Apartmán

Titius Apartment

9,1 / 10 (11 hodnocení)

Dr Franje Tuđmana 27, 22222 Skradin, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Titius Apartment se nachází ve městě Skradin (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří parkování zdarma, letištní transfer a wi-fi zdarma. Ubytování Titius Apartment se kvalitou svých služeb řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Klienty je ubytování Titius Apartment hodnoceno 9.1 / 10 a patří mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu Šibenciko-kninská župa.

Titius Apartment - Fotografie

Titius Apartment - Adresa

Booking.com

Titius Apartment - Popis

Titius Apartment se nachází ve Skradinu. 44 km od Primoštenu.

Tento klimatizovaný apartmán má samostatnou ložnici, plně vybavený kuchyňský kout s lednicí a varnou deskou a koupelnu. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky.

Na místě si lze půjčit jízdní kola.

Titius Apartment stojí 21 km od Šibeniku a 32 km od Vodice. Na letiště Split je to 64 km a za příplatek je k dispozici kyvadlová doprava.

Titius Apartment - Vybavení ubytování

Vaření

 • Varná deska
 • Rychlovarná konvice
 • Kuchyňský kout
 • Čisticí prostředky
 • Kuchyňské potřeby
 • Lednička

Vybavení pokoje

 • Zásuvka u postele
 • Topení
 • Moskytiéra
 • Žehlička

Koupelna

 • Ručníky
 • Fén
 • Toaletní papír
 • Vlastní koupelna

Doprava

 • Kyvadlová doprava
 • Půjčení kola
 • Letištní transfer

Ložnice

 • Povlečení
 • Skříň nebo šatna

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • chorvatsky

Různé

 • Všechny prostory nekuřácké
 • Klimatizace

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Parkování

 • veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Bezbariérový přístup

 • Celá jednotka se nachází v přízemí

Charakteristika budovy

 • Polovina dvojdomku

Další ubytování ve městě Skradin

Apartman Ana
Apartman Ana

9,5 / 10 (97 hodnocení)

Apartman Ana se nachází 19 km od pevnosti Barone a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Panorama Apartments
Panorama Apartments

9,2 / 10 (139 hodnocení)

Panorama Apartments se nachází ve Skradinu v Šibenicko-kninské župě, 20 km od pevnosti Barone, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Ogreca
Ogreca

9,8 / 10 (79 hodnocení)

Ogreca nabízí ubytování se zahradou a balkonem, asi 24 km od radnice v Šibeniku. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 22 km od pevnosti Barone a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday Home Rosko
Holiday Home Rosko

9,9 / 10 (11 hodnocení)

Holiday Home Rosko se nachází ve Skradinu a nabízí ubytování se soukromým bazénem, balkonem a výhledem do zahrady. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Studio Apartment Škatula
Studio Apartment Škatula

9,3 / 10 (75 hodnocení)

Studio Apartment Škatula se nachází v Šibeniku, asi 21 km od radnice. Nabízí výhled do zahrady, terasu a rychlovarnou konvici. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 20 km od pevnosti Barone a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Wine Garden Rooms
Wine Garden Rooms

8,5 / 10 (144 hodnocení)

Wine Garden Rooms se nachází ve Skradinu, 19 km od pevnosti Barone, a nabízí ubytování s barem, soukromým parkovištěm a zahradou. Tento 4hvězdičkový penzion poskytuje ubytování s výhledem na město a bezplatným Wi-Fi. Ubytování zajišťuje večerní zábavu a pokojovou službu.

Restaurant & rooms Visovac - best value
Restaurant & rooms Visovac - best value

7,7 / 10 (191 hodnocení)

Restaurant & rooms Visovac - best value se nachází v centru krásného starověkého města Skradin a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením, velkou restauraci s terasou a obchod s potravinami. Místní autobusová zastávka, ze které jezdí spoje do Šibeniku, je vzdálená 100 metrů.

Family house Scardona - dreams by the river Krka
Family house Scardona - dreams by the river Krka

9 / 10 (25 hodnocení)

Family house Scardona - dreams by the river Krka se nachází 19 km od pevnosti Barone a nabízí ubytování s výhledem na město, grilem a balkonem. Tento apartmán má výhled na řeku a do zahrady a bezplatné Wi-Fi.

Guest House Zlatka
Guest House Zlatka

9,2 / 10 (24 hodnocení)

Guest House Zlatka se nachází ve Skradinu, 19 km od pevnosti Barone a 21 km od radnice. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Nabízí rodinné pokoje a terasu. K místním zajímavostem, jako je kostel sv. Barbory v Šibeniku, je to 20 km a městské muzeum v Šibeniku 21 km.

Apartments Kantunal
Apartments Kantunal

9,6 / 10 (216 hodnocení)

Apartments Kantunal se nachází ve Skradinu v Šibenicko-kninské župě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Pulic
Apartments Pulic

9,7 / 10 (72 hodnocení)

Apartments Pulic se nachází ve Skradinu v Šibenicko-kninské župě a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Apartman Skradin
Apartman Skradin

9 / 10 (32 hodnocení)

Apartman Skradin se nachází v Šibeniku, přibližně 22 km od radnice, a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 20 km od pevnosti Barone a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Rooms Marijeta
Rooms Marijeta

8,8 / 10 (92 hodnocení)

Rooms Marijeta se nachází ve Skradinu, 20 km od pevnosti Barone a 21 km od radnice. Nabízí ubytování s terasou a neplacené soukromé parkoviště. Tento 3hvězdičkový penzion má zahradu a klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a vlastní koupelnou. Kostel sv. Barbory a městské muzeum jsou vzdálené 21 km.

Studio apartment in Skradin with balcony, air conditioning, WiFi, washing machine (4921-4)
Studio apartment in Skradin with balcony, air conditioning, WiFi, washing machine (4921-4)

Studio apartment in Skradin se nachází ve Skradinu v Šibenicko-kninské župě a nabízí balkon, klimatizaci, Wi-Fi, pračku (4921-4) a balkon.43 km od Primoštenu.

Romana
Romana

8,9 / 10 (22 hodnocení)

Romana se nachází ve Skradinu, 28 km od pevnosti Barone a radnice v Šibeniku, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. Apartmán má balkon a výhled na hory.

Apartmani Lana
Apartmani Lana

9,2 / 10 (82 hodnocení)

Apartmani Lana se nachází ve Skradinu v Šibenicko-kninské župě a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Stunning apartment in Skradin w/ 3 Bedrooms
Stunning apartment in Skradin w/ 3 Bedrooms

9 / 10 (2 hodnocení)

Stunning apartment in Skradin w/ 3 Bedrooms se nachází ve Skradinu, 31 km od radnice, 49 km od přístavu Kornati a 50 km od historického muzea Biograd.Tento klimatizovaný soukromý apartmán se nachází 31 km od pevnosti Barone a nabízí parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Room Nino
Room Nino

9 / 10 (27 hodnocení)

Room Nino se nachází ve Skradinu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 44 km od Primoštenu.

Villa Lucia
Villa Lucia

10 / 10 (1 hodnocení)

Villa Lucia se nachází ve Skradinu, 27 km od radnice, 19 km od vodopádů Krka a 25 km od pevnosti sv. Michala. 25 km od pevnosti Barone. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Kuća za odmor LYRA
Kuća za odmor LYRA

9,6 / 10 (5 hodnocení)

Kuća za odmor LYRA se nachází ve Skradinu, 20 km od pevnosti Barone a 21 km od radnice v Šibeniku. Nabízí terasu a klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Balinovaca
Apartment Balinovaca

9,6 / 10 (150 hodnocení)

Apartment Balinovaca se nachází ve Skradinu, pouhé 2 minuty jízdy od pláže, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradu, zázemí pro grilování a nedaleké neplacené soukromé parkoviště.

Green paradise apartments
Green paradise apartments

9,7 / 10 (13 hodnocení)

Green paradise apartments se nachází ve Skradinu, 45 km od Trogiru, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi.

Room in Skradin with balcony, air conditioning, WiFi, washing machine (4921-1)
Room in Skradin with balcony, air conditioning, WiFi, washing machine (4921-1)

Pokoj ve Skradinu s balkonem, klimatizací, WiFi, pračka (4921-1) se nachází ve Skradinu a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.Pokoje mají balkon.

Vila Marija
Vila Marija

8,6 / 10 (422 hodnocení)

Malý rodinný penzion Vila Marija byl kompletně zrekonstruován v roce 2016 a nachází se v historickém centrum Skradinu, u vstupu do národního parku Krka ve střední Dalmácii. Nabízí hezké pokoje a chutnou kuchyni.

Apartments Niko
Apartments Niko

9,7 / 10 (39 hodnocení)

Apartments Niko se nachází ve Skradinu, 19 km od pevnosti Barone, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Casa Scardona
Casa Scardona

9,5 / 10 (50 hodnocení)

Casa Scardona se nachází ve Skradinu a nabízí 4hvězdičkové ubytování s vlastním balkonem. Všechny pokoje v tomto 4hvězdičkovém penzionu mají výhled do zahrady, přístup do zahrady a na terasu. K dispozici je dětské hřiště, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Krka Waterfalls
Krka Waterfalls

9,8 / 10 (70 hodnocení)

Krka Waterfalls se nachází v centru města Skradin, pouhých 150 metrů od hlavního vchodu do národního parku Krka, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na dalmatské kamenné domy a ulice. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Holiday house Ana
Holiday house Ana

9,2 / 10 (20 hodnocení)

Prázdninový dům se zahradou, terasou a grilem. Ana nabízí ubytování ve Skradinu s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. Apartmán má balkon a výhled do zahrady.

Viola
Viola

9,2 / 10 (143 hodnocení)

Viola se nachází ve Skradinu, 19 km od pevnosti Barone a 21 km od radnice.

Apartman Bartol
Apartman Bartol

9,7 / 10 (16 hodnocení)

Apartman Bartol se nachází ve Skradinu, 24 km od pevnosti Barone, radnice Šibenik a 19 km od vodopádů Krka, a nabízí terasu. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmans Prukjan
Apartmans Prukjan

Apartmans Prukjan se nachází ve Skradinu a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Ubytování je vzdálené 17 km od vodopádů Krka a 22 km od kostela sv. Barbory v Šibeniku.

Villa Scolopax rusticola Skradin with heated pool
Villa Scolopax rusticola Skradin with heated pool

9,6 / 10 (93 hodnocení)

Villa Scolopax rusticola Skradin se nachází ve Skradinu a nabízí bazén, sdílený lounge, zahradu, výhled do zahrady a ubytování s bezplatným Wi-Fi.

Apartment Matic Sonkovic
Apartment Matic Sonkovic

9,1 / 10 (32 hodnocení)

Apartment Matic Sonkovic se nachází ve Skradinu v Šibenicko-kninské župě, 24 km od pevnosti Barone. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Vesna
Apartments Vesna

9,4 / 10 (136 hodnocení)

Apartments Vesna se nachází mezi dolním tokem řeky Krky a národním parkem Krka. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, prostorným obývacím pokojem a zahradou. Ve všech prostorách je zdarma k dispozici Wi-Fi.

Hotel Skradinski Buk
Hotel Skradinski Buk

8,4 / 10 (1124 hodnocení)

Hotel Skradinski Buk se nachází ve městě Skradin, 19 km od Šibeniku a hodinu jízdy autem od Zadaru a Splitu. Nabízí klimatizované pokoje/apartmány s minibarem a satelitní TV.

Guesthouse Ivan
Guesthouse Ivan

8,9 / 10 (388 hodnocení)

Tříhvězdičkový penzion Ivan se nachází ve Skradinu, 19 km od pevnosti Barone a 21 km od radnice. Tento 3hvězdičkový penzion nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a gril. Personál vám může zajistit kyvadlovou dopravu.

Villa Laurel
Villa Laurel

10 / 10 (2 hodnocení)

Villa Laurel se nachází ve Skradinu v Šibenicko-kninské župě a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmani Dejan
Apartmani Dejan

9 / 10 (109 hodnocení)

Apartmani Dejan se nachází ve Skradinu v Šibenicko-kninské župě, 26 km od pevnosti Barone. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Private room Niko
Private room Niko

9,8 / 10 (59 hodnocení)

Ubytování se nachází ve Skradinu, 21 km od radnice v Šibeniku a 12 km od vodopádů Krka. Private room Niko nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Stojí 19 km od pevnosti Barone a nabízí bar a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Hirundo Rustica
Villa Hirundo Rustica

10 / 10 (11 hodnocení)

Villa Hirundo Rustica se nachází ve Skradinu a nabízí bezplatné Wi-Fi, jízdní kola zdarma a sezónní venkovní vyhřívaný bazén. Ubytování má vlastní vířivku a soukromou saunu.

Holiday Home Aurora
Holiday Home Aurora

Holiday Home Aurora se nachází ve Skradinu a nabízí ubytování se soukromým bazénem, soukromým parkovištěm a bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 18 km od vodopádů Krka a 23 km od kostela sv. Barbory v Šibeniku.

Scardona Park Luxury Accommodation
Scardona Park Luxury Accommodation

9,2 / 10 (126 hodnocení)

Scardona Park Luxury Accommodation se nachází ve Skradinu, 19 km od pevnosti Barone a 20 km od radnice. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování je vzdálené 18 km od pevnosti sv. Michaela, 20 km od kostela sv. Barbory a 20 km od městského muzea v Šibeniku. Ubytování je vhodné pro alergiky a nachází se 12 km od vodopádů Krka.

EASY HOLIDAY
EASY HOLIDAY

9,6 / 10 (164 hodnocení)

EASY HOLIDAY se nachází ve městě Skradinsko Polje. Wi-Fi je dostupné zdarma.

Apartment Rustika
Apartment Rustika

10 / 10 (4 hodnocení)

Apartmán Rustika se nachází ve Skradinu, 19 km od pevnosti Barone a 21 km od radnice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi.

House Manda Adriatic
House Manda Adriatic

House Manda Adriatic se nachází ve Skradinu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Room in Skradin with balcony, air conditioning, WiFi, washing machine (4921-3)
Room in Skradin with balcony, air conditioning, WiFi, washing machine (4921-3)

Pokoj ve Skradinu s balkonem, klimatizací, WiFi, pračka (4921-3) se nachází ve Skradinu a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.Pokoje mají balkon.

Holiday Home Little Castle
Holiday Home Little Castle

7 / 10 (1 hodnocení)

Holiday Home Little Castle se nachází ve Skradinu v Šibenicko-kninské župě a nabízí zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Mediterranean terrace apartment with Bikes & SUP
Mediterranean terrace apartment with Bikes & SUP

9,8 / 10 (32 hodnocení)

Mediterranean terrace apartment with Bikes & SUP se nachází ve Skradinu, 19 km od pevnosti Barone a 21 km od radnice Šibenik. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zázemím pro vodní sporty a grilem. K dispozici je také balkon.