Apartmán

Rooms Nevenka

8 / 10 (4 hodnocení)

Zagonska ulica, 51250 Novi Vinodolski, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Rooms Nevenka se nachází ve městě Novi Vinodolski (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří parkování zdarma a wi-fi zdarma. Apartmán Rooms Nevenka svou lokalitou patří do regionu Přímořsko-gorskokotarská župa.

Rooms Nevenka - Fotografie

Rooms Nevenka - Adresa

Booking.com

Rooms Nevenka - Popis

Rooms Nevenka se nachází ve městě Novi Vinodolski, 2,7 km od pláže Škrpun a 42 km od hradu Trsat. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 2,6 km od pláže The View a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Nechybí ani TV s plochou obrazovkou.

Apartmán je vzdálený 43 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce a Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží. Letiště Rijeka leží od Rooms Nevenka 30 km.

Rooms Nevenka - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • chorvatsky
 • anglicky

Různé

 • Všechny prostory nekuřácké
 • Klimatizace

Exteriér a výhled

 • Výhled do zahrady
 • Výhled

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.

Koupelna

 • Vlastní koupelna

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Exteriér

 • Terasa

Další ubytování ve městě Novi Vinodolski

Apartmant Beni
Apartmant Beni

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartmant Beni se nachází ve městě Novi Vinodolski, 800 metrů od pláže The View a 40 km od hradu Trsat. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření.

Osap 40 Apartment
Osap 40 Apartment

9,3 / 10 (10 hodnocení)

Osap 40 Apartment se nachází ve městě Novi Vinodolski, 1,2 km od pláže Škrpun a 2,5 km od pláže The View. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a zahradou. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, šnorchlování a cyklistice.

Apartments Novi
Apartments Novi

5,7 / 10 (4 hodnocení)

Apartments Novi se nachází ve městě Novi Vinodolski, 2,3 km od pláže Povile, 2,5 km od pláže Uvala Povile a 43 km od hradu Trsat. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,7 km od pláže Škrpun a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 6567
Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 6567

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartmány s parkovacím místem Novi Vinodolski - 6567 se nachází ve městě Novi Vinodolski, 1,1 km od pláže The View. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

grabrova cove
grabrova cove

8,8 / 10 (17 hodnocení)

Grabrova cove se nachází asi 100 metrů od pláže Škrpun a nabízí výhled na moře, zahradu, gril a terasu. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Old Mediterranean House
Old Mediterranean House

7,7 / 10 (6 hodnocení)

Old Mediterranean House se nachází ve městě Novi Vinodolski, 1,8 km od pláže The View a 2 km od pláže Škrpun. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Apartmán má balkon a výhled do zahrady.

Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 11423
Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 11423

Apartmány s parkovacím místem se nachází ve městě Novi Vinodolski v Přímořsko-gorskokotarské župě, nedaleko pláže s výhledem. Novi Vinodolski - 11423 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Marino
Apartments Marino

9,1 / 10 (15 hodnocení)

Nachází se ve městě Novi Vinodolski v Apartmány Marino se nacházejí v Přímořsko-gorskokotarské župě, nedaleko pláže Škrpun, a nabízejí bezplatné soukromé parkoviště.

MIRJANA Novi
MIRJANA Novi

8 / 10 (4 hodnocení)

MIRJANA Novi se nachází ve městě Novi Vinodolski, 1,4 km od pláže Škrpun, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Leko-5
Apartment Leko-5

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán Leko-5 se nachází ve městě Novi Vinodolski, 2,4 km od pláže Škrpun a 42 km od hradu Trsat. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 2,2 km od pláže The View a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Zoričić
Apartments Zoričić

9,4 / 10 (134 hodnocení)

Apartmány Zoričić se nacházejí ve městě Novi Vinodolski v Přímořsko-gorskokotarské župě, nedaleko pláže s výhledem, a nabízejí bezplatné soukromé parkoviště.

App Ratkovic
App Ratkovic

App Ratkovic se může pochlubit výhledem do zahrady a nabízí ubytování s terasou a patiem, asi 500 metrů od pláže Uvala Povile.Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Starčević - NOV311
Apartment Starčević - NOV311

7,8 / 10 (6 hodnocení)

Apartment Starčević - NOV311 se nachází ve městě Novi Vinodolski v Přímořsko-gorskokotarské župě a nabízí terasu a výhled na moře. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a soukromé parkoviště.

Happynest
Happynest

8,9 / 10 (13 hodnocení)

Happynest se nachází 2,3 km od pláže Škrpun a nabízí sezónní venkovní bazén, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Apartmens Adriana
Apartmens Adriana

8,5 / 10 (6 hodnocení)

Apartments Adriana se nachází 400 metrů od nejbližší pláže a 900 metrů od centra města Novi Vinodolski. Nabízí klimatizované pokoje a bezplatné Wi-Fi.

Beautiful apartment in Novi Vinodolski with 3 Bedrooms and WiFi
Beautiful apartment in Novi Vinodolski with 3 Bedrooms and WiFi

Krásný apartmán v Novi Vinodolski se 3 ložnicemi a WiFi se nachází ve městě Novi Vinodolski, 2,7 km od pláže Škrpun, 42 km od hradu Trsat a 43 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 2,5 km od pláže The View a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

NEVENKA
NEVENKA

7,4 / 10 (9 hodnocení)

NEVENKA se nachází ve městě Novi Vinodolski a nabízí ubytování s balkonem nebo terasou, bezplatným Wi-Fi, TV a zahradou.

Die Appartements Glavas, für 2 Personen
Die Appartements Glavas, für 2 Personen

9,3 / 10 (13 hodnocení)

Die Appartements Glavas, für 2 Personen se nachází 1,7 km od pláže Škrpun a nabízí zahradu, zázemí pro vodní sporty a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartment Luka - NOV106
Apartment Luka - NOV106

8 / 10 (30 hodnocení)

Apartmán Luka - NOV106 se nachází ve městě Novi Vinodolski, 2,6 km od pláže Povile a 2,7 km od pláže Uvala Povile. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,9 km od pláže Škrpun a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Radmi
Apartment Radmi

Apartment Radmi se nachází asi 2,4 km od pláže The View a nabízí ubytování se zahradou a výhledem do zahrady. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Studio
Studio

9 / 10 (18 hodnocení)

Studio se nachází ve městě Novi Vinodolski, pouhých 2,3 km od pláže Škrpun, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Kuća za odmor Kristijan
Kuća za odmor Kristijan

8 / 10 (1 hodnocení)

Kuća za odmor Kristijan se nachází ve městě Novi Vinodolski, 1,8 km od pláže The View a 2,4 km od pláže Škrpun. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování je vzdálené 42 km od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží a 46 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica.

APP BOZIC
APP BOZIC

APP BOZIC se nachází ve městě Novi Vinodolski, 2,5 km od pláže Uvala Povile, 2,9 km od pláže The View a 42 km od hradu Trsat. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Škrpun je vzdálená 1,6 km a pláž Povile 2,3 km.

DADA
DADA

DADA se nachází ve městě Novi Vinodolski, 1,8 km od pláže Škrpun, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

DRAZIC
DRAZIC

10 / 10 (1 hodnocení)

DRAZIC se nachází ve městě Novi Vinodolski v Přímořsko-gorskokotarské župě, nedaleko pláže s výhledem. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

VILLA VANNA
VILLA VANNA

VILLA VANNA se nachází asi 300 metrů od pláže Škrpun a nabízí ubytování se zahradou, terasou a výhledem na moře. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Amazing apartment in Novi Vinodolski with 1 Bedrooms and WiFi
Amazing apartment in Novi Vinodolski with 1 Bedrooms and WiFi

Úžasný apartmán v Novi Vinodolski s 1 ložnicí a WiFi se nachází ve městě Novi Vinodolski, 2,3 km od pláže Povile, 2,5 km od pláže Uvala Povile a 43 km od hradu Trsat.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,7 km od pláže Škrpun a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments G&P
Apartments G&P

9,5 / 10 (31 hodnocení)

Apartments G&P se nachází ve městě Novi Vinodolski v Přímořsko-gorskokotarské župě, nedaleko pláží Škrpun a Uvala Povile. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Beachfront Apartmant Veli Novi Vinodolski
Beachfront Apartmant Veli Novi Vinodolski

9,5 / 10 (11 hodnocení)

Beachfront Apartmant Veli Novi Vinodolski se nachází ve městě Novi Vinodolski, 2,7 km od pláže Škrpun. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od pláže The View a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Hotel Ruža
Hotel Ruža

8,4 / 10 (752 hodnocení)

Hotel Ruža se nachází v obci Novi Vinodolski, jen pár kroků od oblázkové pláže Lišanj oceněné Modrou vlajkou. Na této pláži najdete potápěčské centrum, dětské hřiště a lehátka. Ve všech hotelových prostorách lze také využívat bezplatné Wi-Fi.

Apartments Marcel
Apartments Marcel

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartments Marcel se nachází ve městě Novi Vinodolski, 1,6 km od pláže Škrpun a 2,2 km od pláže The View. Nabízí výhled na moře a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Manda
Apartments Manda

8 / 10 (14 hodnocení)

Apartments Manda se nachází 400 metrů od moře a 800 metrů od centra města Novi Vinodolski. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zařízeným balkonem nebo terasou a bezplatné Wi-Fi připojení. Parkovat lze zdarma přímo na místě.

Apartman Marina
Apartman Marina

Apartman Marina se nachází ve městě Novi Vinodolski, 1,7 km od pláže Škrpun a 2 km od pláže The View. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Výhled směřuje na moře a město.

Apartments Drago
Apartments Drago

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartments Drago se nachází ve městě Novi Vinodolski v Přímořsko-gorskokotarské župě, nedaleko pláží Škrpun a The View. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Amazing home in Novi Vinodolski with 4 Bedrooms, Jacuzzi and WiFi
Amazing home in Novi Vinodolski with 4 Bedrooms, Jacuzzi and WiFi

9 / 10 (2 hodnocení)

Pěkný dům v Novi Vinodolski s jacuzzi, Wi-Fi a vyhřívaný bazén se nachází ve městě Novi Vinodolski a nabízí ubytování se soukromým bazénem.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 2,3 km od pláže The View a nabízí parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Miragge
Apartment Miragge

6 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Miragge se nachází ve městě Novi Vinodolski, 2,2 km od pláže The View, 2,5 km od pláže Škrpun a 42 km od hradu Trsat. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí výhled na město a je vzdálen 43 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce a Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží.

Apartmani Šubert
Apartmani Šubert

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartmani Šubert se nachází ve městě Novi Vinodolski, 2,7 km od pláže Uvala Povile a 42 km od hradu Trsat. Nabízí terasu a klimatizaci. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Škrpun je vzdálená 1,9 km a pláž Povile 2,6 km.

Apartment in Novi Vinodolski 15374
Apartment in Novi Vinodolski 15374

7 / 10 (1 hodnocení)

Apartment in Novi Vinodolski 15374 se nachází ve městě Novi Vinodolski, 43 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce, 43 km od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží a 47 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica.43 km od hradu Trsat.Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Awesome home in Novi Vinodolski with 7 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool
Awesome home in Novi Vinodolski with 7 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

Apartmán Awesome home in Novi Vinodolski with 7 Bedrooms, Wi-Fi and Outdoor swimming pool se nachází ve městě Novi Vinodolski a nabízí soukromý bazén a výhled na moře.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 650 metrů od pláže Škrpun a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Leko-1
Apartment Leko-1

Apartmán Leko-1 se nachází ve městě Novi Vinodolski, 2,4 km od pláže Škrpun a 42 km od hradu Trsat. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 2,2 km od pláže The View a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Josip by the sea
Apartments Josip by the sea

5 / 10 (4 hodnocení)

Apartments Josip by the sea se nachází ve městě Novi Vinodolski v Přímořsko-gorskokotarské župě. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 15412
Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 15412

9 / 10 (2 hodnocení)

Apartmány s parkovacím místem se nachází ve městě Novi Vinodolski v Přímořsko-gorskokotarské župě, nedaleko pláže Škrpun. Novi Vinodolski - 15412 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Nice apartment in Novi Vinodolski with 3 Bedrooms and WiFi
Nice apartment in Novi Vinodolski with 3 Bedrooms and WiFi

Pěkný apartmán v Novi Vinodolski se 3 ložnicemi a WiFi se nachází ve městě Novi Vinodolski, 2,6 km od pláže Škrpun, 42 km od hradu Trsat a 43 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 2,5 km od pláže The View a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Ilona
Apartments Ilona

9,8 / 10 (23 hodnocení)

Apartments Ilona se nachází ve městě Novi Vinodolski, pouhých 50 metrů od oblázkové pláže. Nabízí klimatizované apartmány s bezplatným Wi-Fi, satelitní LCD TV a plně vybavenou kuchyní. U objektu je zahrada se společným vybavením na grilování.

Studio Novi Vinodolski 16998a
Studio Novi Vinodolski 16998a

Studio Novi Vinodolski 16998a se nachází ve městě Novi Vinodolski, jen 1,2 km od pláže View. Nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 41 km od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží a 45 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica.

Apartment Ankica
Apartment Ankica

9,2 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Ankica se nachází ve městě Novi Vinodolski, 1,8 km od pláže The View a 2,8 km od pláže Škrpun. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí výhled do zahrady a na město a stojí 41 km od hradu Trsat.

Villa DRAGO close to the beach with a pool
Villa DRAGO close to the beach with a pool

9,5 / 10 (4 hodnocení)

Tento prázdninový dům se nachází ve městě Novi Vinodolski v Přímořsko-gorskokotarské župě, 45 km od Opatije. 36 km od Rijeky.

Apartments FRANNY
Apartments FRANNY

8,9 / 10 (10 hodnocení)

Apartments FRANNY se nachází ve městě Novi Vinodolski v Přímořsko-gorskokotarské župě, nedaleko pláže s výhledem. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.