Apartmán

Apartman B & S

9,4 / 10 (10 hodnocení)

29 Ulica Sergijevaca, 52100 Pula, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Apartman B & S se nachází ve městě Pula (Chorvatsko - Istrie) a pro své hosty nabízí terasa, parkoviště a klimatizace. Ubytování Apartman B & S se nachází v regionu Istrie a s hodnocením 9.4 / 10 od klientů se řadí mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu.

Apartman B & S - Fotografie

Apartman B & S - Adresa

Booking.com

Apartman B & S - Popis

Apartman B & S se nachází v centru Puly, v blízkosti pulského amfiteátru. Nabízí terasu a pračku. 2,3 km od pláže Valkane a 2,6 km od pláže Gortan Cove v Pule.

Tento klimatizovaný apartmán má samostatnou ložnici, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň a koupelnu. Nechybí ani TV s plochou obrazovkou.

Mezi zajímavosti v okolí patří hrad Kastel v Pule, muzeum MEMO a Archeologické muzeum Istrie. Apartman B & S leží 8 km od letiště v Pule.

Apartman B & S - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

 • chorvatsky
 • anglicky
 • italsky

Exteriér a výhled

 • Výhled
 • Výhled do zahrady

Vaření

 • Kuchyň
 • Pračka

Různé

 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké

Koupelna

 • Vlastní koupelna

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Vybavení pokoje

 • Topení

Exteriér

 • Terasa

Parkování

 • Veřejné parkování je možné za € 8 na den na přilehlém místě (rezervace není nutná).

Internet

 • Internetové připojení není k dispozici.

Další ubytování ve městě Pula

Villa Speranza with Illuminated Pool
Villa Speranza with Illuminated Pool

9,7 / 10 (4 hodnocení)

Villa Speranza with Illuminated Pool se nachází v Pule, 2,5 km od pláže Bi Val a pláže Lost, a nabízí terasu a klimatizaci. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Two Room Eva
Two Room Eva

8,6 / 10 (64 hodnocení)

Two Room Eva se nachází v Pule, pouhých 500 metrů od pulského amfiteátru a 200 metrů od muzea MEMO. Tento apartmán se nachází 2,9 km od pláže Valkane a 36 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj.

Vincent House
Vincent House

9,7 / 10 (18 hodnocení)

Vincent House se nachází v Pule, 2,7 km od pláže Gortan Cove, 2,9 km od pláže Valsaline a necelý 1 km od pulského amfiteátru. Nabízí zahradu a terasu. 2,5 km od pláže Valkane. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Beautiful apartment in Pula w/ WiFi
Beautiful apartment in Pula w/ WiFi

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Krásný apartmán v Pule s WiFi se nachází v Pule, 2,1 km od pláže Valsaline a pláže Gortan Cove.Tento apartmán se nachází 2,4 km od pláže Valkane a 37 km od katedrály sv.Eufemie Rovinj.

Villa Rosana in Muntić - Haus für 4-5 Personen
Villa Rosana in Muntić - Haus für 4-5 Personen

8 / 10 (1 hodnocení)

Villa Rosana in Muntić - Haus für 4-5 Personen se nachází v Pule, pouhých 10 km od amfiteátru Arena, a nabízí ubytování s balkonem, zahradou a venkovním bazénem.Tato vila nabízí klimatizované ubytování s Wi-Fi.

Apartments Danijel 1956
Apartments Danijel 1956

7,3 / 10 (7 hodnocení)

Apartments Danijel 1956 se nachází v Pule, 1,1 km od pláže Lost, a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi.

Apartment Petra
Apartment Petra

9,4 / 10 (20 hodnocení)

Apartmán Petra se nachází v Pule, 1,2 km od amfiteátru v Pule, a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu.

