Apartmány

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4835

22010 Brodarica, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmány) Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4835 se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa) a nabízí svým hostům parkování zdarma a wi-fi zdarma. Ubytování Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4835 je řazeno mezi 3 hvězdičkové hotely. Apartmány Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4835 se nachází v regionu Šibenciko-kninská župa.

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4835 - Fotografie

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4835 - Adresa

Booking.com

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4835 - Popis

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4835 se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Brodarica a Maratuša. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán má balkon, výhled na moře, posezení, satelitní TV, plně vybavenou kuchyň s lednicí a varnou deskou a vlastní koupelnu se sprchou.

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4835 stojí necelý 1 km od pláže Goldfish. Na letiště Split je to 61 km.

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4835 - Vybavení ubytování

Vaření

 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Lednička

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • anglicky
 • francouzsky
 • chorvatsky
 • italsky

Koupelna

 • Vlastní koupelna
 • Sprcha

Obývací prostor

 • Jídelna
 • Posezení

Média a technologie

 • Satelitní programy
 • TV

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Bezbariérový přístup

 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech

Exteriér

 • Balkon

Aktivity

 • Pláž

Exteriér a výhled

 • Výhled na moře

Charakteristika budovy

 • Apartmán v budově

Další ubytování ve městě Brodarica

Villa Dalmata
Villa Dalmata

9,1 / 10 (13 hodnocení)

Villa Delmata se nachází ve vesnici Brodarica, 400 metrů od pláže se slunečníky a skládacími lehátky. Nabízí Wi-Fi zdarma, bezplatné parkování a ubytování v klimatizovaných apartmánech. Centum města Šibenik je vzdálené 3 km.

Holiday Home Ivana
Holiday Home Ivana

9,7 / 10 (12 hodnocení)

Holiday Home Ivana se nachází v obci Brodarica, 150 metrů od pláže Rezalište a 1,2 km od pláže Brodarica. Nabízí zahradu a výhled na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází jen pár kroků od pláže Maratuša a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 3092
Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 3092

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 3092 se nachází u pláže v Brodarici, 100 metrů od pláže Maratuša a 2,4 km od pláže Solaris Family. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Zdenka
Apartments Zdenka

7,1 / 10 (8 hodnocení)

Apartmány Zdenka se nacházejí v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, 400 metrů od pláže Goldfish, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Grebastica, Sibenik - 4252
Apartments with a parking space Grebastica, Sibenik - 4252

10 / 10 (2 hodnocení)

Apartmán Grebastica 4252a se nachází v obci Brodarica, 40 km od Splitu a 26 km od Trogiru. Apartment Grebastica 4252a nabízí výhled na moře a je vzdálen 13 km od Šibeniku.

Apartments Tudić
Apartments Tudić

9,2 / 10 (43 hodnocení)

Apartmány Tudić se nachází vedle pláže ve vesničce Brodarica. Nabízí panoramatický výhled na moře a ubytování s možností vlastního stravování a zařízenou terasou nebo balkonem. K dispozici je zdarma dostupné Wi-Fi a bezplatné soukromé parkoviště.

House Sebenico
House Sebenico

9,9 / 10 (7 hodnocení)

House Sebenico se nachází asi 700 metrů od pláže Maratuša a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Nachází se 350 metrů od pláže Rezalište a nabízí zahradu a bezplatné parkování.

Apartments Crljen
Apartments Crljen

9,1 / 10 (41 hodnocení)

Apartments Crljen se nachází 400 metrů od pláže Rezalište a nabízí ubytování s barem, zahradou a nepřetržitě otevřenou recepcí. K dispozici je Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Pinna Nobilis Penthouse
Pinna Nobilis Penthouse

8,3 / 10 (3 hodnocení)

Pinna Nobilis Penthouse se nachází v obci Brodarica, 400 metrů od pláže Goldfish a 700 metrů od pláže Luka. Nabízí zahradu a výhled na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Blue Chill
Villa Blue Chill

8 / 10 (1 hodnocení)

Villa Blue Chill se nachází v obci Brodarica, pouhých 600 metrů od pláže Luka a 700 metrů od pláže Brodarica, a nabízí soukromý bazén. 500 metrů od pláže Goldfish. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Apartmani Pilić Ljiljana
Apartmani Pilić Ljiljana

9,4 / 10 (36 hodnocení)

Apartmani Pilić Ljiljana se nachází v obci Brodarica, 1,2 km od pláže Rezalište a 1,3 km od pláže Maratuša. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou.

SOHA ROOM
SOHA ROOM

8,4 / 10 (5 hodnocení)

SOHA ROOM se nachází 700 metrů od pláže Goldfish a nabízí ubytování s terasou a výhledem do zahrady. Stojí 100 metrů od pláže Brodarica a nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Slamo Apartments
Slamo Apartments

8,7 / 10 (4 hodnocení)

Slamo Apartments se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, 300 metrů od pláže Rezalište. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Pletikosa Gaj
Apartments Pletikosa Gaj

8,4 / 10 (11 hodnocení)

Apartmány Pletikosa Gaj se nacházejí v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Brodarica a Goldfish, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartment Grebastica-2
Apartment Grebastica-2

7,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Grebastica-2 se nachází u pláže v obci Brodarica, necelý 1 km od pláže Banovci a 12 minut chůze od pláže Mirine. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 500 metrů od pláže Galesnica a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Gaj Brodarica
Apartments Gaj Brodarica

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartments Gaj Brodarica se nachází v obci Brodarica, jen pár kroků od pláže Brodarica. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Katarina-1
Apartment Katarina-1

8 / 10 (3 hodnocení)

Apartment Katarina-1 se nachází u pláže v obci Brodarica, necelý 1 km od pláže Brodarica a 12 minut chůze od pláže Rezalište. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 600 metrů od pláže Maratuša a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartmani Jolic
Apartmani Jolic

9,5 / 10 (23 hodnocení)

Apartmani Jolic na pobřeží Jaderského moře stojí na klidném místě, 150 metrů od pláže Brodarica. Nabízí klimatizované pokoje s volným přístupem k Wi-Fi.

Modern apartment with an outdoor jacuzzi
Modern apartment with an outdoor jacuzzi

9 / 10 (4 hodnocení)

Moderní apartmán s venkovní vířivkou se nachází v obci Brodarica, v blízkosti pláže Maratuša a 1,1 km od pláže Solaris Family. Nabízí terasu s výhledem na moře, zahradu a gril. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 200 metrů od pláže Rezalište a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

APARTMAN FRANE 6+2
APARTMAN FRANE 6+2

7,9 / 10 (13 hodnocení)

APARTMAN FRANE 6+2 se nachází v obci Brodarica, 500 metrů od pláže Brodarica a 1,1 km od pláže Goldfish. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Apartmán se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Stunning home in Brodarica with 6 Bedrooms, Jacuzzi and Outdoor swimming pool
Stunning home in Brodarica with 6 Bedrooms, Jacuzzi and Outdoor swimming pool

7 / 10 (1 hodnocení)

Beautiful home in Brodarica with 6 Bedrooms, Wi-Fi and Outdoor swimming pool se nachází v obci Brodarica a nabízí soukromý bazén a výhled na moře.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 300 metrů od pláže Brodarica a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Vito - 10 m from sea
Apartments Vito - 10 m from sea

9 / 10 (1 hodnocení)

Ubytování se nachází v obci Brodarica, jen pár kroků od pláže Maratuša a 200 metrů od pláže Rezalište. Apartments Vito - 10 m from sea nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady.

Holiday home Brodarica 2
Holiday home Brodarica 2

Prázdninový dům Brodarica 2 se nachází v obci Brodarica, pouhých 500 metrů od pláže Brodarica a 800 metrů od pláže Luka, a nabízí soukromý bazén. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Villa Malu Sun I
Apartment Villa Malu Sun I

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Apartmánová vila Malu Sun I se nachází v obci Brodarica, 1,1 km od pláže Goldfish a 1,4 km od pláže Maratuša. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 500 metrů od pláže Brodarica a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Sara
Apartment Sara

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Apartment Sara se nachází v obci Brodarica, v blízkosti pláže Maratuša a 2 km od rodinné pláže Solaris. Nabízí balkon s výhledem na moře, zahradu a gril. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 600 metrů od pláže Rezalište a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Marica
Apartment Marica

9,2 / 10 (12 hodnocení)

Apartment Marica se nachází v obci Brodarica, 100 metrů od pláže Goldfish. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman 5M
Apartman 5M

10 / 10 (3 hodnocení)

Apartman 5M se nachází v obci Brodarica a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén, zahradu, Wi-Fi zdarma a výhled na moře. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Odak
Apartment Odak

9,8 / 10 (36 hodnocení)

Apartment Odak se nachází v obci Brodarica, 300 metrů od pláže Rezalište a 500 metrů od pláže Maratuša. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a zahradou.

Holiday home Villa Anny
Holiday home Villa Anny

10 / 10 (6 hodnocení)

Prázdninový dům Villa Anny se nachází v obci Brodarica, 500 metrů od moře, 6 km od historického města Šibenik a 16 km od národního parku Krka. Nabízí soukromé neplacené parkoviště a zahradu.

Apartment Mario
Apartment Mario

9,7 / 10 (9 hodnocení)

Apartment Mario se nachází v obci Brodarica a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Tento apartmán nabízí bezplatné parkování a sdílenou kuchyň.

