Apartmán

Studio Brodarica 4835c

22010 Brodarica, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Studio Brodarica 4835c se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa) a pro své hosty nabízí parkování zdarma a wi-fi zdarma. Ubytování Studio Brodarica 4835c se řadí do kategorie 3 hvězdičkových hotelů. Apartmán Studio Brodarica 4835c svou lokalitou patří do regionu Šibenciko-kninská župa.

Studio Brodarica 4835c - Fotografie

Studio Brodarica 4835c - Adresa

Booking.com

Studio Brodarica 4835c - Popis

Studio Brodarica 4835c se nachází v obci Brodarica, 400 metrů od pláže Brodarica a 600 metrů od pláže Maratuša. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Tento apartmán má kuchyň, posezení, jídelní kout a satelitní TV.

Pláž Goldfish je vzdálená necelý 1 km. Na letiště Split je to 61 km.

Studio Brodarica 4835c - Vybavení ubytování

Vaření

 • Varná deska
 • Kuchyň
 • Jídelní stůl
 • Kuchyňské potřeby
 • Lednička

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • francouzsky
 • italsky
 • anglicky
 • chorvatsky

Koupelna

 • Sprcha
 • Vlastní koupelna

Média a technologie

 • TV
 • Satelitní programy

Obývací prostor

 • Jídelna
 • Posezení

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Bezbariérový přístup

 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech

Exteriér

 • Balkon

Aktivity

 • Pláž

Exteriér a výhled

 • Výhled na moře

Charakteristika budovy

 • Apartmán v budově

Další ubytování ve městě Brodarica

Holiday Home Roko&Iva
Holiday Home Roko&Iva

9,5 / 10 (5 hodnocení)

Holiday Home Roko&Iva se nachází v obci Brodarica, 700 metrů od pláže Rezalište, 1,4 km od pláže Brodarica a 2,4 km od pláže Luka. Nabízí gril a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 300 metrů od pláže Maratuša a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Modern apartment with an outdoor jacuzzi
Modern apartment with an outdoor jacuzzi

9 / 10 (4 hodnocení)

Moderní apartmán s venkovní vířivkou se nachází v obci Brodarica, v blízkosti pláže Maratuša a 1,1 km od pláže Solaris Family. Nabízí terasu s výhledem na moře, zahradu a gril. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 200 metrů od pláže Rezalište a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 3092
Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 3092

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 3092 se nachází u pláže v Brodarici, 100 metrů od pláže Maratuša a 2,4 km od pláže Solaris Family. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmani Lana
Apartmani Lana

9,3 / 10 (9 hodnocení)

Apartmani Lana se nachází 500 metrů od pláže Brodarica a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Apartments Jakobina
Apartments Jakobina

8,5 / 10 (89 hodnocení)

Jakobina Apartments nabízí Wi-Fi zdarma a nachází se v centru města Brodarica, 200 metrů od pláže a 7 km jižně od Šibeniku. Všechny apartmány mají terasu nebo balkon a k dispozici je bezplatné parkoviště.

Apartment Sara
Apartment Sara

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Apartment Sara se nachází v obci Brodarica, v blízkosti pláže Maratuša a 2 km od rodinné pláže Solaris. Nabízí balkon s výhledem na moře, zahradu a gril. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 600 metrů od pláže Rezalište a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Neva
Apartments Neva

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Nachází se v Brodarici v Šibenicko-kninské župě, u pláží Rezalište a Maratuša. Apartments Neva nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm v blízkosti.

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 6098
Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 6098

8,5 / 10 (4 hodnocení)

Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Šibeniku a má terasu s výhledem na moře. K pevnosti Subicevac je to 6 km.

Apartments Luxury Rosa Apartments
Apartments Luxury Rosa Apartments

6 / 10 (1 hodnocení)

Apartments Luxury Rosa Apartments se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Goldfish a Brodarica. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Studio Brodarica 12405a
Studio Brodarica 12405a

7 / 10 (1 hodnocení)

Studio Brodarica 12405a se nachází v Šibeniku, 7 km od pevnosti Šubičevac a 7 km od radnice v Šibeniku.

