Vila

Modern Villa Christian with private pool and sauna

Porat 91, 51511 Porat, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (vila) Modern Villa Christian with private pool and sauna se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk) a pro své hosty nabízí venkovní bazén, parkování zdarma, wi-fi zdarma a nekuřácké pokoje. Ubytování Modern Villa Christian with private pool and sauna se řadí do kategorie 4 hvězdičkových hotelů. Vila Modern Villa Christian with private pool and sauna se nachází v regionu Krk.

Modern Villa Christian with private pool and sauna - Fotografie

Modern Villa Christian with private pool and sauna - Adresa

Booking.com

Modern Villa Christian with private pool and sauna - Popis

Modern Villa Christian se nachází v Poratu, 600 metrů od pláže Uhlić a 700 metrů od pláže Tunjera Bay, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Vila má 3 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, TV, posezení a 3 koupelny se sprchou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

K dispozici je také sauna. Modern Villa Christian nabízí hostům venkovní bazén a terasu se soukromým bazénem a saunou.

Ubytování je vzdálené 1,1 km od pláže Dubanjak Bay a 18 km od františkánského kláštera Kosljun. Modern Villa Christian with private pool and sauna leží 16 km od letiště Rijeka.

Modern Villa Christian with private pool and sauna - Vybavení ubytování

Vaření

 • Kávovar
 • Toustovač
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička

Exteriér

 • Gril
 • Soukromý bazén
 • Gril
 • Balkon
 • Terasa
 • Zahrada

Koupelna

 • Ručníky
 • Fén
 • Vana
 • Sprcha

Obývací prostor

 • Jídelna
 • Posezení

Média a technologie

 • Satelitní programy
 • TV

Různé

 • Klimatizace
 • Nekuřácké pokoje

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Ložnice

 • Povlečení

Zvířata

 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.

Wellness

 • Sauna

Jídlo a pití

 • Příslušenství na přípravu čaje a kávy

Exteriér a výhled

 • Výhled na moře

Venkovní bazén

 • Venkovní bazén

Personál hovoří těmito jazyky:

 • Personál hovoří těmito jazyky:

Další ubytování ve městě Porat

Apartments TB
Apartments TB

8,1 / 10 (42 hodnocení)

Ubytování se nachází v Poratu na ostrově Krk, u pláží Uhlić a Tunjera Bay. Apartments TB se nachází v blízkosti ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Luxury Apartments Villa Tunera
Luxury Apartments Villa Tunera

9,6 / 10 (29 hodnocení)

Luxury Apartments Villa Tunera se nachází v Poratu a nabízí 5hvězdičkové ubytování s vlastním balkonem. Tento 5hvězdičkový penzion má zahradu a klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a vlastní koupelnou. Nabízí venkovní bazén a stojí jen pár kroků od pláže Tunjera Bay.

Apartment Marina
Apartment Marina

9 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Marina se nachází v Poratu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments in Porat/Insel Krk 13155
Apartments in Porat/Insel Krk 13155

7 / 10 (3 hodnocení)

Apartments in Porat/Insel Krk 13155 se nachází v Poratu, 500 metrů od pláže Tunjera Bay, 800 metrů od pláže Uhlić a necelý 1 km od pláže Dubanjak Bay.Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment in Porat/Insel Krk 13032
Apartment in Porat/Insel Krk 13032

Apartment in Porat/Insel Krk 13032 se nachází v Poratu, pouhých 150 metrů od pláže Uhlić, nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Robert
Apartments Robert

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Apartments Robert se nachází v Poratu na ostrově Krk, 300 metrů od pláže Uhlić. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Grozic
Apartment Grozic

8,6 / 10 (5 hodnocení)

Apartment Grozic se nachází v Poratu, 600 metrů od pláže Uhlić a necelý 1 km od pláže Vantacici. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat windsurfingu, potápění a cyklistice.

