Apartmány

Apartments by the sea Mastrinka, Ciovo - 2049

7 / 10 (3 hodnocení)

Mastrinka, 21220 Trogir, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmány) Apartments by the sea Mastrinka, Ciovo - 2049 se nachází ve městě Trogir (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa) a pro své hosty nabízí parkování zdarma a wi-fi zdarma. Ubytování Apartments by the sea Mastrinka, Ciovo - 2049 se řadí do kategorie 3 hvězdičkových hotelů. Apartmány Apartments by the sea Mastrinka, Ciovo - 2049 se nachází v regionu Splitsko-dalmátská župa.

Apartments by the sea Mastrinka, Ciovo - 2049 - Fotografie

Apartments by the sea Mastrinka, Ciovo - 2049 - Adresa

Booking.com

Apartments by the sea Mastrinka, Ciovo - 2049 - Popis

Apartments by the sea Mastrinka, Ciovo - 2049 se nachází v Trogiru ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Sv. Križ a Pantan. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán má balkon, výhled na moře, posezení, satelitní TV, plně vybavenou kuchyň s lednicí a sporákem a vlastní koupelnu se sprchou.

Apartmány Mastrinka, Čiovo - 2049 jsou vzdálené 1,5 km od pláže Krčića a 2,8 km od kostela sv. Barbory. Na letiště Split je to 8 km.

Apartments by the sea Mastrinka, Ciovo - 2049 - Vybavení ubytování

Vaření

 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Pračka
 • Jídelní stůl
 • Trouba
 • Kuchyň
 • Lednička

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • chorvatsky
 • česky
 • anglicky
 • polsky

Obývací prostor

 • Jídelna
 • Posezení

Vybavení pokoje

 • Soukromý vchod
 • Klimatizace

Koupelna

 • Sprcha
 • Vlastní koupelna

Média a technologie

 • TV
 • Satelitní programy

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Bezbariérový přístup

 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech

Exteriér

 • Balkon

Aktivity

 • Pláž

Exteriér a výhled

 • Výhled na moře

Charakteristika budovy

 • Apartmán v budově

Další ubytování ve městě Trogir

Apartmani Jole
Apartmani Jole

9,5 / 10 (25 hodnocení)

Apartmani Jole se nachází v Trogiru, 650 metrů od pláže Sv. Križ a 1,4 km od pláže Krčića. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou.

Apartment Villa Nikaroni-1
Apartment Villa Nikaroni-1

8,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Villa Nikaroni-1 se nachází u pláže v Trogiru, 1,3 km od pláže Copacabana a 1,4 km od pláže Bocici. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

"Blue"

9,1 / 10 (8 hodnocení)

Blue se nachází v Trogiru a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Apartmán se zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments with a parking space Mavarstica, Ciovo - 8685
Apartments with a parking space Mavarstica, Ciovo - 8685

Apartmány s parkovacím místem Mavarstica, Ciovo - 8685 se nachází v Trogiru, 400 metrů od pláže Mavarstica, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Julio
Apartment Julio

9,3 / 10 (11 hodnocení)

Apartment Julio se nachází v obci Donji Seget a nabízí venkovní bazén a tenisový kurt. Nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře.

Apartments with a parking space Mastrinka, Ciovo - 10364
Apartments with a parking space Mastrinka, Ciovo - 10364

Apartmán Mastrinka 10364a se nachází v Trogiru, 3,2 km od katedrály sv. Vavřince. Nabízí výhled na moře a je vzdálen 3,2 km od autobusového nádraží Trogir.

A & A Luxury Guest House
A & A Luxury Guest House

9,5 / 10 (23 hodnocení)

A & A Luxury Guest House se nachází v Trogiru, 650 metrů od pláže Copacabana a 1,3 km od pláže Rozac, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s grilem.

Apartments Martinić 1839
Apartments Martinić 1839

Apartments Martinić 1839 se nachází v Trogiru, necelý 1 km od pláže Mavarstica, 10 minut chůze od pláže Mala Draga a 28 km od archeologického parku Salona. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 300 metrů od pláže Vela Draga a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Anadea
Villa Anadea

9,6 / 10 (5 hodnocení)

Villa Anadea se nachází v Trogiru, v blízkosti pláže Vela Draga a 600 metrů od pláže Bocici, a nabízí patio s výhledem na moře, zahradu a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 400 metrů od pláže Mavarstica a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartmani Perko
Apartmani Perko

8,8 / 10 (22 hodnocení)

Apartmani Perko se nachází 200 metrů od pláže Arbanija a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Apartments Dane-30m from sea
Apartments Dane-30m from sea

8,7 / 10 (12 hodnocení)

Apartments Dane-30m from sea se nachází v Trogiru, 150 metrů od pláže Mavarstica, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Vila Kuzmanić
Vila Kuzmanić

9,4 / 10 (5 hodnocení)

Vila Kuzmanić se nachází v Trogiru, 300 metrů od pláže Copacabana, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Arar
Villa Arar

9,3 / 10 (16 hodnocení)

Nachází se v Trogiru ve Splitsko-dalmatské župě, u pláží Sedlo a Vranjica. Villa Arar se nachází v blízkosti a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartman Kristian
Apartman Kristian

9,8 / 10 (24 hodnocení)

Apartman Kristian se nachází v Trogiru a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Apartmán se zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments by the sea Trogir - 14988
Apartments by the sea Trogir - 14988

6 / 10 (47 hodnocení)

Apartments by the sea s výhledem na moře Trogir - 14988 se nachází v Trogiru, 350 metrů od veřejné pláže a 1,2 km od pláže Pantan. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartman Buble
Apartman Buble

9,8 / 10 (14 hodnocení)

Apartman Buble se nachází v Trogiru, 400 metrů od pláže Trogir a 1,4 km od pláže Pantan, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Tento apartmán se nachází v budově z roku 1983, 1,9 km od veřejné pláže a 23 km od archeologického parku Salona.

Apartment Solis Okrug Gornji
Apartment Solis Okrug Gornji

9,4 / 10 (19 hodnocení)

Apartment Solis Okrug Gornji se nachází v Trogiru, jen 1,1 km od pláže Copacabana. Nabízí ubytování u pláže s venkovním bazénem, barem, zahradou a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán má soukromý bazén, gril a neplacené soukromé parkoviště.

Studio Apartment Simi
Studio Apartment Simi

8,5 / 10 (6 hodnocení)

Studio Apartment Simi se nachází v Trogiru, nedaleko pláže Mavarstica a 13 minut chůze od pláže Bocici. Nabízí terasu s výhledem do zahrady, zahradu a gril. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od pláže Copacabana a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Daniela - amazing sea view
Daniela - amazing sea view

9 / 10 (1 hodnocení)

Daniela - amazing sea view se nachází asi 1,1 km od pláže Bocici a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Trogir 6023c
Apartment Trogir 6023c

Apartmán Trogir 6023c se nachází v Trogiru, necelý 1 km od pláže Rozac, 14 minut chůze od pláže Copacabana a 1,3 km od veřejné pláže. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 600 metrů od pláže Marinova Draga a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

House with a sea view with private parking - Okrug Gornji
House with a sea view with private parking - Okrug Gornji

10 / 10 (1 hodnocení)

House with a sea view with private parking - Okrug Gornji se nachází v Trogiru, v blízkosti pláže Rozac a necelý 1 km od pláže Marinova Draga. Nabízí terasu s výhledem do zahrady, zahradu a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 300 metrů od pláže Copacabana a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Jelena
Apartments Jelena

8,5 / 10 (11 hodnocení)

Apartments Jelena se nachází v Trogiru, 1,2 km od veřejné pláže a 1,5 km od pláže Pantan. Nabízí gril a výhled na město. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Magna - seaside villa with pool and sauna
Villa Magna - seaside villa with pool and sauna

9,4 / 10 (15 hodnocení)

Villa Magna - přímořská vila s bazénem a saunou se nachází jen pár kroků od pláže Miševac. Nabízí výhled na moře, terasu a balkon. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Nice home in Trogir with 4 Bedrooms, Sauna and WiFi
Nice home in Trogir with 4 Bedrooms, Sauna and WiFi

Nice home in Trogir se 4 ložnicemi, saunou a Wi-Fi se nachází na pláži v Trogiru, 500 metrů od pláže Rozac a 800 metrů od pláže Copacabana.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 200 metrů od pláže Marinova Draga a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Vinka
Apartments Vinka

10 / 10 (2 hodnocení)

Apartments Vinka se nachází v Trogiru, 3,5 km od přístavu a 3,7 km od hradu Kamerlengo.

Apartment Okrug Gornji Businci II
Apartment Okrug Gornji Businci II

9,5 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Okrug Gornji Businci II se nachází v Trogiru, pouhých 400 metrů od pláže Bocici, a nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 27 km od archeologického parku Salona a 31 km od stadionu Mladezi Park.

Apartments Bilobrk
Apartments Bilobrk

9,6 / 10 (41 hodnocení)

Apartments Bilobrk se nachází 500 metrů od pláže Vela Draga a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Villa Buble
Villa Buble

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Villa Buble se nachází v Trogiru, v blízkosti pláže Mavarstica a 1 km od pláže Vela Draga, a nabízí patio s výhledem do zahrady, zahradu a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 100 metrů od pláže Bocici a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Rooms Feme
Rooms Feme

9,2 / 10 (105 hodnocení)

Rooms Feme se nachází v Trogiru, 1,1 km od veřejné pláže a 1,7 km od pláže Marinova Draga. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Pokoje mají terasu s výhledem do zahrady.

Apartment Tamara - great view
Apartment Tamara - great view

9 / 10 (5 hodnocení)

Apartment Tamara - great view se nachází u pláže v Trogiru, 800 metrů od pláže Marinova Draga a pláže Rozac. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 400 metrů od pláže Copacabana a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments and rooms Jare - in old town
Apartments and rooms Jare - in old town

Apartmány a pokoje Jare - ve starém městě se nachází v Trogiru, 700 metrů od veřejné pláže a 750 metrů od pláže, nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.Ubytování se nachází v blízkosti St.Petrův kostel Trogir, kostel sv.Barbory bba palác Čipiko.Ubytování se nachází v blízkosti oblíbených atrakcí, jako je park Fortin, katedrála sv.Vavřince a Radovanův portál.

Apartments Ani - great sea view
Apartments Ani - great sea view

9,5 / 10 (6 hodnocení)

Apartments Ani - great sea view se nachází v Trogiru ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Sv. Križ a Krčića. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Apartment Trogir ul. F.Tudmana
Apartment Trogir ul. F.Tudmana

8,8 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Trogir ul. F.Tudmana má balkon. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments and rooms Ivo - garden
Apartments and rooms Ivo - garden

8,6 / 10 (11 hodnocení)

Apartments and rooms Ivo - garden se nachází v Trogiru, 400 metrů od pláže Trogir a 1,5 km od pláže Pantan. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 1,8 km od veřejné pláže, 23 km od archeologického parku Salona a 26 km od stadionu Mladezi Park. Výhled směřuje do zahrady.

Villa Zen Trogir - Apartment Okrug, Heated pool, EV Type 2
Villa Zen Trogir - Apartment Okrug, Heated pool, EV Type 2

10 / 10 (54 hodnocení)

Villa Zen Trogir - Apartment Okrug, vyhřívaný bazén, EV Type 2 se nachází u pláže ve městě Trogir, pouhých 500 metrů od pláže Vela Draga, a nabízí sezónní venkovní bazén, terasu a bezplatné Wi-Fi. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Saldun
Apartments Saldun

8,9 / 10 (105 hodnocení)

Apartments Saldun se nachází v Trogiru a nabízí apartmány s možností vlastního stravování s vlastní terasou nebo balkonem a výhledem na moře, zahradu se zázemím pro grilování, bezplatné Wi-Fi připojení a parkování na místě zdarma.

Villa 21 B
Villa 21 B

9,8 / 10 (62 hodnocení)

Villa 21 se nachází v Trogiru, 200 metrů od pláže Copacabana, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, terasou nebo balkonem, zahradou a celoročním venkovním bazénem.

Magdalena
Magdalena

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Magdalena se nachází ve čtvrti Mastrinka v Trogiru, v blízkosti pláže Mastrinka. Nabízí zahradu a pračku. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Okrug Gornji, Ciovo - 16676
Apartments with a parking space Okrug Gornji, Ciovo - 16676

Apartmány s parkovacím místem Okrug Gornji, Ciovo - 16676 se nachází v Trogiru, 1,4 km od pláže Rozac a 1,6 km od pláže Marinova Draga, a nabízí výhled na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od pláže Copacabana a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Amazing View
Villa Amazing View

10 / 10 (3 hodnocení)

Villa Amazing View se nachází v Trogiru, 700 metrů od veřejné pláže a 1,5 km od pláže Marinova Draga. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Oleander Urban Suites
Oleander Urban Suites

9,7 / 10 (16 hodnocení)

Nachází se v Trogiru na ostrově Čiovo, s plážemi Marinova Draga a Rozac. Oleander Urban Suites se nachází nedaleko a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Scalinada
Apartments Scalinada

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartments Scalinada se nachází jen pár kroků od pláže Copacabana a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Mobile Homes Sveti Križ
Mobile Homes Sveti Križ

5,2 / 10 (25 hodnocení)

Mobile Homes Sveti Križ se nachází v Trogiru a nabízí výhled na moře, restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, bar, zahradu, sezónní venkovní bazén a dětské hřiště.

Apartman Tommy
Apartman Tommy

8,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartman Tommy se nachází necelý 1 km od pláže Bocici a nabízí ubytování s výhledem na moře, terasou a rychlovarnou konvicí. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 400 metrů od pláže Mavarstica a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments and rooms by the sea Seget Vranjica, Trogir - 5160
Apartments and rooms by the sea Seget Vranjica, Trogir - 5160

Apartments and rooms by the sea Seget Vranjica, Trogir - 5160 se nachází v Trogiru, 400 metrů od pláže Sedlo. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 500 metrů od pláže Vranjica, 800 metrů od pláže Belvedere a 29 km od archeologického parku Salona. Některé pokoje mají balkon s výhledem na moře.

Beautiful apartment in Seget Donji with Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms
Beautiful apartment in Seget Donji with Outdoor swimming pool and 2 Bedrooms

Krásný apartmán v Seget Donji s venkovním bazénem a 2 ložnicemi se nachází v Trogiru, 1 km od pláže Spiristine a 28 km od archeologického parku Salona.Nabízí výhled na moře.Na místě je neplacené soukromé parkoviště.Pláž Seget Donji je vzdálená 500 metrů a pláž Medena 600 metrů.

Holiday house with WiFi Okrug Gornji, Ciovo - 5253
Holiday house with WiFi Okrug Gornji, Ciovo - 5253

Holiday house with WiFi Okrug Gornji, Ciovo - 5253 se nachází v Trogiru, 600 metrů od pláže Mavarstica a 700 metrů od pláže Copacabana. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Tento prázdninový dům stojí 30 km od stadionu Mladezi Park a 31 km od Diokleciánova paláce.

Apartman Perina
Apartman Perina

8,9 / 10 (33 hodnocení)

Apartman Perina se nachází v Trogiru, 400 metrů od veřejné pláže a 700 metrů od pláže. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. Má výhled do zahrady a na moře a je vzdálen necelý 1 km od pláže Marinova Draga.