Apartmán

Apartmani Ruža

10 / 10 (2 hodnocení)

185 Sveti Petar, 23207 Sveti Petar, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Apartmani Ruža se nachází ve městě Sveti Petar (Chorvatsko - Zadarská župa) a pro své hosty nabízí parkování zdarma. Klienty je ubytování Apartmani Ruža hodnoceno 10 / 10 a patří mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu Zadarská župa.

Apartmani Ruža - Fotografie

Apartmani Ruža - Adresa

Booking.com

Apartmani Ruža - Popis

Apartmani Ruža se nachází v letovisku Sveti Petar na Moru, necelý 1 km od pláže Sveti Petar, 16 minut chůze od nudistické pláže Sveti Petar a 1,5 km od pláže Turkljaca. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Tento klimatizovaný apartmán má samostatnou ložnici, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň a koupelnu. Nechybí ani TV s plochou obrazovkou.

Apartmán stojí 10 km od přístavu Kornati a 11 km od historického muzea Biograd. Na letiště v Zadaru je to 16 km.

Apartmani Ruža - Vybavení ubytování

Koupelna

 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Sprcha

Vaření

 • Jídelní stůl
 • Kuchyň

Exteriér

 • Balkon
 • Terasa

Různé

 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • chorvatsky

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Internet

 • Internetové připojení není k dispozici.

Ložnice

 • Skříň nebo šatna

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Exteriér a výhled

 • Výhled

Další ubytování ve městě Sveti Petar

Apartment Stella
Apartment Stella

7,5 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Stella se nachází v letovisku Sveti Petar na Moru, nedaleko pláže Turkljaca. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Sv.Petar Croatia
Apartment Sv.Petar Croatia

Apartment Sv.Petar Croatia se nachází v letovisku Sveti Petar na Moru, pouhých 300 metrů od pláže Sveti Petar, a nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 11 km od přístavu Kornati a 12 km od historického muzea Biograd.

Apartments Maleo
Apartments Maleo

9 / 10 (29 hodnocení)

Apartmány Maleo se nacházejí v obci Sveti Petar na Moru v Zadarské župě, 600 metrů od pláže Turkljaca, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartments in Sveti Petar na Moru 36923
Apartments in Sveti Petar na Moru 36923

7 / 10 (1 hodnocení)

Apartments in Sveti Petar na Moru 36923 se nachází v letovisku Sveti Petar na Moru v Zadarské župě, nedaleko pláže Turkljaca a Sveti Petar.Nabízím ubytování se soukromým Wi-Fi a parkovacím místem.

Villa Ria
Villa Ria

9,3 / 10 (53 hodnocení)

Apartmány Villa Ria se mohou pochlubit venkovním bazénem s výhledem na moře a poskytnou vám ideální zázemí pro pohodovou dovolenou.

Apartments Vese - 100 m from beach
Apartments Vese - 100 m from beach

9,9 / 10 (7 hodnocení)

Apartments Vese - 100m from beach se nachází v obci Sveti Petar na Moru v Zadarské župě, nedaleko nudistické pláže Sveti Petar a pláže Turkljaca. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Villa Mare
Villa Mare

10 / 10 (32 hodnocení)

Villa Mare se nachází 14 km od přístavu Kornati a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment in Sveti Petar with balcony and seaview, close to the beach
Apartment in Sveti Petar with balcony and seaview, close to the beach

Apartmán ve Sveti Petar s balkonem a výhledem na moře, v blízkosti pláže, nemovitost s grilem, se nachází ve Sveti Petar na Moru, 100 metrů od pláže Sveti Petar, 500 metrů od nudistické pláže Sveti Petar a 2 km od Nabízím vybavení pro vodní

Apartment in Sveti Petar na Moru - Zadar Riviera 42474
Apartment in Sveti Petar na Moru - Zadar Riviera 42474

Apartment in Sveti Petar na Moru - Zadar Riviera 42474 se nachází ve městě Sveti Petar na Moru, jen 1 km od pláže Sveti Petar.Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.Ubytování je vzdálené 10 km od přístavu Kornati a 11 km od historického muzea Biograd.

Apartments with a parking space Sveti Petar, Biograd - 6169
Apartments with a parking space Sveti Petar, Biograd - 6169

Apartments with a parking space Sveti Petar, Biograd - 6169 se nachází v obci Sveti Petar na Moru v Zadarské župě, nedaleko pláže Sveti Petar a Nudist. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmani Mataija
Apartmani Mataija

9,7 / 10 (14 hodnocení)

Apartmani Mataija se nachází v obci Sveti Petar na Moru v Zadarské župě, 250 metrů od Nudistické pláže Sveti Petar. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmani Sveti Petar
Apartmani Sveti Petar

Apartmány Sveti Petar na Moru se nacházejí v letovisku Sveti Petar na Moru v Zadarské župě, 2 km od pláže Sveti Petar a Nudist Beach. Apartmani Sveti Petar se nachází nedaleko a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

La Catedral
La Catedral

9,4 / 10 (8 hodnocení)

La Catedral se nachází v letovisku Sveti Petar na Moru, v blízkosti nudistské pláže Sveti Petar a 2,4 km od pláže Turkljaca. Nabízí balkon s výhledem na moře, zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmani Tustica
Apartmani Tustica

9 / 10 (5 hodnocení)

Apartmani Tustica se nachází v obci Sveti Petar na Moru, 2 km od pláže Sveti Petar a 2,4 km od pláže Turkljaca, a nabízí gril a terasu.

Villa Activia
Villa Activia

7 / 10 (1 hodnocení)

Villa Activia se nachází v obci Sveti Petar na Moru a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na bazén a balkonem. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 700 metrů od pláže Sveti Petar a 1,1 km od nudistické pláže Sveti Petar.

Apartments Golubić
Apartments Golubić

9,2 / 10 (10 hodnocení)

Apartments Golubić poskytuje ubytování s možností vlastního stravování pouhých 100 metrů od pláže v letovisku Sveti Petar. Hostům nabízí zařízenou terasu, zahradu se zázemím pro grilování zdarma a bezplatné Wi-Fi.

Memories Apartments
Memories Apartments

9,7 / 10 (24 hodnocení)

Memories Apartments se nachází v obci Sveti Petar na Moru v Zadarské župě, nedaleko pláží Turkljaca a Sveti Petar. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmani Sunce
Apartmani Sunce

9,8 / 10 (34 hodnocení)

Apartmani Sunce se nachází v obci Sveti Petar na Moru v Zadarské župě, 700 metrů od Nudistické pláže Sveti Petar. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Villa Maris
Villa Maris

8 / 10 (23 hodnocení)

Villa Maris se nachází v letovisku Sveti Petar na Moru, 1,1 km od pláže Turkljaca a 1,2 km od pláže Sveti Petar, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním venkovním bazénem a terasou.

Gale Vila
Gale Vila

9 / 10 (5 hodnocení)

Gale Vila se nachází v obci Sveti Petar, jen 2,2 km od nudistické pláže Sveti Petar. Nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Prázdninový dům se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Holiday home Kondura with a sea view
Holiday home Kondura with a sea view

Prázdninový dům Kondura s výhledem na moře s výhledem do zahrady nabízí ubytování se zahradou a balkonem, přibližně 1.6 km od pláže Sveti Petar.Klimatizované ubytování se nachází 700 metrů od pláže Turkljaca a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště na místě.

FRADAMA Blue - Adriatic Luxury Villas
FRADAMA Blue - Adriatic Luxury Villas

9,7 / 10 (18 hodnocení)

FRADAMA Blue - Adriatic Luxury Villas se nachází v letovisku Sveti Petar na Moru v Zadarské župě, nedaleko pláží Turkljaca a Sveti Petar. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Sun n' Sea
Apartment Sun n' Sea

9,9 / 10 (18 hodnocení)

Apartment Sun n' Sea se nachází v obci Sveti Petar na Moru a nabízí zahradu, terasu, soukromou pláž, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, rybaření a cyklistice.

Apartments by the sea Sveti Petar, Biograd - 358
Apartments by the sea Sveti Petar, Biograd - 358

7,8 / 10 (4 hodnocení)

Apartmány Sveti Petar na Moru se nacházejí v letovisku Sveti Petar na Moru v Zadarské župě, 2 km od pláže Sveti Petar a Nudist Beach. Apartments by the sea Sveti Petar, Biograd - 358 se nachází nedaleko a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Villa Sv. Petar
Villa Sv. Petar

9,4 / 10 (121 hodnocení)

Luxusní Villa Sv. Petar se nachází uprostřed zeleně v obci Sveti Petar na Moru, 100 metrů od pláže u Jaderského moře. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a zařízení pro grilování.

Apartments Ivos
Apartments Ivos

9,7 / 10 (11 hodnocení)

Apartments Ivos se nachází v obci Sveti Petar na Moru, 700 metrů od pláže Turkljaca a 1,5 km od pláže Sveti Petar. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady.

Beachfront Holiday home Maestral
Beachfront Holiday home Maestral

Nabízí zahradu a výhled na moře, Beachfront Holiday home Maestral se nachází v Sveti Petar na Moru, 700 metrů od pláže Turkljaca a 1.6 km od pláže Sveti Petar.Toto ubytování u pláže nabízí přístup na terasu, bezplatné soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments by the sea Sveti Petar, Biograd - 6158
Apartments by the sea Sveti Petar, Biograd - 6158

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartments by the sea Sveti Petar, Biograd - 6158 se nachází v obci Sveti Petar na Moru v Zadarské župě, nedaleko pláže Turkljaca. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Mali Raj
Mali Raj

9,5 / 10 (18 hodnocení)

Mali Raj se nachází v obci Sveti Petar na Moru a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a přístupem do zahrady se sezónním venkovním bazénem. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, cyklistice a rybaření.

Holiday home Bianca with pool
Holiday home Bianca with pool

9 / 10 (1 hodnocení)

Holiday home Bianca with pool se nachází v obci Sveti Petar na Moru a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na moře a balkonem. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat potápění, rybaření a kulečníku.

Apartments by the sea Sveti Petar, Biograd - 6168
Apartments by the sea Sveti Petar, Biograd - 6168

Apartments by the sea Sveti Petar, Biograd - 6168 se nachází v letovisku Sveti Petar na Moru, necelý 1 km od pláže Sveti Petar, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Five-Bedroom Holiday Home in Sveti Petar
Five-Bedroom Holiday Home in Sveti Petar

Five-Bedroom Holiday Home in Sveti Petar se nachází v obci Sveti Petar na Moru a nabízí ubytování se soukromým bazénem a výhledem na moře.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,1 km od nudistické pláže Sveti Petar a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday Home Sveti Petar Na Moru
Holiday Home Sveti Petar Na Moru

9,7 / 10 (7 hodnocení)

Holiday Home Sveti Petar Na Moru se nachází v letovisku Sveti Petar na Moru, pouhých 100 metrů od pláže Turkljaca, a nabízí ubytování u pláže se sezónním venkovním bazénem, sdíleným loungem, zahradou a bezplatným Wi-Fi. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště a sdílenou kuchyň.

Villa Dalmatian
Villa Dalmatian

9,9 / 10 (8 hodnocení)

Villa Dalmatian se nachází v obci Sveti Petar na Moru, necelý 1 km od pláže Turkljaca a 19 minut chůze od pláže Sveti Petar, a nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Luce - with terrase
Apartment Luce - with terrase

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Luce - with terrase se nachází v letovisku Sveti Petar na Moru, 400 metrů od nudistické pláže Sveti Petar, 2,3 km od pláže Turkljaca a 11 km od přístavu Kornati. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 200 metrů od pláže Sveti Petar a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment in Sveti Petar na Moru with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 881-5
Apartment in Sveti Petar na Moru with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 881-5

Apartmán Sveti Petar na Moru se nachází v obci Sveti Petar na Moru, 600 metrů od pláže Turkljaca a 1,6 km od pláže Sveti Petar.Nabízí výhled na moře, terasu, klimatizaci, Wi-Fi zdarma a klimatizaci.Muzeum dědictví Biograd je vzdálené 10 km a zábavní park Mirnovec 11 km.

Apartmani Amfora
Apartmani Amfora

Apartmani Amfora se nachází v obci Sveti Petar na Moru, necelý 1 km od pláže Turkljaca. Nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Tento apartmán se nachází 9,2 km od přístavu Kornati a 11 km od historického muzea Biograd.

Villa Dvori Dida Mile
Villa Dvori Dida Mile

9,9 / 10 (34 hodnocení)

Villa Dvori Dida Mile se nachází Donje Raštane a nabízí venkovní bazén. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování zahrnuje TV a klimatizaci. plně vybavenou kuchyní s mikrovlnnou troubou a myčkou a

Apartment Sunny
Apartment Sunny

9,3 / 10 (18 hodnocení)

Apartment Sunny se nachází u pláže ve městě Sveti Petar na Moru, 2,1 km od Nudistické pláže Sveti Petar a 2,7 km od pláže Krča. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 200 metrů od pláže Turkljaca a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

New! Beach holiday home Janika
New! Beach holiday home Janika

10 / 10 (2 hodnocení)

New se nachází v obci Sveti Petar. Prázdninový dům Janika se nachází přímo na pláži a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 11 km od Biogradu na Moru a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Brčić
Apartments Brčić

8,9 / 10 (46 hodnocení)

Apartments Brčić se nachází na klidném místě jen 200 metrů od pláže a 1 km od centra letoviska sv. Petar na Moru. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, s terasou nebo patiem a s Wi-Fi zdarma.

Villa Hana
Villa Hana

9,4 / 10 (10 hodnocení)

Villa Hana se nachází 400 metrů od pláže Sveti Petar a nabízí zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Joy
Joy

9,5 / 10 (4 hodnocení)

Joy se nachází asi 1,7 km od pláže Turkljaca a nabízí ubytování s výhledem na moře, terasou a rychlovarnou konvicí. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 650 metrů od nudistické pláže Sveti Petar a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Meerblick
Apartment Meerblick

9,5 / 10 (15 hodnocení)

Apartment Meerblick se nachází v obci Sveti Petar na Moru v Zadarské župě, 300 metrů od nudistické pláže Sveti Petar. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Mate
Apartments Mate

8,3 / 10 (118 hodnocení)

Apartmány Mate se nachází 250 metrů od pobřežní promenády ve vesničce Sveti Petar na Moru a nabízí bezplatné Wi-Fi. Všechny mají balkon nebo terasu s posezením. Apartmány stojí uprostřed zahrady a hosté mohou zdarma využívat gril.

Studioapartment in Sveti Petar na Moru mit Meerblick, Terrasse, Klimaanlage, WiFi 881-2
Studioapartment in Sveti Petar na Moru mit Meerblick, Terrasse, Klimaanlage, WiFi 881-2

Studioapartment in Sveti Petar na Moru mit Meerblick, Terrasse, Klimaanlage, WiFi 881-2 se nachází v letovisku Sveti Petar na Moru, pouhých 600 metrů od pláže Turkljaca a 1,6 km od pláže Sveti Petar, nabízí bezplatné Wi-Fi a Muzeum

Apartments TIM
Apartments TIM

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartments Branko se nachází v obci Sveti Petar na Moru v Zadarské župě, nedaleko pláží Turkljaca a Sveti Petar. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Jelekovac
Apartments Jelekovac

9,1 / 10 (15 hodnocení)

Apartments Jelekovac se nachází 120 metrů od skalnaté a oblázkové pláže a 300 metrů od centra vesničky Sveti Petar na Moru a nabízí Wi-Fi zdarma a sdílenou terasu s posezením a grilem, který můžete využívat zdarma.