Apartmány

Apartman Adriana

9,2 / 10 (8 hodnocení)

ŽELJKA MARKOVIĆA 12, 23000 Zadar, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmány) Apartman Adriana se nachází ve městě Zadar (Chorvatsko - Zadarská župa). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří wi-fi zdarma, terasa, klimatizace, parkování zdarma, rodinné pokoje a zahrada. Ubytování Apartman Adriana se řadí do kategorie 3 hvězdičkových hotelů. S klientským hodnocením 9.2 / 10 je ubytováníApartman Adriana jedno z nejlépe hodnocených ubytování v regionu Zadarská župa.

Apartman Adriana - Fotografie

Apartman Adriana - Adresa

Booking.com

Apartman Adriana - Popis

Apartman Adriana se nachází 31 km od přístavu Kornati a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Některé apartmány mají klimatizaci, posezení a/nebo jídelní kout a TV s plochou obrazovkou.

Apartmán má terasu a zahradu.

Apartmán Adriana je vzdálený 32 km od historického muzea Biograd a 4 km od Paláce generálního guvernéra. Na letiště Zadar je to 14 km.

Apartman Adriana - Vybavení ubytování

Exteriér

 • Sluneční terasa
 • Zahrada
 • Terasa

Různé

 • Klimatizace
 • Rodinné pokoje
 • Topení

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • chorvatsky

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Služby na recepci

 • Možnost vystavení faktury

Další ubytování ve městě Zadar

Apartman Duje
Apartman Duje

9,1 / 10 (18 hodnocení)

Apartman Duje se nachází asi 24 km od přístavu Kornati a nabízí ubytování s terasou, terasou a výhledem na moře. Apartmán se zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Modern Apartments with Loggia Terrace and Parking
Modern Apartments with Loggia Terrace and Parking

9,8 / 10 (20 hodnocení)

Modern Apartments with Loggia Terrace and Parking se nachází 1,4 km od pláže Kolovare a nabízí zahradu, gril a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Luxury Apartment Center
Luxury Apartment Center

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Luxury Apartment Center se nachází v Zadaru, necelý 1 km od pláže Karma a 16 minut chůze od pláže Podbrig. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments by the sea Zadar - Diklo, Zadar - 17199
Apartments by the sea Zadar - Diklo, Zadar - 17199

Apartments by the sea Zadar - Diklo, Zadar - 17199 nabízí ubytování s balkonem a výhledem na moře, asi 150 metrů od pláže Diklo. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Lavanda Zadar - NEW apartment
Lavanda Zadar - NEW apartment

9,4 / 10 (16 hodnocení)

Lavanda Zadar - NEW apartment se nachází v Zadaru, 1,2 km od pláže Maestrala a 1,6 km od pláže Kolovare. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování je vzdálené 2 km od pláže Karma a 28 km od přístavu Kornati.

Apartments Mirakul
Apartments Mirakul

8,3 / 10 (81 hodnocení)

Apartments Mirakul se nachází v Zadaru a hosté se sem mohou těšit na klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi, vyhřívaný venkovní bazén, sluneční terasu, zeleninovou a bylinkovou zahradu i bezplatné zázemí pro grilování.

Apartments Dome - 150m from sea
Apartments Dome - 150m from sea

6,2 / 10 (5 hodnocení)

Apartments Dome - 150m from sea se nachází 200 metrů od pláže Diklovac a nabízí zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartment Ruby
Apartment Ruby

9,7 / 10 (24 hodnocení)

Apartmán Ruby se nachází asi 2,6 km od pláže Kolovare a nabízí výhled na moře, balkon a rychlovarnou konvici. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,7 km od pláže Maestrala a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Teatro Verdi Accommodation
Teatro Verdi Accommodation

8,2 / 10 (29 hodnocení)

Teatro Verdi Accommodation se nachází v Zadaru, v blízkosti pláže Maestrala, pláže Kolovare a kostela Panny Marie Uzdravitelky, a nabízí bezplatné Wi-Fi.

City Galleria apartment - Zadar
City Galleria apartment - Zadar

6,3 / 10 (10 hodnocení)

City Galleria apartment - Zadar se nachází v Zadaru, 1,1 km od pláže Karma a 1,9 km od pláže Podbrig. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od pláže Kolovare a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Bonaca
Bonaca

9,2 / 10 (137 hodnocení)

Bonaca se nachází v Zadaru, 1,8 km od pláže Kolovare a pláže Maestrala, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. 2,2 km od pláže Karma a 3 km od pláže Podbrig.

