Apartmány

Family friendly apartments with a swimming pool Vir - 20197

23234 Vir, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmány) Family friendly apartments with a swimming pool Vir - 20197 se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa) a pro své hosty nabízí bazén, wi-fi zdarma a parkování zdarma. Ubytování Family friendly apartments with a swimming pool Vir - 20197 je řazeno mezi 3 hvězdičkové hotely. Apartmány Family friendly apartments with a swimming pool Vir - 20197 svou lokalitou patří do regionu Zadarská župa.

Family friendly apartments with a swimming pool Vir - 20197 - Fotografie

Family friendly apartments with a swimming pool Vir - 20197 - Adresa

Booking.com

Family friendly apartments with a swimming pool Vir - 20197 - Popis

Ubytování se nachází ve Viru v Zadarské župě, u pláží Jadro a Sapavac. Family friendly apartments with a swimming pool Vir - 20197 se nachází v blízkosti ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Všechny apartmány mají vlastní koupelnu se sprchou, klimatizaci, TV a lednici. Některé apartmány mají kuchyň se sporákem.

Apartmán je vzdálený necelý 1 km od pláže Radovanjica a 27 km od Paláce generálního guvernéra. Na letiště Zadar je to 38 km.

Family friendly apartments with a swimming pool Vir - 20197 - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • francouzsky
 • italsky
 • anglicky
 • chorvatsky

Vaření

 • Varná deska
 • Lednička
 • Kuchyňské potřeby

Koupelna

 • Vlastní koupelna
 • Sprcha

Média a technologie

 • TV
 • Satelitní programy

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Vybavení pokoje

 • Klimatizace

Exteriér

 • Terasa

Bazén

 • Vyhřívaný bazén

Aktivity

 • Pláž

Charakteristika budovy

 • Apartmán v budově

Další ubytování ve městě Vir

Apartment Gordana - a68204
Apartment Gordana - a68204

Apartment Gordana - a68204 se nachází ve Viru, 50 metrů od pláže Zitna a 150 metrů od pláže Lakirka. Nabízí zahradu a klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments by the sea Vir - 19419
Apartments by the sea Vir - 19419

Apartments by the sea Vir - 19419 se nachází ve Viru, jen pár kroků od pláže Bobovik, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Bedeniković
Apartment Bedeniković

6,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartmán Bedeniković se nachází ve Viru, necelý 1 km od pláže Sapavac a 11 minut chůze od pláže Radovanjica, a nabízí balkon. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 500 metrů od pláže Jadro a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Olujic
Apartments Olujic

Apartmány Olujic ve Viru nabízí venkovní bazén a ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm pro hosty, kteří přijedou autem.

Apartments Domi
Apartments Domi

8,7 / 10 (47 hodnocení)

Apartments Domi se nachází ve Viru v Zadarské župě, 300 metrů od pláže Radovanjica. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment-Gordana
Apartment-Gordana

Apartment-Gordana se nachází ve Viru, 400 metrů od pláže Soldatica, 500 metrů od pláže Miljkovica a 700 metrů od pláže Prezida. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Apartmán je vzdálený 26 km od Národního muzea v Zadaru a od instalace Pozdrav slunci.

Apartments with a parking space Vir - 20147
Apartments with a parking space Vir - 20147

Apartmány s parkovacím místem se nacházejí ve Viru v Zadarské župě, nedaleko pláží Miljkovica a Luka. Vir - 20147 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments with a parking space Vir - 18541
Apartments with a parking space Vir - 18541

Apartmány s parkovacím místem Vir - 18541 se nachází ve Viru, 700 metrů od pláže Prezida, 1,2 km od pláže Soldatica a 23 km od Paláce generálního guvernéra. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 700 metrů od pláže Miljkovica a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

VIR Studio Apartman
VIR Studio Apartman

VIR Studio Apartman se nachází ve Viru, 100 metrů od pláže Bobovik, 350 metrů od pláže Lucica a 500 metrů od pláže Žitná, a nabízí gril a terasu.

NEW! Holiday home Dalmazia
NEW! Holiday home Dalmazia

10 / 10 (1 hodnocení)

Ubytování NEW s výhledem do zahrady. Holiday home Dalmazia nabízí ubytování se zahradou a balkonem, asi 1,1 km od pláže Radnjaca. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartman Ankica
Apartman Ankica

9,5 / 10 (8 hodnocení)

Apartman Ankica se nachází ve Viru v Zadarské župě a nabízí terasu. Nabízí gril a bezplatné Wi-Fi.

Petra 2
Petra 2

9,6 / 10 (15 hodnocení)

Petra 2 se nachází ve Viru, 800 metrů od pláže Radovanjica, necelý 1 km od pláže Sapavac a 17 minut chůze od pláže Kaštelina. Nabízí zahradu a gril. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 200 metrů od pláže Jadro a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Daniela Family Apartment - top floor - new & quite location - great sea & island view
Daniela Family Apartment - top floor - new & quite location - great sea & island view

9,5 / 10 (4 hodnocení)

Daniela Family Apartment - new and quite location with great sea and island view nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory, asi 500 metrů od pláže Zitna. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 500 metrů od pláže Bobovik a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments with a parking space Vir - 18564
Apartments with a parking space Vir - 18564

8 / 10 (1 hodnocení)

Apartmány s parkovacím místem Vir - 18564 se nachází ve Viru, pouhých 300 metrů od pláže Jadro a 450 metrů od pláže Luka. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 200 metrů od pláže Radovanjica a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartman Hana
Apartman Hana

Apartman Hana se nachází ve městě Vir v Zadarské župě, nedaleko pláží Luka a Radovanjica, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Luxury BEACH VILLA VIR / apartments
Luxury BEACH VILLA VIR / apartments

9,3 / 10 (10 hodnocení)

Luxury BEACH VILLA VIR / apartments se nachází ve Viru, 150 metrů od pláže Kaštelina a 550 metrů od pláže Sapavac, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou.

Bloom Apartments
Bloom Apartments

9,6 / 10 (87 hodnocení)

Bloom Apartments se nachází 100 metrů od pláže Luka a nabízí bar, tenisový kurt a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

JuMa Apartment VIR
JuMa Apartment VIR

9,8 / 10 (5 hodnocení)

JuMa Apartment VIR se nachází ve Viru, 200 metrů od pláže Radovanjica a 500 metrů od pláže Luka. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Trk
Apartments Trk

Apartmány Trk se nachází ve městě Vir v Zadarské župě, nedaleko pláží Pedinka a Srpljica, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Krepo
Apartments Krepo

9,2 / 10 (12 hodnocení)

Apartments Krepo se nachází 400 metrů od pláže Soldatica a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Apartments Andelic
Apartments Andelic

Nachází se ve Viru v Zadarské župě, u pláží Lozice a Radnjaca. Apartments Andelic nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm nedaleko.

Amazing home in Vir with WiFi, Outdoor swimming pool and Heated swimming pool
Amazing home in Vir with WiFi, Outdoor swimming pool and Heated swimming pool

Stunning home in Vir se nachází ve Viru, 1,3 km od pláže Srpljica a 1,6 km od pláže Kaštelina.Nabízím Wi-Fi, venkovní bazén a vyhřívaný bazén.Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý km od pláže Pedinka a nabízí parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment in Vir in a beautiful environment
Apartment in Vir in a beautiful environment

Do 800 metrů od pláže Radovanjica a méně než 1 km od pláže Lucica, Apartment in Vir v krásném prostředí nabízí bezplatné Wi-Fi a vybavení pro vodní sporty.Tento apartmán se nachází 26 km od Paláce generálního guvernéra a 28 km od kostela sv.Chrysogona.

Station 22 - Brand new apartment with a terrace and private parking
Station 22 - Brand new apartment with a terrace and private parking

9 / 10 (8 hodnocení)

Station 22 - Zcela nový apartmán s terasou a soukromým parkovištěm, nemovitost s terasou, se nachází ve Viru, 500 metrů od pláže Žitna, 700 metrů od pláže Lucica a 1,2 km od pláže Radovanjica.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 500 metrů od pláže Bobovik a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Tomislav
Apartment Tomislav

9,7 / 10 (18 hodnocení)

Apartment Tomislav se nachází 400 metrů od pláže Radovanjica a nabízí zahradu, restauraci a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartments with a parking space Vir - 18518
Apartments with a parking space Vir - 18518

8,3 / 10 (4 hodnocení)

Ubytování se nachází ve Viru v Zadarské župě, u pláží Bobovik a Lucica. v blízkosti, apartmány s parkovacím místem Vir - 18518 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

SunsetLoft Vir
SunsetLoft Vir

9,7 / 10 (23 hodnocení)

SunsetLoft Vir se nachází ve Viru v Zadarské župě, 300 metrů od pláže Kaštelina, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Jambreus
Apartments Jambreus

8 / 10 (1 hodnocení)

Apartmány Jambreus se nacházejí ve městě Vir v Zadarské župě, nedaleko pláží Jadro a Radovanjica, a nabízejí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Maric
Apartments Maric

4 / 10 (1 hodnocení)

Apartments Maric se nachází ve Viru v Zadarské župě, 150 metrů od pláže Miljkovica. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Delic Pejic
Apartments Delic Pejic

Apartmány Delic Pejic se nachází ve městě Vir v Zadarské župě, nedaleko pláží Soldatica a Prezida, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Beautiful home in Vir with WiFi and 5 Bedrooms
Beautiful home in Vir with WiFi and 5 Bedrooms

Beautiful home in Vir with WiFi and 5 Bedrooms se nachází ve Viru a nabízí soukromý bazén a výhled na moře.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 23 km od paláce generálního guvernéra a nabízí bezplatné Wi-Fi a parkoviště.

