Apartmán

Apartman Antonia

9 / 10 (1 hodnocení)

8 Ulica Milutina Cihlara Nehajeva, 53270 Senj, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Apartman Antonia se nachází ve městě Senj (Chorvatsko - Licko-senjská župa) a pro své hosty nabízí wi-fi. Klienty je ubytování Apartman Antonia hodnoceno 9 / 10 a patří mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu Licko-senjská župa.

Apartman Antonia - Fotografie

Apartman Antonia - Adresa

Booking.com

Apartman Antonia - Popis

Apartman Antonia se nachází v Senji, necelý 1 km od pláže Prva Draga, 12 minut chůze od pláže Voda a 1,6 km od pláže Prva Draga, a nabízí terasu.

Tento klimatizovaný apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň.

Na letiště Rijeka je to 52 km.

Apartman Antonia - Vybavení ubytování

Vaření

  • Kuchyň
  • Pračka

Personál hovoří těmito jazyky:

  • anglicky
  • chorvatsky

Parkování

  • Parkování není možné.

Internet

  • Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách za € 10 na 24 hodin.

Média a technologie

  • TV s plochou obrazovkou

Exteriér

  • Terasa

Aktivity

  • Rybaření

Různé

  • Klimatizace

Další ubytování ve městě Senj

Apartment Barbara
Apartment Barbara

9,9 / 10 (11 hodnocení)

Apartment Barbara se nachází v Senji, 700 metrů od pláže Prva Draga, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Výhled směřuje na moře a město.

Apartments rooms Vjenceslava
Apartments rooms Vjenceslava

Apartments rooms Vjenceslava se nachází v Senji, 1,4 km od pláže Prva Draga, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm a terasou. Všechny pokoje mají balkon.

Vukman
Vukman

9,6 / 10 (5 hodnocení)

Vukman se nachází v Senji, nedaleko pláží Voda a Prva Draga. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Apartman Kadić Senj
Apartman Kadić Senj

9 / 10 (2 hodnocení)

Apartman Kadić Senj se nachází v Senji, 500 metrů od pláže Prva Draga a 1,2 km od pláže Prva Draga. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci.

Casa sole infinito
Casa sole infinito

9,5 / 10 (13 hodnocení)

Apartment Spalj se nachází 1,3 km od pláže Prva Draga a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Apartment Greta
Apartment Greta

9 / 10 (23 hodnocení)

Apartmán Greta se nachází asi 2,8 km od pláže Plaža za Pse Uvala Vlaška a nabízí výhled na město, balkon a rychlovarnou konvici. 2 km od pláže Prva Draga. Nabízí klimatizované ubytování, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Apartment Marijanka
Apartment Marijanka

9,2 / 10 (9 hodnocení)

Apartment Marijanka se nachází asi 400 metrů od pláže Prva Draga a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Sunset by the sea
Sunset by the sea

9,9 / 10 (16 hodnocení)

Sunset by the sea se nachází v Senji, 1,1 km od pláže Prva Draga a 1,7 km od pláže Prva Draga. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a zahradou. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Voda je vzdálená 2,8 km.

Apartments Milena
Apartments Milena

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartmány Milena se nacházejí v Senji, nedaleko pláže Prva Draga, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Studio Bozica Senj
Studio Bozica Senj

9,1 / 10 (36 hodnocení)

Studio Bozica Senj se nachází hned vedle moře, 1,5 km od centra města Senj, a nabízí klimatizované ubytování s možností vlastního stravování a zařízenou terasu s výhledem na moře.

Apartments Klara
Apartments Klara

7 / 10 (14 hodnocení)

Apartmány Klara se nacházejí v Senji, nedaleko pláže Prva Draga, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartment Tomljanovic
Apartment Tomljanovic

7 / 10 (7 hodnocení)

Apartment Tomljanovic se nachází v Senji, 2,3 km od pláže Voda, a nabízí ubytování s klimatizací. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Prva Draga je vzdálená 600 metrů a pláž Prva Draga 1,2 km.

Apartment Fortica
Apartment Fortica

9,1 / 10 (70 hodnocení)

Apartment Fortica se nachází v Senji, 500 metrů od pláže Voda a 1,3 km od pláže Prva Draga. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem.

Studio Apartment Ferias
Studio Apartment Ferias

9,4 / 10 (19 hodnocení)

Studio Apartment Ferias se nachází asi 1,4 km od pláže Prva Draga a nabízí výhled na město, balkon a rychlovarnou konvici. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 500 metrů od pláže Voda a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Danijela
Apartment Danijela

7,8 / 10 (12 hodnocení)

Apartment Danijela se nachází asi 1,9 km od pláže Prva Draga a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Lana
Apartment Lana

9,6 / 10 (39 hodnocení)

Apartment Lana se nachází v Senji, 1,3 km od pláže Voda a 1,5 km od pláže Prva Draga. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem.

Apartment Segnia
Apartment Segnia

9,6 / 10 (41 hodnocení)

Apartment Segnia se nachází asi 700 metrů od pláže Prva Draga a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na hory. Tento apartmán má výhled na město a moře a bezplatné Wi-Fi.

Villa HAUS NIKO
Villa HAUS NIKO

8,9 / 10 (50 hodnocení)

Villa HAUS NIKO se nachází v Senji, 90 metrů od pláže Vrataruša, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Beautiful home in Senj with WiFi and 3 Bedrooms
Beautiful home in Senj with WiFi and 3 Bedrooms

Beautiful home in Senj se nachází v Senji, jen 1,1 km od pláže Prva Draga.Nabízí Wi-Fi zdarma a 3 ložnice.

Apartment Mara
Apartment Mara

Apartment Mara se nachází v Senji, 500 metrů od pláže Prva Draga a 1 km od pláže Prva Draga. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Nabízí výhled na město a hory a je vzdálen 2,2 km od pláže Voda.

Apartment Little princess Dora
Apartment Little princess Dora

9,1 / 10 (22 hodnocení)

Apartment Little princess Dora se nachází v Senji, v blízkosti pláže Prva Draga a 1,6 km od pláže Prva Draga. Nabízí terasu s výhledem do zahrady, zahradu a gril. Apartmán s balkonem a výhledem na moře.

Apartments Valiža
Apartments Valiža

9,6 / 10 (41 hodnocení)

Apartments Valiža se nachází v Senji, 300 metrů od pláže Prva Draga a 1 km od pláže Prva Draga, a nabízí klimatizaci. Nabízí výhled na moře a město a je vzdálen 1,5 km od pláže Voda.

House of Velebit Adria
House of Velebit Adria

8,9 / 10 (12 hodnocení)

House of Velebit Adria se nachází v Senji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Apartman Miškulin
Apartman Miškulin

9,6 / 10 (21 hodnocení)

Apartman Miškulin se nachází asi 500 metrů od pláže Prva Draga a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Tento apartmán s výhledem na město a moře nabízí bezplatné Wi-Fi.

Vlatković
Vlatković

8,5 / 10 (17 hodnocení)

Vlatković se nachází v Senji, necelý 1 km od pláže Prva Draga a 18 minut chůze od pláže Prva Draga. Nabízí výhled na moře a bezplatné Wi-Fi.

Apartmani Pulić
Apartmani Pulić

7,6 / 10 (20 hodnocení)

Apartmani Pulić se nachází v Senji, nedaleko pláže Mocunig, a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Apartment Matija
Apartment Matija

9,6 / 10 (13 hodnocení)

Apartment Matija nabízí ubytování v Senji, 12 km od Bašky. 25 km od Crikvenice.

Family friendly house with a swimming pool Vratarusa, Senj - 16094
Family friendly house with a swimming pool Vratarusa, Senj - 16094

Family friendly house with a swimming pool Vratarusa, Senj - 16094 se nachází v Senji a nabízí soukromý bazén. 34 km od Rabu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

BC Apartments
BC Apartments

8,6 / 10 (84 hodnocení)

BC Apartments se nachází v Senji. Nabízí bezplatné Wi-Fi, bazén a balkon s panoramatickým výhledem na Jaderské moře a ostrovy.

Guesthouse Filepi
Guesthouse Filepi

8,2 / 10 (50 hodnocení)

Guesthouse Filepi se nachází v Senji, 1,1 km od pláže Voda a 2,1 km od pláže Prva Draga. Nabízí ubytování s grilem a neplacené soukromé parkoviště. Tento 3hvězdičkový penzion má zahradu a klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a vlastní koupelnou. Penzion má rodinné pokoje.

Apartments Mare Croatia
Apartments Mare Croatia

9,3 / 10 (11 hodnocení)

Apartments Mare Croatia se nachází asi 700 metrů od pláže Prva Draga a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Apartmán se zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Gromila 3
Gromila 3

9,7 / 10 (11 hodnocení)

Gromila 3 se nachází v Senji, 1,8 km od pláže Prva Draga a 2,5 km od pláže Prva Draga. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Nabízí gril a neplacené soukromé parkoviště.

Lumin 1
Lumin 1

9 / 10 (39 hodnocení)

Lumin 1 se nachází v Senji, necelý 1 km od pláže Prva Draga, 17 minut chůze od pláže Prva Draga a 2,7 km od pláže Voda. Nabízí zahradu a terasu.

Apartment Dino
Apartment Dino

9,1 / 10 (16 hodnocení)

Apartment Dino se nachází v Senji a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, windsurfingu a rybaření.

Apartman Gabrijela
Apartman Gabrijela

9,8 / 10 (13 hodnocení)

Apartman Gabrijela se nachází v Senji a nabízí ubytování s balkonem. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1 km od pláže Prva Draga a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartman Helena
Apartman Helena

9,6 / 10 (17 hodnocení)

Apartman Helena se nachází v Senji, v blízkosti pláže Prva Draga a 2,6 km od pláže Voda. Nabízí balkon s výhledem na moře, zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Senj
Apartments Senj

10 / 10 (2 hodnocení)

Apartments Senj se nachází v Senji, pouhých 500 metrů od pláže Prva Draga. Nabízí ubytování u pláže, restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a Wi-Fi zdarma. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Antonio 2
Apartments Antonio 2

9,4 / 10 (7 hodnocení)

Apartments Antonio 2 se nachází v Senji, necelý 1 km od pláže Prva Draga a 18 minut chůze od pláže Prva Draga. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s grilem.

Apartment Matej
Apartment Matej

8,1 / 10 (478 hodnocení)

Apartment Matej se nachází v Senji, necelý 1 km od pláže Prva Draga a 17 minut chůze od pláže Prva Draga. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách a neplaceným soukromým parkovištěm. Nabízí rodinné pokoje a gril. Některé pokoje mají terasu s výhledem na moře.

Apartments Matia
Apartments Matia

9,2 / 10 (24 hodnocení)

Nachází se méně než 1 km od pláže Prva Draga a 18 minut chůze od pláže Prva Draga. Apartments Matia se nachází v Senji a nabízí klimatizované ubytování s výhledem na město a bezplatným Wi-Fi.

Karmela Classic
Karmela Classic

8,9 / 10 (66 hodnocení)

Karmela Classic se nachází asi 1,5 km od pláže Prva Draga a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Nachází se necelý 1 km od pláže Prva Draga a nabízí zahradu a bezplatné parkování.

Apartment Donata - SNJ140
Apartment Donata - SNJ140

8 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Donata - SNJ140 se nachází asi 1,6 km od pláže Prva Draga a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments & Rooms Josephine
Apartments & Rooms Josephine

8 / 10 (118 hodnocení)

Apartments & Rooms Josephine se nachází v Senji, 300 metrů od pláže Prva Draga, a nabízí ubytování s restaurací a soukromým parkovištěm. Penzion stojí asi 1 km od pláže Prva Draga a 1,5 km od pláže Voda. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce, doprava na letiště, bankomat a bezplatné Wi-Fi.

Rio Apartment
Rio Apartment

6,3 / 10 (3 hodnocení)

Rio Apartment se nachází v Senji, 600 metrů od pláže Prva Draga a 1,2 km od pláže Prva Draga. Nabízí zahradu a klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments by the sea Senj - 16279
Apartments by the sea Senj - 16279

8 / 10 (1 hodnocení)

Apartments by the sea Senj - 16279 se nachází v Senji, 450 metrů od pláže Prva Draga. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Stunning home in Senj with 2 Bedrooms, Jacuzzi and WiFi
Stunning home in Senj with 2 Bedrooms, Jacuzzi and WiFi

10 / 10 (2 hodnocení)

Ubytování Úchvatný dům v Senji se 2 ložnicemi, vířivkou a WiFi se nachází v Senji.Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Bella Marija
Apartment Bella Marija

8,4 / 10 (7 hodnocení)

Apartment Bella Marija se nachází asi 550 metrů od pláže Prva Draga a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Novouređeni stan s balkonom i pogledom na more
Novouređeni stan s balkonom i pogledom na more

10 / 10 (6 hodnocení)

Apartmán Novouređeni s balkonem a bezplatným Wi-Fi se nachází v Senji, 1 km od pláže Prva Draga a 1,5 km od pláže Prva Draga.