Apartmán

Apartment Rovanjska-3

23244 Rovanjska, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Apartment Rovanjska-3 se nachází ve městě Rovanjska (Chorvatsko - Zadarská župa). Ubytování Apartment Rovanjska-3 se kvalitou svých služeb řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Apartmán Apartment Rovanjska-3 svou lokalitou patří do regionu Zadarská župa.

Apartment Rovanjska-3 - Fotografie

Apartment Rovanjska-3 - Adresa

Booking.com

Apartment Rovanjska-3 - Popis

Apartment Rovanjska-3 se nachází v letovisku Rovanjska, jen pár kroků od pláže Rovanjska, a nabízí ubytování u pláže s bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 34 km od vévodova paláce a 34 km od Lidového náměstí v Zadaru.

Apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, satelitní TV, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na moře.

Apartmán je vzdálený 800 metrů od pláže Dzika Rovanijska a 11 km od národního parku Paklenica. Na letiště Zadar je to 32 km.

Apartment Rovanjska-3 - Vybavení ubytování

Vaření

 • Varná deska
 • Kuchyň
 • Lednička
 • Kávovar
 • Kuchyňské potřeby
 • Mikrovlnná trouba

Koupelna

 • Vlastní koupelna
 • Sprcha
 • Toaleta

Exteriér

 • Gril
 • Pláž
 • Balkon

Média a technologie

 • Satelitní programy
 • TV

Různé

 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Aktivity

 • Pěší turistika
 • Pláž

Obývací prostor

 • Jídelna

Exteriér a výhled

 • Výhled na moře

Charakteristika budovy

 • Apartmán v budově

Parkování

 • Veřejné parkování je možné za případný poplatek na přilehlém místě (rezervace není možná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Bezbariérový přístup

 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech

Zabezpečení

 • Trezor

Personál hovoří těmito jazyky:

 • Personál hovoří těmito jazyky:

Další ubytování ve městě Rovanjska

Apartment Dane, Jasenice-Rovanjska
Apartment Dane, Jasenice-Rovanjska

Apartment Dane, Jasenice-Rovanjska se nachází v obci Rovanjska, 200 metrů od pláže Dzika Rovanijska a necelý 1 km od pláže Rovanjska, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a zázemím pro vodní sporty. 2,1 km od lanovky Divojačka Poljica a nabízí gril.

Villa More
Villa More

9 / 10 (1 hodnocení)

Villa More se nachází v obci Rovanjska a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, cyklistice a stolnímu tenisu.

Apartment Rovanjska-4
Apartment Rovanjska-4

Apartment Rovanjska-4 se nachází v letovisku Rovanjska, jen pár kroků od pláže Rovanjska, a nabízí ubytování u pláže s bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 34 km od vévodova paláce a 34 km od Lidového náměstí v Zadaru.

Apartment Dinko
Apartment Dinko

9,6 / 10 (43 hodnocení)

Apartment Dinko se nachází v obci Rovanjska v Zadarské župě, 100 metrů od pláže Dzika Rovanijska, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Ananina - SRD307
Apartment Ananina - SRD307

9 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Ananina - SRD307 se nachází u pláže v obci Rovanjska, 800 metrů od pláže Dzika Rovanijska a 11 km od národního parku Paklenica. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment in Rovanjska 37204
Apartment in Rovanjska 37204

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartment in Rovanjska 37204 se nachází ve městě Rovanjska, pouhých 500 metrů od pláže Rovanjska, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.Tento apartmán sídlí v budově z roku 2015, necelý 1 km od pláže Dzika Rovanijska a 2,7 km od lanovky Divojačka Poljica.

Apartman Stella Rovanjska
Apartman Stella Rovanjska

9,6 / 10 (23 hodnocení)

Apartman Stella Rovanjska se nachází v obci Rovanjska, 150 metrů od pláže Rovanjska a 750 metrů od pláže Dzika Rovanijska, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady.

Amazing home in Rovanjska with 1 Bedrooms
Amazing home in Rovanjska with 1 Bedrooms

Úžasný dům v Rovanjské s 1 ložnicemi se zahradou se nachází v obci Rovanjska, 750 metrů od pláže Rovanjska a 2,6 km od lanovky Divojačka Poljica.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 550 metrů od pláže Dzika Rovanijska a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday Home Marija
Holiday Home Marija

10 / 10 (1 hodnocení)

Holiday Home Marija se nachází u pláže v obci Rovanjska, necelý 1 km od pláže Dzika Rovanijska a 11 km od národního parku Paklenica. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Rovanjska Vrtlina II
Apartment Rovanjska Vrtlina II

9,5 / 10 (7 hodnocení)

Apartmán Rovanjska Vrtlina II se nachází v obci Rovanjska, 650 metrů od pláže Dzika Rovanijska a 2,4 km od lanovky Divojačka Poljica. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 300 metrů od pláže Rovanjska a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Rooms & Pansion Odmor
Rooms & Pansion Odmor

8,8 / 10 (356 hodnocení)

Rooms & Pansion Odmor se nachází 50 metrů od centra obce Rovanjska a 100 metrů od břehu moře. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají klimatizaci, satelitní TV a výhled na moře, do zahrady nebo na hory. Některé pokoje zahrnují i soukromý balkon.

Holiday Home Matkovic - SRD300
Holiday Home Matkovic - SRD300

9 / 10 (1 hodnocení)

Holiday Home Matkovic - SRD300 se nachází v obci Rovanjska, 800 metrů od pláže Dzika Rovanijska, 11 km od národního parku Paklenica a 34 km od vévodova paláce. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 200 metrů od pláže Rovanjska a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Maxim with Private Pool
Villa Maxim with Private Pool

8,8 / 10 (5 hodnocení)

Villa Maxim with Private Pool se nachází v obci Rovanjska, 600 metrů od pláže Rovanjska a necelý 1 km od pláže Dzika Rovanijska, a nabízí klimatizaci. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Holiday Home Rovanjska with Sea View VIII
Holiday Home Rovanjska with Sea View VIII

Holiday Home Rovanjska with Sea View VIII se nachází v obci Rovanjska a nabízí ubytování se soukromým bazénem a výhledem na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 300 metrů od pláže Dzika Rovanijska a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Nensi - SRD319
Apartment Nensi - SRD319

7,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartmán Nensi - SRD319 se nachází v obci Rovanjska, pouhých 400 metrů od pláže Rovanjska a 1,1 km od pláže Dzika Rovanijska, a nabízí terasu. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a soukromé parkoviště.

Awesome home in Rovanjska with 4 Bedrooms, Private swimming pool and Outdoor swimming pool
Awesome home in Rovanjska with 4 Bedrooms, Private swimming pool and Outdoor swimming pool

Apartmán Awesome home in Rovanjska se nachází v obci Rovanjska a nabízí 4, soukromý bazén, venkovní bazén a ložnice výhled na moře.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 300 metrů od pláže Dzika Rovanijska a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa, Rovanjska near Starigrad-Paklenica
Villa, Rovanjska near Starigrad-Paklenica

Villa, Rovanjska near Starigrad-Paklenica se nachází v obci Rovanjska, 200 metrů od pláže Dzika Rovanijska a necelý 1 km od pláže Rovanjska, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a zázemím pro vodní sporty. Hosté si zde mohou zahrát stolní tenis.

Apartment Put Rovanjske Cr
Apartment Put Rovanjske Cr

Apartment Put Rovanjske Cr se nachází ve městě Rovanjska a nabízí soukromý bazén a výhled na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Studio Rovanjska/Paklenica Riviera 6794
Studio Rovanjska/Paklenica Riviera 6794

Studio Rovanjska/Paklenica Riviera 6794 se nachází v obci Rovanjska, pouhých 300 metrů od pláže Dzika Rovanijska, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Tento apartmán sídlí v budově z roku 2007, necelý 1 km od pláže Rovanjska a 12 km od národního parku Paklenica.

Apartman Anabella
Apartman Anabella

10 / 10 (4 hodnocení)

Apartman Anabella se nachází u pláže v obci Rovanjska, 600 metrů od pláže Dzika Rovanijska a 2,2 km od lanovky Divojačka Poljica. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

APARTMAN DANE
APARTMAN DANE

10 / 10 (2 hodnocení)

APARTMAN DANE se nachází v obci Rovanjska v Zadarské župě, 200 metrů od pláže Dzika Rovanijska, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments with a parking space Rovanjska, Paklenica - 6209
Apartments with a parking space Rovanjska, Paklenica - 6209

8,3 / 10 (6 hodnocení)

Ubytování se nachází v obci Rovanjska v Zadarské župě, u pláží Dzika Rovanijska a Rovanjska. v blízkosti, Apartmány s parkovacím místem Rovanjska, Paklenica - 6209 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Rovanjska-1
Apartment Rovanjska-1

Apartment Rovanjska-1 se nachází v letovisku Rovanjska, jen pár kroků od pláže Rovanjska, a nabízí ubytování u pláže s bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 34 km od vévodova paláce a 34 km od Lidového náměstí v Zadaru.

