Apartmán

Family friendly apartments with a swimming pool Kukci, Porec - 20263

52446 Nova Vas, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Family friendly apartments with a swimming pool Kukci, Porec - 20263 se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří wi-fi zdarma a parkování zdarma. Ubytování Family friendly apartments with a swimming pool Kukci, Porec - 20263 je řazeno mezi 4 hvězdičkové hotely. Klienty je ubytování Family friendly apartments with a swimming pool Kukci, Porec - 20263 hodnoceno 9 / 10 a patří mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu Istrie.

Family friendly apartments with a swimming pool Kukci, Porec - 20263 - Fotografie

Family friendly apartments with a swimming pool Kukci, Porec - 20263 - Adresa

Booking.com

Family friendly apartments with a swimming pool Kukci, Porec - 20263 - Popis

Umístěné v Nova Vas, Rodinné apartmány s bazénem Kukci, Poreč - 20263 nabízí ubytování se soukromým bazénem.Klimatizované ubytování se nachází 24 km od Aquaparku Istralandia a hosté mohou využívat soukromé parkoviště na místě a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán má 3 ložnice, satelitní TV, vybavenou kuchyň s lednicí a troubou, pračku a 1 koupelnu se sprchou.

Katedrála sv.Eufemia Rovinj je 45 km od apartmánu a Eufraziova bazilika je 6 km daleko.4 km daleko.Nejbližší letiště je letiště Portorož, 38 km od Family friendly apartments with a pool Kukci, Poreč - 20263.

.

Family friendly apartments with a swimming pool Kukci, Porec - 20263 - Vybavení ubytování

Vaření

 • Jídelní stůl
 • Trouba
 • Kuchyň
 • Myčka na nádobí
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Pračka
 • Lednička

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • chorvatsky
 • anglicky
 • italsky

Obývací prostor

 • Jídelna
 • Posezení

Vybavení pokoje

 • Soukromý vchod
 • Klimatizace

Koupelna

 • Sprcha
 • Vlastní koupelna

Média a technologie

 • TV
 • Satelitní programy

Exteriér

 • Soukromý bazén
 • Terasa

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Bezbariérový přístup

 • Celá jednotka se nachází v přízemí

Další ubytování ve městě Nova Vas

Four-Bedroom Apartment in Nova Vas
Four-Bedroom Apartment in Nova Vas

Four-Bedroom Apartment in Nová Vas se nachází v obci Nová Vas a nabízí ubytování se soukromým bazénem.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

San Lorenzo
San Lorenzo

10 / 10 (3 hodnocení)

San Lorenzo se nachází v obci Nova Vas, pouhých 23 km od přírodního parku Sečovlje Salina, a nabízí ubytování s terasou, zahradou a venkovním bazénem. 3,3 km od aquaparku Istralandia. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Two Bedroom Apartment Legovic with Garden
Two Bedroom Apartment Legovic with Garden

9 / 10 (1 hodnocení)

Two Bedroom Apartment Legovic with Garden se nachází v obci Nova Vas na Istrii a nabízí zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Diva
Villa Diva

Villa Diva se nachází v obci Nova Vas na Istrii a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Complex Laura Nova Vas
Apartment Complex Laura Nova Vas

7,6 / 10 (7 hodnocení)

Apartment Complex Laura Nova Vas se nachází v obci Nova Vas a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion má zahradu a venkovní bazén.

Apartment Leon with Balcony
Apartment Leon with Balcony

7,8 / 10 (5 hodnocení)

Apartment Leon with Balcony se nachází v obci Nova Vas, 21 km od aquaparku Istralandia, 43 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj a 8,7 km od Eufraziovy baziliky. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Nena - PRC426
Apartment Nena - PRC426

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán Nena - PRC426 se nachází v obci Nova Vas, 45 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj a 7,3 km od Eufraziovy baziliky. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Tento klimatizovaný apartmán je vzdálený 23 km od aquaparku Istralandia. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Heidi-2
Apartment Heidi-2

Apartment Heidi-2 se nachází v obci Nova Vas na Istrii a nabízí zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Monika
Villa Monika

9 / 10 (1 hodnocení)

Villa Monika se nachází v obci Nova Vas na Istrii a nabízí terasu. 45 km od obce Strunjan. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Apartment Complex Vetrina-Shared Pool
Apartment Complex Vetrina-Shared Pool

9,4 / 10 (19 hodnocení)

Ubytování se nachází v obci Nova Vas, 23 km od aquaparku Istralandia a 45 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Apartment Complex Vetrina-Shared Pool nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách a neplaceným soukromým parkovištěm. K dispozici je venkovní bazén a Eufraziova bazilika je vzdálená 7,6 km.

Modern Holiday Home in Porec with Swimming Pool
Modern Holiday Home in Porec with Swimming Pool

8,5 / 10 (2 hodnocení)

Moderní prázdninový dům v Poreči s bazénem se nachází v obci Nová Vas a nabízí soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi.Klimatizované ubytování je vzdálené 29 km od obce Strunjan.

Villa Amari
Villa Amari

9,4 / 10 (8 hodnocení)

Villa Amari se nachází asi 43 km od katedrály sv. Eufemie v Rovinji a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, venkovním bazénem a balkonem. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Leonie with Private Pool
Villa Leonie with Private Pool

9 / 10 (1 hodnocení)

Villa Leonie with Private Pool se nachází v obci Nova Vas a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Rustic-Holiday Home Vani with Tavern, near Porec
Rustic-Holiday Home Vani with Tavern, near Porec

9 / 10 (1 hodnocení)

Rustic-Holiday Home Vani with Tavern, near Porec se nachází v obci Nova Vas na Istrii a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Heidi-1
Apartment Heidi-1

Apartmán Heidi-1 se nachází v obci Nova Vas, 43 km od katedrály sv. Eufemie a 8,9 km od Eufraziovy baziliky, a nabízí zahradu a výhled na bazén. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Nina, Pinta & Santa Maria
Apartments Nina, Pinta & Santa Maria

9,1 / 10 (14 hodnocení)

Apartments Nina, Pinta & Santa Maria se nachází v obci Nova Vas na Istrii a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Villa Maria Villanova
Villa Maria Villanova

Villa Maria Villanova se nachází v obci Nova Vas, 3,2 km od aquaparku Istralandia a 23 km od přírodního parku Sečovlje Salina. K dispozici je venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Stunning home in Nova Vas with Jacuzzi, WiFi and Outdoor swimming pool
Stunning home in Nova Vas with Jacuzzi, WiFi and Outdoor swimming pool

8 / 10 (1 hodnocení)

Amazing home in Nova Vas s vířivkou, Wi-Fi a venkovním bazénem se nachází v obci Nova Vas a nabízí ubytování se soukromým bazénem a výhledem na moře.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Nina
Nina

10 / 10 (4 hodnocení)

Nina se nachází v obci Nova Vas, 22 km od aquaparku Istralandia. Nabízí sezónní venkovní bazén, neplacené soukromé parkoviště, zahradu a gril. Ubytování je vzdálené přibližně 44 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj a 7,8 km od Eufraziovy baziliky. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Penzion má rodinné pokoje.

Manuel with Swimming Pool
Manuel with Swimming Pool

8 / 10 (1 hodnocení)

Manuel with Swimming Pool se nachází v obci Nova Vas, 21 km od aquaparku Istralandia a 42 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí zahradu a terasu. K dispozici je venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Felix
Felix

9 / 10 (3 hodnocení)

Felix se nachází v obci Nova Vas a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. 45 km od Terstu. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Villa Grivičić
Villa Grivičić

10 / 10 (1 hodnocení)

Villa Grivičić se nachází v obci Nova Vas a nabízí ubytování s vlastním bazénem, terasou a výhledem na bazén. 22 km od aquaparku Istralandia. Nabízí sezónní venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Vista
Villa Vista

6 / 10 (8 hodnocení)

Villa Vista se nachází 4,1 km od aquaparku Istralandia a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, sezonním venkovním bazénem, barem a terasou. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Blue Holiday House with Private Pool
Blue Holiday House with Private Pool

8,6 / 10 (9 hodnocení)

Blue Holiday House with Private Pool se nachází asi 22 km od aquaparku Istralandia a nabízí ubytování s venkovním bazénem a bezplatným Wi-Fi. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Ivda with Heated Pool in Porec Area
Villa Ivda with Heated Pool in Porec Area

10 / 10 (2 hodnocení)

Villa Ivda se nachází v obci Nova Vas, 21 km od aquaparku Istralandia a 43 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday Home Ema
Holiday Home Ema

8,7 / 10 (4 hodnocení)

Holiday Home Ema se nachází v obci Nova Vas a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 44 km od obce Strunjan a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Nova Vas/Porec 1
Apartment Nova Vas/Porec 1

Apartmán Nova Vas/Porec 1 se nachází v obci Nova Vas, 42 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj, 8,7 km od Eufraziovy baziliky a 8,7 km od hlavního náměstí v Poreči. Ubytování je vzdálené 21 km od aquaparku Istralandia a hosté mohou využívat soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment in Nova Vas/Porec/Istrien 40122
Apartment in Nova Vas/Porec/Istrien 40122

Apartmán v Nova Vas/Porec/Istrien 40122 se nachází v obci Nova Vas.45 km od obce Strunjan.Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Intima
Villa Intima

8 / 10 (9 hodnocení)

Villa Intima se nachází v obci Nova Vas a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. 48 km od obce Strunjan.

Villa Gloria Vita
Villa Gloria Vita

10 / 10 (3 hodnocení)

Villa Gloria Vita se nachází v obci Nova Vas na Istrii a nabízí terasu. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 31 km od Poreče a hosté mohou využívat soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Teri
Apartment Teri

9,2 / 10 (4 hodnocení)

Apartmán Teri se nachází v obci Nova Vas, 44 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj, 7,7 km od Eufraziovy baziliky a hlavního náměstí v Poreči, a nabízí zahradu a terasu. Tento klimatizovaný apartmán je vzdálený 23 km od aquaparku Istralandia. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Adriana holiday home near Porec
Adriana holiday home near Porec

Adriana holiday home near Porec nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady, asi 43 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Doris
Apartments Doris

10 / 10 (2 hodnocení)

Apartments Doris se nachází v obci Nova Vas na Istrii a nabízí zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Rosa
Villa Rosa

9 / 10 (2 hodnocení)

Villa Rosa se nachází v obci Nova Vas a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 20 km od aquaparku Istralandia a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Daniela
Villa Daniela

10 / 10 (1 hodnocení)

Villa Daniela se nachází v obci Nova Vas na Istrii a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Marisa
Villa Marisa

9,4 / 10 (5 hodnocení)

Vila Marisa se nachází ve městě Nova Vas, 7 km od Poreče. Nabízí Wi-Fi zdarma, terasu, výhled do zahrady a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Libra
Villa Libra

Villa Libra se nachází v obci Nova Vas a nabízí sezónní venkovní bazén. 27 km od obce Strunjan. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Rošinjola
Villa Rošinjola

Villa Rošinjola se nachází v Nova Vas a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnými jízdními koly a přístupem do zahrady se sezónním venkovním bazénem.Apartmán se nachází v oblasti, kde se můžete věnovat různým aktivitám, jako je pěší turistika, cyklistika a stolní tenis.

Apartment Kukci 7166b
Apartment Kukci 7166b

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán Kukci 7166b se nachází v obci Nova Vas, 5,9 km od Eufraziovy baziliky a hlavního náměstí v Poreči a 45 km od katedrály sv. Eufemie. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Adriana Nova Vas
Adriana Nova Vas

9 / 10 (3 hodnocení)

Adriana Nova Vas se nachází asi 43 km od katedrály sv. Eufemie v Rovinji a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Green with Balcony
Apartment Green with Balcony

9,8 / 10 (6 hodnocení)

Apartmán Green with Balcony se nachází v obci Nova Vas, 44 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj, 7,6 km od Eufraziovy baziliky a 7,7 km od hlavního náměstí v Poreči, a nabízí zahradu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 22 km od aquaparku Istralandia a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Amoroso
Villa Amoroso

Villa Amoroso nabízí ubytování v obci Nova Vas. K dispozici je venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Kostro - PRC409
Apartment Kostro - PRC409

7 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán Kostro - PRC409 se nachází v obci Nova Vas, 21 km od aquaparku Istralandia, 43 km od katedrály sv. Eufemie a 8,6 km od Eufraziovy baziliky. Na místě je soukromé parkoviště.

Apartment Viktorija - PRC405
Apartment Viktorija - PRC405

9 / 10 (2 hodnocení)

Apartmán Viktorija - PRC405 se nachází v obci Nova Vas, 21 km od aquaparku Istralandia a 43 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a soukromé parkoviště. je k dispozici na místě.

Apartment Gordana Ghedda
Apartment Gordana Ghedda

9 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Gordana Ghedda se nachází v obci Nova Vas, 44 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj, 8,7 km od Eufraziovy baziliky a hlavního náměstí v Poreči, a nabízí tenisový kurt. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday Home Darija
Holiday Home Darija

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Holiday Home Darija se nachází v obci Nova Vas a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. 2,3 km od aquaparku Istralandia. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Kukci, Porec - 7166
Apartments with a parking space Kukci, Porec - 7166

9,3 / 10 (6 hodnocení)

Apartments with a parking space Kukci, Porec - 7166 se nachází v obci Nova Vas na Istrii a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Salha
Apartment Salha

8 / 10 (6 hodnocení)

Apartment Salha se nachází v obci Nova Vas, 21 km od aquaparku Istralandia a 43 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.