Apartment Ivan
Apartment Ivan

Apartment Ivan nabízí ubytování v obci Brodarica, 700 metrů od pláže Goldfish a necelý 1 km od pláže Maratuša. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Brodarica, Sibenik - 4239
Apartments with a parking space Brodarica, Sibenik - 4239

Apartments with a parking space Brodarica, Sibenik - 4239 se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Rezalište a Maratuša. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 961
Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 961

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 961 se nachází v Brodarici, 250 metrů od pláže Brodarica. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Anita Brodarica
Apartment Anita Brodarica

9,1 / 10 (14 hodnocení)

Apartment Anita Brodarica se nachází v obci Brodarica, nedaleko pláže Maratuša a 13 minut chůze od pláže Brodarica. Nabízí balkon s výhledem do zahrady, sdílený lounge a zahradu. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Brodarica
Apartments Brodarica

9,9 / 10 (39 hodnocení)

Apartmány Brodarica se nacházejí v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, 300 metrů od pláže Brodarica, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Villa Broda
Villa Broda

10 / 10 (1 hodnocení)

Villa Broda se nachází v obci Brodarica, pouhých 700 metrů od pláže Brodarica. Nabízí ubytování u pláže, restauraci, bar, soukromou pláž a bezplatné Wi-Fi. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Klaric
Apartments Klaric

8,9 / 10 (10 hodnocení)

Apartments Klaric se nachází 250 metrů od pláže Maratuša a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Apartments with a parking space Grebastica, Sibenik - 4252
Apartments with a parking space Grebastica, Sibenik - 4252

10 / 10 (2 hodnocení)

Apartmán Grebastica 4252a se nachází v obci Brodarica, 40 km od Splitu a 26 km od Trogiru. Apartment Grebastica 4252a nabízí výhled na moře a je vzdálen 13 km od Šibeniku.

SOHA ROOM
SOHA ROOM

8,4 / 10 (5 hodnocení)

SOHA ROOM se nachází 700 metrů od pláže Goldfish a nabízí ubytování s terasou a výhledem do zahrady. Stojí 100 metrů od pláže Brodarica a nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Milena
Villa Milena

9 / 10 (19 hodnocení)

Villa Milena nabízí sdílený lounge, zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 464
Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 464

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 464 se nachází v Brodarici, 200 metrů od pláže Brodarica a 800 metrů od pláže Goldfish. Nabízí výhled na moře. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Damir
Apartment Damir

9,4 / 10 (48 hodnocení)

Apartment Damir se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, 300 metrů od pláže Rezalište. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Ante
Apartment Ante

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Ante se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě a nabízí terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1 km od pláže Rezalište a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Vito - 10 m from sea
Apartments Vito - 10 m from sea

9 / 10 (1 hodnocení)

Ubytování se nachází v obci Brodarica, jen pár kroků od pláže Maratuša a 200 metrů od pláže Rezalište. Apartments Vito - 10 m from sea nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady.

Apartment Katarina-3
Apartment Katarina-3

9 / 10 (2 hodnocení)

Apartmán Katarina-3 se nachází necelý 1 km od pláže Brodarica a nabízí výhled na moře, balkon a kávovar. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Daniela
Villa Daniela

9 / 10 (64 hodnocení)

Charismatický, barevný hotel s komfortními skromnými pokoji, které se otevírají na prostorný balkon: hotel má ideální polohu, odkud se dostanete ke 3 národním parkům a mnoha dalším turistickým zajímavostem.

Apartments with a parking space Brodarica, Sibenik - 11262
Apartments with a parking space Brodarica, Sibenik - 11262

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartments with a parking space Brodarica, Sibenik - 11262 se nachází v Brodarici, 600 metrů od pláže Maratuša, 1 km od pláže Rezalište a 1,3 km od pláže Brodarica. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

House Piece of Heaven
House Piece of Heaven

8,3 / 10 (6 hodnocení)

House Piece of Heaven se nachází v Brodarici, 2,3 km od pláže Goldfish, 10 km od radnice a pevnosti Barone. 2,2 km od pláže Luka. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Slamo Apartments
Slamo Apartments

8,7 / 10 (4 hodnocení)

Slamo Apartments se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, 300 metrů od pláže Rezalište. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Villa Malu Sun I
Apartment Villa Malu Sun I

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Apartmánová vila Malu Sun I se nachází v obci Brodarica, 1,1 km od pláže Goldfish a 1,4 km od pláže Maratuša. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 500 metrů od pláže Brodarica a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartmani Ivka
Apartmani Ivka

9,3 / 10 (15 hodnocení)

Ubytování se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, u pláží Rezalište a Maratuša. Apartmani Ivka nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm nedaleko.

Soha apartment2
Soha apartment2

Soha apartment2 se nachází v obci Brodarica, 100 metrů od pláže Brodarica, 700 metrů od pláže Goldfish a 1,1 km od pláže Luka. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Studio Apartments Marica
Studio Apartments Marica

9,5 / 10 (15 hodnocení)

Studio Apartments Marica se nachází 400 metrů od pláže Goldfish a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Villa Lumaka Sun
Villa Lumaka Sun

9,7 / 10 (6 hodnocení)

Villa Lumaka Sun se nachází v obci Brodarica a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Nabízí vlastní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Amazing apartment in Brodarica with 1 Bedrooms and WiFi
Amazing apartment in Brodarica with 1 Bedrooms and WiFi

Úchvatný apartmán v Brodarici s 1 ložnicemi se nachází v Brodarici, 1,4 km od pláže Brodarica a 6,7 bbkm od radnice.Nabízí výhled na moře.Na místě je neplacené soukromé parkoviště.Pláž Maratuša je vzdálená 400 metrů a pláž Rezalište 800 metrů.

House Luxury Konforta
House Luxury Konforta

House Luxury Konforta se nachází u pláže v obci Brodarica, 700 metrů od pláže Goldfish a 1,1 km od pláže Luka. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 100 metrů od pláže Brodarica a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Marieta
Apartment Marieta

9,9 / 10 (11 hodnocení)

Apartment Marieta se nachází asi 800 metrů od pláže Maratuša a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 500 metrů od pláže Rezalište a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartman Ivan Šibenik
Apartman Ivan Šibenik

9,2 / 10 (6 hodnocení)

Apartman Ivan Šibenik se nachází v obci Brodarica, 400 metrů od pláže Goldfish a 500 metrů od pláže Luka. Nabízí zahradu a klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Brodarica, Sibenik - 12642
Apartments with a parking space Brodarica, Sibenik - 12642

7 / 10 (11 hodnocení)

Apartmán Brodarica 12642a se nachází v obci Brodarica, 47 km od Splitu a 33 km od Trogiru. 6 km od Šibeniku.

Apartmani Pilić Ljiljana
Apartmani Pilić Ljiljana

9,4 / 10 (36 hodnocení)

Apartmani Pilić Ljiljana se nachází v obci Brodarica, 1,2 km od pláže Rezalište a 1,3 km od pláže Maratuša. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou.

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4194
Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4194

8,4 / 10 (11 hodnocení)

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4194 se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Brodarica a Maratuša. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Teatina
Apartments Teatina

8 / 10 (9 hodnocení)

Apartmány Teatina se nacházejí přes ulici přímo naproti moři a nabízejí ubytování s možností vlastního stravování, zdarma dostupným Wi-Fi připojením a klimatizací.

Holiday Home Orlov
Holiday Home Orlov

9,9 / 10 (7 hodnocení)

Holiday Home Orlov se nachází v obci Brodarica, 700 metrů od pláže Maratuša a 1,1 km od rodinné pláže Solaris. Nabízí zahradu, gril a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 400 metrů od pláže Rezalište a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Awesome apartment in Brodarica with 1 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool
Awesome apartment in Brodarica with 1 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

10 / 10 (1 hodnocení)

Krásný byt v Brodarici s 1 ložnicí, Wi-Fi a venkovním bazénem se nachází v obci Brodarica, pouhých 800 metrů od pláže Maratuša.Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.2 km od pláže Luka a 7,1 km od radnice.

Apartment Brodarica 4194d
Apartment Brodarica 4194d

8 / 10 (5 hodnocení)

Apartment Brodarica 4194d se nachází v obci Brodarica, 500 metrů od pláže Maratuša a pláže Brodarica, a nabízí klimatizaci. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartman sharo
Apartman sharo

9,6 / 10 (22 hodnocení)

Apartman sharo se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, 400 metrů od pláže Brodarica. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmani Villa Mimi
Apartmani Villa Mimi

8,8 / 10 (16 hodnocení)

Apartmani Villa Mimi se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, 500 metrů od pláže Maratuša. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Croatica Suites Brodarica
Croatica Suites Brodarica

9,3 / 10 (21 hodnocení)

Croatica Suites Brodarica se nachází 500 metrů od pláže Maratuša a nabízí zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi.