Apartmán

Laura

6 / 10 (6 hodnocení)

12 Negrieva ulica, 51000 Rijeka, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Laura se nachází ve městě Rijeka (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa) a pro své hosty nabízí parkování zdarma a wi-fi zdarma. Apartmán Laura svou lokalitou patří do regionu Přímořsko-gorskokotarská župa.

Laura - Adresa

Booking.com

Laura - Popis

Laura nabízí ubytování s balkonem a výhledem do zahrady, asi 3,8 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica. Apartmán je vzdálený 4,1 km od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží a 5,3 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce. K dispozici je bezplatné Wi-Fi.

Tento klimatizovaný apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň.

Apartmán je vzdálený 8,3 km od hradu Trsat a 41 km od národního parku Risnjak. Na letiště Rijeka je to 29 km.

Laura - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

 • česky
 • anglicky
 • chorvatsky
 • italsky

Vaření

 • Kuchyň
 • Pračka

Různé

 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké

Parkování

 • veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Vybavení pokoje

 • Topení

Zvířata

 • Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.

Exteriér

 • Balkon

Exteriér a výhled

 • Výhled do zahrady

Další ubytování ve městě Rijeka

Apartment Meri
Apartment Meri

8,7 / 10 (42 hodnocení)

Apartment Meri se nachází v Rijece, 2,1 km od pláže Sablićevo a 2,3 km od pláže Glavanovo, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. 3 km od pláže Grčevo a 400 metrů od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce.

Deluxe Apartments
Deluxe Apartments "Nona Fa"

8,9 / 10 (13 hodnocení)

Deluxe Apartments se nachází v Rijece, 1,1 km od pláže Sablićevo a 1,4 km od pláže Glavanovo. "Nona Fa" nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou.

Apartman LAMI
Apartman LAMI

8,7 / 10 (6 hodnocení)

Apartman LAMI se nachází v Rijece a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Nicolo
Apartment Nicolo

9,7 / 10 (12 hodnocení)

Nachází se v Rijece v Apartment Nicolo je 3hvězdičkový apartmán s bezplatným Wi-Fi. Tento 3hvězdičkový apartmán má výhled na město a je vzdálený 800 metrů od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží.

Apartman Forza Fiume Rijeka
Apartman Forza Fiume Rijeka

Apartman Forza Fiume Rijeka se zahradou, sdíleným lounge a terasou nabízí ubytování v Rijece s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady.Hosté mohou využívat balkon a dětské hřiště.

City Life Rijeka
City Life Rijeka

10 / 10 (13 hodnocení)

Nachází se 2 km od pláže Sablićevo a 2.City Life Rijeka v Rijece se nachází 2 km od pláže Glavanovo a nabízí klimatizované ubytování s výhledem na město a bezplatným Wi-Fi.

4 Season Apartments
4 Season Apartments

7,8 / 10 (67 hodnocení)

4 Season Apartments se nachází v Rijece, 2,5 km od pláže Sablićevo, a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi.

Sweet Loft Apartment (White) in Rijeka center
Sweet Loft Apartment (White) in Rijeka center

8,7 / 10 (13 hodnocení)

Sweet Loft Apartment (White) v centru Rijeky se nachází v Rijece, 100 metrů od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce a 1,6 km od hradu Trsat, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizace.3,7 km od nákupního centra ZTC Mall Rijeka a 5 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica.

Apartman Julija 1
Apartman Julija 1

Apartman Julija 1 se nachází v Rijece, 2,1 km od pláže Sablićevo a 2,3 km od pláže Glavanovo, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. 3 km od pláže Grčevo a 300 metrů od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce.

House Roman
House Roman

10 / 10 (1 hodnocení)

House Roman se nachází v Rijece, 1,1 km od pláže Bivio, 1,2 km od pláže Kostanj a 7,2 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Dea
Dea

10 / 10 (2 hodnocení)

Dea se nachází v Rijece, 1,3 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica a 1,5 km od nákupního centra ZTC Mall Rijeka. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 3,4 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce a 5 km od nákupního centra Tower Center Rijeka.

Awesome apartment in Rijeka with 2 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool
Awesome apartment in Rijeka with 2 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

9 / 10 (1 hodnocení)

Úžasný apartmán se 2 ložnicemi, Wi-Fi a venkovním bazénem se nachází v Rijece, asi 2,9 km od pláže Skalete. Nabízí výhled na moře, terasu a kávovar. 2,7 km od pláže Preluk. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Little flower 5 studio apartment
Little flower 5 studio apartment

8,3 / 10 (11 hodnocení)

Little flower 5 studio apartment se nachází v Rijece, 700 metrů od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží, 1,2 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce a 3,5 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi.

Awesome apartment in Rijeka with WiFi
Awesome apartment in Rijeka with WiFi

9,2 / 10 (4 hodnocení)

Apartmán Awesome apartment in Rijeka se nachází v Rijece, necelý 1 km od pláže Fiumana a 5,6 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica, nabízí klimatizaci a Wi-Fi.Na místě je neplacené soukromé parkoviště.Pláž Bivio je vzdálená necelý 1 km a dětská pláž Bolnica Kantrida 10 minut chůze.

Close to the beach
Close to the beach

8 / 10 (41 hodnocení)

Close to the beach se nachází v Rijece, 2,3 km od pláže Plaža Kantrida, 1,6 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica a 3,1 km od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 42 km od národního parku Risnjak.

Apartment Mira
Apartment Mira

8,6 / 10 (51 hodnocení)

Apartments Mira se nachází pouhých 150 metrů od pláže a 7 km od historického města Rijeka. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, klimatizací a bezplatným Wi-Fi.

Apartman Morčić
Apartman Morčić

8,7 / 10 (6 hodnocení)

Apartman Morčić se nachází v Rijece, 1,2 km od pláže Glavanovo a 1,9 km od pláže Grcevo, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od pláže Sablićevo a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartman ViDi
Apartman ViDi

10 / 10 (43 hodnocení)

Apartmán ViDi se nachází v Rijece, necelý 1 km od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží a 1,7 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a dalším aktivitám.

IN the CENTAR APARTMENT
IN the CENTAR APARTMENT

8,9 / 10 (113 hodnocení)

IN the CENTAR APARTMENT se nachází v Rijece, 2 km od pláže Sablićevo a 2,2 km od pláže Glavanovo, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Tento apartmán se nachází 2,9 km od pláže Grcevo a 4,9 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica.

Saint Vitus Apartments with balcony
Saint Vitus Apartments with balcony

9,4 / 10 (280 hodnocení)

Saint Vitus Apartments with balcony se nachází v Rijece, 2,2 km od pláže Sablićevo. Nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem na terasu.

Apartments Sandra
Apartments Sandra

9,7 / 10 (94 hodnocení)

Hotel Sandra byl postaven v roce 2015 a nachází se v Rijece, asi 4 km od centra města, a nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Adriatica
Apartment Adriatica

Apartmán Adriatica s balkonem se nachází v Rijece, pouhých 700 metrů od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží a 1,4 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce.

Apartments with WiFi Rijeka - 16455
Apartments with WiFi Rijeka - 16455

Apartments with WiFi Rijeka - 16455 se nachází v Rijece, necelý 1 km od pláže Sablićevo a 14 minut chůze od pláže Glavanovo, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování je vzdálené 2,2 km od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží a 6,3 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica.

In Flow Apartment
In Flow Apartment

9,1 / 10 (41 hodnocení)

In Flow Apartment se nachází v Rijece, 800 metrů od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží a 1,3 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 3,4 km od hradu Trsat.

Apartment Always Rijeka
Apartment Always Rijeka

9,3 / 10 (6 hodnocení)

Apartment Always Rijeka se nachází v Rijece, 2,9 km od pláže Plaža Kantrida a 1,2 km od nákupního centra ZTC Mall Rijeka. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a potápění.

Harbour Residence Rooms
Harbour Residence Rooms

8,8 / 10 (196 hodnocení)

Harbour Residence Rooms se nachází v Rijece, 2,5 km od pláže Glavanovo a 400 metrů od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování je vzdálené necelý 1 km od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží, 1,9 km od hradu Trsat a 5,3 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica. Ubytování je vhodné pro alergiky a je vzdálené 2,3 km od pláže Sablićevo.

Tedi
Tedi

9 / 10 (20 hodnocení)

Tedi se nachází v Rijece, 600 metrů od pláže Plaža Kantrida a 1,2 km od pláže Fiumana. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování je vzdálené 2,7 km od pláže Bivio a 3,8 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica.

Apartments Aloha
Apartments Aloha

9,1 / 10 (164 hodnocení)

Apartmány Aloha se nachází v Rijece, 300 metrů od centra města a 200 metrů od pláže, a nabízí klimatizaci a bezplatné Wi-Fi připojení.

Feeling good Apartment
Feeling good Apartment

9,4 / 10 (55 hodnocení)

Feeling good Apartment se nachází v Rijece, 2,8 km od pláže Sablićevo, a nabízí ubytování se sdíleným salonkem, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepcí a sdílenou kuchyní. Tento apartmán má klimatizaci a balkon.

Apartments with a parking space Rijeka - 14403
Apartments with a parking space Rijeka - 14403

Apartmány s parkovacím místem Rijeka - 14403 se nachází v Rijece, 2,9 km od pláže Glavanovo, necelý 1 km od hradu Trsat a 4,3 km od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží. 2,6 km od pláže Sablićevo. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Ana
Ana

8,6 / 10 (19 hodnocení)

Ana nabízí ubytování s výhledem na město v Rijece, 2,3 km od pláže Glavanovo a 200 metrů od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce. Nachází se 2,1 km od pláže Sablićevo a nabízí bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci.

Centrally located studio apartment Seagull
Centrally located studio apartment Seagull

9 / 10 (18 hodnocení)

Studiový apartmán Seagull se nachází v centru Rijeky, 2,1 km od pláže Sablićevo, 2,3 km od pláže Glavanovo a 3 km od pláže Grcevo, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Apartmán sídlí v budově z 19. století, 5,3 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica a 36 km od národního parku Risnjak.

Apartments ART TEATRO
Apartments ART TEATRO

8,9 / 10 (157 hodnocení)

Apartments ART TEATRO se nachází v Rijece, 2,1 km od pláže Sablićevo, a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi.

Apartment Palach
Apartment Palach

6,8 / 10 (5 hodnocení)

Apartment Palach se nachází v Rijece, 2,6 km od pláže Sablićevo a 2,9 km od pláže Glavanovo, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. 4,3 km od hradu Trsat a 4,5 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica.

Apartments Sherri
Apartments Sherri

9,2 / 10 (46 hodnocení)

Apartments Sherri se nachází necelý 1 km od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží a nabízí terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartment Laurel
Apartment Laurel

9,3 / 10 (35 hodnocení)

Apartment Laurel se nachází v Rijece, 1,1 km od pláže Plaža Kantrida a 1,2 km od pláže Fiumana. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Charming Rijeka city center apartment Renee
Charming Rijeka city center apartment Renee

8,7 / 10 (60 hodnocení)

Ubytování se nachází v Rijece, 2,1 km od pláže Sablićevo a 2,3 km od pláže Glavanovo. Charming Rijeka city center apartment Renee nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a kasinem. Stojí 300 metrů od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce a má bankomat.

Studio Apartment ''Dusica''
Studio Apartment ''Dusica''

8,9 / 10 (65 hodnocení)

Studio Apartment se nachází v Rijece, 2,7 km od pláže Sablićevo a 2,9 km od pláže Glavanovo."Dusica" nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Na místě je soukromé parkoviště. Námořní a historické muzeum chorvatského pobřeží je vzdálené 500 metrů.

Apartments LENA
Apartments LENA

9,1 / 10 (12 hodnocení)

Apartments LENA se nachází v Rijece, nedaleko nákupního centra ZTC Mall Rijeka, Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží a stadionu HNK Rijeka Rujevica. Nabízí bezplatné Wi-Fi.

Apartment CUPIDO
Apartment CUPIDO

8,3 / 10 (34 hodnocení)

Apartment CUPIDO se nachází v Rijece, 2 km od pláže Šodići, 2,1 km od pláže Sablićevo a 2,1 km od pláže Glavanovo. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartman Love Pulac
Apartman Love Pulac

10 / 10 (4 hodnocení)

Apartman Love Pulac se nachází v Rijece a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Apartmán se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Villa Edmea
Apartment Villa Edmea

9,1 / 10 (40 hodnocení)

Apartment Villa Edmea se nachází v Rijece, v blízkosti pláže Glavanovo a 700 metrů od pláže Sablićevo. Nabízí terasu s výhledem do zahrady, zahradu a gril. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 300 metrů od pláže Grčevo a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Modern Studio Apartment for 2 in CITY CENTER
Modern Studio Apartment for 2 in CITY CENTER

9,5 / 10 (8 hodnocení)

Moderní studio pro 2 v CITY CENTER se nachází v Rijeci, 600 metrů od hradu Trsat a Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží, nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizace.3,4 km od nákupního centra ZTC Mall Rijeka a 4,1 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica.

Stunning home in Rijeka with 5 Bedrooms and WiFi
Stunning home in Rijeka with 5 Bedrooms and WiFi

Ohromující dům v Rijece s 5 ložnicemi a WiFi se nachází v Rijeci, 2,3 km od pláže Črnikovica a 2,5 km od pláže Kostanj, a nabízí výhled na moře.2 km od pláže Přeluk.Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Leon - Sea View
Apartment Leon - Sea View

10 / 10 (8 hodnocení)

Apartment Leon - Sea View se nachází v Rijece, 2,3 km od pláže Bivio a 2,7 km od pláže Fiumana. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Nabízí výhled na hory a je vzdálen 5,1 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica a 7,7 km od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží.

Apartman A&A
Apartman A&A

8,3 / 10 (25 hodnocení)

Apartman A&A se nachází v Rijece, 800 metrů od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží a 1,6 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Nabízí výhled na město a hory a je vzdálen 5 km od hradu Trsat.

Bright and Cozy Apartment
Bright and Cozy Apartment

9,9 / 10 (11 hodnocení)

Bright and Cozy Apartment se nachází v Rijece, 3 km od pláže Plaža Kantrida a 1,1 km od nákupního centra ZTC Mall Rijeka. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí výhled na město a hory a je vzdálen 2,7 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica.

Imperial Central Residences West
Imperial Central Residences West

Imperial Central Residences West v Rijece se nachází necelý 1 km od Námořního a historického muzea chorvatského přímoří a 14 minut chůze od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce. Nabízí klimatizované ubytování s výhledem na město a bezplatné Wi-Fi.