Apartments Tina
Apartments Tina

9,8 / 10 (26 hodnocení)

Apartmány Tina se nacházejí v Pule na Istrii, 1,1 km od pláže Valbandon, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, dětské hřiště, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartments La Mer
Apartments La Mer

8,8 / 10 (17 hodnocení)

Apartments La Mer se nachází v Pule, 3,7 km od amfiteátru Arena, a nabízí krytý bazén, vířivku a klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi.

Lux D'Or Apartment
Lux D'Or Apartment

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Lux D'Or Apartment se nachází v Pule, 2,5 km od pláže Lost a 2,8 km od pláže Štinjan. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sdíleným lounge a zahradou. Tento apartmán nabízí bezplatné parkování a sdílenou kuchyň.

Apartman Marina Veruda
Apartman Marina Veruda

9,2 / 10 (6 hodnocení)

Apartman Marina Veruda se nachází v Pule, 1,4 km od pláže Saccorgiana, 1,5 km od pláže Pješčana Uvala a 2,5 km od pulského amfiteátru. Nabízí zahradu a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1 km od pláže Valsaline a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Felix Pula
Apartment Felix Pula

9,5 / 10 (28 hodnocení)

Apartment Felix Pula se nachází v Pule, necelý 1 km od amfiteátru Pula Arena a 35 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Nabízí výhled na město a je vzdálen 1,1 km od muzea MEMO a 1,3 km od archeologického muzea Istrie.

Apartments with WiFi Pula - 14582
Apartments with WiFi Pula - 14582

Apartments with WiFi Pula - 14582 se nachází v Pule, 800 metrů od pláže Valkane, 800 metrů od pláže Gortan Cove a 1,5 km od pláže Valsaline. Apartmán je vzdálený 2,3 km od amfiteátru Pula Arena a 38 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj.

Ribarska Koliba - Villa Marija
Ribarska Koliba - Villa Marija

8,9 / 10 (105 hodnocení)

Ribarska Koliba - Villa Marija se nachází 300 metrů od pláže Gortan Cove v Pule a nabízí zahradu, terasu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartment Valkane PRIVATE GARDEN
Apartment Valkane PRIVATE GARDEN

9 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Valkane PRIVATE GARDEN se nachází v Pule, 400 metrů od pláže Valkane a 500 metrů od pláže Gortan Cove, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 1,4 km od pláže Valsaline a 2,2 km od pláže Seagull's Rocks.

STUDIO APARTMENT MILA
STUDIO APARTMENT MILA

9,6 / 10 (37 hodnocení)

STUDIO APARTMENT MILA se nachází v Pule, 36 km od katedrály sv. Eufemie a 700 metrů od muzea MEMO, a nabízí výhled do zahrady. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Paula
Villa Paula

7,2 / 10 (9 hodnocení)

Villa Paula se nachází v Pule na Istrii a nabízí balkon a výhled do zahrady. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,1 km od pláže Valsaline a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Awesome apartment in Pula with 2 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool
Awesome apartment in Pula with 2 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

Apartmán Awesome apartment in Pula with 2 Bedrooms, Wi-Fi and Outdoor swimming pool se nachází v Pule, 1,5 km od muzea MEMO, 1,7 km od archeologického muzea Istrie a 1,8 km od hradu v Pule.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments with WiFi Pula - 15813
Apartments with WiFi Pula - 15813

Apartments with WiFi Pula - 15813 se nachází v Pule, 3,5 km od amfiteátru Pula Arena a 39 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 3,8 km od hradu Kastel v Pule a 8,9 km od archeologického naleziště Vižula.

Villa Hana only 2km from the beach
Villa Hana only 2km from the beach

Villa Hana se nachází v Pule, jen 2 km od pláže. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Teo Apartment
Teo Apartment

Teo Apartment s výhledem na moře nabízí ubytování s terasou a balkonem, asi 600 metrů od pláže Hidrobaza.Tento 3hvězdičkový apartmán se nachází méně než 1 km od Lost Beach.

