Penzion

Rooms in Novalja with a sea view, balcony, air conditioning, WiFi 3764-10

8 / 10 (3 hodnocení)

53291 Novalja, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (penzion) Rooms in Novalja with a sea view, balcony, air conditioning, WiFi 3764-10 se nachází ve městě Novalja (Chorvatsko - Pag) a nabízí svým hostům venkovní bazén, parkování zdarma, wi-fi zdarma a nekuřácké pokoje. Penzion Rooms in Novalja with a sea view, balcony, air conditioning, WiFi 3764-10 se nachází v regionu Pag.

Rooms in Novalja with a sea view, balcony, air conditioning, WiFi 3764-10 - Fotografie

Rooms in Novalja with a sea view, balcony, air conditioning, WiFi 3764-10 - Adresa

Booking.com

Rooms in Novalja with a sea view, balcony, air conditioning, WiFi 3764-10 - Popis

Pokoje s výhledem na moře v Novalji, balkon, klimatizace, WiFi 3764-10 se nachází v Novalji, 800 metrů od pláže Lokunje a nabízí pokoje s Wi-Fi.Všechny pokoje mají balkon s výhledem na moře.

Penzion poskytuje ubytování v pokojích s TV.Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, fén a ložní prádlo.

Pokoje v Novalji s výhledem na moře, balkonem, klimatizací, WiFi 3764-10 leží 2 km od pláže Strasko a 2,7 km od pláže Planjka-Trinćel.Na letiště Zadar je do 85 km.

.

Rooms in Novalja with a sea view, balcony, air conditioning, WiFi 3764-10 - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • španělsky
 • maďarsky
 • polsky
 • anglicky
 • francouzsky
 • italsky
 • rusky

Koupelna

 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Sprcha
 • Vana nebo sprcha
 • Fén

Obecné

 • Klimatizace
 • Topení
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Ložnice

 • Povlečení

Výhled

 • Výhled na moře

Exteriér

 • Balkon

Zvířata

 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.

Média a technologie

 • TV

Jídlo a pití

 • Minibar

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování

 • veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).

Venkovní bazén

 • Venkovní bazén

Další ubytování ve městě Novalja

Apartment in Novalja with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (3565-11)
Apartment in Novalja with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (3565-11)

Apartmán v Novalji s výhledem na moře, terasou, klimatizací, Wi-Fi (3565-11) se nachází v Novalji, 300 metrů od pláže Caska a 1,2 km od pláže Zrće.

Villa Olea, luxury retreat with nature blend
Villa Olea, luxury retreat with nature blend

8,9 / 10 (12 hodnocení)

Villa Olea se nachází v Novalji a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře. Pětihvězdičková vila se nachází 1,4 km od pláže Rafaela a nabízí neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Diva
Apartments Diva

9,2 / 10 (28 hodnocení)

Apartments Diva se nachází v klidné části Novalje na mírně vyvýšeném místě, 400 metrů od četných pláží, jako je Caska, Straško, Čista a Planjka. Oblíbená pláž Zrće, známá také jako chorvatská Ibiza, je vzdálená 2 km. Hostům je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení a prostorná zahrada s grilem.

Apartment Kety - cosy with balcony
Apartment Kety - cosy with balcony

7 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Kety - cosy with balcony se nachází v Novalji, necelý 1 km od pláže Planjka-Trinćel a 13 minut chůze od pláže Gaj. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od pláže Babe a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments by the sea Stara Novalja, Pag - 4143
Apartments by the sea Stara Novalja, Pag - 4143

6,5 / 10 (2 hodnocení)

Tento apartmán se nachází v Novalji a nabízí terasu s výhledem na moře. 44 km od Bašky.

Mirela modern apartment near the beach, Novalja
Mirela modern apartment near the beach, Novalja

10 / 10 (3 hodnocení)

Mirela modern apartment near the beach, Novalja se nachází v Novalji a nabízí zahradu, terasu, restauraci, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Apartmán má balkon a výhled na moře.

Villa Cesarica Novalja
Villa Cesarica Novalja

9,8 / 10 (16 hodnocení)

Ubytování se nachází v Novalji, necelý 1 km od pláže Kolanjski Gajac, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Villa Cesarica Novalja nabízí ubytování se sdíleným salonkem, bezplatným Wi-Fi a sdílenou kuchyní. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Lejla, sea view apartment with pool
Lejla, sea view apartment with pool

Lejla, sea view apartment with pool se nachází v Novalji, 450 metrů od pláže Babe a 700 metrů od pláže Gaj. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním venkovním bazénem a terasou. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Ivona
Apartment Ivona

8 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Ivona se nachází v Novalji, 1,9 km od pláže Strasko a 2,7 km od pláže Planjka-Trinćel. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Mainz
Villa Mainz

7,2 / 10 (13 hodnocení)

Villa Mainz se nachází v Novalji na ostrově Pag, nedaleko pláží Babe a Gaj. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Friendly Violet
Apartments Friendly Violet

5,3 / 10 (3 hodnocení)

Apartments Friendly Violet se nachází v Novalji, 1 km od pláže Lokunje, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Star 5 luxury apartment with a pool
Villa Star 5 luxury apartment with a pool

6 / 10 (4 hodnocení)

Villa Star 5 luxury apartment with a pool se nachází v Novalji, 1 km od pláže Strasko a 2 km od pláže Braničevica. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 250 metrů od pláže Lokunje a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Dobrana
Apartments Dobrana

8,5 / 10 (6 hodnocení)

Apartmány Dobrana se nacházejí v Novalji na ostrově Pag, 600 metrů od pláže Uljak, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, dětské hřiště, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartment Claudio-Sanda
Apartment Claudio-Sanda

8 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán Claudio-Sanda se nachází v Novalji, necelý 1 km od pláže Lokunje, 15 minut chůze od pláže Planjka-Trinćel a 1,3 km od pláže Babe. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Studio Apartment in Novalja with Sea View, Balcony, Air Conditioning, Wi-Fi (3650-2)
Studio Apartment in Novalja with Sea View, Balcony, Air Conditioning, Wi-Fi (3650-2)

8 / 10 (1 hodnocení)

Studiový apartmán v Novalji s výhledem na moře, balkonem, klimatizací, Wi-Fi (3650-2) se nachází v Novalji, jen 1 km od pláže Lokunje a 1,4 km od pláže Planjka-Trinćel.

Apartment Anne
Apartment Anne

Apartment Anne se nachází v Novalji, 1,5 km od pláže Gaj a 2,2 km od pláže Planjka-Trinćel. Nabízí zahradu, gril a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,4 km od pláže Babe a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Katarina
Villa Katarina

Villa Katarina se nachází v Novalji, 1 km od pláže Lokunje, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem na terasu.

Villa Cornea - Luxury Villa in a heart of Novalja
Villa Cornea - Luxury Villa in a heart of Novalja

Villa Cornea - Luxury Villa in the heart of Novalja se nachází v Novalji, pouhých 500 metrů od pláže Lokunje, a nabízí ubytování na pláži se sezónním venkovním bazénem, bbbbbbbbbarem, zahradou a dostatkem Wi-Fi.Nabízím vlastní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Tissa-Novalja
Tissa-Novalja

4,7 / 10 (10 hodnocení)

Tissa-Novalja se nachází v Novalji na ostrově Pag, nedaleko pláží Lokunje a Strasko. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Donadic II, Caska
Apartments Donadic II, Caska

9,4 / 10 (5 hodnocení)

Apartments Donadic II, Caska se nachází v Novalji a nabízí zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Luxury Villa Royal I with Private Pool
Luxury Villa Royal I with Private Pool

9 / 10 (5 hodnocení)

Luxury Villa Royal I with Private Pool se nachází v Novalji, 400 metrů od pláže Mihovilje, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, terasou nebo balkonem a přístupem do zahrady a sezónního venkovního bazénu.

Villa Mateo
Villa Mateo

8 / 10 (5 hodnocení)

Villa Mateo se nachází v Novalji, 500 metrů od pláže Gaj a 2,6 km od pláže Planjka-Trinćel. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Nabízí sezónní venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Aquamarine Apartments
Villa Aquamarine Apartments

9,5 / 10 (30 hodnocení)

Villa Aquamarine Apartments se nachází v Novalji na ostrově Pag, nedaleko pláží Babe a Gaj. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Awesome apartment in Novalja with 2 Bedrooms and WiFi
Awesome apartment in Novalja with 2 Bedrooms and WiFi

Apartmán Úžasný apartmán v Novalji se 2 ložnicemi a WiFi se nachází v Novalji, necelý 1 km od pláže Lokunje, nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartment Emmy
Apartment Emmy

8,7 / 10 (12 hodnocení)

Apartment Emmy se nachází v Novalji, necelý 1 km od pláže Babe a 12 minut chůze od pláže Gaj, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, šnorchlování a potápění.

Tomana Deluxe Duplex Apartment with Jacuzzi
Tomana Deluxe Duplex Apartment with Jacuzzi

8,7 / 10 (4 hodnocení)

Tomana Deluxe Duplex Apartment with Jacuzzi se nachází v Novalji, 1,2 km od pláže Babe, 1,3 km od pláže Gaj a 2,6 km od pláže Planjka-Trinćel. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Nautilus Apartment
Nautilus Apartment

8,6 / 10 (16 hodnocení)

Nautilus Apartment nabízí ubytování v Novalji, 1,4 km od pláže Planjka-Trinćel a 1,6 km od pláže Saint Mary. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Anita Novalja
Apartment Anita Novalja

Apartment Anita Novalja se nachází přibližně 200 metrů od pláže Gaj a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Studio Lela
Studio Lela

8,5 / 10 (6 hodnocení)

Studio Lela se nachází necelý 1 km od pláže Gaj a nabízí výhled do zahrady, terasu a rychlovarnou konvici. Nachází se 1 km od pláže Babe a nabízí bezplatné Wi-Fi a turistické informace.

Villa Alba - Private Heated Pool
Villa Alba - Private Heated Pool

Villa Alba - Private vyhřívaný bazén se nachází v Novalji a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a nepřetržitě otevřená recepce.

Apt and rooms Ivan-great location
Apt and rooms Ivan-great location

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Apt and rooms Ivan-great location se nachází v Novalji, 400 metrů od pláže Lokunje a 1,7 km od pláže Strasko. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Všechny pokoje mají balkon.

Antodo Relax
Antodo Relax

10 / 10 (1 hodnocení)

Antodo Relax stojí asi 900 metrů od centra města Novalja, 800 metrů od nejbližší pláže a 3,7 km od pláže v Zrće. Nabízí bezplatné Wi-Fi.

Apartments with a parking space Novalja, Pag - 17171
Apartments with a parking space Novalja, Pag - 17171

Apartmány s parkovacím místem se nachází v Novalji na ostrově Pag, nedaleko pláží Lokunje a Strasko. Novalja, Pag - 17171 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Awesome apartment in Novalja with Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms
Awesome apartment in Novalja with Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Apartmán Awesome v Novalji s venkovním bazénem a 2 ložnicemi se nachází v Novalji, 700 metrů od pláže Lokunje, 1,3 km od pláže Strasko a 2,6 km od pláže Braničevica.

Apartments by the sea Stara Novalja, Pag - 6319
Apartments by the sea Stara Novalja, Pag - 6319

5,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartments by the sea Stara Novalja, Pag - 6319 se nachází v Novalji na ostrově Pag, nedaleko pláží Uljak a Čatare. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Noel
Noel

Na místě hotelu Noel, který se nachází v Novalji, jen 1, je terasa.5 km od pláže Gaj a 1.7 km od pláže Lokunje.Nachází se 1.4 km od pláže Babe a nabízí zahradu a bezplatné soukromé parkoviště.

Apartment Stara Novalja 9416a
Apartment Stara Novalja 9416a

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Stara Novalja 9416a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na moře, asi 400 metrů od pláže Saint Mary. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Funtastic with Private Heated Pool
Apartment Funtastic with Private Heated Pool

8,1 / 10 (23 hodnocení)

Apartmán Funtastic s vlastním vyhřívaným bazénem se nachází v Novalji a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a moderním vybavením.Nemovitost nabízí venkovní bazén, sluneční terasu s lehátky a slunečníky.Pláž Babe je vzdálená 1 km.

Studio Apartment Georgina
Studio Apartment Georgina

Studio Apartment Georgina se nachází v Novalji a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Enna house with private jacuzzi
Enna house with private jacuzzi

7,5 / 10 (6 hodnocení)

Enna house with private jacuzzi, nemovitost se zahradou, grilem a terasou se nachází v Novalji, necelý 1 km od pláže Gaj, 2,3 km od pláže Planjka-Trinćel a 2,5 km od pláže Mihovilje. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments ErikaS - 100m from sea
Apartments ErikaS - 100m from sea

9,5 / 10 (4 hodnocení)

Apartments ErikaS - 100m from sea se nachází necelý 1 km od pláže Lokunje a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Nova Excellence
Nova Excellence

8 / 10 (10 hodnocení)

Nova Excellence se nachází v Novalji, 400 metrů od pláže Babe, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments by the sea Stara Novalja, Pag - 13084
Apartments by the sea Stara Novalja, Pag - 13084

7 / 10 (10 hodnocení)

Apartmán Stara Novalja 13084b se nachází v Novalje a nabízí terasu.

Apartmani Mačak II
Apartmani Mačak II

8,2 / 10 (19 hodnocení)

Apartmani Mačak II se nachází v Novalji, necelý 1 km od pláže Lokunje a 13 minut chůze od pláže Gaj. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou.

Penthouse Apartment Perla with Jacuzzi
Penthouse Apartment Perla with Jacuzzi

9,2 / 10 (6 hodnocení)

Penthouse Apartment Perla with Jacuzzi se nachází v Novalji, necelý 1 km od pláže Babe a 15 minut chůze od pláže Lokunje. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od pláže Gaj a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments with a parking space Novalja, Pag - 17361
Apartments with a parking space Novalja, Pag - 17361

Apartmány s parkovacím místem se nachází v Novalji na ostrově Pag, nedaleko pláží Lokunje a Strasko. Novalja, Pag - 17361 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments INES
Apartments INES

8,4 / 10 (14 hodnocení)

Apartments INES se nachází v Novalji na ostrově Pag, nedaleko pláží Lokunje a Planjka-Trinćel. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Mario - Novalja
Apartment Mario - Novalja

Apartmán Mario - Novalja se nachází necelý 1 km od pláže Lokunje a nabízí sdílený lounge, terasu a sdílenou kuchyň. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.