Apartment Matas - SRD315
Apartment Matas - SRD315

9,8 / 10 (9 hodnocení)

Apartment Matas - SRD315 se nachází u pláže v obci Rovanjska, necelý 1 km od pláže Dzika Rovanijska a 11 km od národního parku Paklenica. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 200 metrů od pláže Rovanjska a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Put Velebita Croatia
Apartment Put Velebita Croatia

Apartment Put Velebita Croatia se nachází v letovisku Rovanjska, pouhých 1,9 km od pláže Rovanjska, a nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán je vzdálený 35 km od Zadarského lidového náměstí a Muzea iluzí.

Apartment Rovanjska Vrtlina
Apartment Rovanjska Vrtlina

9,3 / 10 (7 hodnocení)

Apartmán Rovanjska Vrtlina se nachází v obci Rovanjska, 650 metrů od pláže Dzika Rovanijska a 2,4 km od lanovky Divojačka Poljica, a nabízí výhled na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Awesome apartment in Rovanjska with WiFi and 2 Bedrooms
Awesome apartment in Rovanjska with WiFi and 2 Bedrooms

Úžasný apartmán in Rovanjska se nachází v obci Rovanjska, necelý 1 km od pláže Rovanjska a 2,8 km od lanovky Divojačka Poljica, a nabízí výhled na moře a Wi-Fi.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 700 metrů od pláže Dzika Rovanijska a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday Home Željana - SRD332
Holiday Home Željana - SRD332

8,5 / 10 (2 hodnocení)

Holiday Home Željana - SRD332 se nachází u pláže v obci Rovanjska, necelý 1 km od pláže Dzika Rovanijska a 11 km od národního parku Paklenica. 200 metrů od pláže Rovanjska. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Apartment in Rovanjska 6792
Apartment in Rovanjska 6792

Apartment in Rovanjska 6792 se nachází ve městě Rovanjska, pouhých 300 metrů od pláže Dzika Rovanijska, nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.Tento apartmán se nachází v budově z roku 2007, 33 km od vévodova paláce a 33 km od Lidového náměstí v Zadaru.

Villa KARUKERA - PRIVATE POOL - SEA VIEW
Villa KARUKERA - PRIVATE POOL - SEA VIEW

10 / 10 (8 hodnocení)

Villa KARUKERA - PRIVATE POOL - SEA VIEW se nachází v obci Rovanjska a nabízí venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Tato vila má vlastní bazén, gril a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Zdenka
Apartment Zdenka

9 / 10 (3 hodnocení)

Apartment Zdenka se nachází v obci Rovanjska, pouhých 200 metrů od pláže Rovanjska, a nabízí ubytování u pláže, bezplatné půjčení jízdních kol, sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a nepřetržitě otevřená recepce.

Stunning apartment in Modric with WiFi and 1 Bedrooms
Stunning apartment in Modric with WiFi and 1 Bedrooms

10 / 10 (1 hodnocení)

Stunning apartment in Modric se nachází v obci Rovanjska, 2,8 km od pláže Dzika Rovanijska, 10 km od národního parku Paklenica a 35 km od vévodova paláce.Nabízí ubytování se zahradou a Wi-Fi zdarma.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,9 km od pláže Rovanjska a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Beautiful apartment in Rovanjska with WiFi and 2 Bedrooms
Beautiful apartment in Rovanjska with WiFi and 2 Bedrooms

10 / 10 (1 hodnocení)

Beautiful apartment in Rovanjska se nachází v obci Rovanjska, necelý 1 km od pláže Rovanjska a 12 km od národního parku Paklenica.Nabízí zahradu, výhled na moře a Wi-Fi zdarma.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Bed & Breakfast Dora
Bed & Breakfast Dora

9 / 10 (359 hodnocení)

Bed & Breakfast Dora se nachází v malé vesnici Rovanjska, jen 90 metrů od pláže. Nabízí prostornou zahradu a terasu s grilem. K dispozici je také restaurace à la carte, kde si mohou hosté pochutnat na pokrmech lokální a mezinárodní kuchyně.

