Apartmány

Apartments with a parking space Seget Vranjica, Trogir - 11561

21220 Seget Vranjica, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmány) Apartments with a parking space Seget Vranjica, Trogir - 11561 se nachází ve městě Seget Vranjica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa) a nabízí svým hostům parkování zdarma a wi-fi zdarma. Ubytování Apartments with a parking space Seget Vranjica, Trogir - 11561 se kvalitou svých služeb řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Apartmány Apartments with a parking space Seget Vranjica, Trogir - 11561 se nachází v regionu Splitsko-dalmátská župa.

Apartments with a parking space Seget Vranjica, Trogir - 11561 - Fotografie

Apartments with a parking space Seget Vranjica, Trogir - 11561 - Adresa

Booking.com

Apartments with a parking space Seget Vranjica, Trogir - 11561 - Popis

Nachází se v obci Seget Vranjica ve Splitsko-dalmatské župě, u pláží Sedlo a Belvedere. Apartments with a parking space Seget Vranjica, Trogir - 11561 se nachází v blízkosti ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Všechny apartmány mají pohovku, posezení, satelitní TV, dobře vybavenou kuchyň a vlastní koupelnu se sprchou. Některé apartmány mají balkon a/nebo terasu s výhledem na moře.

Apartmán stojí 500 metrů od pláže Vranjica. Na letiště Split je to 11 km.

Apartments with a parking space Seget Vranjica, Trogir - 11561 - Vybavení ubytování

Vaření

 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Lednička

Obývací prostor

 • Jídelna
 • Pohovka
 • Posezení

Koupelna

 • Vlastní koupelna
 • Sprcha

Média a technologie

 • Satelitní programy
 • TV

Vybavení pokoje

 • Soukromý vchod
 • Klimatizace

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Aktivity

 • Pláž

Charakteristika budovy

 • Apartmán v budově

Personál hovoří těmito jazyky:

 • chorvatsky

Další ubytování ve městě Seget Vranjica

Apartman Katarina
Apartman Katarina

Apartman Katarina se nachází u pláže v obci Seget Vranjica, 350 metrů od pláže Belvedere a 350 metrů od pláže Vranjica. Nabízí klimatizované ubytování a bezplatné Wi-Fi. Na místě je soukromé parkoviště.

Holiday home Kralja Zvonimira IV
Holiday home Kralja Zvonimira IV

6,5 / 10 (2 hodnocení)

Prázdninový dům Kralja Zvonimira IV se nachází v obci Seget Vranjica, pouhých 80 metrů od pláže Sedlo, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 29 km od archeologického parku Salona a 32 km od stadionu Mladezi Park.

Apartments Central and quiet
Apartments Central and quiet

2,9 / 10 (7 hodnocení)

Nachází se v obci Seget Vranjica ve Splitsko-dalmatské župě, u pláží Sedlo a Vranjica. Apartments Central and quiet se nachází v blízkosti ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Nikica
Apartments Nikica

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Nachází se v obci Seget Vranjica ve Splitsko-dalmatské župě, u pláží Sedlo a Belvedere. Apartments Nikica nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm v blízkosti.

Apartman Cvetka
Apartman Cvetka

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartmány Vranjica se nacházejí v obci Seget Vranjica ve Splitsko-dalmatské župě a nabízejí pláž Vranjica a Belvedere. Apartman Cvetka se nachází nedaleko a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Hotel Viktorija
Hotel Viktorija

9,1 / 10 (262 hodnocení)

Tento rodinný hotel se nachází 5 km od města Trogir, které je na seznamu světového dědictví UNESCO, a 7 km od letiště ve Splitu. Nabízí pěkné pokoje a apartmány s terasou a nádherným výhledem na moře.

Villas Baotić
Villas Baotić

8,7 / 10 (14 hodnocení)

Villas Baotić se nachází v obci Seget Vranjica a nabízí bazén, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, výhled na bazén a ubytování s bezplatným Wi-Fi. K dispozici je také vířivka.

Apartments Madrugada
Apartments Madrugada

7,3 / 10 (12 hodnocení)

Apartments Madrugada se nachází 100 metrů od pláže Sedlo a nabízí zahradu, soukromou pláž a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Apartmani Beran
Apartmani Beran

8,7 / 10 (6 hodnocení)

Apartmani Beran se nachází 500 metrů od pláže Vranjica a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartments Snješka - 20m from sea
Apartments Snješka - 20m from sea

9 / 10 (1 hodnocení)

Nachází se v obci Seget Vranjica ve Splitsko-dalmatské župě, u pláží Sedlo a Vranjica. Apartments Snježa - 20m from sea nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm v blízkosti.

Apartment Punta
Apartment Punta

10 / 10 (13 hodnocení)

Apartment Punta se nachází v obci Seget Vranjica ve Splitsko-dalmatské župě, 300 metrů od pláže Sedlo. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Villa Marija
Apartments Villa Marija

9,5 / 10 (23 hodnocení)

Apartments Villa Marija se nachází na mírně vyvýšeném místě s výhledem na moře, jen několik kroků od pláže, a nabízí klimatizované ubytovací jednotky s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV i venkovní bazén s terasou a lehátky.

Apartman V2
Apartman V2

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartman V2 se nachází v obci Seget Vranjica, 70 metrů od pláže Sedlo a 600 metrů od pláže Belvedere. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments by the sea Seget Vranjica, Trogir - 2082
Apartments by the sea Seget Vranjica, Trogir - 2082

Apartments by the sea Seget Vranjica, Trogir - 2082 se nachází v obci Seget Vranjica, 400 metrů od pláže Vranjica a 500 metrů od pláže Sedlo. Nabízí výhled na moře. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments by the sea Seget Vranjica, Trogir - 7509
Apartments by the sea Seget Vranjica, Trogir - 7509

9 / 10 (5 hodnocení)

Apartmán Seget Vranjica 7509a nabízí ubytování v obci Seget Vranjica, 21 km od Splitu a 44 km od Hvaru. Nabízí výhled na moře.

Apartment Marijana
Apartment Marijana

Apartment Marijana se nachází asi 250 metrů od pláže Vranjica a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 100 metrů od pláže Bućivica a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Seget Vranjica (215)
Apartments Seget Vranjica (215)

9 / 10 (3 hodnocení)

Apartments Seget Vranjica (215) se nachází v obci Seget Vranjica, 100 metrů od pláže Sedlo a 200 metrů od pláže Belvedere. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování je vzdálené 32 km od stadionu Mladezi Park a 34 km od Diokleciánova paláce.

House Karla
House Karla

10 / 10 (1 hodnocení)

Villa Karla se nachází v obci Seget Vranjica a nabízí venkovní bazén a výhled na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments by the sea Seget Vranjica, Trogir - 976
Apartments by the sea Seget Vranjica, Trogir - 976

Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Seget Vranjica, 21 km od Splitu a 43 km od Hvaru.

Apartment Mate
Apartment Mate

9,7 / 10 (34 hodnocení)

Apartment Mate se nachází v obci Seget Vranjica ve Splitsko-dalmatské župě, 400 metrů od pláže Sedlo. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Vesna Apartment
Vesna Apartment

9,6 / 10 (12 hodnocení)

Apartmán Vesna s balkonem se nachází v obci Seget Vranjica, pouhých 500 metrů od pláže Vranjica a 1,4 km od pláže Sedlo. Tento 3hvězdičkový apartmán se nachází 400 metrů od pláže Bućivica.

Mobile Homes Danijela in Amadria Park Trogir
Mobile Homes Danijela in Amadria Park Trogir

9,1 / 10 (84 hodnocení)

Prázdninové domy Luxury Mobile Homes se nacházejí v kempu Vranjica Belvedere, pouhých 5 km od Trogiru zapsaného na seznamu UNESCO i tamních památek, jsou obklopené borovicemi a další středomořskou zelení a nabízejí bohaté sportovní zázemí, venkovní bazén i několik restaurací.