Family friendly apartments with a swimming pool Zadar - 17553
Family friendly apartments with a swimming pool Zadar - 17553

7,8 / 10 (6 hodnocení)

Family friendly apartments with a swimming pool Zadar - 17553 se nachází v Zadaru, nedaleko pláží Borik a Puntamika. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Karma 52
Karma 52

10 / 10 (9 hodnocení)

Karma 52 se nachází v Zadaru, 200 metrů od pláže Podbrig a 600 metrů od pláže Bajlo, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a zahradou. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Teatro Verdi Boutique Hotel
Teatro Verdi Boutique Hotel

9 / 10 (825 hodnocení)

Teatro Verdi Boutique Hotel se nachází v historickém centru Zadaru, vedle historických památek a muzeí. Nabízí služby concierge, přepážku s turistickými informacemi a nepřetržitě otevřenou recepci. Hosté si mohou odpočinout na hotelové terase s výběrem osvěžujících nápojů a výhledem do zahrady.

Deluxe apartment Oskar
Deluxe apartment Oskar

8,8 / 10 (5 hodnocení)

Deluxe apartment Oskar se nachází v Zadaru, 1,2 km od pláže Maestrala a 1,6 km od pláže Kolovare. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. 2 km od pláže Karma a 28 km od přístavu Kornati.

2studios Kalelarga
2studios Kalelarga

9,5 / 10 (64 hodnocení)

Nachází se méně než 1 km od pláže Maestrala a 18 minut chůze od pláže Kolovare. 2studios Kalelarga se nachází v Zadaru a nabízí klimatizované ubytování s výhledem na město a bezplatným Wi-Fi.

Apartments Batur
Apartments Batur

9,5 / 10 (128 hodnocení)

Apartments Batur se nachází 1 km od nejbližší pláže a 2,5 km od historického centra Zadaru. Nabízí dobře udržovanou zahradu a apartmány s klimatizací a bezplatným Wi-Fi.

Apartment Smiljka
Apartment Smiljka

9,5 / 10 (15 hodnocení)

Apartmán Smiljka se nachází v Zadaru, necelý 1 km od pláže Borik, 11 minut chůze od pláže Puntamika a 1,5 km od pláže Diklovac, a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Deluxe look
Deluxe look

9,5 / 10 (65 hodnocení)

Deluxe look se nachází v Zadaru, 2,4 km od pláže Maestrala a 31 km od přístavu Kornati, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, barem a zahradou. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Kuca Marinko
Kuca Marinko

9,5 / 10 (12 hodnocení)

Kuca Marinko se nachází v Zadaru, 17 km od přístaviště trajektů Zadar Gazenica a 19 km od vévodova paláce. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Guest House Bulevar
Guest House Bulevar

9,4 / 10 (68 hodnocení)

Guest House Bulevar se nachází v Zadaru, necelý 1 km od pláže Kolovare a 12 minut chůze od pláže Karma. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Tento 3hvězdičkový penzion nabízí turistické informace. Nabízí výhled do zahrady, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci.

kovac
kovac

7,5 / 10 (2 hodnocení)

kovac se nachází asi 550 metrů od pláže Uskok a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem do zahrady. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 500 metrů od pláže Borik a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Bocagnazzo
Villa Bocagnazzo

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Villa Bocagnazzo se nachází v Zadaru, 3,5 km od paláce generálního guvernéra a 4 km od Národního muzea. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Nora
Apartment Nora

9,1 / 10 (31 hodnocení)

Apartment Nora se nachází v Zadaru, 1 km od pláže Uskok a 1,1 km od pláže Maestrala. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou.

Puntamika Laterna
Puntamika Laterna

9,5 / 10 (76 hodnocení)

Puntamika Laterna se nachází v Zadaru, jen pár kroků od pláže Puntamika a 32 km od přístavu Kornati. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zahradu s venkovním bazénem, výhled na moře, saunu a vířivku.

2 bedrooms appartement at Zadar 500 m away from the beach with city view balcony and wifi
2 bedrooms appartement at Zadar 500 m away from the beach with city view balcony and wifi

3,5 / 10 (4 hodnocení)

2 bedrooms appartement at Zadar 500 m away from the beach with city view balcony and wifi se nachází v Zadaru, necelý 1 km od pláže Maestrala. Nabízí výhled na město, balkon a rychlovarnou konvici. Apartmány jsou vzdálené 1,6 km od pláží Kolovare a Uskok a 2,8 km od pláže. K dispozici je bezplatné Wi-Fi.

Yakov free public parking
Yakov free public parking

Yakov free public parking se nachází v Zadaru, 28 km od přístavu Kornati, 30 km od historického muzea Biograd a 200 metrů od paláce generálního guvernéra. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 600 metrů od muzea antického skla a 700 metrů od kostela sv. Chrysogona.

B&B Demar Residence
B&B Demar Residence

9,5 / 10 (490 hodnocení)

B&B Demar se nachází v Zadaru, 2 km od kostela Panny Marie Uzdravitelky, 3,8 km od Pozdravu Slunce i Mořských varhanů a 3,2 km od zadarského národního muzea i kostela sv. Krševana. Penzion otevřený od roku 2016 nabízí sezonní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Ilija
Apartment Ilija

8,3 / 10 (19 hodnocení)

Apartment Ilija se nachází v Zadaru, nedaleko pláže Diklovac a 13 minut chůze od pláže Uskok. Nabízí balkon s výhledem do zahrady, zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments with WiFi Zadar - 16529
Apartments with WiFi Zadar - 16529

Apartments with WiFi Zadar - 16529 se nachází v centru Zadaru, 1,2 km od pláže Kolovare a 1,4 km od pláže Maestrala, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování je vzdálené 2,4 km od pláže Podbrig a 28 km od přístavu Kornati.