Bruno's House
Bruno's House

9,8 / 10 (20 hodnocení)

Bruno's House se nachází v Pule na Istrii, 1,3 km od pulského amfiteátru. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětské hřiště, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Main Square Apartments
Main Square Apartments

9,2 / 10 (176 hodnocení)

Main Square Apartments se nachází v Pule, 2,4 km od pláže Valkane a 200 metrů od centra města, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a kasino.

Villa Lena
Villa Lena

7 / 10 (2 hodnocení)

Villa Lena se nachází v Pule, 38 km od katedrály sv. Eufemie, 2,7 km od muzea MEMO a 2,9 km od archeologického muzea Istrie. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Stunning home in Pula with 1 Bedrooms and WiFi
Stunning home in Pula with 1 Bedrooms and WiFi

Ohromující dům v Pule s 1 ložnicemi a WiFi se nachází v Pule, 43 km od katedrály sv.Eufemie, 5,5 km od muzea MEMO a archeologického naleziště Vižula.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 5,7 km od pulského amfiteátru a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment EVA- Pula
Apartment EVA- Pula

9,6 / 10 (17 hodnocení)

Apartmán EVA se nachází v Pule, 2,6 km od pláže Valkane a 2,7 km od pláže Gortan Cove. Pula nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Apartmán sídlí v budově z roku 1980, 2,8 km od pláže Valsaline a 1,2 km od hradu Kastel v Pule.

apartment Argo
apartment Argo

9,4 / 10 (22 hodnocení)

Apartmán Argo se nachází 2,7 km od pláže Valsaline a 2,9 km od pláže Gortan Cove v Pule a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. 2,6 km od pulského amfiteátru a 2,4 km od muzea MEMO.

Apartments with a parking space Banjole, Pula - 2287
Apartments with a parking space Banjole, Pula - 2287

Apartment Banjole 2287a nabízí ubytování v Pule, 6 km od amfiteátru a 2,2 km od akvária. Promenáda Lungomare je vzdálená 3,7 km.

Art Design Apartments
Art Design Apartments

9,5 / 10 (34 hodnocení)

Art Design Apartments se nachází v Pule na Istrii, 1,5 km od pulského amfiteátru, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Paradiso Arx
Paradiso Arx

9,5 / 10 (12 hodnocení)

Paradiso Arx se nachází necelý 1 km od pláže Valsaline a nabízí sezónní venkovní bazén, bar a klimatizované pokoje s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Apartment Anto 1772
Apartment Anto 1772

9,5 / 10 (10 hodnocení)

Apartment Anto 1772 se nachází v Pule, 36 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj, 2,4 km od muzea MEMO a 2,6 km od archeologického muzea Istrie. Nabízí zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Awesome home in Pula with 2 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool
Awesome home in Pula with 2 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

Apartmán Awesome home in Pula se 2 ložnicemi, Wi-Fi a soukromým bazénem se nachází v Pule, pouhých 1,9 km od Archeologického muzea Istrie a muzea MEMO.2,4 km od pláže Valsaline.Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Amazing luxury apartment 200 m from the beach
Amazing luxury apartment 200 m from the beach

9 / 10 (2 hodnocení)

Úžasný luxusní apartmán 200 m od pláže, nemovitost s terasou, se nachází v Pule, 450 metrů od pláže Valkane, 700 metrů od pláže Valsaline a 3 km od Pula Arena.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 200 metrů od pláže Gortan Cove v Pule a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Vila Veronika 2
Vila Veronika 2

9,6 / 10 (12 hodnocení)

Vila Veronika 2 se nachází v Pule, 1,8 km od pláže Banjole a 2,3 km od pláže Centinera. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a zahradou. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Small house Tia with private pool
Small house Tia with private pool

9,4 / 10 (5 hodnocení)

Small house Tia se nachází v Pule, 5,1 km od amfiteátru Pula Arena a 42 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, venkovním bazénem a terasou. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Sonja 695
Apartment Sonja 695

4,4 / 10 (18 hodnocení)

Apartmán Sonja 695 se nachází v Pule, 39 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj, 3 km od muzea MEMO a 3,2 km od archeologického muzea Istrie, a nabízí gril a terasu. 3,2 km od pulského amfiteátru. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Gregovica
Villa Gregovica

8,1 / 10 (65 hodnocení)

Villa Gregovica se nachází v Pule na Istrii, 1,9 km od pulského amfiteátru. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětské hřiště, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

New extraordinary apartment in Pula
New extraordinary apartment in Pula

8 / 10 (12 hodnocení)

Nový Mimořádný apartmán v Pule se nachází v Pule, 1,3 km od pláže Gortan Cove, 1,4 km od pláže Valsaline a pulského amfiteátru.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,2 km od pláže Valkane a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartman Luka
Apartman Luka

9,5 / 10 (20 hodnocení)

Apartman Luka se nachází v Pule, 1,7 km od pláže Gortan Cove a pláže Valkane, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí výhled na město a je vzdálen 1,7 km od pláže Valsaline a 1,3 km od pulského amfiteátru.

Apartman Monte Grande
Apartman Monte Grande

9,3 / 10 (9 hodnocení)

Apartman Monte Grande se nachází v Pule, 3,3 km od muzea MEMO, 3,4 km od Archeologického muzea Istrie a hradu v Pule, a nabízí zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Vita
Apartment Vita

9,6 / 10 (8 hodnocení)

Apartmán Vita se nachází v Pule, 2,1 km od pláže Gortan Cove, 2,4 km od pláže Valkane a 1,9 km od amfiteátru Pula Arena. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,7 km od pláže Valsaline a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Dream house
Villa Dream house

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Villa Dream house se nachází v Pule, 1,5 km od pláže Stupice, 2 km od pláže Pinižule a 2,2 km od pláže Pjescana Uvala. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,3 km od pláže Munte a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Esther Apartment
Esther Apartment

9,7 / 10 (58 hodnocení)

Esther Apartment se nachází v Pule, 800 metrů od známého Římského amfiteátru, 1,5 km od centra města a 10 minut jízdy autem od pláže. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a zařízenou terasu.

Apartman ETA
Apartman ETA

9,1 / 10 (20 hodnocení)

Apartman ETA se nachází v Pule, 600 metrů od pláže Scuza a pláže Pomer, a nabízí zahradu a klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Mokka - Perfekt ausgestattete Villa in hervorragender Lage
Villa Mokka - Perfekt ausgestattete Villa in hervorragender Lage

Villa Mokka - Perfekt ausgestattete Villa in hervorragender Lage se nachází v Pule, v blízkosti pláže Lost a 14 minut chůze od pláže Štinjan.Nabízí terasu s výhledem do zahrady, sezónní venkovní bazén a zahradu.Na místě je neplacené soukromé parkoviště.V okolí se můžete věnovat pěší turistice, šnorchlování a stolnímu tenisu.

Apartments Elviana
Apartments Elviana

7,6 / 10 (10 hodnocení)

Apartments Elviana se nachází v Pule, 2,9 km od amfiteátru Pula Arena a 38 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí bezplatné Wi-Fi.

Olga's Place-new apartment 200 mt from the Sea
Olga's Place-new apartment 200 mt from the Sea

9,4 / 10 (25 hodnocení)

Olga's Place-new apartment 200 mt from the Sea se nachází v Pule, 2,5 km od komunálního paláce v Pule, 2,6 km od Pula Forum a 2,5 km od archeologického muzea v Pule. Ubytování leží 1 km od Lungomare a 2,9 km od historického muzea Istrie.

Apartments Lodra
Apartments Lodra

9,2 / 10 (45 hodnocení)

Apartments Lodra se nachází v Pule, 500 metrů od pláže Pješčana Uvala a 6,2 km od amfiteátru. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou.