Penzion

Rooms by the sea Novi Vinodolski - 19837

51250 Novi Vinodolski, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (penzion) Rooms by the sea Novi Vinodolski - 19837 se nachází ve městě Novi Vinodolski (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří parkoviště a wi-fi zdarma. Ubytování Rooms by the sea Novi Vinodolski - 19837 je řazeno mezi 3 hvězdičkové hotely. Penzion Rooms by the sea Novi Vinodolski - 19837 se nachází v regionu Přímořsko-gorskokotarská župa.

Rooms by the sea Novi Vinodolski - 19837 - Fotografie

Rooms by the sea Novi Vinodolski - 19837 - Adresa

Booking.com

Rooms by the sea Novi Vinodolski - 19837 - Popis

Rooms by the sea se nachází ve městě Novi Vinodolski, necelý 1 km od pláže The View. Novi Vinodolski - 19837 nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Všechny pokoje mají satelitní TV a vlastní koupelnu. Ubytování je vzdálené 41 km od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží a 45 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica.

Penzion stojí 40 km od hradu Trsat a 41 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce. 28 km od rijeckého letiště.

Rooms by the sea Novi Vinodolski - 19837 - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • anglicky
 • chorvatsky
 • italsky

Koupelna

 • Vlastní koupelna
 • Sprcha

Média a technologie

 • Satelitní programy
 • TV

Aktivity

 • Pláž

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování

 • Veřejné parkování je možné za případný poplatek na přilehlém místě (rezervace není možná).

Obecné

 • Klimatizace

Bezbariérový přístup

 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech

Charakteristika budovy

 • Apartmán v budově

Další ubytování ve městě Novi Vinodolski

Villa Lemon
Villa Lemon

Villa Lemon se nachází ve městě Novi Vinodolski, 1,5 km od pláže The View, a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a sdílenou kuchyň. 2,3 km od pláže Škrpun.

Beslic
Beslic

6 / 10 (15 hodnocení)

Beslic se nachází ve městě Novi Vinodolski, 1,8 km od pláže Škrpun a 2,4 km od pláže Povile. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

FILIPOVIC
FILIPOVIC

6 / 10 (1 hodnocení)

FILIPOVIC se nachází ve městě Novi Vinodolski, 1,6 km od pláže Škrpun a 2,1 km od pláže View. Nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi.

Nina Sea Wiew
Nina Sea Wiew

9,5 / 10 (12 hodnocení)

Ubytování se nachází 1,4 km od pláže Škrpun a 2,3 km od pláže The View. Nina Sea Wiew se nachází ve městě Novi Vinodolski a nabízí klimatizované ubytování s výhledem do zahrady a bezplatným Wi-Fi.

Apartments Casper
Apartments Casper

8,9 / 10 (32 hodnocení)

Apartments Casper se nachází ve městě Novi Vinodolski, 2 km od pláže The View a pláže Škrpun, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a zahradou.

Kapetanova kuća
Kapetanova kuća

8,7 / 10 (3 hodnocení)

Kapetanova kuća se nachází ve městě Novi Vinodolski, 1,8 km od pláže The View a 2,4 km od pláže Škrpun. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sdíleným lounge a zahradou. K dispozici je také balkon.

Apartmant Beni
Apartmant Beni

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartmant Beni se nachází ve městě Novi Vinodolski, 800 metrů od pláže The View a 40 km od hradu Trsat. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření.

DUILO
DUILO

DUILO se nachází ve městě Novi Vinodolski, necelý 1 km od pláže The View, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Manda
Apartments Manda

8 / 10 (14 hodnocení)

Apartments Manda se nachází 400 metrů od moře a 800 metrů od centra města Novi Vinodolski. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zařízeným balkonem nebo terasou a bezplatné Wi-Fi připojení. Parkovat lze zdarma přímo na místě.

Apartments Danica
Apartments Danica

9 / 10 (2 hodnocení)

Apartments DANICA se nachází ve městě Novi Vinodolski v Přímořsko-gorskokotarské župě, nedaleko pláže Škrpun. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Wyndham Grand Novi Vinodolski Resort
Wyndham Grand Novi Vinodolski Resort

6,4 / 10 (579 hodnocení)

Wyndham Grand Novi Vinodolski se nachází 2 km od centra města Novi Vinodolski. Jeho součástí je wellness centrum, krytý a venkovní bazén s lehátky a fitness centrum. Navštívit můžete hotelovou restauraci a bar.

Apartment Novi Vinodolski 5479b
Apartment Novi Vinodolski 5479b

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán Novi Vinodolski 5479b se nachází ve městě Novi Vinodolski a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Nabízí sezónní venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Aida
Aida

9,8 / 10 (26 hodnocení)

Aida se nachází ve městě Novi Vinodolski, 1,5 km od pláže Škrpun a 2,2 km od pláže View. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením.

Apartment Djurdjica
Apartment Djurdjica

8,6 / 10 (10 hodnocení)

Apartment Djurdjica se nachází ve městě Novi Vinodolski, 1,3 km od pláže Škrpun a 2,5 km od pláže The View. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou se sluneční terasou a výhledem na moře.

