Apartmány

Apartments with a parking space Vodice - 6321

8 / 10 (3 hodnocení)

22211 Vodice, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmány) Apartments with a parking space Vodice - 6321 se nachází ve městě Vodice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa) a nabízí svým hostům parkování zdarma a wi-fi zdarma. Ubytování Apartments with a parking space Vodice - 6321 je řazeno mezi 3 hvězdičkové hotely. Apartmány Apartments with a parking space Vodice - 6321 svou lokalitou patří do regionu Šibenciko-kninská župa.

Apartments with a parking space Vodice - 6321 - Fotografie

Apartments with a parking space Vodice - 6321 - Adresa

Booking.com

Apartments with a parking space Vodice - 6321 - Popis

Apartmány s parkovacím místem se nacházejí ve městě Vodice v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Malé Vrulje a Hangar. Vodice - 6321 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmány mají klimatizaci, TV, plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem a vlastní koupelnu.

Apartmán je vzdálený necelý 1 km od pláže Imperial a 11 km od šibenické radnice. Na letiště v Zadaru je to 65 km.

Apartments with a parking space Vodice - 6321 - Vybavení ubytování

Vaření

 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Lednička

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • anglicky
 • španělsky
 • chorvatsky
 • italsky

Obývací prostor

 • Jídelna
 • Posezení

Vybavení pokoje

 • Soukromý vchod
 • Klimatizace

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Koupelna

 • Vlastní koupelna

Média a technologie

 • TV

Zvířata

 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, a ubytována zdarma.

Bezbariérový přístup

 • Celá jednotka se nachází v přízemí

Exteriér

 • Terasa

Aktivity

 • Pláž

Charakteristika budovy

 • Apartmán v budově

Další ubytování ve městě Vodice

Apartments Rustika Toscana
Apartments Rustika Toscana

9,6 / 10 (108 hodnocení)

Apartmány Rustika Toscana se nachází v klidné části Vodice, zhruba 800 metrů od centra města a 300 metrů od nejbližší pláže. Nabízí zdarma venkovní bazén, sluneční terasu a Wi-Fi.

Apartment RED
Apartment RED

9,6 / 10 (7 hodnocení)

Apartment RED se nachází asi 1,7 km od pláže Malé Vrulje a nabízí ubytování s výhledem na moře, terasou a rychlovarnou konvicí. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,2 km od pláže Plava a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Guest House As
Guest House As

9,5 / 10 (88 hodnocení)

Guest House se nachází ve městě Vodice, 1,1 km od pláže Male Vrulje a 1,2 km od pláže Imperial. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Nabízí sdílenou kuchyň a gril. Penzion má rodinné pokoje.

Assato Apartments
Assato Apartments

9,5 / 10 (30 hodnocení)

Assato Apartments se nachází 700 metrů od pláže Imperial a nabízí zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Apartments Vodi - modern
Apartments Vodi - modern

Apartments Vodi - modern se nachází 600 metrů od pláže Imperial a nabízí zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartman Rusula Vodice
Apartman Rusula Vodice

9,2 / 10 (11 hodnocení)

Apartman Rusula Vodice se nachází ve Vodici, 1,8 km od pláže Hangar, 2,1 km od pláže Imperial a 2,5 km od pláže Lovetovo. Nabízí zahradu, gril a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,6 km od pláže Malé Vrulje a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villas Arausana & Antonina
Villas Arausana & Antonina

8,6 / 10 (1063 hodnocení)

Villas Arausana & Antonina se nachází u pláže ve městě Vodice. Nabízí nekonečný bazén s lehátky, bar, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště za příplatek.

Apartment Vodice 4210c
Apartment Vodice 4210c

Apartment Vodice 4210c se nachází ve Vodici, 600 metrů od pláže Malé Vrulje, méně než 1 km od pláže Hangar a 12 minut chůze od pláže Imperial. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmani Gabriella
Apartmani Gabriella

8,7 / 10 (16 hodnocení)

Apartmani Gabriella se nachází ve Vodici, 150 metrů od pláže Plava Plaza a 650 metrů od pláže Bristak. Nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady s terasou.

Holiday home Maria Okit
Holiday home Maria Okit

Holiday home Maria Okit se nachází ve Vodici, 14 km od pevnosti Barone, 36 km od přístavu Kornati a 37 km od historického muzea Biograd. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Ivan
Apartment Ivan

9 / 10 (1 hodnocení)

Ubytování se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, u pláží Mulo Dvorine a Srima. Apartment Ivan nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm v blízkosti.

Apartments Miljenka
Apartments Miljenka

8,8 / 10 (11 hodnocení)

Tento apartmán se nachází ve městě Vodice, 1,1 km od přístavu. Apartmán je vzdálený 800 metrů od klubu Hacienda Vodice.

Apartment and Rooms Artina
Apartment and Rooms Artina

7 / 10 (27 hodnocení)

Apartmán a pokoje s terasou a výhledem na moře. Artina se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, 200 metrů od přístavu Vodice.

Apartments Orhideja
Apartments Orhideja

10 / 10 (2 hodnocení)

Apartments Orhideja se nachází ve Vodici, 600 metrů od pláže Imperial a 700 metrů od přístavu ACI Marina Vodice. Nabízí terasu a klimatizaci. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Malé Vrulje je je vzdálená 250 metrů a pláž Hangar 450 metrů.

Apartment Vodice 16944b
Apartment Vodice 16944b

6 / 10 (4 hodnocení)

Apartmán Vodice 16944b se nachází ve Vodici, jen 2 km od pláže Hangar a 1,5 km od přístavu ACI Vodice, a nabízí balkon. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,7 km od pláže Malé Vrulje a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmani Natalija i Zala
Apartmani Natalija i Zala

9,3 / 10 (26 hodnocení)

Apartmani Natalija i Zala se nachází méně než 1 km od pláže Malé Vrulje a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartments Milinkovic
Apartments Milinkovic

9,1 / 10 (23 hodnocení)

Apartments Milinkovic se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, 600 metrů od pláže Malé Vrulje. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmani Taradzic
Apartmani Taradzic

9,5 / 10 (59 hodnocení)

Apartmani Taradzic se nachází ve Vodici, 250 metrů od pláže Malé Vrulje a 550 metrů od pláže Hangar. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou.

Appartman Martin
Appartman Martin

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Appartman Martin se nachází ve Vodici a nabízí zahradu, terasu, zázemí pro vodní sporty, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat windsurfingu a rybaření.

Apartments for families with children Vodice - 4181
Apartments for families with children Vodice - 4181

8 / 10 (4 hodnocení)

Apartments for family with children Vodice - 4181 se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Imperial a Hangar. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Vodice - 4236
Apartments with a parking space Vodice - 4236

Apartmány s parkovacím místem nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Vodice - 4236 se nachází ve Vodici, pouhých 350 metrů od pláže Plava Plaza. K dispozici je také terasa.

Apartman Alberta
Apartman Alberta

9,5 / 10 (20 hodnocení)

Apartman Alberta se nachází ve Vodici, pouhých 1,2 km od pláže Malé Vrulje a 1,5 km od pláže Hangar, a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday House Gavran
Holiday House Gavran

9,6 / 10 (9 hodnocení)

Holiday House Gavran se nachází ve Vodici, necelý 1 km od pláže Hangar, 14 minut chůze od pláže Imperial a 1,5 km od pláže Lovetovo. Nabízí zahradu, gril a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 600 metrů od pláže Malé Vrulje a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments with a parking space Vodice - 11544
Apartments with a parking space Vodice - 11544

Apartments with a parking space Vodice - 11544 se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Malé Vrulje a Hangar. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Marena
Villa Marena

Villa Marena se nachází ve Vodici, v blízkosti přístavu ACI Marina Vodice a 2,2 km od pláže Hangar. Nabízí terasu s výhledem na moře, venkovní bazén a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,9 km od pláže Malé Vrulje a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Beautiful holiday apartment Sanela for relaxed vacation
Beautiful holiday apartment Sanela for relaxed vacation

9,5 / 10 (6 hodnocení)

Beautiful holiday apartment Sanela for pohodová dovolená se nachází ve Vodici, 650 metrů od pláže Male Vrulje. Nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Plava Plaza (4382-1)
Apartment Plava Plaza (4382-1)

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Plava Plaza (4382-1) se nachází ve Vodici, 300 metrů od pláže Plava a 1 km od pláže Bristak. Nabízí terasu a klimatizaci. Tento apartmán se nachází 14 km od pevnosti Barone a radnice v Šibeniku.

Apartments Gardijan
Apartments Gardijan

8,8 / 10 (19 hodnocení)

Apartments Gardijan se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, 250 metrů od pláže Malé Vrulje. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Beautiful home in Vodice with WiFi and 3 Bedrooms
Beautiful home in Vodice with WiFi and 3 Bedrooms

Beautiful home in Vodice se nachází ve Vodici, 450 metrů od pláže Plava Plaza a 800 metrů od pláže Malé Vrulje.Nabízí klimatizované ubytování s Wi-Fi zdarma, balkonem a 3 ložnicemi.

Maris
Maris

Maris se nachází jen pár kroků od pláže Plava a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartments Kendes
Apartments Kendes

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Apartments Kendes se nachází ve Vodici, nedaleko pláží Lovetovo, Srima North a Imperial, a nabízí bezplatné Wi-Fi.

Sea La Vie Holiday home with pool
Sea La Vie Holiday home with pool

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Sea La Vie Holiday home with pool se nachází ve Vodici a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nachází se 2 km od pláže Malé Vrulje a nabízí restauraci a neplacené soukromé parkoviště.

Prostorný domov v nejkrásnější části Chorvatska
Prostorný domov v nejkrásnější části Chorvatska

9,3 / 10 (6 hodnocení)

Prostorný domov v nejkrásnější části nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Chorvatska se nachází ve Vodici. Tento apartmán se nachází 1,8 km od pláže Lovetovo a 11 km od radnice v Šibeniku.

Beautiful apartment in Vodice with WiFi and 1 Bedrooms
Beautiful apartment in Vodice with WiFi and 1 Bedrooms

3,5 / 10 (2 hodnocení)

Beautiful apartment in Vodice nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.1 Bedrooms se nachází ve Vodici, necelý 1 km od pláže Malé Vrulje.11 km od radnice a pevnosti Barone.

Beach House Vodice
Beach House Vodice

Beach House Vodice se nachází ve Vodici, pouhých 200 metrů od pláže Lovetovo, a nabízí restauraci, venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Maria Vodice
Villa Maria Vodice

10 / 10 (4 hodnocení)

Villa Maria Vodice se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Malé Vrulje a Hangar. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Apartments Deep Blue
Apartments Deep Blue

6,8 / 10 (4 hodnocení)

Apartments Deep Blue se nachází 400 metrů od pláže Imperial a nabízí sdílený lounge, zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartments by the sea Vodice - 4234
Apartments by the sea Vodice - 4234

8 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán Vodice 4234a se nachází ve Vodici, 1 km od přístavu Vodice a 2,8 km od klubu Hacienda Vodice. K dispozici je také patio.

Apartments Janjac
Apartments Janjac

9,1 / 10 (22 hodnocení)

Apartments Janjac se nachází v centru letoviska Vodice, jen 100 metrů od pobřežní promenády, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. V pěší vzdálenosti od budovy je celá řada barů a restaurací i pláž.

Villa T2
Villa T2

10 / 10 (3 hodnocení)

Villa T2 se nachází ve Vodici, 1,4 km od pláže Malé Vrulje a 1,7 km od pláže Hangar. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním venkovním bazénem a barem. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Club Vodice
Apartman Club Vodice

Apartman Club Vodice se nachází přibližně 500 metrů od pláže Imperial a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Marija
Apartman Marija

Apartman Marija se nachází ve Vodici, 600 metrů od pláže Malé Vrulje a necelý 1 km od pláže Hangar, a nabízí terasu a výhled do zahrady. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Lorio
Apartments Lorio

9,5 / 10 (14 hodnocení)

Nachází se ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, u pláží Mulo Dvorine a Srima. Apartments Lorio nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm v blízkosti.

Apartments with a parking space Vodice - 15544
Apartments with a parking space Vodice - 15544

Apartmány s parkovacím místem nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Vodice - 15544 se nachází ve Vodici, pouhých 600 metrů od pláže Plava. Tento apartmán se nachází 2,3 km od pláže Hangar a 14 km od radnice v Šibeniku.

Apartmani Lovrinović
Apartmani Lovrinović

8,3 / 10 (12 hodnocení)

Apartmani Lovrinović se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, 600 metrů od pláže Plava Plaza. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Summerteracea
Apartment Summerteracea

9,5 / 10 (8 hodnocení)

Apartment Summerteracea se nachází ve městě Vodice, necelý 1 km od pláže Bristak, 2,4 km od pláže Zamalin a 14 km od radnice. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 400 metrů od pláže Plava a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Glend
Apartments Glend

8,8 / 10 (12 hodnocení)

Apartmány Glend se nachází ve městě Vodice, 1,8 km od přístavu ACI Vodice a 3 km od diskotéky Hacienda. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sdíleným lounge a grilem.

Apartments with a parking space Vodice - 16543
Apartments with a parking space Vodice - 16543

9 / 10 (4 hodnocení)

Apartments with a parking space Vodice - 16543 se nachází ve Vodici, 400 metrů od pláže Plava. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.