Apartments Teatina
Apartments Teatina

8 / 10 (9 hodnocení)

Apartmány Teatina se nacházejí přes ulici přímo naproti moři a nabízejí ubytování s možností vlastního stravování, zdarma dostupným Wi-Fi připojením a klimatizací.

Apartments Nina Juric
Apartments Nina Juric

8 / 10 (22 hodnocení)

Apartmány Nina Juric se nacházejí v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, 400 metrů od pláže Goldfish, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartments Neva
Apartments Neva

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Nachází se v Brodarici v Šibenicko-kninské župě, u pláží Rezalište a Maratuša. Apartments Neva nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm v blízkosti.

Apartment Oasis
Apartment Oasis

9,7 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Oasis se nachází v obci Brodarica, v blízkosti pláže Maratuša a 1,1 km od rodinné pláže Solaris. Nabízí balkon s výhledem na moře, zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Skradinka
Villa Skradinka

9,8 / 10 (28 hodnocení)

Villa Skradinka se nachází na pobřeží v obci Brodarica a nabízí výhled na ostrov Krapanj, bezplatné Wi-Fi, klimatizaci, kapsle Nespresso zdarma, terasu a výhled na moře.

Apartment Ante-1
Apartment Ante-1

9 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Ante-1 se nachází u pláže v obci Brodarica, 800 metrů od pláže Goldfish a 1,2 km od pláže Luka. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 200 metrů od pláže Brodarica a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday Home Roko&Iva
Holiday Home Roko&Iva

9,5 / 10 (5 hodnocení)

Holiday Home Roko&Iva se nachází v obci Brodarica, 700 metrů od pláže Rezalište, 1,4 km od pláže Brodarica a 2,4 km od pláže Luka. Nabízí gril a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 300 metrů od pláže Maratuša a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Brodarica
Apartments Brodarica

9,9 / 10 (39 hodnocení)

Apartmány Brodarica se nacházejí v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, 300 metrů od pláže Brodarica, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartments Zjacic
Apartments Zjacic

9,6 / 10 (11 hodnocení)

Apartments Zjacic se nachází 300 metrů od pláže Rezalište a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartments Beader
Apartments Beader

9,8 / 10 (31 hodnocení)

Ubytování se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, u pláží Rezalište a Maratuša. Apartments Beader nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm v blízkosti.

House KALA
House KALA

6 / 10 (1 hodnocení)

House KALA se nachází v obci Brodarica, 550 metrů od pláže Goldfish a 800 metrů od pláže Luka. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Mare
Mare

9,3 / 10 (15 hodnocení)

Mare se nachází v obci Brodarica, v blízkosti pláže Goldfish a 600 metrů od pláže Brodarica. Nabízí balkon s výhledem na moře, zahradu a terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření.

Close to beach-Apartment
Close to beach-Apartment

8,3 / 10 (4 hodnocení)

Close to beach-Apartment se nachází v obci Brodarica, nedaleko pláže Rezalište a 1,2 km od pláže Brodarica. Nabízí balkon s výhledem na moře, zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Belak
Apartments Belak

9,3 / 10 (11 hodnocení)

Apartments Belak se nachází v obci Brodarica, jen pár kroků od pláže Brodarica a 400 metrů od pláže Goldfish. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a zázemím pro vodní sporty.

Apartments with a parking space Brodarica, Sibenik - 4239
Apartments with a parking space Brodarica, Sibenik - 4239

Apartments with a parking space Brodarica, Sibenik - 4239 se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Rezalište a Maratuša. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Ivan Šibenik
Apartman Ivan Šibenik

9,2 / 10 (6 hodnocení)

Apartman Ivan Šibenik se nachází v obci Brodarica, 400 metrů od pláže Goldfish a 500 metrů od pláže Luka. Nabízí zahradu a klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Tanfara 1283
Apartments Tanfara 1283

8,5 / 10 (11 hodnocení)

Apartments Tanfara 1283 se nachází v obci Brodarica, 400 metrů od pláže Goldfish a 600 metrů od pláže Brodarica. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. 800 metrů od pláže Luka, 7,6 km od radnice Šibenik a 7,8 km od pevnosti Barone. 7,6 km od městského muzea.

Nice home in Brodarica with 3 Bedrooms, WiFi and Private swimming pool
Nice home in Brodarica with 3 Bedrooms, WiFi and Private swimming pool

Pěkný dům v Brodarici se 3 ložnicemi, Wi-Fi a soukromým bazénem se nachází v Brodarici, pouhých 400 metrů od pláže Luka, a nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.Tento prázdninový dům má také soukromý bazén.