Apartments by the sea Vir - Lozice, Vir - 18578
Apartments by the sea Vir - Lozice, Vir - 18578

8 / 10 (2 hodnocení)

Nachází se ve Viru v Zadarské župě, u pláží Lozice a Radnjaca. Apartments by the sea Vir - Lozice, Vir - 18578 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Elite
Villa Elite

9 / 10 (4 hodnocení)

Villa Elite se nachází ve Viru, 400 metrů od pláže Lakirka a pláže Bobovik, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Studio Vir 16690b
Studio Vir 16690b

10 / 10 (1 hodnocení)

Studio Vir 16690b se nachází ve Viru, pouhých 150 metrů od pláže Brdonja, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Max
Apartments Max

9,1 / 10 (35 hodnocení)

Apartments Max se nachází ve Viru, 400 metrů od pláže Brdonja a 600 metrů od pláže Lucica. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou.

Vila Legac - Vir
Vila Legac - Vir

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Vila Legac - Vir se nachází ve Viru a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Vila s bezplatným soukromým parkovištěm a sdílenou kuchyní.

Morska Vila Apartment
Morska Vila Apartment

9 / 10 (74 hodnocení)

Morska Vila Apartment se nachází jen pár kroků od pláže Jadro a nabízí ubytování se zahradou, grilem a nepřetržitě otevřenou recepcí.

Vinko apartmani
Vinko apartmani

10 / 10 (1 hodnocení)

Vinko apartmani se nachází ve Viru, 400 metrů od pláže Miljkovica. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment House Miljkovica
Apartment House Miljkovica

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartment House Miljkovica se nachází ve Viru v Zadarské župě, 200 metrů od pláže Miljkovica. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmani Novak - Vir
Apartmani Novak - Vir

8 / 10 (12 hodnocení)

Apartmani Novak - Vir se nachází ve Viru, 350 metrů od pláže Skrpinica a 400 metrů od pláže Radnjaca. Nabízí gril a klimatizaci. Nachází se 250 metrů od pláže Lozice a nabízí bar a bezplatné parkování.

Amazing apartment in Vir with WiFi and 2 Bedrooms
Amazing apartment in Vir with WiFi and 2 Bedrooms

10 / 10 (1 hodnocení)

Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.Úžasný apartmán na Viru s WiFi a 2 ložnicemi se nachází ve Viru, pouhých 200 metrů od pláže Luka.

Emi2
Emi2

10 / 10 (4 hodnocení)

Emi2 se nachází asi 600 metrů od pláže Zitna a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 200 metrů od pláže Bobovik a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Milka Vir
Apartment Milka Vir

9,6 / 10 (10 hodnocení)

Apartment Milka Vir se nachází ve Viru, necelý 1 km od pláže Sapavac, 11 minut chůze od pláže Radovanjica a 1,4 km od pláže Kaštelina, a nabízí zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday home Seagull
Holiday home Seagull

10 / 10 (2 hodnocení)

Holiday home Seagull se nachází ve Viru, 600 metrů od pláže Bobovik, 700 metrů od pláže Zitna a 26 km od Paláce generálního guvernéra. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Vir - 12692
Apartments with a parking space Vir - 12692

8 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán Vir 12692a nabízí ubytování ve Viru. K dispozici je terasa.

Studio Apartment in Vir with Terrace, Air Conditioning, Wi-Fi (4587-2)
Studio Apartment in Vir with Terrace, Air Conditioning, Wi-Fi (4587-2)

Studio apartmán na Viru s terasou, klimatizace, Wi-Fi (4587-2) se nachází ve Viru, 200 metrů od pláže Bobovik, 600 metrů od pláže Lucica a 600 metrů od pláže Žitná.Nabízí ubytování s Wi-Fi.28 km od kostela sv.Chrysogona a Národního muzea.

Apartments Stichling
Apartments Stichling

Apartments Stichling se nachází ve Viru v Zadarské župě, nedaleko pláží Radovanjica a Luka. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Sana 4
Villa Sana 4

Villa Sana 4 se nachází necelý 1 km od pláže Lucica a nabízí ubytování s venkovním bazénem a bezplatným Wi-Fi. Nachází se 80 metrů od pláže Brdonja a nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.