Apartmán

Apartman Tutavac 1

7 Dubrovačka, 20356 Klek, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Apartman Tutavac 1 se nachází ve městě Klek (Chorvatsko - Dubrovnicko-neretvanská župa). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří parkování zdarma. Apartmán Apartman Tutavac 1 se nachází v regionu Dubrovnicko-neretvanská župa.

Apartman Tutavac 1 - Fotografie

Apartman Tutavac 1 - Adresa

Booking.com

Apartman Tutavac 1 - Popis

Apartman Tutavac 1 se nachází v Kleku, 200 metrů od pláže Klek a 700 metrů od pláže Radalj. Nabízí tenisový kurt a výhled na moře. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Tento klimatizovaný apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň.

K dispozici je také terasa.

Apartman Tutavac 1 stojí 1,2 km od pláže Moračná a 33 km od hradeb Stonu. Na mezinárodní letiště Mostar je to 62 km.

Apartman Tutavac 1 - Vybavení ubytování

Exteriér

 • Gril
 • Balkon
 • Terasa

Aktivity

 • Pěší turistika
 • Rybaření
 • Tenisový kurt

Exteriér a výhled

 • Výhled na hory
 • Výhled na moře
 • Výhled

Vaření

 • Jídelní stůl
 • Kuchyň

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • chorvatsky

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).

Internet

 • Internetové připojení není k dispozici.

Koupelna

 • Toaleta

Obývací prostor

 • Pohovka

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Vybavení pokoje

 • Soukromý vchod

Různé

 • Klimatizace

Další ubytování ve městě Klek

One-Bedroom Apartment Klek with Sea view 06
One-Bedroom Apartment Klek with Sea view 06

One-Bedroom Apartment Klek with Sea view 06 se nachází asi 1,1 km od pláže Popova Luka. Nabízí výhled na moře, balkon a kávovar. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment- Tina
Apartment- Tina

8 / 10 (3 hodnocení)

Apartment- Tina se nachází v Kleku, 1,7 km od pláže Duboka, 31 km od hradeb Stonu a 39 km od vodopádu Kravica. Nabízí terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Radalj je vzdálená 300 metrů a pláž Klek 600 metrů.

Apartments Boženka
Apartments Boženka

10 / 10 (7 hodnocení)

Tříhvězdičkové Apartmány Boženka se nachází ve vesnici Komarna a nabízí zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi.

Holiday home Slivno *XLV *
Holiday home Slivno *XLV *

10 / 10 (1 hodnocení)

Prázdninový dům Slivno se nachází v obci Klek, 1,9 km od pláže Duba a 33 km od hradeb města Ston. *XLV * nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Nabízí výhled na moře a je vzdálen 35 km od vodopádu Kravica a 45 km od kopce Križevac.

One-Bedroom Apartment in Komarna
One-Bedroom Apartment in Komarna

9 / 10 (3 hodnocení)

One-Bedroom Apartment in Komárna se nachází v Kleku, 350 metrů od pláže Popova Luka a 600 metrů od pláže Duboka, a nabízí výhled na moře.Tento klimatizovaný soukromý apartmán se nachází 200 metrů od pláže Komárna a nabízí parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Komarna Cr
Apartment Komarna Cr

Apartment Komarna Cr se nachází asi 500 metrů od pláže Popova Luka a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 100 metrů od pláže Komarna a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Two-Bedroom Apartment in Klek
Two-Bedroom Apartment in Klek

7,5 / 10 (2 hodnocení)

Two-Bedroom Apartment in Klek se nachází v Kleku v Dubrovnicko-neretvanské župě a nabízí balkon.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Radalj III
Apartment Radalj III

Apartment Radalj III se nachází v Kleku, pouhých 200 metrů od pláže Radalj, a nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 29 km od hradeb Stonu a 38 km od vodopádu Kravica.

Stella sea view
Stella sea view

9,9 / 10 (7 hodnocení)

Stella sea view se nachází v Kleku v Dubrovnicko-neretvanské župě, nedaleko pláží Komarna a Popova Luka. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. K dispozici je také vířivka.

Apartmani Balažić
Apartmani Balažić

8,9 / 10 (8 hodnocení)

Apartmani Balažić se nachází 300 metrů od pláže Radalj a nabízí zahradu, soukromou pláž a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Apartments Vesna
Apartments Vesna

9,7 / 10 (6 hodnocení)

Apartments Vesna se nachází v Kleku, 200 metrů od pláže Komarna, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Strandhaus Vesna EG 3
Strandhaus Vesna EG 3

8 / 10 (4 hodnocení)

Strandhaus Vesna EG 3 se nachází v Kleku, 100 metrů od pláže Komarna a 650 metrů od pláže Popova Luka. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a soukromou pláží. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, potápění a rybaření.

Apartment Galeb Komarna
Apartment Galeb Komarna

9,5 / 10 (6 hodnocení)

Apartment Galeb Komarna se nachází v Kleku, 200 metrů od pláže Komarna a 600 metrů od pláže Popova Luka. Nabízí terasu a klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Bace Apartments
Bace Apartments

8,5 / 10 (15 hodnocení)

Bace Apartments se nachází v Kleku v Dubrovnicko-neretvanské župě, 800 metrů od pláže Klek. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Four-Bedroom Holiday Home in Klek
Four-Bedroom Holiday Home in Klek

9 / 10 (3 hodnocení)

Four-Bedroom Holiday Home in Klek se nachází v Kleku, 300 metrů od pláže Klek a 1,8 km od pláže Duboka, a nabízí výhled na moře.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Bonaca
Apartments Bonaca

5 / 10 (1 hodnocení)

Apartments Bonaca se nachází 300 metrů od pláže Klek a nabízí ubytování s balkonem.

Apartment- Jure
Apartment- Jure

Apartment- Jure se nachází v Kleku, 1,3 km od pláže Duboka, a nabízí terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Radalj je vzdálená 200 metrů a pláž Klek 450 metrů.

Apartments Cavar
Apartments Cavar

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartmány Cavar se zahradou, terasou a restaurací nabízí ubytování v Kleku s bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře.Apartmán se nachází v oblasti, kde se můžete věnovat aktivitám, jako je pěší turistika, potápění a rybaření.

Apartman Danijela
Apartman Danijela

9,1 / 10 (12 hodnocení)

Apartman Danijela se nachází asi 550 metrů od pláže Radalj a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmani Kremena
Apartmani Kremena

9,6 / 10 (38 hodnocení)

Apartmani Kremena se nachází v Kleku, 1,5 km od pláže Duba a 33 km od hradeb Stonu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou.

Villa Dragobratović
Villa Dragobratović

9,5 / 10 (12 hodnocení)

Villa Dragobratović se nachází v Kleku a nabízí ubytování s vlastním bazénem, balkonem a výhledem na bazén. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Nice apartment in Klek with WiFi and 3 Bedrooms
Nice apartment in Klek with WiFi and 3 Bedrooms

8 / 10 (1 hodnocení)

Pěkný apartmán v Kleku se nachází v Kleku, 400 metrů od pláže Radalj a 1 km od pláže Moračná.Nabízí výhled na moře, Wi-Fi a 3 ložnice.Tento klimatizovaný apartmán se nachází jen pár kroků od pláže Klek a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday home- Luka
Holiday home- Luka

8 / 10 (2 hodnocení)

Prázdninový dům Luka se nachází v obci Klek, 1,7 km od pláže Duboka, 31 km od hradeb Stonu a 39 km od vodopádu Kravica. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Radalj je vzdálená 300 metrů a pláž Klek 600 metrů.

Apartments Drago - with sea view
Apartments Drago - with sea view

9,5 / 10 (8 hodnocení)

Apartments Drago - with sea view se nachází 100 metrů od pláže Komarna a nabízí zahradu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Stunning home in Klek with Jacuzzi, Sauna and 6 Bedrooms
Stunning home in Klek with Jacuzzi, Sauna and 6 Bedrooms

Stunning home in Klek s vířivkou, saunou a vyhřívaným bazénem se nachází v Kleku a nabízí ubytování s vlastním bazénem, bbbbbbbbbalkonem a výhledem na moře.Tento klimatizovaný soukromý apartmán se nachází 150 metrů od pláže Klek a nabízí parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Klek 16545b
Apartment Klek 16545b

Apartment Klek 16545b se nachází v Kleku, pouhých 250 metrů od pláže Klek a 550 metrů od pláže Radalj, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Pláž Moračná je vzdálená 1,1 km.

Stunning apartment in Klek with 1 Bedrooms
Stunning apartment in Klek with 1 Bedrooms

Ohromující apartmán v Kleku s 1 ložnicemi se nachází v Kleku, pouhých 90 metrů od pláže Klek, nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.Tento apartmán se nachází 33 km od hradu Stonu a 40 km od vodopádu Kravica.

Awesome apartment in Komarna w/ 1 Bedrooms
Awesome apartment in Komarna w/ 1 Bedrooms

Apartmán Awesome in Komarna w/ 1 Bedrooms se nachází v obci Klek, 500 metrů od pláže Popova Luka, 1,4 km od pláže Duboka a 30 km od hradu města Ston.Tento klimatizovaný soukromý apartmán se nachází 100 metrů od pláže Komárna a nabízí parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Spacious and modern apartment directly on the beach in Klek 70 km away from Dubrovnik
Spacious and modern apartment directly on the beach in Klek 70 km away from Dubrovnik

8 / 10 (1 hodnocení)

Prostorný a moderní apartmán se nachází přímo na pláži v Kleku, jen pár kroků od pláže Klek a 500 metrů od pláže Radalj.Nabízím ubytování s Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem.K vodopádu Kravica je do 40 km.

Gabrijela apartments - Beachfront
Gabrijela apartments - Beachfront

7,4 / 10 (14 hodnocení)

Ubytování se nachází v Kleku v Dubrovnicko-neretvanské župě, u pláží Komarna a Popova Luka. Gabrijela apartments - Beachfront nabízí ubytování s neplaceným soukromým parkovištěm v blízkosti.

Apartments Mija
Apartments Mija

Apartments Mija se nachází u pláže v Kleku, 450 metrů od pláže Radalj a necelý 1 km od pláže Moračná. Tento klimatizovaný apartmán se nachází jen pár kroků od pláže Klek a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

ToMa
ToMa

9,8 / 10 (13 hodnocení)

ToMa se nachází v Kleku, pouhých 700 metrů od pláže Radalj, a nabízí tenisový kurt, terasu a bankomat. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 300 metrů od pláže Klek a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Komarna Komarna III
Apartment Komarna Komarna III

Apartment Komarna Komarna Komarna III se nachází asi 500 metrů od pláže Popova Luka a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 100 metrů od pláže Komarna a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments with a parking space Klek, Neretva Delta - Usce Neretve - 18708
Apartments with a parking space Klek, Neretva Delta - Usce Neretve - 18708

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartmány s parkovacím místem Klek, Neretva Delta - Usce Neretve - 18708 se nachází v Kleku, pouhých 600 metrů od pláže Radalj a 1,3 km od pláže Moračná, a nabízí balkon. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Awesome apartment in Klek with 2 Bedrooms
Awesome apartment in Klek with 2 Bedrooms

Apartmán Awesome in Klek with 2 Bedrooms se nachází v Kleku, 750 metrů od pláže Klek a necelý 1 km od pláže Duboka.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday apartment on the beach
Holiday apartment on the beach

9 / 10 (2 hodnocení)

Holiday apartment on the beach se nachází u pláže v Kleku, 600 metrů od pláže Radalj a 1,2 km od pláže Moračná. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 100 metrů od pláže Klek a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Nice apartment in Klek with WiFi and 2 Bedrooms
Nice apartment in Klek with WiFi and 2 Bedrooms

Pěkný apartmán v Kleku se nachází v Kleku, 350 metrů od pláže Klek a 1,3 km od pláže Duboka, a nabízí výhled na moře a Wi-Fi.Tento klimatizovaný soukromý apartmán se nachází 50 metrů od pláže Radalj a nabízí parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday Home Rosemary
Holiday Home Rosemary

9,6 / 10 (5 hodnocení)

Holiday Home Rosemary se nachází asi 500 metrů od pláže Popova Luka a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 100 metrů od pláže Komarna a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Iva
Apartment Iva

10 / 10 (3 hodnocení)

Apartment Iva se nachází v obci Klek, přímo u písečné pláže. Nabízí ubytování v apartmánu s bezplatným Wi-Fi a balkonem s přímým výhledem na Jaderské moře.

Studio Apartment in Klek
Studio Apartment in Klek

Studio Apartment in Klek se nachází v Kleku, 400 metrů od pláže Klek a 1,3 km od pláže Duboka.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Stunning home in Klek with Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms
Stunning home in Klek with Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

10 / 10 (2 hodnocení)

Stunning home in Klek se nachází v Kleku a nabízí ubytování se soukromým bazénem a 4 ložnicemi.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Two-Bedroom Apartment in Komarna
Two-Bedroom Apartment in Komarna

10 / 10 (1 hodnocení)

Two-Bedroom Apartment in Komarna se nachází v obci Komárna, asi 450 metrů od pláže Popova Luka, a nabízí výhled na moře, balkon a kávovar.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Marija
Apartments Marija

9,5 / 10 (11 hodnocení)

Apartments Marija nabízí ubytování v Kleku, 29 km od Medžugorje a 49 km od Mostaru. Korčula je vzdálená 35 km.

Holiday home Klek 400
Holiday home Klek 400

Holiday home Klek 400 se nachází v Kleku, pouhých 300 metrů od pláže Klek, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Stojí 32 km od hradby Ston a 40 km od vodopádu Kravica.

Norin Apartement
Norin Apartement

Norin Apartement se nachází v Kleku, 300 metrů od pláže Klek, 700 metrů od pláže Radalj a 1,5 km od pláže Moračná. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments At the sea - 5 M from the beach
Apartments At the sea - 5 M from the beach

Apartments se nachází v Kleku, 200 metrů od pláže Radalj a 450 metrů od pláže Klek. U moře - 5 M from the beach nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady.

Holiday Apartment Duboka 04
Holiday Apartment Duboka 04

Holiday Apartment Duboka 04 se nachází asi 1,8 km od pláže Radalj a nabízí výhled na moře, terasu a kávovar. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 400 metrů od pláže Duboka a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Markotic
Apartments Markotic

9,8 / 10 (17 hodnocení)

Apartments Markotic se nachází u pláže v Kleku, 450 metrů od pláže Klek a 1,2 km od pláže Duboka. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 150 metrů od pláže Radalj a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.