Apartmán

Apartments with a parking space Solin, Split - 19778

21210 Solin, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Apartments with a parking space Solin, Split - 19778 se nachází ve městě Solin (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří parkování zdarma a wi-fi zdarma. Ubytování Apartments with a parking space Solin, Split - 19778 se kvalitou svých služeb řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Apartmán Apartments with a parking space Solin, Split - 19778 se nachází v regionu Splitsko-dalmátská župa.

Apartments with a parking space Solin, Split - 19778 - Fotografie

Apartments with a parking space Solin, Split - 19778 - Adresa

Booking.com

Apartments with a parking space Solin, Split - 19778 - Popis

Apartments with a parking space Solin, Split - 19778 se nachází v Solinu, jen 1,1 km od archeologického parku Salona. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 7,3 km od arény Spaladium a 7,5 km od sochy Gregora Ninského.

Tento klimatizovaný apartmán má kuchyň, posezení, jídelní kout a satelitní TV.

Apartmán je vzdálený 6,4 km od stadionu Mladezi Park a 7,9 km od Diokleciánova paláce. Na letiště Split je to 18 km.

Apartments with a parking space Solin, Split - 19778 - Vybavení ubytování

Vaření

 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Lednička

Koupelna

 • Vlastní koupelna
 • Sprcha

Obývací prostor

 • Jídelna
 • Posezení

Média a technologie

 • Satelitní programy
 • TV

Vybavení pokoje

 • Soukromý vchod
 • Klimatizace

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • chorvatsky

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Bezbariérový přístup

 • Celá jednotka se nachází v přízemí

Exteriér

 • Terasa

Další ubytování ve městě Solin

Apartment Brane
Apartment Brane

9,3 / 10 (22 hodnocení)

Apartment Brane se nachází v Solinu, 700 metrů od archeologického parku Salona, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací.

Apartment Gabriel
Apartment Gabriel

9 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Gabriel se nachází v Solinu ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí balkon a výhled na hory. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 2,8 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Losko
Losko

10 / 10 (1 hodnocení)

Losko se nachází v Solinu, pouhých 7,9 km od stadionu Mladezi Park, a nabízí zahradu, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. 3,2 km od archeologického parku Salona. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Amazing home in Solin with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms
Amazing home in Solin with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Amazing home in Solin se nachází v Solinu a nabízí ubytování se soukromým bazénem a Wi-Fi.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment in Solin, near Split
Apartment in Solin, near Split

9,5 / 10 (13 hodnocení)

Apartment in Solin, near Split se nachází v Solinu, 1,4 km od archeologického parku Salona, bbbbbbbba nabízí ubytování s Wi-Fi a klimatizací.

Apartments Jasminka
Apartments Jasminka

8,5 / 10 (36 hodnocení)

Apartmány Jasminka se nacházejí v tradičním dalmatském domě v centru města Solin, v blízkosti řeky Jadro. Nabízejí klimatizované ubytování s Wi-Fi zdarma, sezónní venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Smile
Apartment Smile

9,9 / 10 (7 hodnocení)

Apartment Smile se nachází v Solinu a nabízí zahradu, gril a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

NEW! Modern Villa Elia with 40sqm heated pool, 3 bedrooms, and Split city views
NEW! Modern Villa Elia with 40sqm heated pool, 3 bedrooms, and Split city views

9 / 10 (8 hodnocení)

NEW se nachází v Solinu, 2,4 km od archeologického parku Salona. Moderní Villa Elia s vyhřívaným bazénem o rozloze 40 m2, 3 ložnicemi a výhledem na město Split nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Anamaris
Apartment Anamaris

8,8 / 10 (6 hodnocení)

Apartment Anamaris se nachází v Solinu, 7,7 km od stadionu Mladezi Park a 9,2 km od Diokleciánova paláce, a nabízí zahradu a výhled na město. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Luxury apartment Queen
Luxury apartment Queen

9,8 / 10 (9 hodnocení)

Luxury apartment Queen se nachází v Solinu, 7,6 km od stadionu Mladezi Park a 9,1 km od Diokleciánova paláce. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Old Salona
Old Salona

9,5 / 10 (8 hodnocení)

Old Salona se nachází v Solinu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. 700 metrů od archeologického parku Salona. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Hotel Salona Palace
Hotel Salona Palace

8,9 / 10 (566 hodnocení)

Hotel Salona Palace se nachází v Solinu, jen pár kroků od vchodu do Archeologického parku Salona. Nabízí venkovní bazén, restauraci, saunu a wellness centrum. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.

Sun gardens luxury apartment with xxl heated pool
Sun gardens luxury apartment with xxl heated pool

9,7 / 10 (7 hodnocení)

Sun Gardens luxury apartment with xxl vyhřívaný bazén se nachází asi 1,6 km od archeologického parku Salona. Nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén a terasu. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Luxury room Ekstaza
Luxury room Ekstaza

9,6 / 10 (17 hodnocení)

Luxury room Ekstaza se nachází v Solinu ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Luxury Apartment Solinka With Private Parking
Luxury Apartment Solinka With Private Parking

10 / 10 (13 hodnocení)

Luxury Apartment Solinka With Private Parking se nachází v Solinu, 5,7 km od stadionu Mladezi Park, 7,2 km od Diokleciánova paláce a 6,6 km od Spaladium Areny. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Klis, Split - 16670
Apartments with a parking space Klis, Split - 16670

Apartments with a parking space Klis, Split - 16670 se nachází v Solinu ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí terasu a výhled na moře. 3,7 km od archeologického parku Salona. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Alva Apartman (LOVELY ONE BEDROOM APARTMENT)
Alva Apartman (LOVELY ONE BEDROOM APARTMENT)

9,7 / 10 (11 hodnocení)

Alva Apartman (LOVELY ONE BEDROOM APARTMENT) se nachází v Solinu, jen 1,2 km od archeologického parku Salona. Nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 7,6 km od arény Spaladium a 7,8 km od sochy Gregora Ninského.

Apartman Solin 1
Apartman Solin 1

9,7 / 10 (9 hodnocení)

Apartman Solin 1 se nachází v Solinu, 1,9 km od archeologického parku Salona a 7,3 km od stadionu Mladezi Park. Nabízí terasu a klimatizaci. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Desideria
Villa Desideria

8,7 / 10 (14 hodnocení)

Villa Desideria se nachází v Solinu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Prázdninový dům se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Family friendly house with a swimming pool Solin, Split - 18289
Family friendly house with a swimming pool Solin, Split - 18289

Rodinný dům Solin, Split - 18289 se nachází v Solinu a nabízí venkovní bazén. 2,5 km od archeologického parku Salona. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Apartman MIG
Apartman MIG

9,6 / 10 (43 hodnocení)

Apartman MIG se nachází asi 7,3 km od stadionu Mladezi Park a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 800 metrů od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday Home Solin with Sea View VII
Holiday Home Solin with Sea View VII

10 / 10 (1 hodnocení)

Holiday Home Solin with Sea View VII se nachází v Solinu a nabízí soukromý bazén. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Awesome home in Solin with 5 Bedrooms, WiFi and Indoor swimming pool
Awesome home in Solin with 5 Bedrooms, WiFi and Indoor swimming pool

Amazing home in Solin with Sauna, Indoor swimming pool and Private swimming pool se nachází v Solinu a nabízí ubytování se soukromým bazénem, bbbbbbbbbalkonem a výhledem na moře.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 4,2 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Julie
Apartment Julie

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Julie se nachází v Solinu a nabízí zahradu, gril a terasu. 2,9 km od archeologického parku Salona. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Nice apartment in Solin with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms
Nice apartment in Solin with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

9 / 10 (3 hodnocení)

Nice in Solin se nachází v Solinu, 200 metrů od archeologického parku Salona, bbbbbbbba nabízí ubytování s klima Wi-Fi a klimatizací.Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Madunic
Apartment Madunic

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Madunic se nachází v Solinu, 1,7 km od Beach Camp Stobrec a pláže Stobreč. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem. 2,5 km od pláže Plaža Stobreč Jug a 8,4 km od stadionu Mladezi Park.

Apartment Fila i Jure
Apartment Fila i Jure

8,9 / 10 (49 hodnocení)

Nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Apartmán Fila i Jure má výhodnou polohu v centru Solinu. Stojí 200 metrů od historického centra Solinu a 800 metrů od restaurací.

Apartman Karla
Apartman Karla

9,5 / 10 (50 hodnocení)

Apartman Karla se nachází v Solinu ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí balkon a výhled na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 2,5 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartman BILI
Apartman BILI

9,7 / 10 (22 hodnocení)

Apartman BILI se nachází v Solinu, 10 km od stadionu Mladezi Park a 11 km od Diokleciánova paláce. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 4 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Anteana with view and pool of 60m2
Villa Anteana with view and pool of 60m2

9 / 10 (4 hodnocení)

Prázdninový dům Villa Anteana with view and pool of 60m2 se nachází v Solinu, 8 km od Splitu. Hosté si mohou za pěkného počasí na grilu připravit vynikající jídla nebo si zaplavat v bazénu o velikosti 60 m².

Apartment Stipe
Apartment Stipe

9,8 / 10 (21 hodnocení)

Apartment Stipe se nachází v Solinu, 1,4 km od archeologického parku Salona a 7,6 km od stadionu Mladezi Park, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sdíleným lounge a zahradou. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a nepřetržitě otevřená recepce.

Apartments with a parking space Solin, Split - 18064
Apartments with a parking space Solin, Split - 18064

Apartments with a parking space Solin, Split - 18064 se nachází v Solinu, necelý 1 km od archeologického parku Salona. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je také soukromá terasa.

Studio Apartment in Solin
Studio Apartment in Solin

10 / 10 (1 hodnocení)

Studio Apartment in Solin se nachází v Solinu, 7,5 km od stadionu Mladezi Park a 9 km od Diokleciánova paláce, a nabízí výhled na moře.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,6 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

SALONA HILLS with magical view of SPLIT
SALONA HILLS with magical view of SPLIT

10 / 10 (2 hodnocení)

SALONA HILLS WITH MAGICAL VIEW of SPLIT se nachází v Solinu, 2,8 km od archeologického parku Salona, a nabízí ubytování s klimatizací. Apartmán se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Holiday house in Split with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 4937-1
Holiday house in Split with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 4937-1

7 / 10 (27 hodnocení)

Prázdninový dům ve Splitu s výhledem na moře, terasou, klimatizovaným ubytováním s vlastním bazénem, bbvýhledem na moře a terasou, WiFi 4937-1 se nachází v Solinu.Tento prázdninový dům nabízí bezplatné Wi-Fi a nachází se 1,6 km od archeologického parku Salona a 8 km od stadionu Mladezi Park.

Apartments with a parking space Solin, Split - 14251
Apartments with a parking space Solin, Split - 14251

6 / 10 (26 hodnocení)

Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Solinu a má balkon s výhledem na moře. 1,4 km od archeologického parku Salona.

Two-Bedroom Apartment in Solin
Two-Bedroom Apartment in Solin

Two-Bedroom Apartment in Solin se nachází v Solinu.2,1 km od archeologického parku Salona.Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Apartment Oliva
Apartment Oliva

9,4 / 10 (9 hodnocení)

Apartment Oliva se nachází 4,3 km od stadionu Mladezi Park a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,7 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

RELAX HOUSE
RELAX HOUSE

9,7 / 10 (7 hodnocení)

RELAX HOUSE se nachází v Solinu, 5,2 km od archeologického parku Salona a 11 km od stadionu Mladezi Park. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, venkovním bazénem a zahradou. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Green oasis
Green oasis

8,6 / 10 (8 hodnocení)

Green Oasis se nachází asi 1,5 km od archeologického parku Salona a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, balkonem a výhledem do zahrady. Apartmán se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Apricus
Apartment Apricus

9,8 / 10 (13 hodnocení)

Apartment Apricus se nachází v Solinu a nabízí vířivku. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Luxury apartment Tusculum with jacuzzi
Luxury apartment Tusculum with jacuzzi

8 / 10 (48 hodnocení)

Luxury apartment Tusculum with jacuzzi se nachází v Solinu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Kuća za odmor Luna - Solin
Kuća za odmor Luna - Solin

10 / 10 (1 hodnocení)

Kuća za odmor Luna - Solin se nachází v Solinu ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí zahradu. 2,1 km od archeologického parku Salona. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Big apartment with garden
Big apartment with garden

8 / 10 (3 hodnocení)

Big apartment with garden se nachází v Solinu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. 500 metrů od archeologického parku Salona. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Mila
Villa Mila

9,9 / 10 (7 hodnocení)

Villa Mila se nachází asi 2,9 km od archeologického parku Salona a nabízí výhled na bazén, sezónní venkovní bazén, fitness centrum a bar. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Hilda Split Solin
Apartment Hilda Split Solin

9 / 10 (36 hodnocení)

Apartment Hilda Split Solin nabízí ubytování s terasou a výhledem na hory, asi 2,7 km od archeologického parku Salona. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Salona Croatia
Salona Croatia

9,4 / 10 (52 hodnocení)

Salona Croatia se nachází v Solinu, 8 km od stadionu Mladezi Park, 10 km od Diokleciánova paláce a 8,9 km od arény Spaladium. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,2 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Amazing home in Split with Outdoor swimming pool, 3 Bedrooms and WiFi
Amazing home in Split with Outdoor swimming pool, 3 Bedrooms and WiFi

Apartmán Awesome home in Split with Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms se nachází ve městě Solin ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí balkon.Nabízím vlastní bazén a neplacené soukromé parkoviště.