness and sea view
Luxury Villa ReMi with wellness and sea view

7 / 10 (1 hodnocení)

Luxury Villa ReMi with wellness and sea view se nachází v Premantuře, 1,2 km od pláže Stupice a 1,4 km od pláže Munte. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments in Premantura/Istrien 10684
Apartments in Premantura/Istrien 10684

6 / 10 (2 hodnocení)

Apartments in Premantura/Istrien 10684 se nachází v Premantuře, 800 metrů od pláže Munte, 1 km od pláže Skrape a 1,4 km od pláže Stupice.Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday apartment with terrace Premantura
Holiday apartment with terrace Premantura

7 / 10 (2 hodnocení)

Holiday apartment with terrace Premantura se nachází v Premantuře, pouhých 1,4 km od pláže Skrape a 1,8 km od pláže Stupice, a nabízí balkon. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Casa Percan
Casa Percan

9,3 / 10 (11 hodnocení)

Casa Percan se nachází v Premantuře, 300 metrů od pláže Munte a 750 metrů od pláže Stupice, a nabízí klimatizaci. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Amazing home in Premantura with Outdoor swimming pool, 3 Bedrooms and WiFi
Amazing home in Premantura with Outdoor swimming pool, 3 Bedrooms and WiFi

Úžasný dům v Premantuře s venkovním bazénem a 3 ložnicemi se nachází v Premantuře, 800 metrů od pláže Munte a necelý 1 km od pláže Skrape. Nabízí vlastní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Nika Premantura
Villa Nika Premantura

Vila Nika Premantura se nachází necelý 1 km od pláže Munte a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.