Apartmán

Apartmani Tonka

Trg kralja Tomislava 3, 23210 Biograd na Moru, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Apartmani Tonka se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří parkoviště. Apartmán Apartmani Tonka svou lokalitou patří do regionu Zadarská župa.

Apartmani Tonka - Fotografie

Apartmani Tonka - Adresa

Booking.com

Apartmani Tonka - Popis

Apartmani Tonka se nachází v Biogradu na Moru, pouhých 400 metrů od pláže Dražica a 700 metrů od pláže Soline. Tento apartmán se nachází 2,6 km od pláže Iza Banja a 46 km od radnice v Šibeniku.

Tento klimatizovaný apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň.

Mezi zajímavosti v okolí patří pláž Bosana, muzeum dědictví Biograd a přístav Kornati. Na letiště v Zadaru je to 27 km.

Apartmani Tonka - Vybavení ubytování

Vaření

 • Kuchyň
 • Pračka
 • Kuchyňský kout

Různé

 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • chorvatsky

Parkování

 • Veřejné parkování je možné za € 3 na den na přilehlém místě (rezervace není nutná).

Internet

 • Internetové připojení není k dispozici.

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Vybavení pokoje

 • Topení

Exteriér

 • Balkon

Exteriér a výhled

 • Výhled

Další ubytování ve městě Biograd na Moru

Roko Apartments
Roko Apartments

9,3 / 10 (80 hodnocení)

Apartmány Roko se nacházejí v Biogradu na Moru, 26 km od Zadaru.

Apartments Dada
Apartments Dada

9,3 / 10 (38 hodnocení)

Apartments Dada se nachází 500 metrů od pláže Bosana a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartman Noni Biograd na Moru
Apartman Noni Biograd na Moru

9,5 / 10 (10 hodnocení)

Apartman Noni Biograd na Moru se nachází v Biogradu na Moru, jen 1,3 km od pláže Dražica a 1,5 km od pláže Soline. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 400 metrů od pláže Bosana a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Mobile Homes Crystal Camp Soline
Mobile Homes Crystal Camp Soline

9,3 / 10 (46 hodnocení)

Tyto klimatizované mobilní domy nabízí zázemí pro grilování a nachází se v kempu Soline, 2,6 km od Biogradu na Moru. V kempu je dětské hřiště a restaurace.

Mobile Home Heaven Camping park Soline
Mobile Home Heaven Camping park Soline

8,4 / 10 (13 hodnocení)

Mobile Home Heaven Camping park Soline se nachází v Biogradu na Moru, 350 metrů od pláže Soline a necelý 1 km od pláže Dražica. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a barem. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.

Mobile Home Luna
Mobile Home Luna

9,7 / 10 (7 hodnocení)

Mobile Home Luna se nachází v Biogradu na Moru, 200 metrů od pláže Soline, a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a sdílenou kuchyň. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a bankomat.

Charming Vigo Apartment in the heart of Biograd
Charming Vigo Apartment in the heart of Biograd

10 / 10 (4 hodnocení)

Charming Vigo Apartment v srdci Biogradu se nachází v Biogradu na Moru, 400 metrů od pláže Bosana a 1 km od pláže Dražica.Nabízí ubytování s Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou.Na místě je neplacené soukromé parkoviště.V okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření.

Robinson hause Žižanj
Robinson hause Žižanj

10 / 10 (1 hodnocení)

Robinson hause Žižanj se nachází asi 2,6 km od pláže Sovinje a nabízí ubytování s výhledem na moře, grilem a balkonem. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Biograd na Moru 5899c
Apartment Biograd na Moru 5899c

6 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Biograd na Moru 5899c se nachází v Biogradu na Moru, pouhých 600 metrů od pláže Bosana, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 2,2 km od pláže Iza Banja a 1,3 km od historického muzea Biograd.

Apartman Filip
Apartman Filip

9,5 / 10 (8 hodnocení)

Apartman Filip se nachází v Biogradu na Moru, 700 metrů od pláže Dražica, necelý 1 km od pláže Bosana a 10 minut chůze od pláže Soline, a nabízí gril. K dispozici je balkon a terasa.

Studio & Apartment Biograd Paszman
Studio & Apartment Biograd Paszman

8,4 / 10 (9 hodnocení)

Studio & Apartment Biograd Paszman se nachází v Biogradu na Moru, 500 metrů od pláže Dražica, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem na terasu.

Mobile home Frangipani 1
Mobile home Frangipani 1

Mobile home Frangipani 1 se nachází v Biogradu na Moru, 400 metrů od pláže Soline a 1,1 km od pláže Dražica, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Nabízí výhled na moře a je vzdálen 1,5 km od pláže Lumbrak a 2,9 km od trajektového terminálu Biograd.

Apartment Domenico
Apartment Domenico

Apartment Domenico se nachází v Biogradu na Moru, necelý 1 km od pláže Dražica, 16 minut chůze od pláže Soline a 800 metrů od přístavu Kornati. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Promina
Apartments Promina

Apartments Promina se nachází v Biogradu na Moru v Zadarské župě, nedaleko pláží Dražica a Soline. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

One-Bedroom Apartment in Biograd na Moru
One-Bedroom Apartment in Biograd na Moru

One-Bedroom Apartment in Biograd na Moru se nachází v Biogradu na Moru, pouhých 700 metrů od pláže Dražica, nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.Tento apartmán se nachází 2,9 km od pláže Iza Banja a 1,2 km od historického muzea Biograd.

Apartments Rustic
Apartments Rustic

9,3 / 10 (32 hodnocení)

Apartments Rustic se nachází v Biogradu na Moru a nabízí bazén, bar, zahradu, výhled na bazén a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Slavko
Apartment Slavko

8,2 / 10 (5 hodnocení)

Apartment Slavko se nachází v Biogradu na Moru, 1,8 km od pláže Soline a 2,2 km od pláže Iza Banja, a nabízí klimatizaci. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Bosana je vzdálená 700 metrů a pláž Dražica 1,5 km.

Mobile Home Leonida, Camp Soline
Mobile Home Leonida, Camp Soline

9,5 / 10 (4 hodnocení)

Mobile Home Leonida, Camp Soline se nachází v Biogradu na Moru v Zadarské župě, 700 metrů od pláže Soline. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, dětské hřiště, bezplatné půjčení jízdních kol a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Ena - near marina Kornati
Apartments Ena - near marina Kornati

8,2 / 10 (5 hodnocení)

Nachází se 500 metrů od pláže Bosana, Apartments Ena - near marina Kornati nabízí zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Beautiful apartment in Biograd na moru with 2 Bedrooms and WiFi
Beautiful apartment in Biograd na moru with 2 Bedrooms and WiFi

10 / 10 (2 hodnocení)

Krásný apartmán v Biogradu na Moru se 2 ložnicemi a Wi-Fi se nachází v Biogradu na Moru, 1,2 km od pláže Dražica, 2,1 km od pláže Bosana a 2 km od přístavu Kornati. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

OTIUM mobile homes
OTIUM mobile homes

9,1 / 10 (28 hodnocení)

OTIUM mobile homes se nachází v Biogradu na Moru, 400 metrů od pláže Soline a necelý 1 km od pláže Dražica. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a zahradou.

Jurić Apartments
Jurić Apartments

9,8 / 10 (14 hodnocení)

Jurić Apartments se nachází ve městě Biograd na Moru, 27 km od Zadaru.

Apartment in Biograd na Moru with Balcony, Air conditioning, Wi-Fi, Dishwasher (4818-4)
Apartment in Biograd na Moru with Balcony, Air conditioning, Wi-Fi, Dishwasher (4818-4)

Apartment v Biogradu na Moru s balkonem, klimatizací, Wi-Fi, myčka nádobí (4818-4) nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizace.Tento apartmán se nachází 2,1 km od pláže Iza Banja a 2,9 km od pláže v Chorvatsku.

Hakuna Matata
Hakuna Matata

9,8 / 10 (15 hodnocení)

Hakuna Matata se nachází v Biogradu na Moru, jen 1,3 km od pláže Dražica a 1,7 km od pláže Bosana. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

LunaSky Mobile Home Biograd
LunaSky Mobile Home Biograd

9,3 / 10 (21 hodnocení)

LunaSky Mobile Home Biograd se nachází 400 metrů od pláže Soline a nabízí restauraci, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Mobilna kucica Lidija Camp Soline
Mobilna kucica Lidija Camp Soline

10 / 10 (2 hodnocení)

Mobilna kucica Lidija Camp Soline se nachází v Biogradu na Moru, 650 metrů od pláže Soline a 1,2 km od pláže Lumbrak, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou.

Apartman Lora
Apartman Lora

10 / 10 (8 hodnocení)

Apartman Lora se nachází asi 500 metrů od pláže Dražica a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Apartmány jsou vzdálené 800 metrů od pláží Soline a Bosana a necelý 1 km od pláže. K dispozici je bezplatné Wi-Fi.

GALLERY APARTMENT BIOGRAD
GALLERY APARTMENT BIOGRAD

8,7 / 10 (3 hodnocení)

GALLERY APARTMENT BIOGRAD se nachází v Biogradu na Moru, 600 metrů od pláže Bosana, 1,7 km od pláže Iza Banja a 2,4 km od pláže Dražica. Muzeum dědictví Biograd je vzdálené 2,5 km a šibenická radnice 46 km.

Apartments
Apartments "Jope i Toni"

9,5 / 10 (8 hodnocení)

Apartmány "Jope i Toni" se nacházejí v Biogradu na Moru v Zadarské župě, 800 metrů od pláže Dražica, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Endi 2
Endi 2

9,5 / 10 (4 hodnocení)

Endi 2 se nachází v Biogradu na Moru, v blízkosti pláže Dražica a 1,3 km od pláže Soline. Nabízí patio s výhledem do zahrady, zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Mobile Home Starfish I Camp Soline
Mobile Home Starfish I Camp Soline

9,1 / 10 (16 hodnocení)

Mobile Home Starfish I Camp Soline se nachází 250 metrů od pláže Soline a nabízí ubytování, restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

APP Joly in center old town
APP Joly in center old town

9,6 / 10 (14 hodnocení)

APP Joly na Starém Městě se nachází v Biogradu ubytování s balkonem.Tento 4hvězdičkový apartmán se nachází 600 metrů od pláže Dražica.

Apartman Ritta
Apartman Ritta

8,8 / 10 (20 hodnocení)

Apartman Ritta se nachází v Biogradu na Moru, v blízkosti pláže Iza Banja a 2 km od pláže Dražica. Nabízí balkon s výhledem na město, zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Adria
Apartments Adria

9,3 / 10 (344 hodnocení)

Apartments Adria se nachází v Biogradu na Moru, méně než 100 metrů od moře, a hostům poskytuje ubytování s možností vlastního stravování, zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi.

Apartmani Pocco Locco
Apartmani Pocco Locco

9,5 / 10 (51 hodnocení)

Apartmani Pocco Locco se nachází 200 metrů od pláže Bosana a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Apartman Marta
Apartman Marta

8,7 / 10 (14 hodnocení)

Apartman Marta se nachází v Biogradu na Moru, 650 metrů od pláže Dražica a 650 metrů od pláže Soline. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. Tento apartmán má balkon.

Apartments with a parking space Biograd na Moru, Biograd - 6152
Apartments with a parking space Biograd na Moru, Biograd - 6152

Apartmány s parkovacím místem Biograd na Moru, Biograd - 6152 se nachází v Biogradu na Moru, jen 1,1 km od pláže Dražica a 1,3 km od pláže Soline. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 450 metrů od pláže Bosana a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Family friendly apartments with a swimming pool Biograd na Moru, Biograd - 8371
Family friendly apartments with a swimming pool Biograd na Moru, Biograd - 8371

8 / 10 (3 hodnocení)

Apartment Biograd na Moru 8371a nabízí ubytování v Biogradu na Moru, 26 km od Zadaru. K dispozici je také patio.

Mobile Homes Mediteran Campsite Ljutic Biograd
Mobile Homes Mediteran Campsite Ljutic Biograd

8,9 / 10 (583 hodnocení)

Mobile Homes Mediteran Campsite Ljutic Biograd nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a kuchyňským koutem v Biogradu na Moru. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.

Apartmani Sangulin
Apartmani Sangulin

9,1 / 10 (29 hodnocení)

Apartmani Sangulin se nachází v Biogradu na Moru v Zadarské župě, 500 metrů od pláže Dražica. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Karneol
Apartments Karneol

9,2 / 10 (11 hodnocení)

Apartments Karneol se nachází v Biogradu na Moru v Zadarské župě, nedaleko pláží Dražica a Bosana. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Mobile Home Posidonija
Mobile Home Posidonija

8,7 / 10 (8 hodnocení)

Mobile Home Posidonija se nachází 150 metrů od pláže Soline a nabízí restauraci, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci.

Apartment M and C
Apartment M and C

9 / 10 (4 hodnocení)

Apartment P&T se nachází v Biogradu na Moru, 250 metrů od pláže Bosana a 1,1 km od pláže Iza Banja. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 2,1 km od trajektového terminálu Biograd a 2,2 km od historického muzea Biograd.

AMFA
AMFA

AMFA se nachází v Biogradu na Moru, necelý 1 km od pláže Dražica, 16 minut chůze od pláže Soline a 800 metrů od přístavu Kornati, a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.Nachází se necelý 1 km od pláže Bosana a nabízí terasu a bezplatné soukromé parkoviště.

Apartment Rogić
Apartment Rogić

6,9 / 10 (36 hodnocení)

Apartmány Soline Beach se nacházejí v Biogradu na Moru v Zadarské župě. Apartment Rogić se nachází 1,1 km od centra města a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

GARDENIA
GARDENIA

9,2 / 10 (6 hodnocení)

GARDENIA se nachází v Biogradu na Moru, 2,7 km od pláže Bosana a 3,1 km od přístavu Kornati. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Soline je vzdálená 800 metrů a pláž Dražica 1 km.

Apartment Ojdana
Apartment Ojdana

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Ojdana se nachází v Biogradu na Moru, jen 1,6 km od pláže Iza Banja a pláže Dražica, a nabízí terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 200 metrů od pláže Bosana a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartman s 1 spavaćom sobom
Apartman s 1 spavaćom sobom

Apartman s 1 spavaćom sobom se nachází v Biogradu na Moru, necelý 1 km od pláže Bosana a 18 minut chůze od pláže Dražica, a nabízí výhled do zahrady. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.