Apartments Dario
Apartments Dario

8,3 / 10 (4 hodnocení)

Apartments Dario se nachází v Poratu, 200 metrů od pláže Uhlić, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Klea
Apartment Klea

8 / 10 (3 hodnocení)

Apartmán Klea se nachází v Poratu, necelý 1 km od pláže Tunjera Bay a 14 minut chůze od pláže Dubanjak Bay, a nabízí balkon. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Studio apartment Aren
Studio apartment Aren

7,3 / 10 (6 hodnocení)

Studio apartment Aren se nachází v Poratu, 100 metrů od pláže Uhlić, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Kuća za odmor Giulitta
Kuća za odmor Giulitta

9,2 / 10 (12 hodnocení)

Kuća za odmor Giulitta se nachází v Poratu, 1,1 km od pláže Tunjera Bay, 1,5 km od pláže Dubanjak Bay a 19 km od františkánského kláštera Kosljun. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Amazing apartment in Porat with Outdoor swimming pool, WiFi and Swimming pool
Amazing apartment in Porat with Outdoor swimming pool, WiFi and Swimming pool

Stunning in Porat se nachází v Poratu, jen pár kroků od Tunjera Bay, a nabízí ubytování s výhledem na moře pláže, apartmán Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.Tento apartmán se nachází 18 km od františkánského kláštera Kosljun a 19 km od přístavu Punat.

Amazing home in Porat with 4 Bedrooms, WiFi and Heated swimming pool
Amazing home in Porat with 4 Bedrooms, WiFi and Heated swimming pool

Apartmán Awesome home in Porat se nachází v Poratu na ostrově Krk a nabízí venkovní bazén, 4 ložnice a balkon.Nabízím vlastní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Luxury Apartman Porat
Luxury Apartman Porat

10 / 10 (4 hodnocení)

Luxury Apartman Porat se nachází v Poratu, 300 metrů od pláže Uhlić a 1,3 km od pláže Vantacici. Nabízí zahradu a klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Manda
Apartment Manda

9 / 10 (4 hodnocení)

Apartmán Manda se nachází v Poratu, necelý 1 km od pláže Vantacici a 12 minut chůze od pláže Rova, a nabízí výhled na město. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 550 metrů od pláže Uhlić a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Stunning apartment in Porat - Malinska with Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms
Stunning apartment in Porat - Malinska with Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms

Úchvatný apartmán s venkovním bazénem, 2 ložnicemi a bazénem se nachází v Poratu - Malinska, asi 750 metrů od pláže Vantacici. Nabízí výhled na moře, terasu a kávovar. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 700 metrů od pláže Uhlić a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment in Porat/Insel Krk 13159
Apartment in Porat/Insel Krk 13159

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartment in Porat/Insel Krk 13159 se nachází v Poratu, 200 metrů od pláže Uhlić, 800 metrů od pláže Tunjera Bay a 1,2 km od pláže Dubanjak Bay.Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Pleasant Apartment in Vantacici amid the Sea
Pleasant Apartment in Vantacici amid the Sea

8 / 10 (4 hodnocení)

Pleasant Apartment in Vantacici in the Sea se nachází v Poratu, 350 metrů od pláže Uhlić, a nabízí zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Porat 22
Apartment Porat 22

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Porat 22 se nachází v Poratu, pouhých 500 metrů od pláže Uhlić, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Tento apartmán se nachází 19 km od františkánského kláštera Kosljun a 20 km od přístavu Punat.

Apartments Matthew & Oscar
Apartments Matthew & Oscar

8,7 / 10 (15 hodnocení)

Apartments Matthew & Oscar se nachází v Poratu na ostrově Krk, 500 metrů od pláže Uhlić. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Amazing home in Vantacici with Sauna, WiFi and Outdoor swimming pool
Amazing home in Vantacici with Sauna, WiFi and Outdoor swimming pool

Ohromující dům ve Vantacici se saunou, venkovním bazénem a vyhřívaným bazénem se nachází v Poratu, pouhých 300 metrů od pláže Dubanjak Bay a necelý 1 km od pláže Vantacici. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Vesna
Apartment Vesna

8,9 / 10 (12 hodnocení)

Apartment Vesna se nachází v Poratu, necelý 1 km od pláže Dubanjak Bay a 18 km od františkánského kláštera Kosljun, a nabízí klimatizaci. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Tunjera Bay a pláž Uhlić jsou vzdálené 500 metrů.

Apartment Mary
Apartment Mary

9,6 / 10 (14 hodnocení)

Apartment Mary se nachází asi 500 metrů od pláže Tunjera Bay a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Nabízí zahradu, terasu, výhled na město a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Apartman Giulitta
Apartman Giulitta

8,6 / 10 (34 hodnocení)

Apartman Giulitta se nachází v Poratu na ostrově Krk, 500 metrů od pláže Uhlić. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětské hřiště, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Stunning apartment in Porat - Malinska with WiFi, 2 Bedrooms and Swimming pool
Stunning apartment in Porat - Malinska with WiFi, 2 Bedrooms and Swimming pool

Nice apartment in Porat - Malinska se nachází v Poratu a nabízí ubytování s Wi-Fi, 2 ložnicemi a bazénem, bbbbbbbb soukromým bazénem, bbbbbbbbterasou a výhledem na moře.Tento klimatizovaný apartmán se nachází jen pár kroků od pláže Tunjera Bay a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Ružmarin Porat
Apartment Ružmarin Porat

9,7 / 10 (9 hodnocení)

Apartment Ružmarin Porat se nachází asi 600 metrů od pláže Dubanjak Bay a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Stojí 200 metrů od pláže Tunjera Bay a nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

New spacious (80m2) modern place in a quiet street
New spacious (80m2) modern place in a quiet street

Nové prostorné (80 m2) moderní místo v klidné ulici se nachází v klidné ulici, necelý 1 km od pláže Uhlić.Nabízí výhled na moře, terasu a kávovar.Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Restaurant & Rooms Nino
Restaurant & Rooms Nino

9,5 / 10 (16 hodnocení)

Restaurant & Rooms Nino se nachází v Poratu, 50 metrů od pláže Uhlić a 1,6 km od pláže Rova. Nabízí ubytování s terasou, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmen Grdan in Porat
Apartmen Grdan in Porat

8 / 10 (5 hodnocení)

Apartmen Grdan in Porat se nachází v Poratu, necelý 1 km od pláže Vantacici, a nabízí ubytování s klimatizací.Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Stunning apartment in Porat - Malinska with Outdoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms
Stunning apartment in Porat - Malinska with Outdoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms

Krásný apartmán v Porat - Malinska s venkovním bazénem, bbWi-Fi a 1 ložnicemi se nachází asi 750 metrů od pláže Vantacici a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na moře.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Summer House Magdalena - Porat
Summer House Magdalena - Porat

Summer House Magdalena - Porat se nachází v Poratu, 100 metrů od pláže Tunjera Bay a 700 metrů od pláže Uhlić. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. Ubytování má terasu a výhled na bazén.

Apartment Adria Sun
Apartment Adria Sun

9,1 / 10 (8 hodnocení)

Apartment Adria Sun se nachází asi 1,1 km od pláže Rova a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 300 metrů od pláže Uhlić a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Porat
Apartment Porat

9,3 / 10 (11 hodnocení)

Apartmán Porat nabízí ubytování v Poratu. 28 km od Opatije.

Villa Magdalena
Villa Magdalena

9,7 / 10 (7 hodnocení)

Villa Magdalena se nachází v Poratu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Porat 1
Apartment Porat 1

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Porat 1 se nachází v Poratu, pouhých 500 metrů od pláže Uhlić, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 19 km od františkánského kláštera Kosljun a 20 km od přístavu Punat.

Marina Porat
Marina Porat

8,8 / 10 (10 hodnocení)

Marina Porat se nachází v Poratu, jen 1,1 km od pláže Vantacici a 1,2 km od pláže Rova, a nabízí zahradu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 500 metrů od pláže Uhlić a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Vila Klara 1
Vila Klara 1

9,7 / 10 (12 hodnocení)

Vila Klara 1 se nachází v Poratu, 100 metrů od pláže Tunjera Bay a 400 metrů od pláže Dubanjak Bay. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování je vzdálené 1 km od pláže Uhlić, 18 km od františkánského kláštera Kosljun a 19 km od přístavu Punat. Výhled směřuje na moře.