Apartments Ani- pool and hot tub
Apartments Ani- pool and hot tub

9,4 / 10 (5 hodnocení)

Nachází se v obci Seget Vranjica ve Splitsko-dalmatské župě, u pláží Vranjica a Bućivica. Apartments Ani- pool and vířivka se nachází nedaleko a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Holiday Home Bugenvilija
Holiday Home Bugenvilija

7 / 10 (2 hodnocení)

Holiday Home Bugenvilija se nachází v obci Seget Vranjica, 100 metrů od pláže Sedlo a 150 metrů od pláže Belvedere. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Seget Vranjica, Trogir - 8623
Apartments with a parking space Seget Vranjica, Trogir - 8623

8 / 10 (1 hodnocení)

Apartments with a parking space Seget Vranjica, Trogir - 8623 se nachází v obci Seget Vranjica, 600 metrů od pláže Belvedere a 29 km od archeologického parku Salona. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 400 metrů od pláže Sedlo a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

VILLA KATHY
VILLA KATHY

9,7 / 10 (9 hodnocení)

VILLA KATHY se nachází asi 1 km od pláže Medena a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a terasu. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Marin
Apartment Marin

4 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Marin se nachází v obci Seget Vranjica, pouhých 400 metrů od pláže Vranjica. Nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 29 km od archeologického parku Salona a 33 km od stadionu Mladezi Park.

Apartments Žar - free parking
Apartments Žar - free parking

Apartments Žar - free parking se nachází 1,2 km od pláže Medena a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

KACAMARIN
KACAMARIN

KACAMARIN se nachází v obci Seget Vranjica, 300 metrů od pláže Sedlo a 500 metrů od pláže Belvedere. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday home Put Draga I
Holiday home Put Draga I

Prázdninový dům Put Draga s výhledem na moře I se nachází v obci Seget Vranjica, 400 metrů od pláže Vranjica a 1,4 km od pláže Sedlo. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 300 metrů od pláže Bućivica a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Viva-by the Sea-Garden & Terraces
Apartment Viva-by the Sea-Garden & Terraces

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Viva-by the Sea-Garden & Terraces se nachází u pláže v obci Seget Vranjica, 700 metrů od pláže Belvedere a necelý 1 km od pláže Vranjica. 200 metrů od pláže Sedlo. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Apartments by the sea Seget Vranjica, Trogir - 6597
Apartments by the sea Seget Vranjica, Trogir - 6597

5 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Seget Vranjica 6597a nabízí ubytování v obci Seget Vranjica, 21 km od Splitu. Apartmán Seget Vranjica 6597a poskytuje výhled na moře a je vzdálen 43 km od Hvaru.

4 bedrooms villa at Seget Vranjica 80 m away from the beach with sea view private pool and jacuzzi
4 bedrooms villa at Seget Vranjica 80 m away from the beach with sea view private pool and jacuzzi

Vila Seget Vranjica se 4 ložnicemi se nachází v obci Seget Vranjica, 80 metrů od pláže, nabízí venkovní bazén, výhled na bazén a vířivku.Tento klimatizovaný soukromý apartmán se nachází 200 metrů od pláže Sedlo a nabízí parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Stina
Apartments Stina

7,7 / 10 (15 hodnocení)

Apartmány Stina se nachází pouhých 100 metrů od pláže a nabízí klimatizované apartmány se soukromým balkonem s výhledem na Jaderské moře a souostroví. Bezplatné Wi-Fi je dostupné ve všech apartmánech. Na místě je neplacené parkoviště.

Apartments Mala Karla 1685
Apartments Mala Karla 1685

Apartments Mala Karla 1685 se nachází v obci Seget Vranjica, 700 metrů od pláže Poljica a 2,3 km od pláže Pralisce. Nabízí ubytování s terasou a neplacené soukromé parkoviště. Tento 3hvězdičkový penzion má zahradu a klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a vlastní koupelnou. Výhled směřuje na moře.

Apartmani Eni
Apartmani Eni

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Apartmány Eni se nacházejí v obci Seget Vranjica ve Splitsko-dalmatské župě, 500 metrů od pláže Vranjica, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartments Noemia
Apartments Noemia

Apartments Noemia se nachází v obci Seget Vranjica, 50 metrů od pláže Vranjica. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Beautiful Villa Buena Vista
Beautiful Villa Buena Vista

Beautiful Villa Buena Vista se nachází v obci Seget Vranjica, 400 metrů od pláže Medena a 600 metrů od pláže Belvedere. Nabízí terasu a výhled na bazén. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

VILLA HONEY, Seget - Trogir
VILLA HONEY, Seget - Trogir

VILLA HONEY, Seget - Trogir se nachází v obci Seget Vranjica, nedaleko pláže Medena a 13 minut chůze od pláže Seget Donji. Nabízí balkon s výhledem do zahrady, venkovní bazén a terasu. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Vesna - 40m from beach
Apartments Vesna - 40m from beach

10 / 10 (3 hodnocení)

Apartments Vesna - 40m from beach se nachází 100 metrů od pláže Vranjica a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Bungalow
Bungalow "Domicil MIRO"

6 / 10 (1 hodnocení)

Bungalow "Domicil MIRO" se nachází u pláže v obci Seget Vranjica, 350 metrů od pláže, a nabízí kuchyň a TV. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment in Seget Vranjica with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 5052-5
Apartment in Seget Vranjica with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 5052-5

6 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán v Seget Vranjica s výhledem na moře, terasa, klimatizace, WiFi 5052-5 se nachází v obci Seget Vranjica, 100 metrů od pláže Vranjica a 600 metrů od pláže Bućivica.Nabízí ubytování s Wi-Fi, klimatizací a terasou.700 metrů od pláže Sedlo a 29 km od archeologického parku Salona.

Apartment in Seget Vranjica with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 91-3
Apartment in Seget Vranjica with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 91-3

Apartmán v Seget Vranjica s výhledem na moře, balkonem, klimatizací, WiFi 91-3 nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 80 metrů od pláže Sedlo.Ubytování se nachází 200 metrů od pláže Belvedere a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Apartments Mare - 30m from beach
Apartments Mare - 30m from beach

9 / 10 (27 hodnocení)

Nachází se v obci Seget Vranjica ve Splitsko-dalmatské župě, u pláží Vranjica a Bućivica. Apartments Mare - 30m from beach se nachází v blízkosti pláže a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Villa Silvio
Villa Silvio

7 / 10 (24 hodnocení)

Villa Silvio se nachází v obci Seget Vranjica, v blízkosti pláže Vranjica a 250 metrů od pláže Sedlo. Nabízí balkon s výhledem na bazén, sezónní venkovní bazén a gril. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments by the sea Seget Vranjica, Trogir - 1051
Apartments by the sea Seget Vranjica, Trogir - 1051

10 / 10 (3 hodnocení)

Nachází se v obci Seget Vranjica ve Splitsko-dalmatské župě, u pláží Sedlo a Belvedere. Apartments by the sea Seget Vranjica, Trogir - 1051 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm v blízkosti.

Salve Croatia Mobile Homes in Amadria Park Trogir
Salve Croatia Mobile Homes in Amadria Park Trogir

8,4 / 10 (327 hodnocení)

Salve Croatia Mobile Homes v Amadria Park Trogir se nachází 300 metrů od pláže Sedlo.Nabízí ubytování, restauraci, zahradu, terasu a bar.Kemp poskytuje bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment on the beach, Zoranka
Apartment on the beach, Zoranka

8 / 10 (4 hodnocení)

Apartment on the beach, Zoranka se nachází v obci Seget Vranjica, 150 metrů od pláže Vranjica a 250 metrů od pláže Sedlo. Nabízí zahradu a klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.