Villa Helena Rovanjska
Villa Helena Rovanjska

9,7 / 10 (4 hodnocení)

Villa Helena Rovanjska se nachází v obci Rovanjska v Zadarské župě, 300 metrů od pláže Rovanjska. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, terasou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Irina
Apartments Irina

8,8 / 10 (75 hodnocení)

Apartments Irina se nachází v obci Rovanjska, 300 metrů od pláže Rovanjska a 700 metrů od pláže Dzika Rovanijska. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou.

Apartment Matas - SRD317
Apartment Matas - SRD317

8,8 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Matas - SRD317 se nachází u pláže v obci Rovanjska, necelý 1 km od pláže Dzika Rovanijska a 11 km od národního parku Paklenica. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Awesome apartment in Rovanjska with 4 Bedrooms and WiFi
Awesome apartment in Rovanjska with 4 Bedrooms and WiFi

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartmán Awesome in Rovanjska se nachází v obci Rovanjska, pouhých 700 metrů od pláže Dzika Rovanijska.Nabízí ubytování se 4 ložnicemi, Wi-Fi zdarma, výhled na moře a neplacené soukromé parkoviště.800 metrů od pláže Rovanjska a 12 km od národního parku Paklenica.

Apartment Rovanjska-2
Apartment Rovanjska-2

Apartment Rovanjska-2 se nachází v letovisku Rovanjska, jen pár kroků od pláže Rovanjska, a nabízí ubytování u pláže s bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán se nachází 34 km od vévodova paláce a od Lidového náměstí v Zadaru.

Holiday Home Velebit
Holiday Home Velebit

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Prázdninový dům Velebit se nachází na pláži v obci Rovanjska a nabízí soukromý bazén. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 200 metrů od pláže Dzika Rovanijska a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Five-Bedroom Holiday Home in Rovanjska
Five-Bedroom Holiday Home in Rovanjska

Five-Bedroom Holiday Home in Rovanjska se nachází ve městě Rovanjska a nabízí soukromý bazén a výhled na moře.Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý km od pláže Rovanjska a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Awesome home in Modric with WiFi, Private swimming pool and Outdoor swimming pool
Awesome home in Modric with WiFi, Private swimming pool and Outdoor swimming pool

Stunning home in Modric se nachází v obci Rovanjska a nabízí ubytování s Wi-Fi, soukromým bazénem a venkovním bazénem.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,6 km od pláže Rovanjska a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Awesome apartment in Modric with WiFi and 2 Bedrooms
Awesome apartment in Modric with WiFi and 2 Bedrooms

Amazing apartment in Modric se nachází v obci Rovanjska, 2 ložnice, 2 ložnice, 2,8 km od pláže Dzika Rovanijska, 10 km od národního parku Paklenica a 35 km od vévodova paláce.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,9 km od pláže Rovanjska a nabízí bezplatné Wi-Fi a parkoviště.

Beautiful beach house
Beautiful beach house

8 / 10 (8 hodnocení)

Beautiful beach house se nachází v obci Rovanjska, jen pár kroků od pláže Rovanjska a 800 metrů od pláže Dzika Rovanijska, a nabízí zahradu a klimatizaci. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Amazing home in Modric with WiFi and 3 Bedrooms
Amazing home in Modric with WiFi and 3 Bedrooms

10 / 10 (1 hodnocení)

Amazing home in Modric se nachází v obci Rovanjska, 1,5 km od pláže Dzika Rovanijska a 2,6 km od lanovky Divojačka Poljica.Nabízí výhled na moře a Wi-Fi zdarma.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 750 metrů od pláže Rovanjska a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Dario
Apartments Dario

9 / 10 (12 hodnocení)

Apartmány Dario se nacházejí v obci Rovanjska v Zadarské župě, 150 metrů od pláže Dzika Rovanijska, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Beautiful Villa Rawna
Beautiful Villa Rawna

Beautiful Villa Rawna se nachází v obci Rovanjska a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday Home Dada
Holiday Home Dada

10 / 10 (1 hodnocení)

Holiday Home Dada se nachází v obci Rovanjska, 150 metrů od pláže Rovanjska, 500 metrů od pláže Dzika Rovanijska a 2,2 km od pláže Divojačka Poljica. Nachází se na pláži a má zahradu.