Apartmány

Milunović apartmani

5 / 10 (9 hodnocení)

Splitska ulica 77, 21300 Makarská, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmány) Milunović apartmani se nachází ve městě Makarská (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří parkování zdarma a terasa. Apartmány Milunović apartmani se nachází v regionu Splitsko-dalmátská župa.

Milunović apartmani - Fotografie

Milunović apartmani - Adresa

Booking.com

Milunović apartmani - Popis

Milunović apartmani se nachází v Makarské, nedaleko pláží Ratac a Makarska, a nabízí zahradu a terasu.

Mezi zajímavosti v okolí patří pláže Biloševac, Nudistická pláž Cvitačka a pláž St. Peter. Letiště Brač je ve vzdálenosti 34 km.

Milunović apartmani - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • chorvatsky
 • nizozemsky

Exteriér

 • Terasa
 • Zahrada

Různé

 • Klimatizace
 • Topení

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Internet

 • Internetové připojení není k dispozici.

Vaření

 • Pračka

Koupelna

 • Vlastní koupelna

Zvířata

 • Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.

Exteriér a výhled

 • Výhled

Další ubytování ve městě Makarská

Villa Marino in Makarska, private pool
Villa Marino in Makarska, private pool

10 / 10 (1 hodnocení)

Villa Marino v Makarské se nachází v Makarské, 2,4 km od pláže Ratac a 2,5 km od pláže Makarska, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a nabízí Wi-Fi.Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Makarska - 18988
Apartments with a parking space Makarska - 18988

Apartmány s parkovacím místem se nacházejí v Makarské ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Makarska a Ratac. Makarska - 18988 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Inge
Apartment Inge

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Apartment Inge se nachází v Makarské, 1,9 km od Nudistické pláže Cvitačka Ramova FKK a 2 km od pláže Ramova. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a zahradou. Hosté si zde mohou zahrát stolní tenis a šipky a využívat neplacené soukromé parkoviště.

EAST SIDE deluxe suite
EAST SIDE deluxe suite

9,5 / 10 (15 hodnocení)

EAST SIDE deluxe suite se nachází v Makarské, 1,2 km od pláže a 400 metrů od františkánského kláštera. Nabízí terasu a klimatizaci. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Deep Port je vzdálená 600 metrů a pláž St. Peter 1,2 km.

Apartment Oda - 150 m from sea
Apartment Oda - 150 m from sea

Apartmán se nachází v centru Makarské, 600 metrů od pláže Deep Port a 700 metrů od pláže Makarska. Apartment Oda - 150 m from sea nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a klimatizaci. K dispozici je také terasa.

Apartman Ruža
Apartman Ruža

9,6 / 10 (17 hodnocení)

Apartman Ruža se nachází v Makarské, 550 metrů od pláže Ratac, 550 metrů od pláže Makarska a 700 metrů od pláže Biloševac. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Zara
Apartment Zara

9,6 / 10 (28 hodnocení)

Apartmán Zara se nachází necelý 1 km od pláže St. Peter a nabízí výhled na moře, balkon a rychlovarnou konvici. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Andrea & Matea
Andrea & Matea

10 / 10 (4 hodnocení)

Andrea & Matea se nachází necelý 1 km od pláže Ratac a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od pláže Makarska a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

The art
The art

9,3 / 10 (3 hodnocení)

The art se nachází v Makarské, 700 metrů od pláže Ratac, necelý 1 km od pláže Biloševac a 12 minut chůze od Nudistické pláže Cvitačka. Nabízí restauraci, bar a zahradu. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Dalmatien Traumhaus
Apartment Dalmatien Traumhaus

9,4 / 10 (23 hodnocení)

Apartment Dalmatien Traumhaus se nachází 700 metrů od pláže Ratac a nabízí bar, sdílený lounge a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartments Jasa Deluxe
Apartments Jasa Deluxe

9,7 / 10 (6 hodnocení)

Apartments Jasa Deluxe se nachází necelý 1 km od pláže Makarska a nabízí fitness centrum, sdílený lounge a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartment M&L Makarska
Apartment M&L Makarska

9,9 / 10 (11 hodnocení)

Apartment M&L Makarska se nachází v Makarské, necelý 1 km od pláže Makarska a 11 minut chůze od pláže Deep Port, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice.

Apartments Gojak
Apartments Gojak

9,3 / 10 (39 hodnocení)

Apartments Gojak se nachází v Makarské, 450 metrů od pláže Makarska a 800 metrů od pláže sv. Petra. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s terasou a výhledem do zahrady.

Villa Božica
Villa Božica

9,1 / 10 (27 hodnocení)

Villa Božica se nachází v Makarské, necelý 1 km od pláže Makarska a 16 minut chůze od pláže sv. Petra. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Nabízí rodinné pokoje a gril. Všechny pokoje mají terasu.

Apartment Beachfront
Apartment Beachfront

8,9 / 10 (13 hodnocení)

Apartment Beachfront se nachází v Makarské, 100 metrů od pláže Makarska a 450 metrů od pláže sv. Petra. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí terasu.

Luxury apartman SKY with sea view and whirlpool
Luxury apartman SKY with sea view and whirlpool

9,4 / 10 (11 hodnocení)

Luxury apartman SKY s výhledem na moře a vířivkou se nachází v Makarské, v blízkosti pláže Makarska a 14 minut chůze od pláže Biloševac. Nabízí balkon s výhledem na hory, bar a wellness centrum. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartman Moga Dida
Apartman Moga Dida

9,9 / 10 (20 hodnocení)

Apartman Moga Dida se nachází v centru Makarské, 400 metrů od pláže a necelý 1 km od pláže sv. Petra. Nabízí ubytování s výhledem na hory. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Tomaš
Apartments Tomaš

9,8 / 10 (48 hodnocení)

Apartmány Tomaš se nacházejí v Makarské ve Splitsko-dalmatské župě, necelý 1 km od pláže Ratac, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartments Iva
Apartments Iva

9,7 / 10 (29 hodnocení)

Apartments Iva je 3hvězdičkový hotel s vynikající polohou v centru Makarské, pouhých 600 metrů od pláže. Tento 3hvězdičkový apartmán se nachází 700 metrů od pláže Deep Port.

Villa Noa
Villa Noa

9,1 / 10 (7 hodnocení)

Villa Noa se nachází v Makarské a má venkovní bazén, vířivku, bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.

Apartments with a parking space Makarska - 18030
Apartments with a parking space Makarska - 18030

Apartmány s parkovacím místem se nacházejí v Makarské ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Ratac a Biloševac. Makarska - 18030 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Boutique Hotel Ani
Boutique Hotel Ani

9,7 / 10 (271 hodnocení)

Boutique Hotel Ani se nachází 200 metrů od pláže a kousek pěšky od centra obce Makarska. Nabízí venkovní bazén s lehátky, moderní pokoje s Wi-Fi zdarma a wellness se saunou, vířivkou i posilovnou.

Luxury Apartment Klara
Luxury Apartment Klara

9,9 / 10 (8 hodnocení)

Luxury Apartment Klara se nachází v Makarské, v blízkosti pláže Makarska a 15 minut chůze od pláže sv. Petra. Nabízí balkon s výhledem na moře, zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment J&J
Apartment J&J

10 / 10 (5 hodnocení)

Apartment J&J se nachází v Makarské, 1,6 km od pláže Makarska, 1,9 km od pláže sv. Petra a 2,6 km od pláže Biloševac. Nabízí sezónní venkovní bazén a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,3 km od pláže Deep Port a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Gabriel - Makarska - with Seaview, Pool, Sauna, Whirlpool, Gym
Villa Gabriel - Makarska - with Seaview, Pool, Sauna, Whirlpool, Gym

8 / 10 (1 hodnocení)

Villa Paola Pool, Sauna & Jacuzzi se nachází v Makarské a nabízí sezónní venkovní bazén, fitness centrum, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Vila s bezplatným soukromým parkovištěm a sdílenou kuchyní.

Apartman Marija
Apartman Marija

9,2 / 10 (23 hodnocení)

Apartman Marija se nachází v Makarské, pouhých 700 metrů od pláže. Nabízí terasu, turistické informace a bezplatné půjčení jízdních kol. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 400 metrů od pláže Ratac a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartman Koko
Apartman Koko

9,7 / 10 (10 hodnocení)

Apartman Koko se nachází asi 2,7 km od pláže Ramova a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na hory. Tento 3hvězdičkový apartmán má výhled na moře a je vzdálen 2,5 km od Nudistické pláže Cvitačka.

Seaview apartments Duky
Seaview apartments Duky

9,6 / 10 (5 hodnocení)

Seaview apartments Duky se nachází v Makarské, necelý 1 km od pláže Deep Port, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Vranic Apartments
Villa Vranic Apartments

9 / 10 (50 hodnocení)

Villa Vranic Apartments se nachází 600 metrů od pláže Ratac a nabízí zahradu, zázemí pro vodní sporty a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Na místě je soukromé parkoviště.

Apartmens Sunset Nr1
Apartmens Sunset Nr1

Apartmens Sunset Nr1 se nachází v Makarské, 100 metrů od pláže a 300 metrů od pláže Ratac. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Beach Apartments Anton
Beach Apartments Anton

7,4 / 10 (29 hodnocení)

Beach Apartments Anton se nachází 300 metrů od pláže Ratac a nabízí terasu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartments and rooms by the sea Makarska - 6839
Apartments and rooms by the sea Makarska - 6839

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartments and rooms by the sea se nachází v Makarské, 100 metrů od pláže. Makarska - 6839 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování je vzdálené 34 km od Modrého jezera, 50 km od muzea olivového oleje Brač a 1,3 km od majáku sv. Petra. Některé pokoje mají balkon s výhledem na moře.

Apartment Makarska 07
Apartment Makarska 07

9,7 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Makarska 07 se nachází v Makarské, 400 metrů od pláže Deep Port a necelý 1 km od pláže St. Peter. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Tento apartmán se nachází 400 metrů od hlavního náměstí a necelý 1 km od hlavního autobusového nádraží v Makarské.

Holiday home Put Zuke I
Holiday home Put Zuke I

Holiday home Put Zuke se nachází v Makarské. Nabízí ubytování se soukromým bazénem a výhledem na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od pláže Makarska a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Stan - with pool
Apartment Stan - with pool

7 / 10 (8 hodnocení)

Apartmán Stan - with pool se nachází v Makarské, 1,6 km od pláže Makarska a 1,9 km od pláže sv. Petra. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Mariposa Makarska 83m2 new apartment with garage
Mariposa Makarska 83m2 new apartment with garage

9,7 / 10 (4 hodnocení)

Mariposa Makarska 83m2 new apartment with garage se nachází v Makarské, pouhých 550 metrů od pláže. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Tento apartmán se nachází necelý 1 km od přístavu Makarska a 13 minut chůze od promenády Riva.

Skypool Suite 77 with private pool
Skypool Suite 77 with private pool

9,7 / 10 (12 hodnocení)

Skypool Suite 77 with private pool se nachází asi 300 metrů od pláže Ratac a nabízí výhled na město, sezónní venkovní bazén a terasu. Tento 4hvězdičkový apartmán má výhled na moře a je vzdálen 300 metrů od pláže Makarska.

Apartment Vesna With Balcony & Free Parking
Apartment Vesna With Balcony & Free Parking

9 / 10 (5 hodnocení)

Apartment Vesna With Balcony & Free Parking se nachází v Makarské, v blízkosti pláže Ratac a 14 minut chůze od pláže sv. Petra. Nabízí balkon s výhledem na město, zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Vucic
Apartment Vucic

9,3 / 10 (50 hodnocení)

Apartment Vucic se nachází 400 metrů od pláže Deep Port a nabízí zahradu, kasino a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Gabrijel • Apartments • Makarska
Gabrijel • Apartments • Makarska

9,8 / 10 (14 hodnocení)

Gabrijel • Apartments • Makarska nabízí ubytování se zahradou, kasinem, grilem a výhledem na moře asi 1 km od pláže Makarska. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Makarska Nikole Tesle III
Apartment Makarska Nikole Tesle III

9,7 / 10 (7 hodnocení)

Apartment Makarska Nikole Tesle III se nachází asi 1,3 km od pláže sv. Petra a nabízí výhled na moře, balkon a kávovar. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Mucrum
Apartment Mucrum

9,5 / 10 (59 hodnocení)

Apartment Mucrum se nachází jen pár kroků od pláže v Makarské a nabízí restauraci, terasu a ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Villa MirA with fantastic sea view
Villa MirA with fantastic sea view

9,6 / 10 (11 hodnocení)

Villa MirA s fantastickým výhledem na moře se nachází asi 1,8 km od pláže Biloševac a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, fitness centrem a sdíleným salonkem. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Saphir - Luxury Apartment With Shared Pool
Saphir - Luxury Apartment With Shared Pool

10 / 10 (2 hodnocení)

Saphir - Luxury Apartment With Shared Pool se nachází v Makarské, 1 km od pláže Deep Port, 1,2 km od pláže sv. Petra a 600 metrů od hlavního náměstí. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od pláže Makarska a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments by the sea Makarska - 6738
Apartments by the sea Makarska - 6738

Apartments by the sea Makarska - 6738 se nachází v centru Makarské, 600 metrů od pláže Makarska a 700 metrů od pláže Deep Port. Nabízí klimatizaci. Ubytování je vzdálené 2,6 km od pláže Nugal a 35 km od Modrého jezera.

Apartments with a parking space Makarska - 6753
Apartments with a parking space Makarska - 6753

Apartmány s výhledem na moře a parkovacím místem Makarska - 6753 se nachází v Makarské, 700 metrů od pláže Ratac a 1,1 km od pláže sv. Petra. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 400 metrů od pláže v Makarské a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

My Summer Home in Makarska
My Summer Home in Makarska

9,7 / 10 (7 hodnocení)

My Summer Home se nachází v Makarské, asi 1 km od pláže.Nabízí výhled na město, balkon a rychlovarnou konvici.Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Tino
Apartments Tino

8 / 10 (42 hodnocení)

Apartments Tino se nachází v Makarské, 1,7 km od přístaviště trajektů Makarska. Nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách, zahradu a apartmány s možností vlastního stravování, balkonem a výhledem na moře.