Mare
Mare

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Mare nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady, asi 27 km od historického muzea Biograd. K dispozici je zahrada a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Mini
Apartment Mini

9,7 / 10 (14 hodnocení)

Apartment Mini se nachází v Zadaru, v blízkosti pláže Uskok a 1,8 km od pláže Borik. Nabízí balkon s výhledem na město, zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Romantique
Romantique

7,8 / 10 (35 hodnocení)

Romantique se nachází v centru Zadaru, kousek od pláží Maestrala a Uskok. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je lednice a rychlovarná konvice. 300 metrů od kostela sv. Donáta a instalace Pozdrav slunci.

Villa Hill
Villa Hill

Villa Hill se nachází v Zadaru, 24 km od přístavu Kornati a 25 km od historického muzea Biograd. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním venkovním bazénem a terasou. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Wishing well
Wishing well

8,8 / 10 (15 hodnocení)

Wishing well se nachází asi 750 metrů od pláže Maestrala a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments with a parking space Zadar - 18338
Apartments with a parking space Zadar - 18338

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartments with a parking space se nachází v Zadaru, 1,3 km od pláže Maestrala. Zadar - 18338 má obývací pokoj s TV. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Vilma
Apartment Vilma

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Vilma se nachází v Zadaru, 1,5 km od pláže Karma, 1,8 km od pláže Podbrig a 27 km od přístavu Kornati. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Rosa Solis
Rosa Solis

7,6 / 10 (34 hodnocení)

Rosa Solis se nachází v Zadaru, 2,1 km od pláže Kolovare a 2,2 km od pláže Uskok. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 600 metrů od pláže Maestrala a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Dalmatina Zadar
Villa Dalmatina Zadar

9,8 / 10 (17 hodnocení)

Villa Dalmatina Zadar se nachází 2,6 km od pláže Maestrala a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Beautiful Villa Bonavia
Beautiful Villa Bonavia

10 / 10 (3 hodnocení)

Beautiful Villa Bonavia se nachází asi 1,6 km od pláže Diklovac a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na bazén. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Beautiful apartment in Zadar with WiFi and 2 Bedrooms
Beautiful apartment in Zadar with WiFi and 2 Bedrooms

8,8 / 10 (4 hodnocení)

Krásný apartmán v Zadaru s WiFi a 2 ložnicemi se nachází v Zadaru, 700 metrů od pláže Diklo, necelý 1 km od pláže Borik a 2,8 km od instalace Pozdrav slunci.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Soldo
Apartment Soldo

9,2 / 10 (19 hodnocení)

Apartment Soldo se nachází v Zadaru, 1,7 km od pláže Maestrala, 1,8 km od pláže Uskok a 1,9 km od pláže Borik, a nabízí zahradu a gril. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,7 km od pláže Diklovac a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Lovely apartment Marijeta-Zadar
Lovely apartment Marijeta-Zadar

9,5 / 10 (4 hodnocení)

Lovely apartment Marijeta-Zadar se nachází v Zadaru, 3 km od pláže Karma, 27 km od přístavu Kornati a 28 km od historického muzea Biograd. Nabízí terasu. 2,7 km od pláže Kolovare. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Clover Apartman
Clover Apartman

8,7 / 10 (6 hodnocení)

Clover Apartman se nachází v Zadaru, 1,4 km od pláže Podbrig a 1,6 km od pláže Kolovare. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. Ubytování je vzdálené 27 km od přístavu Kornati a 28 km od historického muzea Biograd.

Apartment Nicole
Apartment Nicole

8,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Nicole se nachází v Zadaru a nabízí ubytování s balkonem. 2,9 km od pláže Maestrala. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Vedrana
Apartments Vedrana

9,2 / 10 (94 hodnocení)

Aparments Vedrana se nachází v Zadaru, 300 metrů od nejbližší pláže, a nabízí sdílenou zahradu s grilem zdarma a dětským hřištěm. Volný K dispozici je Wi-Fi. Tenisový kurt je hned vedle a hlavní autobusové nádraží je vzdálené 300 metrů.

Cozy Two-Bedroom Apartment
Cozy Two-Bedroom Apartment

8,6 / 10 (162 hodnocení)

Cozy Two-Bedroom Apartment se nachází v Zadaru. Nabízí moderní ubytování s možností vlastního stravování, klimatizací, balkonem a Wi-Fi zdarma.

Apartments Rede
Apartments Rede

9,6 / 10 (42 hodnocení)

Apartments Rede se nachází v Zadaru, 500 metrů od pláže Diklo a 1 km od pláže Diklovac. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou.