Prázdninový dům

Adriana holiday home near Porec

Porečka ulica, Nova Vas, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (prázdninový dům) Adriana holiday home near Porec se nachází ve městě Nova Vas (Chorvatsko - Istrie). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří parkování zdarma. Prázdninový dům Adriana holiday home near Porec se nachází v regionu Istrie.

Adriana holiday home near Porec - Fotografie

Adriana holiday home near Porec - Adresa

Booking.com

Adriana holiday home near Porec - Popis

Adriana holiday home near Porec nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady, asi 43 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Tento klimatizovaný prázdninový dům má 3 ložnice, kabelovou TV s plochou obrazovkou, jídelní kout a kuchyň s lednicí a sporákem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Prázdninový dům stojí 8,5 km od Eufraziovy baziliky a hlavního náměstí v Poreči. Na letiště Portorož je to 35 km.

Adriana holiday home near Porec - Vybavení ubytování

Vaření

 • Dětská jídelní židlička
 • Trouba
 • Rychlovarná konvice
 • Pračka
 • Lednička
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Mikrovlnná trouba

Exteriér

 • Gril
 • Balkon
 • Zahrada
 • Venkovní nábytek
 • Patio
 • Terasa

Obývací prostor

 • Krb
 • Jídelna
 • Posezení

Personál hovoří těmito jazyky:

 • chorvatsky
 • anglicky
 • nizozemsky

Média a technologie

 • Kabelové programy
 • TV s plochou obrazovkou

Koupelna

 • Ručníky
 • Fén

Vybavení pokoje

 • Topení
 • Žehlička

Exteriér a výhled

 • Výhled do zahrady
 • Výhled

Zvířata

 • Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.

Služby pro rodiny a zábava

 • Bezpečnostní zábrany pro děti

Různé

 • Klimatizace

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Internet

 • Internetové připojení není k dispozici.

Ložnice

 • Povlečení

Jídlo a pití

 • Příslušenství na přípravu čaje a kávy

Další ubytování ve městě Nova Vas

Apartment in Nova Vas/Istrien 35437
Apartment in Nova Vas/Istrien 35437

Apartmán v Nova Vas/Istrien 35437 se nachází v obci Nova Vas.44 km od obce Strunjan.Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

San Lorenzo
San Lorenzo

10 / 10 (3 hodnocení)

San Lorenzo se nachází v obci Nova Vas, pouhých 23 km od přírodního parku Sečovlje Salina, a nabízí ubytování s terasou, zahradou a venkovním bazénem. 3,3 km od aquaparku Istralandia. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Apartment Viktorija - PRC406
Apartment Viktorija - PRC406

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán Viktorija - PRC406 se nachází v obci Nova Vas, 21 km od aquaparku Istralandia a 43 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a soukromé parkoviště. je k dispozici na místě.

Villa Daniela
Villa Daniela

10 / 10 (1 hodnocení)

Villa Daniela se nachází v obci Nova Vas na Istrii a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Teri
Apartment Teri

9,2 / 10 (4 hodnocení)

Apartmán Teri se nachází v obci Nova Vas, 44 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj, 7,7 km od Eufraziovy baziliky a hlavního náměstí v Poreči, a nabízí zahradu a terasu. Tento klimatizovaný apartmán je vzdálený 23 km od aquaparku Istralandia. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Nova Vas/Porec 1
Apartment Nova Vas/Porec 1

Apartmán Nova Vas/Porec 1 se nachází v obci Nova Vas, 42 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj, 8,7 km od Eufraziovy baziliky a 8,7 km od hlavního náměstí v Poreči. Ubytování je vzdálené 21 km od aquaparku Istralandia a hosté mohou využívat soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Complex Vetrina-Shared Pool
Apartment Complex Vetrina-Shared Pool

9,4 / 10 (19 hodnocení)

Ubytování se nachází v obci Nova Vas, 23 km od aquaparku Istralandia a 45 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Apartment Complex Vetrina-Shared Pool nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách a neplaceným soukromým parkovištěm. K dispozici je venkovní bazén a Eufraziova bazilika je vzdálená 7,6 km.

House Nevenka
House Nevenka

10 / 10 (1 hodnocení)

House Nevenka se nachází v obci Nova Vas. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Heidi-2
Apartment Heidi-2

Apartment Heidi-2 se nachází v obci Nova Vas na Istrii a nabízí zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment in Nova Vas/Istrien 10147
Apartment in Nova Vas/Istrien 10147

Apartment Nova Vas/Istrien 10147 v obci Nova Vas Istrii a nabízí ubytování se nachází na Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Villa Gina
Villa Gina

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Villa Gina se nachází v obci Nova Vas, 21 km od aquaparku Istralandia a 43 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Felix
Felix

9 / 10 (3 hodnocení)

Felix se nachází v obci Nova Vas a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. 45 km od Terstu. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Apartment Doris with Private Pool and large Garden
Apartment Doris with Private Pool and large Garden

6 / 10 (4 hodnocení)

Apartmán Doris se soukromým bazénem a velkou zahradou se nachází v obci Nova Vas. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Grivičić
Villa Grivičić

10 / 10 (1 hodnocení)

Villa Grivičić se nachází v obci Nova Vas a nabízí ubytování s vlastním bazénem, terasou a výhledem na bazén. 22 km od aquaparku Istralandia. Nabízí sezónní venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Lavanda
Villa Lavanda

10 / 10 (1 hodnocení)

Villa Lavanda se nachází v obci Nova Vas a nabízí zahradu a terasu. K dispozici je venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Salha
Apartment Salha

8 / 10 (6 hodnocení)

Apartment Salha se nachází v obci Nova Vas, 21 km od aquaparku Istralandia a 43 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Nena - PRC426
Apartment Nena - PRC426

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán Nena - PRC426 se nachází v obci Nova Vas, 45 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj a 7,3 km od Eufraziovy baziliky. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Tento klimatizovaný apartmán je vzdálený 23 km od aquaparku Istralandia. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment with private pool and large garden
Apartment with private pool and large garden

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartment with private pool and large garden se nachází v Nova Vas a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 44 km od obce Strunjan a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Ferienresidenz Lavandula
Ferienresidenz Lavandula

9,9 / 10 (91 hodnocení)

Ferienresidenz Lavandula se nachází 22 km od aquaparku Istralandia a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Villa Boutique Sabine
Villa Boutique Sabine

8,5 / 10 (6 hodnocení)

Villa Boutique Sabine se nachází v obci Nova Vas a nabízí zahradu, celoroční venkovní bazén a výhled do zahrady. 44 km od obce Strunjan. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.

Villa Rošinjola
Villa Rošinjola

Villa Rošinjola se nachází v Nova Vas a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnými jízdními koly a přístupem do zahrady se sezónním venkovním bazénem.Apartmán se nachází v oblasti, kde se můžete věnovat různým aktivitám, jako je pěší turistika, cyklistika a stolní tenis.

Rustic-Holiday Home Vani with Tavern, near Porec
Rustic-Holiday Home Vani with Tavern, near Porec

9 / 10 (1 hodnocení)

Rustic-Holiday Home Vani with Tavern, near Porec se nachází v obci Nova Vas na Istrii a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Intima
Villa Intima

8 / 10 (9 hodnocení)

Villa Intima se nachází v obci Nova Vas a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. 48 km od obce Strunjan.

Family friendly apartments with a swimming pool Kukci, Porec - 20263
Family friendly apartments with a swimming pool Kukci, Porec - 20263

Umístěné v Nova Vas, Rodinné apartmány s bazénem Kukci, Poreč - 20263 nabízí ubytování se soukromým bazénem.Klimatizované ubytování se nachází 24 km od Aquaparku Istralandia a hosté mohou využívat soukromé parkoviště na místě a bezplatné Wi-Fi.

Villa Villanova in Nova Vas - Haus für 6 Personen
Villa Villanova in Nova Vas - Haus für 6 Personen

8,5 / 10 (2 hodnocení)

Villa Villanova in Nova se nachází v obci Nova Vas, 3,2 km od aquaparku Istralandia a 23 km od přírodního parku Sečovlje Salina.Vas - Haus für 6 Personen nabízí klimatizované ubytování s balkonem a poskytuje Wi-Fi.Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Victoria Istra
Villa Victoria Istra

10 / 10 (2 hodnocení)

Villa Victoria Istra se nachází v obci Nova Vas a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem na bazén a terasou. 34 km od Terstu. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Villa Ivda with Heated Pool in Porec Area
Villa Ivda with Heated Pool in Porec Area

10 / 10 (2 hodnocení)

Villa Ivda se nachází v obci Nova Vas, 21 km od aquaparku Istralandia a 43 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Modern Holiday Home in Porec with Swimming Pool
Modern Holiday Home in Porec with Swimming Pool

8,5 / 10 (2 hodnocení)

Moderní prázdninový dům v Poreči s bazénem se nachází v obci Nová Vas a nabízí soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi.Klimatizované ubytování je vzdálené 29 km od obce Strunjan.

Four-Bedroom Apartment in Nova Vas
Four-Bedroom Apartment in Nova Vas

Four-Bedroom Apartment in Nová Vas se nachází v obci Nová Vas a nabízí ubytování se soukromým bazénem.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Gloria Vita
Villa Gloria Vita

10 / 10 (3 hodnocení)

Villa Gloria Vita se nachází v obci Nova Vas na Istrii a nabízí terasu. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 31 km od Poreče a hosté mohou využívat soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Stunning home in Nova Vas with Jacuzzi, WiFi and Outdoor swimming pool
Stunning home in Nova Vas with Jacuzzi, WiFi and Outdoor swimming pool

8 / 10 (1 hodnocení)

Amazing home in Nova Vas s vířivkou, Wi-Fi a venkovním bazénem se nachází v obci Nova Vas a nabízí ubytování se soukromým bazénem a výhledem na moře.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

COUNTRY HOUSE NINA
COUNTRY HOUSE NINA

10 / 10 (2 hodnocení)

COUNTRY HOUSE NINA se nachází v obci Nova Vas a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Leonie with Private Pool
Villa Leonie with Private Pool

9 / 10 (1 hodnocení)

Villa Leonie with Private Pool se nachází v obci Nova Vas a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday Home Villa Isabela - PRC423
Holiday Home Villa Isabela - PRC423

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Holiday Home Villa Isabela - PRC423 se nachází v obci Nova Vas a nabízí soukromý bazén. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmenthaus Sabine
Apartmenthaus Sabine

9,1 / 10 (32 hodnocení)

Apartmenthaus Sabine se nachází 21 km od aquaparku Istralandia a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Villa Elorea
Villa Elorea

10 / 10 (1 hodnocení)

Villa Elorea se nachází v obci Nova Vas na Istrii a nabízí terasu. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 31 km od Poreče a hosté mohou využívat soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Manuel with Swimming Pool
Manuel with Swimming Pool

8 / 10 (1 hodnocení)

Manuel with Swimming Pool se nachází v obci Nova Vas, 21 km od aquaparku Istralandia a 42 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí zahradu a terasu. K dispozici je venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday Home Ema
Holiday Home Ema

8,7 / 10 (4 hodnocení)

Holiday Home Ema se nachází v obci Nova Vas a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 44 km od obce Strunjan a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa SA-RA
Villa SA-RA

9,5 / 10 (4 hodnocení)

Villa SA-RA se nachází v obci Nova Vas na Istrii a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Casa Dvi Mendule
Casa Dvi Mendule

8 / 10 (3 hodnocení)

Casa Dvi Mendule nabízí ubytování v obci Nova Vas, 23 km od přírodního parku Sečovlje Salina a 30 km od Eufraziovy baziliky. 3,1 km od aquaparku Istralandia. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Holiday Home Villa Zirdum
Holiday Home Villa Zirdum

9,9 / 10 (7 hodnocení)

Holiday Home Villa Zirdum se nachází v obci Nova Vas a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Diva
Villa Diva

Villa Diva se nachází v obci Nova Vas na Istrii a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Gimy Villa&App 2 Porec
Gimy Villa&App 2 Porec

7,7 / 10 (4 hodnocení)

Gimy Villa&App 2 Porec se nachází v obci Nova Vas, 23 km od aquaparku Istralandia, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Andre Poreč
Apartments Andre Poreč

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Apartments Andre Poreč se nachází v obci Nova Vas, 44 km od obce Strunjan, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Nena - PRC425
Apartment Nena - PRC425

8,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartmán Nena - PRC425 se nachází v obci Nova Vas, 45 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj a 7,3 km od Eufraziovy baziliky. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Tento klimatizovaný apartmán je vzdálený 23 km od aquaparku Istralandia. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday House Legovic
Holiday House Legovic

9,2 / 10 (6 hodnocení)

Holiday House Legovic se nachází v obci Nova Vas na Istrii a nabízí terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 44 km od obce Strunjan a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Ana & Sara
Apartments Ana & Sara

9 / 10 (2 hodnocení)

Apartments Ana & Sara se nachází v obci Nova Vas, 45 km od Terstu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Leon with Balcony
Apartment Leon with Balcony

7,8 / 10 (5 hodnocení)

Apartment Leon with Balcony se nachází v obci Nova Vas, 21 km od aquaparku Istralandia, 43 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj a 8,7 km od Eufraziovy baziliky. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.