Prázdninový dům

Holiday house in Drage with sea view, balcony, air conditioning,W-LAN 571-1

23211 Drage, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (prázdninový dům) Holiday house in Drage with sea view, balcony, air conditioning,W-LAN 571-1 se nachází ve městě Drage (Chorvatsko - Zadarská župa). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří venkovní bazén, parkování zdarma, wi-fi zdarma a nekuřácké pokoje. Ubytování Holiday house in Drage with sea view, balcony, air conditioning,W-LAN 571-1 se kvalitou svých služeb řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Ubytování Holiday house in Drage with sea view, balcony, air conditioning,W-LAN 571-1 se nachází v regionu Zadarská župa a s hodnocením 9 / 10 od klientů se řadí mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu.

Holiday house in Drage with sea view, balcony, air conditioning,W-LAN 571-1 - Fotografie

Holiday house in Drage with sea view, balcony, air conditioning,W-LAN 571-1 - Adresa

Booking.com

Holiday house in Drage with sea view, balcony, air conditioning,W-LAN 571-1 - Popis

Rekreační dům v Drage s výhledem na moře, balkonem, klimatizace, W-LAN 571-1 se nachází v Drage a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem.Ubytování se nachází méně než 1 km od pláže Porat nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech a všech prostorách.

Tento prázdninový dům má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na moře.

Pláž Oaza Mira je 1.Prázdninový dům je vzdálený 2 km a pláž Dolaške Drage 1.5 km daleko.Nejbližší letiště je letiště Zadar, 33 km od Holiday house in Drage s výhledem na moře, balkonem, klimatizací, W-LAN 571-1.

....

Holiday house in Drage with sea view, balcony, air conditioning,W-LAN 571-1 - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • anglicky
 • španělsky
 • francouzsky
 • maďarsky
 • italsky
 • polsky
 • rusky

Vaření

 • Kávovar
 • Rychlovarná konvice
 • Kuchyň
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička

Koupelna

 • Ručníky
 • Vana nebo sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Sprcha

Exteriér

 • Gril
 • Soukromý bazén
 • Gril
 • Balkon

Různé

 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Parkování

 • veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Ložnice

 • Povlečení

Média a technologie

 • TV

Zvířata

 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.

Jídlo a pití

 • Příslušenství na přípravu čaje a kávy

Exteriér a výhled

 • Výhled na moře

Venkovní bazén

 • Venkovní bazén

Další ubytování ve městě Drage

Apartment Mima with Sea View
Apartment Mima with Sea View

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Mima with Sea View se nachází v Drage, 300 metrů od pláže Dolaške Drage a necelý 1 km od pláže Kamp. Nabízí terasu a výhled na moře. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Fijan (A4+1)
Apartment Fijan (A4+1)

10 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Fijan (A4+1) se nachází v Drage, 200 metrů od pláže Dolaške Drage a necelý 1 km od pláže Kamp, a nabízí terasu a klimatizaci. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi.

Apartmani Kiara
Apartmani Kiara

9,9 / 10 (17 hodnocení)

Apartmani Kiara se nachází v Drage v Zadarské župě, 500 metrů od pláže Porat. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmani Meštrović
Apartmani Meštrović

7,8 / 10 (6 hodnocení)

Apartmani Meštrović se nachází v Drage v Zadarské župě a nabízí balkon a výhled na moře. 300 metrů od pláže Dolaške Drage. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.

Mobile home Nina
Mobile home Nina

10 / 10 (5 hodnocení)

Mobile home Nina se nachází v Drage a nabízí zahradu, terasu, restauraci, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, windsurfingu a rybaření.

Marina House
Marina House

9,3 / 10 (40 hodnocení)

Marina House se nachází asi 1,9 km od pláže Dolaške Drage a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na hory. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 800 metrů od pláže Kamp a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Mobile home - Sueno de la Luna
Mobile home - Sueno de la Luna

9,3 / 10 (9 hodnocení)

Mobile home - Sueno de la Luna se nachází v Drage a nabízí výhled na moře, restauraci, sdílený lounge, snack bar, zahradu, sezónní venkovní bazén a terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Adria
Villa Adria

Villa Adria nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a soukromým parkovištěm v Drage, 38 km od Zadaru.

La Mer
La Mer

9,6 / 10 (14 hodnocení)

La Mer se nachází v Drage, 200 metrů od pláže Dolaške Drage a 1,4 km od pláže Porat. Nabízí terasu a klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday house in Drage with balcony, air conditioning, WiFi, washing machine 4993-1
Holiday house in Drage with balcony, air conditioning, WiFi, washing machine 4993-1

Holiday house in Drage se nachází v Drage, 200 metrů od pláže Porat a 600 metrů od pláže Oáza Mira, nabízí klimatizaci, Wi-Fi, pračku, balkon a bezplatné Wi-Fi.Ubytování je vzdálené 12 km od historického muzea Biograd a 36 km od radnice Šibenik.

Amazing apartment in Drage with Sauna, WiFi and 1 Bedrooms
Amazing apartment in Drage with Sauna, WiFi and 1 Bedrooms

Úžasný apartmán v Drage se saunou, Wi-Fi a 1 Bedrooms se nachází v Drage, 700 metrů od pláže Porat, 1 km od pláže Oaza Mira a 16 minut chůze od pláže Dolaške Drage.Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa OhLive
Villa OhLive

Villa OhLive se nachází v Drage a nabízí bar, zahradu, soukromou pláž, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmani KATARINA
Apartmani KATARINA

10 / 10 (5 hodnocení)

Apartmani KATARINA se nachází v Drage v Zadarské župě, 600 metrů od pláže Porat. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Amazing home in Drage with Outdoor swimming pool, Sauna and Heated swimming pool
Amazing home in Drage with Outdoor swimming pool, Sauna and Heated swimming pool

Úžasný dům v Drage s venkovním bazénem, bbsaunou a 7 ložnicemi se nachází v Drage, 1,1 km od pláže Kamp, 12 km od přístavu Kornati a 13 km od historického muzea Biograd.Na místě je neplacené soukromé parkoviště.Pláž Dolaške Drage je vzdálená 500 metrů a pláž Porat 1,1 km.

BUQEZ ECO RESORT Villa #30
BUQEZ ECO RESORT Villa #30 "Beachvilla Stella" mit Whirlpool

9,5 / 10 (2 hodnocení)

BUQEZ ECO RESORT Villa #30 se nachází v Drage, jen pár kroků od pláže Kamp a necelý 1 km od pláže Dolaške Drage. Beachvilla Stella mit Whirlpool nabízí bar a klimatizaci. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi.

Holiday home Ivana-Vrana lake
Holiday home Ivana-Vrana lake

10 / 10 (1 hodnocení)

Holiday home Ivana-Vrana lake se nachází v Drage, 2,4 km od pláže Porat a 2,7 km od pláže Janice, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sdíleným lounge a zahradou. K dispozici je také balkon.

Buqez Resort Villa 66
Buqez Resort Villa 66

Buqez Resort Villa 66 se může pochlubit zahradou, terasou a barem a nabízí ubytování v Drage s bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře.Tento prázdninový dům nabízí bezplatné soukromé parkoviště a 24hodinovou recepci.

Apartments Marijan - with terrace
Apartments Marijan - with terrace

9,9 / 10 (8 hodnocení)

Apartments Marijan - with terrace se nachází v Drage v Zadarské župě, nedaleko pláží Porat a Dolaške Drage. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

mobile home kucy
mobile home kucy

Mobile home kucy se nachází v Drage, 2,9 km od pláže Porat, 14 km od přístavu Kornati a 15 km od historického muzea Biograd. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Kamp je vzdálená 90 metrů a pláž Dolaške Drage 2,2 km.

Villa Antica
Villa Antica

10 / 10 (3 hodnocení)

Villa Antica se nachází v Drage, v blízkosti pláže Kamp a 1,4 km od pláže Porat. Nabízí terasu s výhledem do zahrady, sezónní venkovní bazén a gril. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 800 metrů od pláže Dolaške Drage a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartmani Svemir
Apartmani Svemir

9 / 10 (61 hodnocení)

Apartmani Svemir se nachází 1 km od pláže Porat a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Lavender Apartments
Lavender Apartments

9 / 10 (30 hodnocení)

Lavender Apartments se nachází v Drage, 250 metrů od pláže Dolaške Drage a 800 metrů od pláže Kamp. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady.

Holiday Home SophiaMaria
Holiday Home SophiaMaria

9 / 10 (2 hodnocení)

Holiday Home SophiaMaria se nachází v Drage, 2,6 km od pláže Dolaške Drage a 14 km od přístavu Kornati, a nabízí klimatizaci. Stojí jen pár kroků od pláže Kamp a nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment 5005-3
Apartment 5005-3

8 / 10 (1 hodnocení)

Apartment 5005-3 se nachází v Drage, 1,2 km od pláže Porat a 1,4 km od pláže Dolaške Drage. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Muzeum dědictví Biograd je vzdálené 12 km a radnice v Šibeniku 35 km.

Anna
Anna

9,5 / 10 (8 hodnocení)

Anna se nachází v Drage, nedaleko pláže Porat a 12 minut chůze od pláže Dolaške Drage. Nabízí balkon s výhledem na hory, sezónní venkovní bazén a bar. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Hollers Holiday Homes Haus Oli
Hollers Holiday Homes Haus Oli

9,2 / 10 (4 hodnocení)

Hollers Holiday Homes Haus Oli se nachází na pláži v Drage, nedaleko pláže Dolaške Drage. Nabízí soukromou pláž. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 150 metrů od pláže Kamp a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

MiaBella Resort
MiaBella Resort

9,8 / 10 (39 hodnocení)

MiaBella Resort se nachází v Drage, 500 metrů od pláže Dolaške Drage, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, terasou nebo balkonem, přístupem do zahrady a celoročním venkovním bazénem.

BUQEZ ECO RESORT - Beach Villa 28 - Directly by beach
BUQEZ ECO RESORT - Beach Villa 28 - Directly by beach

9,7 / 10 (10 hodnocení)

BUQEZ ECO RESORT - Beach Villa 28 - Directly by beach se nachází v Drage, 100 metrů od pláže Kamp a 2,2 km od pláže Dolaške Drage, a nabízí klimatizaci. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Sea View Šarić
Apartment Sea View Šarić

9,7 / 10 (12 hodnocení)

Apartment Sea View Šarić se nachází v Drage, 500 metrů od pláže Porat, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Marine
Apartment Marine

9,4 / 10 (21 hodnocení)

Apartment Marine se nachází v Drage, 200 metrů od pláže Dolaške Drage a 1,3 km od pláže Porat, a nabízí terasu a klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Marko 527
Apartments Marko 527

Apartmány Marko 527 se nacházejí v Drage, 1,2 km od pláže Porat, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Všechny pokoje mají kuchyň, satelitní TV a vlastní koupelnu. Mezi zajímavosti v okolí patří přístav Kornati (11 km) a Biogradské muzeum dědictví (12 km).

Apartments for families with children Drage, Biograd - 5904
Apartments for families with children Drage, Biograd - 5904

6 / 10 (3 hodnocení)

Apartmány pro rodiny s dětmi Drage, Biograd - 5904 se nachází v Drage, necelý 1 km od pláže Porat, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Mobile Home whit sea view LAVOJESA
Mobile Home whit sea view LAVOJESA

9,1 / 10 (9 hodnocení)

Mobile Home whit sea view LAVOJESA se nachází asi 2,8 km od pláže Dolaške Drage a nabízí výhled na moře, bar, gril a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment in Drage with sea views, terrace, air conditioning, WiFi 566-3
Apartment in Drage with sea views, terrace, air conditioning, WiFi 566-3

Apartmán v Drage se nachází v Drage, necelý 1 km od pláže Porat a 14 minut chůze od pláže Oaza Mira, s výhledem na moře, terasa, klimatizace, WiFi 566-3 a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a klimatizaci.Tato nemovitost nabízí výhled na moře a je 1.5 km od pláže Dolaške Drage a 11 km od přístavu Kornati.

Mobile Home Amélie
Mobile Home Amélie

9,3 / 10 (24 hodnocení)

Mobile Home Amélie se nachází v Drage a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a přístupem do zahrady se sezónním venkovním bazénem. Toto přímořské ubytování nabízí minigolf, tenisový kurt a neplacené soukromé parkoviště.

Ferienwohnung 4996-1
Ferienwohnung 4996-1

Ferienwohnung 4996-1 se nachází v Drage, 500 metrů od pláže Porat a necelý 1 km od pláže Oaza Mira. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 11 km od historického muzea Biograd a 36 km od pevnosti Barone.

Eva Beach House I & II Buqez - private sauna and whirlpool
Eva Beach House I & II Buqez - private sauna and whirlpool

9,2 / 10 (25 hodnocení)

Eva Beach House I & II Buqez - private sauna and Jacuzzi se nachází v Drage, 200 metrů od pláže Kamp a 2,2 km od pláže Dolaške Drage. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zahradou s terasou, výhledem na moře a vstupem do sauny a vířivky.

Carpe summer
Carpe summer

8 / 10 (1 hodnocení)

Carpe summer se nachází v Drage, 500 metrů od pláže Porat a 750 metrů od pláže Oaza Mira. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Apartmán se zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Mara's Coast - Giulia
Mara's Coast - Giulia

9,8 / 10 (9 hodnocení)

Mara's Coast - Giulia se nachází v Drage, 70 metrů od pláže Porat a 800 metrů od pláže Oaza Mira. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Nice home in Drage with 2 Bedrooms and WiFi
Nice home in Drage with 2 Bedrooms and WiFi

6 / 10 (5 hodnocení)

Stunning home in Drage with 2 Bedrooms se nachází v Drage, 12 km od historického muzea Biograd, 36 km od radnice Šibenik a Pevnost Barone.Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday Home Svemir
Holiday Home Svemir

9,2 / 10 (38 hodnocení)

Holiday Home Svemir se nachází v Drage a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a přístupem do zahrady s celoročním venkovním bazénem. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, gril a neplacené soukromé parkoviště.

House with Sea View
House with Sea View

7,5 / 10 (2 hodnocení)

Ubytování se nachází v Drage v Zadarské župě, u pláží Dolaške Drage a Porat. House with Sea View se nachází nedaleko a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Buqez and Vita OI Concept Village
Buqez and Vita OI Concept Village

9,2 / 10 (39 hodnocení)

Buqez and Vita OI Concept Village se nachází v Drage v Zadarské župě, nedaleko pláže Kamp. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Fijan (A2)
Apartments Fijan (A2)

9,2 / 10 (4 hodnocení)

Apartmány Fijan (A2) se nacházejí v obci Drage v Zadarské župě, 250 metrů od pláže Dolaške Drage, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartment 5005-2
Apartment 5005-2

Apartment 5005-2 se nachází v Drage, 1,2 km od pláže Porat a 1,4 km od pláže Dolaške Drage, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Muzeum dědictví Biograd je vzdálené 12 km a radnice v Šibeniku 35 km.

Island of Heron - Bella Vista
Island of Heron - Bella Vista

10 / 10 (2 hodnocení)

Island of Heron - Bella Vista se nachází v Drage, 100 metrů od pláže Porat, a nabízí vířivku. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, potápění a rybaření.

Apartments Meni
Apartments Meni

8,9 / 10 (17 hodnocení)

Apartmány Meni se nacházejí v Drage. Nabízejí Wi-Fi zdarma a ubytování s možností vlastního stravování.

Awesome apartment in Drage with WiFi and 2 Bedrooms
Awesome apartment in Drage with WiFi and 2 Bedrooms

Apartmán Awesome in Drage se nachází v Drage, pouhých 600 od pláže Porat, a nabízí ubytování s výhledem na metrů moře, Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.3,2 km od přírodního parku Vranské jezero.