Apartmán

Apartments by the sea Rtina - Miletici, Zadar - 11548

23248 Ražanac, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Apartments by the sea Rtina - Miletici, Zadar - 11548 se nachází ve městě Ražanac (Chorvatsko - Zadarská župa). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří parkování zdarma a wi-fi zdarma. Ubytování Apartments by the sea Rtina - Miletici, Zadar - 11548 se kvalitou svých služeb řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Apartmán Apartments by the sea Rtina - Miletici, Zadar - 11548 se nachází v regionu Zadarská župa.

Apartments by the sea Rtina - Miletici, Zadar - 11548 - Fotografie

Apartments by the sea Rtina - Miletici, Zadar - 11548 - Adresa

Booking.com

Apartments by the sea Rtina - Miletici, Zadar - 11548 - Popis

Apartments by the sea Rtina - Miletici, Zadar - 11548 se nachází v Ražanaci, 1,3 km od pláže Stosici a 2,3 km od pláže Rtina, a nabízí výhled na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 150 metrů od pláže Miletici a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán má 2 ložnice, satelitní TV, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a lednicí, pračku a 1 koupelnu se sprchou.

Na letiště Zadar je to 37 km.

Apartments by the sea Rtina - Miletici, Zadar - 11548 - Vybavení ubytování

Vaření

 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Pračka
 • Lednička
 • Jídelní stůl
 • Trouba
 • Kuchyň
 • Myčka na nádobí

Koupelna

 • Vlastní koupelna
 • Sprcha
 • Toaleta

Obývací prostor

 • Jídelna
 • Posezení
 • Pohovka

Vybavení pokoje

 • Klimatizace
 • Soukromý vchod

Média a technologie

 • Satelitní programy
 • TV

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • chorvatsky

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Bezbariérový přístup

 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech

Exteriér

 • Terasa

Aktivity

 • Pláž

Exteriér a výhled

 • Výhled na moře

Další ubytování ve městě Ražanac

Apartments Njaco
Apartments Njaco

8,4 / 10 (14 hodnocení)

Apartmány Njaco se nacházejí v obci Ražanac v Zadarské župě, 600 metrů od pláže Plemici, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Two-Bedroom Holiday Home in Razanac
Two-Bedroom Holiday Home in Razanac

Two-Bedroom Holiday Home in Ražanac se nachází v Ražanaci, 800 metrů od pláže Suncani Ražanac, 22 km od Paláce generálního guvernéra a 23 km od zadarského muzea iluzí.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Vila Stosic
Vila Stosic

8,3 / 10 (70 hodnocení)

Villa Stošić se nachází uprostřed zeleně v Ražanaci, vedle oblázkové pláže. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a klimatizované pokoje s výhledem na moře.

Apartmani Ciprijan
Apartmani Ciprijan

10 / 10 (9 hodnocení)

Apartmani Ciprijan se nachází v Ražanaci, 550 metrů od pláže Razanac a 600 metrů od pláže Suncani Razanac. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou.

Holiday Home Svetko
Holiday Home Svetko

9,4 / 10 (5 hodnocení)

Holiday Home Svetko se nachází v Ražanaci a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem na bazén a terasou. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 32 km od Viru a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartmani Mirko LJubač
Apartmani Mirko LJubač

9 / 10 (3 hodnocení)

Apartmani Mirko LJubač se nachází v Ražanaci, 200 metrů od pláže Ljubac a 300 metrů od veřejné pláže Ljubac. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem. Nachází se na pláži a má terasu.

Stonehouse Milan
Stonehouse Milan

9,9 / 10 (8 hodnocení)

Stonehouse Milan se nachází v Miláně, asi 2,5 km od pláže Bokulja. Nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a terasu. Prázdninový dům se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Haus Manda - Wohnung 7
Haus Manda - Wohnung 7

Haus Manda - Wohnung 7 se nachází u pláže v Ražanaci, 48 km od historického muzea Biograd a 19 km od paláce generálního guvernéra. Klimatizované ubytování je vzdálené 46 km od přístavu Kornati. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday home Ankica
Holiday home Ankica

9,9 / 10 (7 hodnocení)

Holiday home Ankica se nachází v Ražanaci, 500 metrů od pláže Razanac a 1,1 km od pláže Suncani Razanac, a nabízí zahradu a klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Vista Villas - Lovely Dreams Apartment Villa W
Vista Villas - Lovely Dreams Apartment Villa W

10 / 10 (1 hodnocení)

Vista Villas - Lovely Dreams Apartment Villa W se nachází v Ražanaci, 300 metrů od pláže Stosici a 400 metrů od pláže Rtina. Nabízí zahradu a klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Seaside holiday house Razanac, Zadar - 16876
Seaside holiday house Razanac, Zadar - 16876

Seaside holiday house Razanac, Zadar - 16876 se nachází v Ražanaci a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Razanac je vzdálená 550 metrů a pláž Suncani Razanac necelý 1 km.

Holiday house with a parking space Razanac, Zadar - 19197
Holiday house with a parking space Razanac, Zadar - 19197

Holiday house with a parking space Razanac, Zadar - 19197 se nachází v Ražanaci, pouhých 450 metrů od pláže Razanac, a nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je také terasa.

Spacious Holiday Home in Razanac with Pool
Spacious Holiday Home in Razanac with Pool

Prostorný v Ražanac s bazénem se nachází v Ražanaci, 350 metrů od pláže Ražanac a 550 metrů od pláže Sunčani Ražanác, a nabízí ubytování s Holiday Home Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou.Hosté si mohou zaplavat v soukromém bazénu.

Apartments Rising Sun, Ražanac
Apartments Rising Sun, Ražanac

10 / 10 (4 hodnocení)

Apartments Rising Sun, Ražanac se nachází v Ražanaci, 550 metrů od pláže Razanac, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Razanac, Zadar - 6919
Apartments with a parking space Razanac, Zadar - 6919

8 / 10 (1 hodnocení)

Apartments with a parking space Razanac, Zadar - 6919 se nachází v Ražanaci v Zadarské župě, nedaleko pláží Razanac a Suncani Razanac. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Haus Manda - Wohnung 10
Haus Manda - Wohnung 10

Haus Manda - Wohnung 10 se nachází u pláže v Ražanaci, 48 km od historického muzea Biograd a 19 km od paláce generálního guvernéra. 46 km od přístavu Kornati. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmani Nikolina
Apartmani Nikolina

9,5 / 10 (10 hodnocení)

Apartmani Nikolina se nachází v Ražanaci, 450 metrů od pláže Razanac a 700 metrů od pláže Suncani Razanac. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, windsurfingu a potápění.

Apartments with a parking space Razanac, Zadar - 11429
Apartments with a parking space Razanac, Zadar - 11429

Apartments with a parking space Razanac, Zadar - 11429 se nachází v Ražanaci, 2 km od pláže Suncani Razanac, 21 km od paláce generálního guvernéra a 23 km od zadarského muzea iluzí. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,7 km od pláže Razanac a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Black Diamond
Apartment Black Diamond

9,8 / 10 (6 hodnocení)

Apartment Black Diamond se nachází v Ražanaci, 700 metrů od pláže Razanac a necelý 1 km od pláže Suncani Razanac. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem. Nabízí výhled do zahrady a terasu.

Nice apartment in Razanac with 1 Bedrooms and WiFi
Nice apartment in Razanac with 1 Bedrooms and WiFi

Pěkný apartmán v Ražanac s 1 ložnicí a WiFi se nachází v Ražanaci, necelý 1 km od pláže Ražanac, nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.Ubytování je vzdálené 24 km od zadarského muzea iluzí a muzea antického skla.

Studio apartman Vera
Studio apartman Vera

Studio apartman Vera se nachází v Ražanaci, 600 metrů od pláže Razanac a 700 metrů od pláže Suncani Razanac, a nabízí zahradu a klimatizaci. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, potápění a rybaření.

Apartments Leon
Apartments Leon

9 / 10 (59 hodnocení)

Apartments Leon se nachází 100 metrů od pláže Suncani Razanac a nabízí zahradu, gril a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartment Boomerang
Apartment Boomerang

9 / 10 (3 hodnocení)

Apartman Boomerang se nachází v Ražanaci a nabízí zahradu a terasu. Wi-Fi je dostupné zdarma.

Beach house Neno
Beach house Neno

Beach house Neno se nachází v Ražanaci, jen pár kroků od pláže Razanac, 600 metrů od pláže Suncani Razanac a 22 km od paláce generálního guvernéra. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 24 km od kostela sv. Chrysogona a Národního muzea.

Villa Seabatical
Villa Seabatical

9,5 / 10 (8 hodnocení)

Villa Seabatical se nachází v Ražanaci, pouhých 500 metrů od pláže Stosici, a nabízí sdílený lounge, terasu a sdílenou kuchyň. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Haus Manda - Wohnung 2
Haus Manda - Wohnung 2

Haus Manda - Wohnung 2 se nachází v Ražanaci. Nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Piccolo Piaccere
Apartments Piccolo Piaccere

9,1 / 10 (9 hodnocení)

Apartmány Piccolo Piaccere se nacházejí v obci Ražanac v Zadarské župě, 450 metrů od pláže Razanac, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartment in Razanac/Zadar Riviera 39682
Apartment in Razanac/Zadar Riviera 39682

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartment in Razanac/Zadar Riviera 39682 se nachází v Ražanaci, pouhých 700 metrů od pláže Razanac, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Priscilla Apartment
Priscilla Apartment

9,4 / 10 (8 hodnocení)

Priscilla Apartment se nachází v Ražanaci, 400 metrů od pláže Razanac a 800 metrů od pláže Suncani Razanac, a nabízí terasu a výhled do zahrady. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Josipa
Apartman Josipa

9 / 10 (5 hodnocení)

Apartman Josipa se nachází v Ražanaci v Zadarské župě, nedaleko pláží Razanac a Suncani Razanac. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Apartments Stojanović
Apartments Stojanović

9,1 / 10 (16 hodnocení)

Apartments Stojanović se nachází 350 metrů od pláže Suncani Razanac a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, zahradou a nepřetržitě otevřenou recepcí.

Apartments with a parking space Ljubac, Zadar - 5831
Apartments with a parking space Ljubac, Zadar - 5831

6 / 10 (4 hodnocení)

Apartments with a parking space Ljubac, Zadar - 5831 se nachází v Ražanaci, 1,1 km od veřejné pláže Ljubac, 1,8 km od pláže Dzika a 46 km od přístavu Kornati. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 700 metrů od pláže Ljubac a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartmani Vera
Apartmani Vera

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartmani Vera se nachází asi 700 metrů od pláže Suncani Razanac a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

villa ata razanac
villa ata razanac

6,6 / 10 (32 hodnocení)

Villa ata razanac se nachází v Ražanaci, 80 metrů od pláže Razanac, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Zlatni dvori
Villa Zlatni dvori

10 / 10 (4 hodnocení)

Villa Zlatni dvori se nachází v Ražanaci, 300 metrů od pláže Razanac a 600 metrů od pláže Suncani Razanac, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. Vila má také vlastní bazén.

APARTMAN MARTINA
APARTMAN MARTINA

8,3 / 10 (23 hodnocení)

APARTMAN MARTINA se nachází u pláže v Ražanaci, 300 metrů od pláže Razanac a 23 km od paláce generálního guvernéra. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Haus Manda
Haus Manda

Haus Manda se nachází u pláže v Ražanaci, 48 km od historického muzea Biograd a 19 km od paláce generálního guvernéra. Klimatizované ubytování je vzdálené 46 km od přístavu Kornati. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments by the sea Ljubac, Zadar - 14593
Apartments by the sea Ljubac, Zadar - 14593

8 / 10 (2 hodnocení)

Apartments by the sea Ljubac, Zadar - 14593 se nachází v Ražanaci, necelý 1 km od veřejné pláže Ljubac, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday Home Villa Slavica
Holiday Home Villa Slavica

7 / 10 (3 hodnocení)

Holiday Home Villa Slavica se nachází v Ražanaci a nabízí soukromý bazén. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 20 km od paláce generálního guvernéra a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Kameni Put
Kameni Put

9,2 / 10 (14 hodnocení)

Kameni Put se nachází v Ražanaci v Zadarské župě, necelý 1 km od pláže Razanac, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Marko Dominik
Apartments Marko Dominik

9,3 / 10 (45 hodnocení)

Apartmány Marko Dominik se nacházejí v obci Ražanac v Zadarské župě, nedaleko pláží Plemici a Rtina, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Mobile Home Dora
Mobile Home Dora

9,2 / 10 (28 hodnocení)

Mobile Home Dora se nachází v Ražanaci a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a přístupem do zahrady se sezónním venkovním bazénem. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, šnorchlování a windsurfingu.

Apartments by the sea Razanac, Zadar - 16941
Apartments by the sea Razanac, Zadar - 16941

Apartments by the sea Razanac, Zadar - 16941 se nachází v Ražanaci v Zadarské župě, nedaleko pláží Razanac a Suncani Razanac. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Cernesa
Apartment Cernesa

9,7 / 10 (23 hodnocení)

Apartment Cernesa se nachází v Ražanaci v Zadarské župě, 1,9 km od veřejné pláže Ljubac, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Nikola
Apartment Nikola

Apartment Nikola se nachází v Ražanaci. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Razanac je vzdálená 200 metrů a pláž Suncani Razanac 450 metrů.

Apartments Luca
Apartments Luca

9,3 / 10 (96 hodnocení)

Apartmány Luca se nacházejí v obci Ražanac v Zadarské župě, 46 km od přístavu Kornati, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartment Vucic
Apartment Vucic

9,7 / 10 (7 hodnocení)

Apartment Vucic se nachází v Ražanaci, 600 metrů od pláže Suncani Razanac a 22 km od Paláce generálního guvernéra. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 600 metrů od pláže Razanac a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Krneza vacation house
Krneza vacation house

Prázdninový dům Krneza se nachází v Ražanaci, 19 km od paláce generálního guvernéra a 20 km od zadarského muzea iluzí, a nabízí terasu a klimatizaci. 46 km od přístavu Kornati. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.