Apartment Novi Vinodolski with Sea View IX
Apartment Novi Vinodolski with Sea View IX

6 / 10 (18 hodnocení)

Apartmán Novi Vinodolski with Sea View IX se nachází ve městě Novi Vinodolski, 2,4 km od pláže Povile a 2,5 km od pláže Uvala Povile, a nabízí výhled na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Ledy
Apartments Ledy

9 / 10 (2 hodnocení)

Apartmány Ledy se nacházejí ve městě Novi Vinodolski v Přímořsko-gorskokotarské župě a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Rocky Beach Rooms
Rocky Beach Rooms

7,6 / 10 (250 hodnocení)

Rocky Beach Rooms se nachází 600 metrů od pláže The View a nabízí restauraci, bar a klimatizované pokoje s terasou a bezplatným Wi-Fi.

PALACE PAULINA C
PALACE PAULINA C

9 / 10 (9 hodnocení)

PALACE PAULINA C se nachází ve městě Novi Vinodolski, 1,4 km od pláže Škrpun, a nabízí výhled na bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Nice apartment in Novi Vinodolski with 3 Bedrooms and WiFi
Nice apartment in Novi Vinodolski with 3 Bedrooms and WiFi

Pěkný apartmán v Novi Vinodolski se 3 ložnicemi a WiFi se nachází ve městě Novi Vinodolski, 2,6 km od pláže Škrpun, 42 km od hradu Trsat a 43 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 2,5 km od pláže The View a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Mali Novi Vinodolski
Apartment Mali Novi Vinodolski

8,8 / 10 (13 hodnocení)

Apartment Mali Novi Vinodolski se nachází ve městě Novi Vinodolski, necelý 1 km od pláže The View a 2,7 km od pláže Škrpun. Nabízí terasu a klimatizaci. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Estaris
Estaris

9,7 / 10 (6 hodnocení)

Estaris se nachází ve městě Novi Vinodolski, 1,3 km od pláže The View a 2,4 km od pláže Škrpun. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments STIPE
Apartments STIPE

10 / 10 (1 hodnocení)

Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve městě Novi Vinodolski, 43 km od Opatije. Rijeka je vzdálená 34 km.

Awesome apartment in Novi Vinodolski with 1 Bedrooms and WiFi
Awesome apartment in Novi Vinodolski with 1 Bedrooms and WiFi

8,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartmán Úžasný apartmán v Novi Vinodolski s 1 ložnicí a Wi-Fi se nachází ve městě Novi Vinodolski, jen 1,2 km od pláže The View, a nabízí bezplatné Wi-Fi a bezplatné soukromé parkoviště.Tento apartmán se nachází 41 km od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží a 45 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica.

Nice home in Novi Vinodolski with 5 Bedrooms and WiFi
Nice home in Novi Vinodolski with 5 Bedrooms and WiFi

7 / 10 (1 hodnocení)

Pěkný dům v Novi Vinodolski s 5 ložnicemi a WiFi se nachází ve městě Novi Vinodolski, 40 km od hradu Trsat a 41 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce.Nabízí výhled na moře.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Nice apartment in Novi Vinodolski with 2 Bedrooms and WiFi
Nice apartment in Novi Vinodolski with 2 Bedrooms and WiFi

Pěkný apartmán v Novi Vinodolski se 2 ložnicemi a WiFi se nachází ve městě Novi Vinodolski, 2,5 km od pláže The View, a nabízí ubytování s výhledem na moře.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments in Novi Vinodolski 39102
Apartments in Novi Vinodolski 39102

Apartments in Novi Vinodolski 39102 se nachází ve městě Novi Vinodolski v Přímořsko-gorskokotarské župě, nedaleko pláže Škrpun.Nabízím ubytování se soukromým Wi-Fi a parkovacím místem.

Lovely 2-bedroom apartment in Novi Vinodolski
Lovely 2-bedroom apartment in Novi Vinodolski

Krásný 2ložnicový apartmán v Novém Vinodolském se nachází u ve městě Novi Vinodolski, 300 metrů od pláže Škrpun a necelý 1 km od pláže Povile.Apartmán se zahradou, grilem, Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments by the sea Novi Vinodolski - 12861
Apartments by the sea Novi Vinodolski - 12861

7 / 10 (16 hodnocení)

Apartmán Novi Vinodolski 12861a se nachází ve městě Novi Vinodolski, 45 km od Opatije. Apartmán Novi Vinodolski 12861a poskytuje výhled na moře a je vzdálený 36 km od Rijeky.

Apartment Novi Vinodolski 2348a
Apartment Novi Vinodolski 2348a

Apartment Novi Vinodolski 2348a se nachází ve městě Novi Vinodolski, jen 2,1 km od pláže Škrpun. Nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Tento apartmán se nachází 3 km od pláže Uvala Povile a 42 km od hradu Trsat.

Amazing home in Novi Vinodolski w/ 2 Bedrooms
Amazing home in Novi Vinodolski w/ 2 Bedrooms

Amazing home in Novi Vinodolski w/ 2 Bedrooms se nachází ve městě Novi Vinodolski, 1,1 km od pláže Škrpun, a nabízí ubytování s potřebou Wi-Fi a klimatizací.

Apartment Željka-1
Apartment Željka-1

7 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán Željka-1 se nachází ve městě Novi Vinodolski, 2,8 km od pláže Škrpun. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování je vzdálené necelý 1 km od pláže The View a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Sara
Apartment Sara

9,4 / 10 (5 hodnocení)

Apartment Sara se nachází asi 41 km od hradu Trsat a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartman Đurđica Novi Vinodolski
Apartman Đurđica Novi Vinodolski

7 / 10 (1 hodnocení)

Apartman Đurđica Novi Vinodolski se nachází ve městě Novi Vinodolski a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a šipkám.

Apartment Starčević - NOV311
Apartment Starčević - NOV311

7,8 / 10 (6 hodnocení)

Apartment Starčević - NOV311 se nachází ve městě Novi Vinodolski v Přímořsko-gorskokotarské župě a nabízí terasu a výhled na moře. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a soukromé parkoviště.

Apartments Jadrana
Apartments Jadrana

6,3 / 10 (3 hodnocení)

Apartments Jadrana se nachází ve městě Novi Vinodolski v Přímořsko-gorskokotarské župě, nedaleko pláže s výhledem. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Seka
Apartments Seka

9 / 10 (4 hodnocení)

Apartments Seka se nachází ve městě Novi Vinodolski. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, klimatizací, barem a zahradou.

Romantic coastal house in old town of Novi Vinodolski
Romantic coastal house in old town of Novi Vinodolski

10 / 10 (4 hodnocení)

Romantic coast house in old town of Novi Vinodolski se nachází ve městě Novi Vinodolski, pouhých 1,7 km od pláže The View, nabízí ubytování na pláži s terasou a nabízí Wi-Fi.Tento prázdninový dům má plně vybavenou kuchyň a balkon.

Three-Bedroom Apartment in Novi Vinodolski
Three-Bedroom Apartment in Novi Vinodolski

9,5 / 10 (4 hodnocení)

Three-Bedroom Apartment in Novi Vinodolski ubytování s výhledem na moře, nabízí terasu s kávovarem, asi 2,8 km od pláže The View.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Stunning apartment in Novi Vinodolski with WiFi and 2 Bedrooms
Stunning apartment in Novi Vinodolski with WiFi and 2 Bedrooms

Stunning apartment se nachází ve městě Novi Vinodolski, přibližně 2,5 km od pláže The View. Nabízí výhled na moře, Wi-Fi, 2 ložnice, zahradu a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,2 km od pláže Škrpun a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 5488
Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 5488

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartmány s parkovacím místem Novi Vinodolski - 5488 se nachází ve městě Novi Vinodolski, 1,4 km od pláže Škrpun, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Nice apartment in Novi Vinodolski with Outdoor swimming pool, Sauna and 3 Bedrooms
Nice apartment in Novi Vinodolski with Outdoor swimming pool, Sauna and 3 Bedrooms

Pěkný apartmán v Novi Vinodolski s venkovním bazénem, bbbbbbbbsaunou a 3 ložnicemi se saunou se nachází v Novi Vinodolski.Tento apartmán se může pochlubit výhledem na moře, soukromým bazénem a zahradou Wi-Fi.

Apartment Jadranka
Apartment Jadranka

7 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán Jadranka se nachází ve městě Novi Vinodolski. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Škrpun je vzdálená 1,8 km a pláž The View 1,9 km.

The Five Stars Croatia
The Five Stars Croatia

Nachází se v Novi Vinodolski, jen 2.The Five Stars Croatia se nachází 2 km od pláže Povile a nabízí ubytování s terasou, soukromou pláží a bezplatným Wi-Fi.Sada 1.Ubytování se nachází 5 km od pláže Škrpun a nabízí venkovní bazén a bezplatné soukromé parkoviště.

Villa Lea Lana
Villa Lea Lana

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Villa Lea Lana se nachází ve městě Novi Vinodolski a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 2,1 km od pláže The View a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Novi Vinodolski Apartment
Novi Vinodolski Apartment

9,6 / 10 (14 hodnocení)

Novi Vinodolski Apartment se nachází asi 1 km od pláže Škrpun a nabízí výhled na moře, bezplatné půjčení jízdních kol a balkon. Tento 4hvězdičkový apartmán má výhled do zahrady a je vzdálený 1,7 km od pláže Povile.

Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 2421
Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 2421

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartments with a parking space se nachází ve městě Novi Vinodolski, jen 2,1 km od pláže Škrpun. Novi Vinodolski - 2421 nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. 2,5 km od pláže The View.

Olivio
Olivio

9,6 / 10 (19 hodnocení)

Olivio se nachází ve městě Novi Vinodolski, necelý 1 km od pláže The View a 41 km od hradu Trsat, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. 42 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce a Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží.

Island view
Island view

9,4 / 10 (10 hodnocení)

Island view se nachází asi 2,7 km od pláže Povile a nabízí ubytování s výhledem na moře, terasou a rychlovarnou konvicí. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.