Vila

Villa Alisia

Deklići, 52464 Kaštelir, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (vila) Villa Alisia se nachází ve městě Kaštelir (Chorvatsko - Istrie). Vila Villa Alisia se nachází v regionu Istrie.

Villa Alisia - Fotografie

Villa Alisia - Adresa

Booking.com

Villa Alisia - Popis

Villa Alisia se nachází v obci Kaštelir, 24 km od aquaparku Istralandia, 45 km od katedrály sv. Eufemie a 14 km od Eufraziovy baziliky. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Tato klimatizovaná vila má posezení, kuchyň s myčkou nádobí a TV.

Vila stojí 14 km od hlavního náměstí v Poreči. Villa Alisia stojí 39 km od letiště Portorož.

Villa Alisia - Vybavení ubytování

Vaření

 • Jídelní stůl
 • Trouba
 • Kuchyň
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička

Koupelna

 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Vana
 • Sprcha

Wellness

 • Slunečníky
 • Vířivka/jacuzzi
 • Sauna

Exteriér

 • Venkovní jídelní kout
 • Balkon

Různé

 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké

Parkování

 • Parkování není možné.

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Obývací prostor

 • Posezení

Média a technologie

 • TV

Vybavení pokoje

 • Rozkládací pohovka

Personál hovoří těmito jazyky:

 • Personál hovoří těmito jazyky:

Další ubytování ve městě Kaštelir

Family Farm Cerjani
Family Farm Cerjani

7 / 10 (5 hodnocení)

Family Farm Cerjani se nachází v Kašteliru a nabízí gril a terasu. K dispozici je také sdílená kuchyň, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion má zahradu a dětské hřiště.

Sunshinewilla com
Sunshinewilla com

10 / 10 (2 hodnocení)

Sunshinewilla se nachází v obci Kaštelir, pouhých 22 km od aquaparku Istralandia, a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Holiday Home Petrovic - KST250
Holiday Home Petrovic - KST250

9 / 10 (3 hodnocení)

Holiday Home Petrovic - KST250 se nachází v Kašteliru, 49 km od katedrály sv. Eufemie a 13 km od Eufraziovy baziliky. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Branka
Villa Branka

Villa Branka se nachází v obci Kaštelir, 22 km od aquaparku Istralandia a 44 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Mariella
Villa Mariella

9 / 10 (1 hodnocení)

Villa Mariella se nachází v obci Kaštelir na Istrii a nabízí terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 26 km od obce Strunjan a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Margerita with private pool, yard and parking
Villa Margerita with private pool, yard and parking

8,7 / 10 (4 hodnocení)

Villa Margerita se nachází v obci Kaštelir a nabízí soukromý bazén, dvůr, parkoviště, balkon a výhled do zahrady. 25 km od Rovinje. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Villa Vistra, Brand New Luxury Villa with Poolbar
Villa Vistra, Brand New Luxury Villa with Poolbar

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Villa Vistra, Brand New Luxury Villa with Poolbar se nachází v Kašteliru a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. 25 km od Rovinje. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Apartment Viva with shared Pool
Apartment Viva with shared Pool

7 / 10 (3 hodnocení)

Apartment Viva with shared Pool se nachází v obci Kaštelir na Istrii a nabízí terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 26 km od obce Strunjan a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Elegant new villa Laura An with private pool in Porec
Elegant new villa Laura An with private pool in Porec

Villa Laura An se nachází v obci Kaštelir a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled na bazén. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Be happy
Villa Be happy

Villa Be happy se nachází asi 22 km od aquaparku Istralandia a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Susanna with Pool and BBQ - Breathtaking sunset
Villa Susanna with Pool and BBQ - Breathtaking sunset

9 / 10 (1 hodnocení)

Villa Susanna with Pool and BBQ - Breathtaking se nachází v obci Kaštelir, 23 km od aquaparku Istralandia a 44 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Sunset nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a klimatizaci. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Laetitia
Apartment Laetitia

9,7 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Laetitia se nachází v obci Kaštelir, 22 km od aquaparku Istralandia a 44 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním venkovním bazénem a terasou. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Anima
Villa Anima

8,8 / 10 (5 hodnocení)

Villa Anima se nachází v obci Kaštelir a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday Home Kristina - KST160
Holiday Home Kristina - KST160

9 / 10 (2 hodnocení)

Holiday Home Kristina - KST160 se nachází v Kašteliru, 43 km od katedrály sv. Eufemie a 12 km od hlavního náměstí v Poreči. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

4 bedroom villa near Porec
4 bedroom villa near Porec

9 / 10 (1 hodnocení)

Vila 4 bedroom near Porec se nachází v obci Kaštelir a nabízí zahradu, celoroční venkovní bazén a výhled do zahrady. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Gordana
Villa Gordana

9 / 10 (1 hodnocení)

Villa Gordana se nachází v obci Kaštelir na Istrii a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Jukić - KST138
Apartment Jukić - KST138

8,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Jukić - KST138 se nachází v Kašteliru na Istrii a nabízí balkon. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 22 km od aquaparku Istralandia a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Mirta - KST148
Apartment Mirta - KST148

9 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Mirta - KST148 se nachází v Kašteliru na Istrii a nabízí terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 22 km od aquaparku Istralandia a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Carimelli
Villa Carimelli

Villa Carimelli se nachází v obci Kaštelir, 22 km od aquaparku Istralandia a 44 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Gortan - KST100
Apartment Gortan - KST100

8,3 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Gortan - KST100 se nachází v obci Kaštelir, 22 km od aquaparku Istralandia a 44 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj, a nabízí klimatizaci. Na místě je soukromé parkoviště.

Villa Perla
Villa Perla

Villa Perla se nachází v obci Kaštelir na Istrii a nabízí terasu a výhled na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 26 km od obce Strunjan a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Natura Camp Karli
Natura Camp Karli

9,3 / 10 (51 hodnocení)

Natura Camp Karli se nachází v obci Kaštelir, 25 km od Rovinje, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi.

Villa Gambin
Villa Gambin

6 / 10 (1 hodnocení)

Villa Gambin se nachází v Kašteliru na Istrii a nabízí terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 25 km od obce Strunjan a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Boky Kaštelir
Villa Boky Kaštelir

6 / 10 (7 hodnocení)

Villa Boky Kaštelir se nachází v obci Kaštelir a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. 25 km od Rovinje. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Oliva & Hedera Viridi
Oliva & Hedera Viridi

10 / 10 (14 hodnocení)

Oliva & Hedera Viridi se nachází v obci Kaštelir a nabízí bazén, zahradu, terasu, výhled do zahrady a ubytování s bezplatným Wi-Fi.

Nice home in Brnobici with 4 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool
Nice home in Brnobici with 4 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

Apartmán Stunning home in Brnobici se 4 ložnicemi, venkovním bazénem a vyhřívaným bazénem se nachází v obci Kaštelir.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 22 km od aquaparku Istralandia a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villas Hope
Villas Hope

7 / 10 (2 hodnocení)

Villas Hope se nachází v obci Kaštelir, 24 km od Rovinje, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi.

Dvor strica Grge
Dvor strica Grge

9,6 / 10 (14 hodnocení)

Dvor strica Grge se nachází v Kašteliru a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a nepřetržitě otevřená recepce.

Villa Bewegte Berge
Villa Bewegte Berge

Villa Bewegte Berge se nachází v obci Kaštelir, 22 km od aquaparku Istralandia a 44 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Casa Romito
Casa Romito

10 / 10 (1 hodnocení)

Casa Romito se nachází v Kašteliru, 45 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj, 14 km od Eufraziovy baziliky a hlavního náměstí v Poreči. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Petra, Kaštelir
Villa Petra, Kaštelir

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Villa Petra, Kaštelir se nachází v Kašteliru a nabízí terasu s výhledem na město a moře, celoroční venkovní bazén, saunu a vířivku. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Villa Viktoria
Villa Viktoria

9,5 / 10 (4 hodnocení)

Villa Viktoria se nachází v obci Kaštelir a nabízí soukromý bazén. 25 km od Rovinje. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Family friendly house with a swimming pool Kastelir, Central Istria - Sredisnja Istra - 7119
Family friendly house with a swimming pool Kastelir, Central Istria - Sredisnja Istra - 7119

Tento samostatně stojící prázdninový dům se nachází v obci Kaštelir na Istrii, 39 km od Terstu. K dispozici je také patio.

Two-Bedroom Apartment in Kastelir
Two-Bedroom Apartment in Kastelir

8 / 10 (1 hodnocení)

Two-Bedroom Apartment in Kaštelír se nachází v Kašteliru na Istrii a nabízí terasu.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Nikolas
Villa Nikolas

Villa Nikolas se nachází v Kašteliru, 45 km od katedrály sv. Eufemie, 14 km od Eufraziovy baziliky a hlavního náměstí. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Manuela
Villa Manuela

8 / 10 (1 hodnocení)

Villa Manuela se nachází v obci Kaštelir na Istrii a nabízí terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 25 km od obce Strunjan a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Jukić - KST137
Apartment Jukić - KST137

9 / 10 (5 hodnocení)

Apartment Jukić - KST137 se nachází v obci Kaštelir, pouhých 43 km od katedrály sv. Eufemie a 12 km od hlavního náměstí v Poreči. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 22 km od aquaparku Istralandia a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Casa Olea
Casa Olea

Casa Olea se nachází v Kašteliru. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Malia
Apartment Malia

8,8 / 10 (6 hodnocení)

Apartment Malia se nachází v obci Kaštelir a nabízí restauraci, zahradu a gril. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 26 km od obce Strunjan a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Casa Elisabetha
Casa Elisabetha

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Casa Elisabetha se nachází v obci Kaštelir a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat šnorchlování a cyklistice.

Holiday Home Pinia I - KST126
Holiday Home Pinia I - KST126

9 / 10 (4 hodnocení)

Holiday Home Pinia I - KST126 se nachází v Kašteliru na Istrii a nabízí terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 26 km od obce Strunjan a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Ernesto
Villa Ernesto

9 / 10 (2 hodnocení)

Villa Ernesto se nachází v obci Kaštelir a nabízí soukromý bazén. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Panamera
Villa Panamera

Vila Panamera se nachází v Kaštelir na Istrii a nabízí terasu.Klimatizované ubytování se nachází 22 km od aquaparku Istralandia a hosté mohou využívat soukromé parkoviště na místě a bezplatné Wi-Fi.

Villa Mila
Villa Mila

Villa Mila se nachází v obci Kaštelir a nabízí vířivku. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště. Aquapark Istralandia je vzdálený 26 km a katedrála sv. Eufemie Rovinj 47 km.

Apartment Terra Rossa
Apartment Terra Rossa

9,8 / 10 (26 hodnocení)

Apartment Terra Rossa se nachází v obci Kaštelir a nabízí zahradu, gril a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday home Kastelir 50 with Outdoor Swimmingpool
Holiday home Kastelir 50 with Outdoor Swimmingpool

Holiday home Kastelir 50 with Outdoor Swimmingpool se nachází v obci Kaštelir a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 22 km od aquaparku Istralandia a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Denis
Villa Denis

9,5 / 10 (4 hodnocení)

Villa Denis se nachází v obci Kaštelir, 16 km od Eufraziovy baziliky a hlavního náměstí a 47 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday home in Krancici/Istrien 37015
Holiday home in Krancici/Istrien 37015

8 / 10 (11 hodnocení)

Holiday home in Krancici/Istrien 37015 se nachází asi 22 km od aquaparku Istralandia a nabízí ubytování s venkovním bazénem a nabízí Wi-Fi.Tento prázdninový dům sídlí v budově z roku 2019, 44 km od katedrály sv.Eufemie Rovinj a 13 km od hlavního náměstí v Poreči.